כתב נושא: הארסנל של סוריה  (נקרא 65718 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #25 ב- : ינואר 27, 2007, 21:23:11 »
לחיל האוויר ישנם מספיק אמצעי הייטק מתוחכמים היכולים לתת מענה לאש נ"מ ולקרבות אוויר-אוויר עם מטוסים איראנים או סוריים.
אם כי אני מאוד חושש לוכח העובדה שהפעם האחרונה שחיל האוויר ניהל קרבות אוויר-אוויר היה לפני 25 שנה במלחמת שלום הגליל.
לגבי אם יהיה מתקפה משולבת של איראן וסוריה, אז במקרה זה הייתי מציע לך להתחיל לקרוא תהילים ולהתחנן לרחמי שמים, כי זה כל מה שנותר.
בכל זאת חיל האוויר שלנו מיומן ומשומן ידוע שהוא הכי "מטופח" בצה"ל.
דרך אגב בקשר לסוריה ולאיראן זה מה שבסוף יהיה תוסיף לזה את חיזבאללה ועזה...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #26 ב- : ינואר 27, 2007, 22:22:56 »
ואל תשכח את הציר הסוני: מצרים-סעודיה-אל קעידא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #27 ב- : ינואר 27, 2007, 22:31:29 »
ואל תשכח את הציר הסוני: מצרים-סעודיה-אל קעידא.
אנחנו נחזור כניראה 40 שנה אחורה למלחמת ששת הימים ונקווה שבעזרת ה' ננצח.
דרך אגב מה עם צבא מצרים, סעודה, לוב, ירדן וכו אלה מדינות שמראות כאילו שהם לא רוצות להילחם בנו אבל מה הולך שמה מה עם הצבאות שלהם?..
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #28 ב- : ינואר 27, 2007, 22:42:39 »
מה שהולך עם צבאות אלו ובמיוחד מצרים וסעודיה, זה בדיוק הבולשיט שמנסים בכל העולם והמשטר הבולשבקי כאן למכור לנו, כאילו הם לא רוצים להלחם בנו, זהו בדיוק העניין, הכל רק בכאילו, מעבר לדיבורים הדרמטיים, מעבר לכל מיני יוזמות ה"שלום" שלהם, מעבר למחוות ולקבלת הפנים "החמה" שראשי היודנראט בארץ מקבלים אצלם (מצרים), כל צבאותיהם מתכוננים חזור והכן לקראת מלחמה עם צה"ל ולא שום אופציה אחרת.
רק להכנס ולראות איזה תרגולות הם מכינים, פקודת היום בתמרונים הצבאיים הגדולים של מצרים זה חיסול היישות הציונית, את גודל הצבאות שהם מחזיקים (במיוחד מצרים), ואת כל הסיוע האמריקאי לבניית הצבאות שלהם, כל זה מראה לנו כמו אגרוף לפנים, ששום דבר לא השתנה אצל בריוני השכונה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #29 ב- : ינואר 27, 2007, 22:57:47 »
מה שהולך עם צבאות אלו ובמיוחד מצרים וסעודיה, זה בדיוק הבולשיט שמנסים בכל העולם והמשטר הבולשבקי כאן למכור לנו, כאילו הם לא רוצים להלחם בנו, זהו בדיוק העניין, הכל רק בכאילו, מעבר לדיבורים הדרמטיים, מעבר לכל מיני יוזמות ה"שלום" שלהם, מעבר למחוות ולקבלת הפנים "החמה" שראשי היודנראט בארץ מקבלים אצלם (מצרים), כל צבאותיהם מתכוננים חזור והכן לקראת מלחמה עם צה"ל ולא שום אופציה אחרת.
רק להכנס ולראות איזה תרגולות הם מכינים, פקודת היום בתמרונים הצבאיים הגדולים של מצרים זה חיסול היישות הציונית, את גודל הצבאות שהם מחזיקים (במיוחד מצרים), ואת כל הסיוע האמריקאי לבניית הצבאות שלהם, כל זה מראה לנו כמו אגרוף לפנים, ששום דבר לא השתנה אצל בריוני השכונה.
אז מה שיוצא שאחרי 40 שנה הם רק התחזקו..
דרך אגב יש לישראל איזה תוכניות סודיות לגבי התקפה ענקית של כל העולם המוסלמי?..
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #30 ב- : ינואר 28, 2007, 00:18:37 »
ישראל חייה בהזיות של "שלום" וסומכת על "מתונים" בעולם המוסלמי שיעזרו לה נגד ה"פונדמנטליסטים", איזה תוכניות סודיות ואיזה נעליים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #31 ב- : ינואר 28, 2007, 00:26:06 »
ישראל חייה בהזיות של "שלום" וסומכת על "מתונים" בעולם המוסלמי שיעזרו לה נגד ה"פונדמנטליסטים", איזה תוכניות סודיות ואיזה נעליים.
בכל זאת חייבת להיות תוכנית לשעת חירום נץ...
דרך אגב ידוע שחיל האוויר האיראני ימ"ש אין להם יכולת להגיע מאיראן לישראל יש מצב שבמלחמה הם יעביר מטוסי קרב לסוריה ומשם יתחילו לתקוף את ישראל?..
ובקשר לשיהאב מה יכולת הדיוק שלו?..
דומה ליריחו נץ?
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
הארסנל של סוריה
« להגיב #32 ב- : ינואר 28, 2007, 21:44:17 »
נץ, ידוע לך על מספר מטוסי B-2 או F-117 שהועברו בחשאיות מארה"ב לישראל?.
יש כאלה שטוענים שארה"ב העבירה לישראל את המטוס החדיש ביותר שארה"ב אפילו שוללת את קיומו שנקרא אורורה (Aurora). היו תצפיות רבות בישראל של כלי טייס בצורת משולש.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #33 ב- : ינואר 28, 2007, 21:47:04 »
יש כאלה שטוענים שארה"ב העבירה לישראל את המטוס החדיש ביותר שארה"ב אפילו שוללת את קיומו שנקרא אורורה (Aurora). היו תצפיות רבות בישראל של כלי טייס בצורת משולש.
לפי מה שידוע לי ארה"ב לא מוכרת אותו אפילו לישראל זה הנכס שלה המפציץ החמקן אני מאוד יתפלא אם יש לנו אותו...
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
הארסנל של סוריה
« להגיב #34 ב- : ינואר 28, 2007, 21:55:35 »
לפי מה שידוע לי ארה"ב לא מוכרת אותו אפילו לישראל זה הנכס שלה המפציץ החמקן אני מאוד יתפלא אם יש לנו אותו...
זה מצחיק שארה"ב לא מוכנה למכור אותו לישראל, מה היא מפחדת שישראל תשתמש במטוס הזה כנגדה?! לא נשמע לי הגיוני בכלל שהיא תחשוש למכור אותו לישראל.
יכול להיות שיש בסיסים אמריקניים בישראל כמו שיש בטורקיה וערב הסעודית ושם הם שומרים את המטוסים האלה.
חוץ מזה לארה"ב יש הרבה אינטרסים במזרח התיכון, הם צריכים שיהיו להם חמקנים במזרח התיכון מוכנים לפעולה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #35 ב- : ינואר 28, 2007, 21:59:12 »
זה מצחיק שארה"ב לא מוכנה למכור אותו לישראל, מה היא מפחדת שישראל תשתמש במטוס הזה כנגדה?! לא נשמע לי הגיוני בכלל שהיא תחשוש למכור אותו לישראל.
יכול להיות שיש בסיסים אמריקניים בישראל כמו שיש בטורקיה וערב הסעודית ושם הם שומרים את המטוסים האלה.
חוץ מזה לארה"ב יש הרבה אינטרסים במזרח התיכון, הם צריכים שיהיו להם חמקנים במזרח התיכון מוכנים לפעולה.
תשמע בכל זאת לפי פירסומים אין זכר לקנייה של מטוסים כאלה או בסיסים סודיים בכל זאת ניראה לי גם שיש אבל מי אני או אתה או נץ שנדע זאת זה ידוע לאנשים בודדי שומרי סוד.
דרך אגב בקשר לארה"ב ולאינטרסים סתם למי שלא יודע חיל האוויר הישראלי הוא חיל האוויר השני בכמותו במטוסי ה-F-16 ו-F-15 ארה"ב מכרה לישראל את הכמות הכי גדולה של מטוסי ה-F-16 ו-F-15.
יגאל=גואל

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הארסנל של סוריה
« להגיב #36 ב- : ינואר 29, 2007, 13:36:17 »
הייתי מעוניין לדעת האם אתה יודעים על אמינותו של האתר "תיק דבקה" ועד כמה אפשר להאמין לדברים אשר כתובים שם
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #37 ב- : ינואר 30, 2007, 15:03:37 »
הייתי מעוניין לדעת האם אתה יודעים על אמינותו של האתר "תיק דבקה" ועד כמה אפשר להאמין לדברים אשר כתובים שם
אני נוטה לא להאמין תמיד למרות במלחמת לבנון השנייה היו להם כמה ידיעות מדויקות שאפילו לתשקורת היותר גדולה לא היה.
בעיקרון אני לא ממש נוטה להאמין לכל מה שכתוב שם.
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #38 ב- : ינואר 31, 2007, 17:13:26 »

דרך אגב ידוע שחיל האוויר האיראני ימ"ש אין להם יכולת להגיע מאיראן לישראל יש מצב שבמלחמה הם יעביר מטוסי קרב לסוריה ומשם יתחילו לתקוף את ישראל?..
דומה ליריחו נץ?
[/quote]
לישראל חוץ מברירת שמשון (נשק יום הדין וכל מיני אופציות בלתי קובנציונליות אחרות) אין שום תוכנית אחרת לשעת חירום אמיתית.
יש מצב גם להעברת מטוסים ללבנון, אבל לא מזה אני חושש, יש להם עוד די והותר אופציות.
השיהאב הוא בעל כושר דיוק מופחת בהרבה מהיריחו, (בערך עד 2-5 ק"מ מהמטרה).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #39 ב- : ינואר 31, 2007, 17:14:34 »
ציטוט
דומה ליריחו נץ?

לישראל חוץ מברירת שמשון (נשק יום הדין וכל מיני אופציות בלתי קובנציונליות אחרות) אין שום תוכנית אחרת לשעת חירום אמיתית.
יש מצב גם להעברת מטוסים ללבנון, אבל לא מזה אני חושש, יש להם עוד די והותר אופציות.
השיהאב הוא בעל כושר דיוק מופחת בהרבה מהיריחו, (בערך עד 2-5 ק"מ מהמטרה).

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #40 ב- : ינואר 31, 2007, 17:19:11 »

א.) יכול להיות שיש כאלה בישראל, אבל הם מוטסים ע"י האמריקאים, והם לא לצורך הגנה על ישראל, אלא הם שם מאז המלחמה בעירק, והם אופציה עתידית לתקיפה באירן, אבל הם לא הועברו לישראל, אלא פשוט ארה"ב מגדילה את הימ"חים האזוריים שלה לעת מצוא.

ב.) טענות סרק, המפציץ אורורה (המפציץ העל-קולי הראשון מסוגו בעולם, וגם בעל יכולות חמיקה ממכ"ם כמו ה- B-2) יגיע לידינו מתי שיצמו שערות על כף ידי. ארה"ב הגדרתית אינה מייצאת את הטכנולוגיה של ה"חמקנות".

ג.) התצפיות הללו, גם אם הם נכונים מוכיחים את מה  שאמרתי בסעיף א'.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #41 ב- : ינואר 31, 2007, 17:45:54 »
אז נץ בקשר לשיהאב יש מצב שישגרו אותו לישראל והוא יפול בעזה נגיד?..
כמו שקרה עם חיזבאללה ימ"ש ששיגרו פג'ר 5 לחדרה וזה נפל בעזה?..
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
הארסנל של סוריה
« להגיב #42 ב- : ינואר 31, 2007, 17:52:19 »
הטיל יריחו יכול לשאת ראש נפץ גרעיני/כימי?

Aaron

• אורח
הארסנל של סוריה
« להגיב #43 ב- : ינואר 31, 2007, 17:53:10 »
תודה על התשובות נץ.
הטיל יריחו יכול לשאת ראש נפץ גרעיני/כימי?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #44 ב- : ינואר 31, 2007, 17:59:48 »
ל-כהנא צדק:
יש אכן אפשרות שטיל השיהאב יפול על איזורים שהאיראנים לא היו רוצים שייפלו, טעות קטנה וטיל כזה יכול ליפול על: דמשק, עמאן, רבת עמון, עזה, שכם, יריחו, רמאללה וכו'.

ל-Aaron:
טיל יריחו וכן טיל יריחו 2 יכולים לשאת ראשי נפץ גרעיניים, תרמו גרעיניים (יריחו 2), כימיים וביולוגיים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #45 ב- : ינואר 31, 2007, 18:25:51 »
ל-כהנא צדק:
יש אכן אפשרות שטיל השיהאב יפול על איזורים שהאיראנים לא היו רוצים שייפלו, טעות קטנה וטיל כזה יכול ליפול על: דמשק, עמאן, רבת עמון, עזה, שכם, יריחו, רמאללה וכו'.

ל-Aaron:
טיל יריחו וכן טיל יריחו 2 יכולים לשאת ראשי נפץ גרעיניים, תרמו גרעיניים (יריחו 2), כימיים וביולוגיים.
זה יהיה מחזה יפה מאוד שיהאב יפול על דמשק ורמאללה וכל מדינות ערב שבסביבה חוץ מישראל!
דרך אגב כמה טילי יריחו מחזיקה ישראל?..
ויש עוד טילים בסגנון לישראל חוץ מהיריחו?..
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #46 ב- : ינואר 31, 2007, 18:31:08 »
בסביבות 200-300 טילי יריחו ויריחו 2, לא כולל טילי שיוט.
טילי היריחו הם המצא היחיד של ישראל בתחום הטילים הבליסטיים ובין יבשתיים, לא שזה דבר רע.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #47 ב- : ינואר 31, 2007, 18:35:34 »
בסביבות 200-300 טילי יריחו ויריחו 2, לא כולל טילי שיוט.
טילי היריחו הם המצא היחיד של ישראל בתחום הטילים הבליסטיים ובין יבשתיים, לא שזה דבר רע.

אז רגע נץ אם הכמות היא כזאת וראשי הנפץ הגרעינים של ישראל קצת יותר מזה בסביבות 400-500 אז יש לישראל יכולת השמדה ענקית כולל חיל האוויר שלנו יש לנו אפשרות ממש להשמיד כמעט את העולם כולו!
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #48 ב- : ינואר 31, 2007, 18:42:26 »
לא צריך להגזים, אחרי הכל אנחנו לא רוסיה הסובייטית או ארה"ב של אמריקה בשיא המלחמה הקרה, וגם לא סין, אבל יש לנו מספיק בשביל לחסל את כל המדינות המוסלמיות (ולא רק הערביות).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #49 ב- : ינואר 31, 2007, 18:44:50 »
לא צריך להגזים, אחרי הכל אנחנו לא רוסיה הסובייטית או ארה"ב של אמריקה בשיא המלחמה הקרה, וגם לא סין, אבל יש לנו מספיק בשביל לחסל את כל המדינות המוסלמיות (ולא רק הערביות).
אני רק נכנס לתיאוריה שיש לנו את היכולת בקשר לאיראן יש אפשרות להשמיד אותו עד העצם ממש עד העפר?...
דרך אגב סתם שאלה אלייך ניראה לך שישראל תשתמש באטום בכלל?...
יגאל=גואל