כתב נושא: מישהו ראה עכשיו חדשות?!?  (נקרא 3367 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« ב- : מרץ 06, 2007, 21:39:35 »
קיצר הראו שלא מגייסים נערים שאישתתפו בחסימת הכבישים ובפעילות נגד הגירוש..בקיצור שלו נותנים לכול "הכתומים" לאיתגייס ביגלל "אי התאמה"..

מה אתם אומרים?

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #1 ב- : מרץ 06, 2007, 21:54:39 »
אני אומר טוב מאוד! חוסך לנערים הצדיקים האלה את האי נוחות של לשבת בכלא הכלבים האלה ירו לעצמם ברגל עם הגירוש הזה אלפי נערים פייטרים מהדת הלאומית שיכלו להיות קצינים מבריקים יעדיפו לשים פס על הצבא שגירש אותם ובצדק! צה"ל צבא הגנה לערפאת הפסיד!!

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #2 ב- : מרץ 06, 2007, 22:32:12 »
קיצר הראו שלא מגייסים נערים שאישתתפו בחסימת הכבישים ובפעילות נגד הגירוש..בקיצור שלו נותנים לכול "הכתומים" לאיתגייס ביגלל "אי התאמה"..

מה אתם אומרים?

אני אומר שאם שגיאות כתיב כאלו גם אותך לא הייתי מגייס. דחילאק כמה שגיאות אפשר בשורה אחת?
לדעתי יהודי טוב חייב לשפר את העברית שלו כל הזמן.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #3 ב- : מרץ 06, 2007, 22:36:08 »

מה אתם אומרים?

אני אומר שאם שגיאות כתיב כאלו גם אותך לא הייתי מגייס. דחילאק כמה שגיאות אפשר בשורה אחת?
בס"ד
תשמע אתה לא תעליב אותו, ואם יש לו שגיאות הוא בן אדם כמוך וכמוני!
נעזור לו לתקן לא צריך להעליב ישר!
תבין שלפעמים אתה פוגע ככה, ו-underground בבקשה אל תרד לרמה הזאת אני מבקש בכל לשון של בקשה תתעלם.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #4 ב- : מרץ 06, 2007, 22:39:18 »

מה אתם אומרים?

ולדעתי יהודי חייב לעזור ליהודי אחר .

וזו טעות לדעתי, שישרתו בצבא וילחמו באויב אך אם יבקשו מהם לעשות מעשה שנוגד את רצונם ואת שפיות דעתם, שיסרבו!

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #5 ב- : מרץ 06, 2007, 23:10:28 »

מה אתם אומרים?

בס"ד
תבין שלפעמים אתה פוגע ככה, ו-underground בבקשה אל תרד לרמה הזאת אני מבקש בכל לשון של בקשה תתעלם.

מצטער על הבוטות. פשוט חורה לי שבפורום מכובד כזה, אנשים כותבים ככה. זה מצייר אותנו לא טוב בעיניי מבקרים אחרים בפורום.
אני אם הייתי מנהל, הייתי עורך את ההודעות השגויות. מה דעתך? זה אפשרי שהמנהלים יתקנו הודעות בעלות שגיאות כתיב?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #6 ב- : מרץ 06, 2007, 23:13:52 »
גם לי חורה לראות שגיאות כתיב, אבל אני מבקש (רק מבקש) להעיר על שגיאות כתיב בפרטי.
אין סיבה להלבין פני ניקים ברבים.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #7 ב- : מרץ 06, 2007, 23:16:16 »
עז מא שיאש שגיהות קטיו זא לו מפריאה קול קח 

;D ;D ;D
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #8 ב- : מרץ 06, 2007, 23:21:14 »
בס"ד
אם תראה הודעות קודמות שלי תראה שתמיד תיקנתי אותו בהודעה שלי, מצטער אבל בתור מנהל אין לי אפשרות עריכה של הודעות גם.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #9 ב- : מרץ 06, 2007, 23:23:31 »

מה אתם אומרים?

בס"ד

מצטער על הבוטות. פשוט חורה לי שבפורום מכובד כזה, אנשים כותבים ככה. זה מצייר אותנו לא טוב בעיניי מבקרים אחרים בפורום.
אני אם הייתי מנהל, הייתי עורך את ההודעות השגויות. מה דעתך? זה אפשרי שהמנהלים יתקנו הודעות בעלות שגיאות כתיב?
בס"ד
לפי צורת הדיבור שלך רואים שבתוך הראש שלך אין הרבה שכל..לא נוראה אנשים כמוך אני פוגש כימאט כמעט כול יום..

אתה סותר את עצמך ואין קשר בין הדברים שלך..טוב אין לי כח לאיכנס להכנס לזה כבר מאוחר וחוץ מיזה אם אני יצא אצא עליך עכשיו אז באמת זה לא יהיא יהיה
יפה בעייני "המבקרים של הפורום"..

"המלבין פני חברו ברבים אין לו חלק בעולם הבאה"..תשנן את זה טוב טוב כי כנראה זה מה שהולך לקרות לך..

חתיכת אפס...

;)
דוקא_כך
« עריכה אחרונה: מרץ 07, 2007, 03:03:51 על ידי דוקא_כך »

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #10 ב- : מרץ 06, 2007, 23:40:04 »

מה אתם אומרים?

בס"ד

בס"ד
לפי צורת הדיבור שלך רואים שבתוך הראש שלך אין הרבה שכל..לא נוראה אנשים כמוך אני פוגש כימאט כול יום..

אתה סותר את עצמך ואין קשר בין הדברים שלך..טוב אין לי כח לאיכנס לזה כבר מאוחר וחוץ מיזה אם אני יצא עליך עכשיו אז באמת זה לא יהיא
יפה בעייני "המבקרים של הפורום"..

"המלבין פני חברו ברבים אין לו חלק בעולם הבאה"..תשנן את זה טוב טוב כי כנראה זה מה שהולך לקרות לך..

חתיכת אפס...

אוקי. מצטער שהלבנתי. במחילה...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
מישהו ראה עכשיו חדשות?!?
« להגיב #11 ב- : מרץ 06, 2007, 23:41:16 »
בס"ד
דיי לא לריב חבר'ה, אני לא רוצה להיות שוטר פה תנהל דיון תרבותי אחרת האשכול ינעל.
יגאל=גואל