כתב נושא: * מידע על האנרכיסטים החולים שמתנכלים ליהודים בשייח ג'ראח *  (נקרא 38755 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
* מידע על האנרכיסטים החולים שמתנכלים ליהוד
« להגיב #50 ב- : מרץ 17, 2010, 15:38:27 »
אני דווקא חושב שחבל שחסמתם אותו זה יכל להיות מעניין להתווכח עם אנרכיסט אמיתי (כך נראה) כי אולי בסופו של דבר הוא היה לומד להתווכח איתנו על דברים ענייניים במקום סתם לקלל אם היינו נותנים לו הזדמנות..

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : מרץ 17, 2010, 19:28:08 »
אני דווקא חושב שחבל שחסמתם אותו זה יכל להיות מעניין להתווכח עם אנרכיסט אמיתי (כך נראה) כי אולי בסופו של דבר הוא היה לומד להתווכח איתנו על דברים ענייניים במקום סתם לקלל אם היינו נותנים לו הזדמנות..
בס"ד

אפשר כמובן להתווכח בפורום,אבל כשזה מגיע לקללות אז במקרה כזה באמת צריך להעיף את אותו אחד.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : מרץ 18, 2010, 16:50:55 »
ומבחינתך זה בטח דבר טוב נכון? ממש פטריוט ישראלי....!
גאון אתה... O0
מקסיסט תעשה טובה ותחפש משהו יותר טוב לעשות עד לפה שומעים תביצים שלך משקשקות,הרי למה אתה כל כך נבהל מהפוסט?..
וכן כמו שאמרתי לדביל השני "GUYGUY"(שאני מנחש שהוא אתה אבל לא ניכנס לזה)אין שום בעיה בפגיעה(בפרטיות או בכלל)
באנשים מהסוג הזה וזה לא מפחיד מישהו אם תהיה "מלחמת אחים" עם הבוגדים מהסוג הזה מי שמזיק לנו ולמדינה מין הראוי
שיתנקמו בוא על כך,כך שאמרות פרובוקטיביות כמו "מלחמת אחים"(אחים של מי בדיוק?? ערפת?)ונאצים שוות אתה יודע למה...
« עריכה אחרונה: מרץ 18, 2010, 17:00:01 על ידי 500sw »
אל תצביע תשפיע

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הוא פסיכי, חבל על הזמן שלך. אנחנו מעדיפים שהפורום לא יהפוך לתחרות קללות בכל הנוגע למי יותר דומה לגבלס ול-SS.

אתה מוזמן להתווכח עם שמאלנים שמסוגלים לנצור את לשונם כמו אוהד הפועל ודומיו.

זה לא אומר שאתה חייב או משהוא

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הבית של סהר ורדי

הבית של מאיה וינד

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בשביל מה אתם מפרסמים טלפונים וכתובות של האנשים האלו בפורום? איזו מטרה זה משרת?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בשביל מה אתם מפרסמים טלפונים וכתובות של האנשים האלו בפורום? איזו מטרה זה משרת?

בס''ד

אנו כבר מסבירים את זה באשכול אחר:

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,25355.16.html

מנותק כהנא צדק- חוזר בתשובה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
guyguy הוא בעל בורות גדולות ביהדות.
« עריכה אחרונה: מרץ 21, 2010, 16:43:06 על ידי כהנא צדק- חוזר בתשובה »
לשכים בעיניכם

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הבית של סהר ורדי

מה אתה אומר? הוריה של הגברת ורדי תולים דגלי ישראל ביום העצמאות?

אני חש vibe של בעיות משפחתיות  :old_grin:

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
לא לתת מנוחה לאויבי המתיישבים האמיצים הי''ו! השמאלנים הארורים כבר יקבלו את עונשם.
עדן איסקוביץ

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הבית של סהר ורדי

הבית של מאיה וינד

בס"ד

אמן יפול שם טיל קאסם ימח שמה וזכרה!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

אני מאחל להם שהקב"ה יגרום לכך שהחברים הערבים שלהם יערפו את ראשם בדיוק כמו בסרטון שהעלתי,וכאמור אני אתנדב בשמחה להשתין להם על הקבר ;D

רגע רן....תעמוד בתור יש תור ארוך אתה צריך להזמין שנה מראש  ;D
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק DANIEL321

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אם תעזוב את הדאגה היא תשכח אותך
סתם הם עושים רעש רוב היהודים במדינה הם בצד הימני רק התקשורת גורמת לנו לראות שהרוב שמאל.
*בלוג חובה כניסה:    blog.tapuz.co.il/Israel11

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
סתם הם עושים רעש רוב היהודים במדינה הם בצד הימני רק התקשורת גורמת לנו לראות שהרוב שמאל.
בס"ד

הרוב אמנם ימנים בארץ,אבל הם מצביעים למפלגות ימין מזויפות כמו הליכוד ישראל ביתנו ויש עוד,ככה שזה לא עוזר שהם ימנים עם הם מצביעים למפלגות ימין מזויפות.

מנותק בן אדם ימני

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ערבי גבר זה ערבי בקבר
כל האנשים האלה
המיץ של הזבל שווה יותר מהם.....

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תגידו אתם לא מתביישים? בשביל מה אתם מפרסמים את התמונות האלה ואת הפרטים האלה? בשביל להניח להם מטען צינור בפתח הבית? חשבתי שאתם תנועה של שומרי חוק...
הפעם אני מסכים איתך.חבר'ה אנחנו תנועה שומרת חוק וזה לא יעזור לאףאחד אם נפרסם את התמונות. זה רק יביא אלינו את השב''כ.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הפעם אני מסכים איתך.חבר'ה אנחנו תנועה שומרת חוק וזה לא יעזור לאףאחד אם נפרסם את התמונות. זה רק יביא אלינו את השב''כ.
השב"כ יבוא כך או כך..ואני לא חושב שצריך להצהיר שהתנועה "שומרת חוק" יש פשוט להימנע מהתבטאויות שעלולות להוביל למעצר.אין טעם בלהיות שומרי חוק בכל מחיר למרות שאני(והרבה אנשים אחרים גם)שומר חוק קורה לא פעם שאני שומר חוק רק כדי לא להיעצר או להיות חשוף לתביעות שונות כך שאם מישהו מחליט לפוצץ להם תצורה מצידי שיעשה את זה אם הוא לא מפחד ממעצר או משהו.
אל תצביע תשפיע

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
השב"כ יבוא כך או כך..ואני לא חושב שצריך להצהיר שהתנועה "שומרת חוק" יש פשוט להימנע מהתבטאויות שעלולות להוביל למעצר.אין טעם בלהיות שומרי חוק בכל מחיר למרות שאני(והרבה אנשים אחרים גם)שומר חוק קורה לא פעם שאני שומר חוק רק כדי לא להיעצר או להיות חשוף לתביעות שונות כך שאם מישהו מחליט לפוצץ להם תצורה מצידי שיעשה את זה אם הוא לא מפחד ממעצר או משהו.
שמע אחי.אל תבין אותי לא נכון אני אתמוך בפה מלא בכול מי שיחליט לקחת את החוק לידיים מולם.אבל זה לא מצדיק נתינת הזדמנות לשב''כ לעקוב אחרינו.הם עלולים אחר כך להחתים את כל הפורום.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
יש לי כמה להוסיף, תביאו לי שמות ואני יארגן כל מה שצריך..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אם כבר הקפצת, אז לקשקשן שכתב למעלה ידיכם דמים מלאו, דווקא בדורו של דוד ששפך את דם האויבים והפלישתים, הפסוק לא נאמר.
הפסוק נאמר בזמן שיהודים הרגו יהדים הל סמך סכסוכים של ממון או כבוד. בזמן שיהודים בגדו ביהוים ושיתפו פעולה עם האויב, כמו שפקח בן רמליהו מלך ישראל שיתף פעולה עם רצין מלך ארם כדי לתקוף את ממלכת יהודה. אז יצא הפסוק: מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו.
ובית הלל שהיו ענווים ונוחים לבריות, מימיהם לא מסרו יהודים למשיסה ביד גויים ומימיהם לא תמכו בגויים נגד יהודים. די לסילוף ולעיוות!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
אסור לתת לאשכול לדאוח צריך להמשיך ולפרסם עוד ועוד מידע ולהפוך אותו ל144 של הימין.  :old_wink2:

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
אסור לתת לאשכול לדאוח צריך להמשיך ולפרסם עוד ועוד מידע ולהפוך אותו ל144 של הימין.  :old_wink2:
נכון  :old_afro:
בס"ד

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

לדעוך*
ואין מה להתעסק איתם בכלל...אנשים חולי נפש.
"אני מבין את הערבים והם מבינים אותי, אך שנינו לא מבינים את השמאלנים".
- הרב מאיר דוד כהנא.