כתב נושא: הר הבית ביידנו?..  (נקרא 2398 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הר הבית ביידנו?..
« ב- : מרץ 07, 2007, 16:30:53 »
בס"ד
מישהו בכלל עוד מעלה את את זה בדעתו?...
היום הערבים לאט לאט משתלטים על ירושלים, העיקר כולם מכירים את הקריאה המפורסמת בקשר.
היום אם מישהו צריך לעלות הוא צריך ליווי של צבא ו-1000 שוטרים אז ביידנו או לא?..
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הר הבית ביידנו?..
« להגיב #1 ב- : מרץ 08, 2007, 10:51:24 »
הר הבית לא בידינו מהרגע שהבוגד והנואף משה דיין נתן את מפתחות הבית לידי הווקף האיסלמונאצי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הר הבית ביידנו?..
« להגיב #2 ב- : מרץ 08, 2007, 13:02:34 »
הר הבית לא בידינו מהרגע שהבוגד והנואף משה דיין נתן את מפתחות הבית לידי הווקף האיסלמונאצי.
בס"ד
ימ"ש פחדן עלוב.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
הר הבית ביידנו?..
« להגיב #3 ב- : מרץ 08, 2007, 20:47:35 »
פארסה עצובה ומדכאת, תמיד שאני בכותל אני מביט מעלה וליבי נצבט
אני מרגיש אסיר בארצי שלי, אני מרגיש מנודה מאדמתי שלי - אני מרגיש נבגד.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הר הבית ביידנו?..
« להגיב #4 ב- : מרץ 08, 2007, 20:50:35 »
בוא נודה שללא הוא לא הייתה לנו את ירושלים כולה .

עז77

• אורח
הר הבית ביידנו?..
« להגיב #5 ב- : מרץ 08, 2007, 20:55:23 »

אני חולק עליך דקסטר, אם היו כהניסטים בימים ההם של שנות ה 40 וה 50 בהנהגה היהודית
היינו מגיעים לתוצאות טובות יותר ולהישגים ראויים יותר.
היינו מטהרים את השטחים היהודיים ומיד בתום המלחמה מתחילים בבניית בית המקדש על חורבות כיפת הזהב המקוללת,
ואז עדיין לא היה CNN ולא BBC ולא אינטרנט וכל ידיעה היה לוקח לה שבועיים להגיע מעבר לים, ועד אז כבר זה כבר לא היה רלוונטי,
ב 20 השנים הראשונות לקיומה של מדינת ישראל יכלנו לפתור את כל הבעיות הנוכחיות שלנו בקלות!
וכל "פשעי המלחמה" היו נשכחים מהר מאוד, והיום היינו מדינה יהודית טהורה מסיני ועד גולן בלי ערבים ועם בית מקדש שבעקבותיו כל החרדים בעולם היו חוזרים לארץ הקודש,
היה לנו סנהדרין והיתה לנו שכינה עצומה, לו רק לו רק, כהניסטים היו מנהלים את המלחמות הראשונות של ישראל... בכייה לדורות זה כל מה שישי לומר.
« עריכה אחרונה: מרץ 08, 2007, 20:57:34 על ידי עז77 »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הר הבית ביידנו?..
« להגיב #6 ב- : מרץ 08, 2007, 21:01:30 »

אני חולק עליך דקסטר, אם היו כהניסטים בימים ההם של שנות ה 40 וה 50 בהנהגה היהודית
היינו מטהרים את השטחים היהודיים ומיד בתום המלחמה מתחילים בבניית בית המקדש על חורבות כיפת הזהב המקוללת,
ואז עדיין לא היה CNN ולא BBC ולא אינטרנט וכל ידיעה היה לוקח לה שבועיים להגיע מעבר לים, ועד אז כבר זה כבר לא היה רלוונטי,
ב 20 השנים הראשונות לקיומה של מדינת ישראל יכלנו לפתור את כל הבעיות הנוכחיות שלנו בקלות!
וכל "פשעי המלחמה" היו נשכחים מהר מאוד, והיום היינו מדינה יהודית טהורה מסיני ועד גולן בלי ערבים ועם בית מקדש שבעקבותיו כל החרדים בעולם היו חוזרים לארץ הקודש,
היה לנו סנהדרין והיתה לנו שכינה עצומה, לו רק לו רק, כהניסטים היו מנהלים את המלחמות הראשונות של ישראל... בכייה לדורות זה כל מה שישי לומר.
לא נראה לי שהייתם מגיעים להשגים כאלה מכיוון שאלה הישיגים נדירים ושחצנות לא תועיל אפילו שהוא ממחנה השמאל בהחלט מגיע לו הקרדיט ואל תגיד אחרת .

עז77

• אורח
הר הבית ביידנו?..
« להגיב #7 ב- : מרץ 08, 2007, 21:22:22 »

לא נראה לי שהייתם מגיעים להשגים כאלה מכיוון שאלה הישיגים נדירים ושחצנות לא תועיל אפילו שהוא ממחנה השמאל בהחלט מגיע לו הקרדיט ואל תגיד אחרת .

כבר בעצם הצורה שאתה מתבטא מייצגת את צורת החשיבה השגויה שלך, זה לא "אתם" זה אנחנו העם היהודי כולנו היינו יוצאים מנצחים גם "השמאל",
כמובן שלא היה אחרי זה שמאל כי לא מתקנים מה שלא שבור, אבל זה כבר אפיזודה אחרת - ואני לא מדבר משחצנות אלא מידע צלול וברור,
שמי שהולך בדרך הכהניסטית הקב"ה הולך איתו ועוזר לו, לכן אם בעינך עשיית השם זו שחצנות זה משהו אחר,
אני לא אומר שכהניסטים הם יותר חזקים או מיומנים משמאלנים, אני אומר שהתוצאות היו הרבה יותר טובות משום שההחלטות שהיו מתקבלות,
היו מתקבלות עפ"י התורה ולא עפ"י סטלין לנין ומרקס, מאוד פשוט.
« עריכה אחרונה: מרץ 08, 2007, 21:23:27 על ידי עז77 »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
הר הבית ביידנו?..
« להגיב #8 ב- : מרץ 08, 2007, 21:35:35 »
הוא פשוט אידיוט משה דיין הוא כבש את הר הבית ואז החזיר אותו
נו ומה יצא לנו מזה סתם חיילים נהרגו
פלוס יכולנו כבר ב67 להרוס את האל שמקצא הזה הרב הצבאי
זצ"ל באותו זמן נתן לעוזי נרקיס את ההצעה הזאת
אבל הבוגד בעלוב משה דיין:לא זה יתן לישראל פרסום רע העולם יחשוב ככה וככה.
אחרי מה שהעולם עשה לעם היהודי אסור בכלל לחשוב אם לעולם אכפת או לא
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92