HAYAMIN.ORG

חדשות ודיונים => דיון כללי => נושא נשלח על ידי: עדן איסקוביץ על דצמבר 06, 2010, 21:08:17

כותרת: קבלתי הזמנה להשתתף בהפגנות נגד ''התישבות יהודית במזרח ירושלים''.
תגובה על ידי: עדן איסקוביץ על דצמבר 06, 2010, 21:08:17
בס''ד
לאחרונה יצא לי להכנס לחשבון הפייסבוק האישי שלי, ולתדהמתי גיליתי שמישהו פרץ לי לחשבון הפייסבוק! המישהו הזה - זה בחור אחד שיש ביננו יריבות רבה, בלשון המעטה... בחור ששרת איתי בטירונות, הוא שמאלני אכול שנאה עצמית, ואני חייב לספר לכם סיפור אחד שקרה לי איתו בזמן השירות הסדיר שלנו.
סגרנו שבת, ישנו באוהלים, זו הייתה שבת שקטה וכולם נחו, קראו ספרים, ישנו וכו'. במיטה לידי ישן בחור רוסי-דתי (ציוני אמיתי) ששמו דויד. דויד תלה מעל מיטתו דגל ישראל שהוא צייר בעצמו על פיסת פד לבנה. אז אותו שמאלני מתועב נכנס לאוהל וברגע שנתקל בפיסת הבד שעלייה מצוייר סמל העם היהודי - הלא הוא מגן-הדויד, חמתו בערה, הוא החל לגדף ואמר כך '' תעיף ת'סמרטוט הזה מפה - אני לא מוכן להשאר באוהל עם הסמרטוט הזה''.  אתם יודעים איך הרגשתי. בקיצור, בעקבות התגובה שלי ושל דויד ושל רוב רובם של חבריי באוהל, השמאלני העלוב יצא מהאוהל, אך הוא שונא אותי במיוחד כי תמיד נהגתי להוכיח אותו מול כולם ולקרוא לו ''מרקסיסט'' כי הוא תמיד קרא ספרות קומוניסטית -מרקסיסטית. כעבור כמה שנים, פגשתי אותו בירושלים, כאשר נסעתי לבקר את משפחתי שמתגוררת בשכונת שמעון הצדיק, ואת מי אני פוגש שם? -את הכלב השמאלני העלוב הזה. (בעצם אני אוהב כלבים, אז נקרא לו חזיר)... הוא היה בין מארגני ההפגנה בשכונה ההיא ובבילעין. איזה שמאלני דוחה, והוא מניף את דגל הרשות הפלסטינאצית, בעוד שדגל ישראל נחשב בעיניו ל - ''סמרטוט''! בקיצור ולעניין, אותו חזיר קומוניסט, המשיך במשך חודשים לשלוח לי בקשות חברות בפייסבוק, ושלח לי הזמנות להשתתפות בהפגנות של ארגוני שמאל קיצוני כמו 'שלום עכשיו' ו- 'בצלם'. כמובן שאינני מצטרף אליהם. אך לפני יומיים ראיתי שמישהו הקים קבוצה בשמי תחת השם ''פלסטין חופשית - די לכיבוש הישראלי!'' - קבוצה זו הוקמה על ידי השם שלי!! אתם מתארים לעצמכם?! ברגע שראיתי זאת - מחקתי את הקבוצה הזאת, שהצטרפו אלייה כמה ערבים ויהודון עלוב אחד -שהוא אותו החזיר שסיפרתי לכם עליו.
מה דעתכם?
כמובן ששיניתי את הסיסמה בפייסבוק ושיניתי כמה מההגדרות.
כותרת: קבלתי הזמנה להשתתף בהפגנות נגד ''התישבות יהודית במזרח ירושלים''.
תגובה על ידי: Rafoe על דצמבר 06, 2010, 21:25:31
לא מפתיע אותי בהתחשב בעובדה ששמאלנים לא יכולים להתווכח ברמה העניינית, ולכן הם יורדים לרמות נמוכות כאלה.
למעשה - אין תחתית מספיק נמוכה בשבילם.
הם מרחיקים לכת ומתווכחים אפילו עם ילדים (שגם אותם הם לא מצליחים לשכנע): http://www.youtube.com/watch?v=nqjnirueaqw&feature=related
כותרת: קבלתי הזמנה להשתתף בהפגנות נגד ''התישבות יהודית במזרח ירושלים''.
תגובה על ידי: Alex37 על דצמבר 07, 2010, 12:33:39
בס"ד

זוהי אכן דרך טיפוסית שבה השמאלנאצים יש"ו שר"י משתמשים כדי לפגוע בעם-יהודי ח"ו. הם מנצלים כל כלי-תשקורת, בין אם כלי "חדשות", או אמצעי-קישור בין בני אדם (דוגמת יוטיוב ופייסבוק), כדי להפיץ את הגיגיהם. אך אל לנו לזלזל בשיטה זו, זה אמנם זול, אך גם עלינו להשתמש בכל שה' נותן לנו, כדי להביס את השמאלנאצים יש"ו שר"י, ובע"ה אנו נצליח והשמאל יימחק לעד.   
כותרת: קבלתי הזמנה להשתתף בהפגנות נגד ''התישבות יהודית במזרח ירושלים''.
תגובה על ידי: עדן איסקוביץ על דצמבר 07, 2010, 17:47:53
בס''ד
ודרך אגב, אותו טיפוס מתועב ששמו דרך אגב - אור בן-ארי טישלר, ממשיך לשלוח לי בקשות חברות בפייסבוק והזמנות להשתתפות בהפגנות של שמאלנים בוגדים. הבוקר מחקתי אותו מרשימת החברים וחסמתי אותו. הוא ממש ''קוץ בתחת'' כמו כל השמאל במדינה.