כתב נושא: הארסנל של סוריה  (נקרא 65691 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #75 ב- : פברואר 01, 2007, 17:43:43 »
אחד אחד,
לגבי הM-16, בגלל שאנחנו מקבלים את הרובים, המחסניות והתחמושת במחירי רצפה מארה"ב, זו הסיבה שצה"ל מעדיף רובה זה, אני מעדיף להיות משועבד לארה"ב מאשר לרוסיה, לגבי הקלצ'ניקוב, ברור שזה רובה הרבה יותר טוב, ואכן הקומנדו הימי משתמש ברובה זה למשימות שונות בעיקר בגלל העובדה שהוא מצוין גם בירי מתחת למים.

לגבי העוזי, אין כזה יותר בנמצא בסטוקים של צה"ל, העוזי הוצא משירות כבר מזמן.

לגבי EMP=גל/פולס אלקטרו מגנטי, בעקרון אף אחד לא המציא את זה, זהו תוצר נלווה של פיצוץ של נשק גרעיני, בעקרון שוקדים היום גם בעולם ליצור פצצות EMP מבלי הפיצוץ הגרעיני ההכרחי, לגבי אם יש כאלה לישראל, אני חושב שכיום לאף מדינה אין משהו בסדר גודל רציני, כרגע עדיין הכל נמצא על בסיס ניסיוני מעבדתי, ישנה אופציה לפוצץ נשק גרעיני בגובה רק ולנסות להשיג אותם תוצאות, כרגע ללא הצלחה.
אני מעדיף פשוט להחריב את איראן כצעד מונע ולסגור סיפור.
פצצות אלו בתיאוריה, הם בעלות מטען קטן המתפוצץ ואז מטען מיוחד משחרר גל אדיר שמשתק כל מערכת חשמלית בטווח של כמה עשרות ק"מ, כל מעגל חשמלי סגור נשרף אוטומטית, זה וואחד נזק, אבל כרגע אין משהו מעשי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
הארסנל של סוריה
« להגיב #76 ב- : פברואר 01, 2007, 17:54:23 »
נץ, עוד שאלה אחת בקשר לפצצת ה- EMP
האם כמה פצצות כאלה על איראן יכולות לשתק את כל מערכות שיגור טילי השיהאב?
לישראל יש פצצות כאלה?
מי המציא אותם ואיך הן פועלות?

תודה מראש.
אתה מתכוון לפצצה אלקטרומגנטית אהרון?..
כן, שגורמות לשיתוק כל המכשירים האלקטרוניים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #77 ב- : פברואר 01, 2007, 18:28:16 »
דרך אגב מה בקשר לכוח הימי של צה"ל לא מדברים עליו המון ובכלל בזמן האחרון עם כל הבלגאן שהיה והטיל ששיגרו על הספינה הוא מוכפש...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #78 ב- : פברואר 01, 2007, 22:42:10 »
ישראל מעולם לא באמת השקיעה בחיל הים והוא תמיד נפל בין הכסאות, חבל, כל מדינה שמכבדת את עצמה ורוצה להראות שהיא מעצמה (לפחות אזורית) היא בעלת כוח ימי לא מבוטל, לא בכדי ח"כ יובל שטייניץ (אדם מאוד חכם), הציע לעשות רפורמה רחבת היקף בהשקעות בצה"ל ולהעביר את מירב ההשקעות מחיל האוויר לחיל הים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #79 ב- : פברואר 01, 2007, 22:45:50 »
ישראל מעולם לא באמת השקיעה בחיל הים והוא תמיד נפל בין הכסאות, חבל, כל מדינה שמכבדת את עצמה ורוצה להראות שהיא מעצמה (לפחות אזורית) היא בעלת כוח ימי לא מבוטל, לא בכדי ח"כ יובל שטייניץ (אדם מאוד חכם), הציע לעשות רפורמה רחבת היקף בהשקעות בצה"ל ולהעביר את מירב ההשקעות מחיל האוויר לחיל הים.
חיל האוויר והרגלים חשוב מאוד אבל גם חיל הים דורש השקעה לא קטנה...
ונץ מה יחידות הקומנדו שלנו נחשבות גם בסדר עולמי ביחס למבצעים שלהם?..
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #80 ב- : פברואר 01, 2007, 22:57:13 »
גם ליחידות הקומנדו של ישראל יצא שם מהסרטים, במיוחד אחרי מבצע אנטבה.
וגם מבחינת ציוד וביצועים נמצאים בטופ העולמי יחד עם יחידות עם שם ומסורת כגון: כח דלתא, הכומתות הירוקות, SAS, SEALS, ספצנאז וכו'.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הארסנל של סוריה
« להגיב #81 ב- : פברואר 01, 2007, 23:01:27 »
גם ליחידות הקומנדו של ישראל יצא שם מהסרטים, במיוחד אחרי מבצע אנטבה.
וגם מבחינת ציוד וביצועים נמצאים בטופ העולמי יחד עם יחידות עם שם ומסורת כגון: כח דלתא, הכומתות הירוקות, SAS, SEALS, ספצנאז וכו'.
פשוט אני מתפלא איך מכלום קמנו ועשינו צבא כזה מפואר לא יעזור כלום "יד" הקדוש ברוך הוא פה!
הרב בבית כנסת שאני מתפלל בו סיפר על הרצל בודינגר  (מפקד חיל האוויר לשעבר) שביקר בישיבה שלהם וששאלו אותו אז איך למרות הכול הצלחתם וניצחתם ללא כלום ללא סיכוי אז הוא הוריד את הכובע ואמר:
"אתם שואלים אותי?! תשאלו את עצמכם חופשי הכיפות כל היהודים שמתפללים אתם הבאתם את הניצחון לא אנחנו".
יגאל=גואל

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
הארסנל של סוריה
« להגיב #82 ב- : מרץ 11, 2007, 11:39:28 »
כשהקב"ה רוצה צה"ל חזק וכשהוא לא רוצה אז לא:הרב כהנא זצ"ל הי"ד
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הארסנל של סוריה
« להגיב #83 ב- : מרץ 19, 2007, 22:04:46 »
אשקול מצויין קראתי והשכלתי ...

ותאימנו לי אני בקושי יכול ליקרוא שני משפטים ואז לאבד תריכוז

אז ככה שקראתי 6 דפים של שאלות ותשובות תודה לכם ...

אני הרסו לי כל חשק בעולם לילמוד היה לי הרבה סיפורים אם מורים שרמסו לי כל  ביטחון עצמי שהשפיע עלי המון ורק עכשיו לאט לאט אני מצליח לצאת מזה מקווה שיבוא בטוב

אבל באמת לנץ אתה באמת בנאדם מאוד משכיל הלוואי והייתי חצי ממך לשאר  ...

לפעמים אני מיתבייש שאני כזה עלוב לעומת כמה מהאנשים שפה
כבוד הוא לי להגיד שאני יהודי שאני רואה איזה יהודים שיש פה וכמה אני עלוב לעומתם אתם אנשים גדולים ואמן רק תצליחו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #84 ב- : מרץ 23, 2007, 01:17:19 »
אף יהודי איננו עלוב, אלא אם כן בגד בעמו בכך שחטף את נגע "השמאלנות".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק eliad91

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • www.youtube.com/XeliadX
הארסנל של סוריה
« להגיב #85 ב- : פברואר 04, 2008, 19:11:44 »
בבקשה אל תשכחו שלישראל יש אלפי טילים אטומים  ::) :knuppel2:
הימין האמיתי עוד ינצח!
אין שלום עם סרטן!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #86 ב- : פברואר 04, 2008, 19:32:55 »
בבקשה אל תשכחו שלישראל יש אלפי טילים אטומים  ::) :knuppel2:
במקרה הטוב 500 ראשי נפץ גרעיניים, היקף הארסנל הגרעיני של ישראל נע בין 100-500 ראשי נפץ גרעיניים מכל הסוגים: פלוטוניום, אורניום מועשר U-235, U-238, ניטרון (הפצצה השקטה,ליבה ללא מעטפת) ומימן (היתוך).
אמצעי השילוח של ישראל דהיינו: טילים בליסטיים- יריחו 1, יריחו 2 עומד על בסביבות 50-200 טילים, ישנם גם טילי שיוט סופר פופאי הנורים מצוללות הדולפין של ישראל, וכן גם מטוסים המטילים את הפצצות ישר מתא המטען (הרקולס) או מהגחון או מתחת לטיל (פאנטום 2000, F-15, F-16).
כל זה לגבי גרעיני (כל המידע הנ"ל מבוסס על מקורות זרים ואיננו מגיע משום מקור ישראלי מוסמך בשל מדיניות העמימות של מדינת ישראל).
ישנו גם צורך עליון לזכור, שכל הנשק הבלתי קובנציונלי של ישראל נשמר בתור "ברירת שמשון" קרי הנשק האחרון שישראל תשגר לכל הכיוונים בשניות האחרונות לקיומה עלי אדמות!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הארסנל של סוריה
« להגיב #87 ב- : פברואר 05, 2008, 17:50:27 »
נץ, קראתי על תוכנית הלביא, והיה כתוב שעדין מבצעים ניסויים באב טיפוס השלישי, זה נכון?
אתה בטוח שישראל לא מייצרת בעצמה מטוסים בחשאיות?
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
הארסנל של סוריה
« להגיב #88 ב- : פברואר 05, 2008, 18:14:33 »
סביר להניח שהתשובה לשאלתך היא "לא".  דרך אגב, מטוס הקרב הסיני J-10 הוא העתק של הלביא הישראלי.

יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק red wolf

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • ימין שולט!
הארסנל של סוריה
« להגיב #89 ב- : פברואר 14, 2008, 21:53:33 »
ווואו!
תודה רבה רבה רבה לך , הוספת לי ואני בטוח שלכולם פה מידע חדש ושימושי .
עכשיו אני יודע מה יש לסוריה .
תמשיך להוסיף עוד מידע בתחום זה , התחום מאוד מעניין.
שוב תודה.
ימין שולט!
אוהב אותכם אחים ימיניים שלי!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #90 ב- : פברואר 14, 2008, 22:36:50 »
ווואו!
תודה רבה רבה רבה לך , הוספת לי ואני בטוח שלכולם פה מידע חדש ושימושי .
עכשיו אני יודע מה יש לסוריה .
תמשיך להוסיף עוד מידע בתחום זה , התחום מאוד מעניין.
שוב תודה.
על לא דבר
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הארסנל של סוריה
« להגיב #91 ב- : פברואר 15, 2008, 16:34:47 »
נץ, קראתי על תוכנית הלביא, והיה כתוב שעדין מבצעים ניסויים באב טיפוס השלישי, זה נכון?
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #92 ב- : פברואר 17, 2008, 00:58:32 »
איפה קראת את זה? מי המקור לידיעה?
אני לא יודע על דבר כזה, אני יודע שישראל מייצרת מזל"טים ומל"טים אבל לא מטוסי קרב מאויישים, יש ששמועות לגבי מטוס קרב "כפיר 2000"
שגם הוא ישראלי, אבל זה בפרוש לא הלביא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

Aaron

• אורח
הארסנל של סוריה
« להגיב #93 ב- : פברואר 17, 2008, 15:45:19 »
נץ, אם טיל גרעיני נופל על דמשק, זה לא כזה נורא נכון? הקרינה לא תגיע עד לכאן. יש כאלה שחושבים שפצצת אטום מוחקת יבשות שלמות, אנשים חיים בסרט. פצצת אטום זה לא כזה גדול, כולה מוחק עיר.

וזה נכון שיש פצצות גרעיניות מופחתות קרינה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #94 ב- : פברואר 17, 2008, 20:08:08 »
נץ, אם טיל גרעיני נופל על דמשק, זה לא כזה נורא נכון? הקרינה לא תגיע עד לכאן. יש כאלה שחושבים שפצצת אטום מוחקת יבשות שלמות, אנשים חיים בסרט. פצצת אטום זה לא כזה גדול, כולה מוחק עיר.
וזה נכון שיש פצצות גרעיניות מופחתות קרינה?
הכל תלוי בסוג ראש הנפץ וגודלו, ישנם טילים גרעיניים טקטיים, וישנם אסטרטגיים, יש את הפצצה התרמו-גרעינית/מימן/היתוך (כל השמות מקובלים) שעוצמתה נמדדת במגה-טון TNT ושהנפץ שלו זה פצצת אטום, ההרס שדבר כזה יוצר הוא עצום, אבל הקרינה שהוא יוצר היא קטנה יחסית ונעלמת לחלוטין לאחר כמה שעות עד כמה ימים, יש את פצצת הפלוטוניום, זה הפצצה שנחתה על נאגאסקי, "איש שמן" (הכינוי של הפצצה) הייתה בעוצמה של 20 קילו טון חומר נפץ, אני מקווה שעכשיו אתה מבחין בהבדלים שבין העוצמות של הפצצות השונות, זה כמו להשוות במושגי מחשב בין "קילו-בייט" ל"מגה-בייט" זה הפרופורציה.
הפצצה השלישית היא פצצת אורניום מועשר לה יש שני סוגי איזוטופים אפשריים: 1. U-235 (זה שהוטל על הירושימה וכינויו- "ילד קטן" עם עוצמה מקבילה ל-20 קילוטון TNT),  והשני היא- 2. U-238, ההבדלים בינה ובין פצצת הפלוטוניום הם רק בתהליך הייצור, התוצאה היא אותה תוצאה.
הס מלהזכיר שלשני הפצצות (אורניום מועשר ופלוטוניום) יכולת ייצור קרינה אדירה שיכולה להחזיק מעמד עד כדי אלפי שנים (זה המצב בערים היפניות וצ'רנוביל) כן גם בפצצות אלו קיים גם אפקט הEMP, קרי: פולס אלקטרו-מגנטי שצולה כל מעגל חשמלי בטווח של מאות ק"מ ממוקד הפיצוץ.
הסוג האחרון הוא פצצת ניטרון, פצצה זו מכונה גם: "הפצצה השקטה"- הסיבה לכך היא עצם העובדה שהיא איננה יוצרת פיצוץ עם גל הדף אדיר כמו חברותיה, זאת בשל העובדה שליבת הפצצה היא ללא המעטפת שלה, זה אומר שישנו רק אפקט של שילוח ניטרונים לכל הכיוונים מה שבעצם מחסל כל אורגניזם בטווח של עשרות קילומטרים מאיזור הפיצוץ (הקטן באופן משמעותי מנשק גרעיני רגיל, טווח ההרג עומד ביחס ישיר לגודל הליבה וראש הנפץ, וכן בגובה בו פוצץ ראש הנפץ, כן הדבר נכון לגבי כל סוגי הנשק הגרעיני), בפצצת ניטרון, כל המבנים נשארים שלמים, הכל כפי שהוא היה, רק ערים שלמות פשוט נהפכות לעיר רפאים בחלקיק שנייה.
גם פצצה זו משאירה קרינה הנשארת למאות שנים לפחות.
בסוגי הפצצות: 2-3, אם עוטפים את הליבה במעטפת של קובלט או זהב, חומר זה גורם להגדלה משמעותית של עוצמת הקרינה הרדיו-אקטיבית והנשורת הגרעינית מהפצצה, ומגביר פי 10 ויותר את כמות ההרוגים בסדר עולה, הכל בהתאם לגודל ומסה.
בכל מקרה ובכל תנאי, אין היום בנמצא פצצה אחת ויחידה המוחקת יבשות, זה בלוף! אנשים לא באמת מבינים את מהות הנשק הגרעיני ויכולת ההרס שלו, לא שאני חלילה ממעיט ולו בפורמיל ממה שהוא, והוא נשק אסטרטגי שובר כל מוסכמה קיימת, ונשק יום הדין, אבל בשביל זה צריך מאות ואלפים ממנו, ולא רק איזה אחד/שניים.
בכל אופן ספציפית לגבי דמשק, פצצת פלוטוניום בסדר גודל של 30-50 קילוטון תעשה את העבודה, אבל צריך תמיד לקחת בחשבון כיווני רוח, נשורת גרעינית אפשרית וגשם רדיו-אקטיבי, וכן כמובן גם סופות ושינויים דרסטיים אחרים במזג האוויר האיזורי כתוצאה מכך, דבר זה נחזה ואומת בהירושימה ונאגאסקי וכן בצ'רנוביל.
« עריכה אחרונה: פברואר 17, 2008, 20:12:14 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

Aaron

• אורח
הארסנל של סוריה
« להגיב #95 ב- : פברואר 17, 2008, 21:56:02 »
הכל תלוי בסוג ראש הנפץ וגודלו, ישנם טילים גרעיניים טקטיים, וישנם אסטרטגיים, יש את הפצצה התרמו-גרעינית/מימן/היתוך (כל השמות מקובלים) שעוצמתה נמדדת במגה-טון TNT ושהנפץ שלו זה פצצת אטום, ההרס שדבר כזה יוצר הוא עצום, אבל הקרינה שהוא יוצר היא קטנה יחסית ונעלמת לחלוטין לאחר כמה שעות עד כמה ימים, יש את פצצת הפלוטוניום, זה הפצצה שנחתה על נאגאסקי, "איש שמן" (הכינוי של הפצצה) הייתה בעוצמה של 20 קילו טון חומר נפץ, אני מקווה שעכשיו אתה מבחין בהבדלים שבין העוצמות של הפצצות השונות, זה כמו להשוות במושגי מחשב בין "קילו-בייט" ל"מגה-בייט" זה הפרופורציה.
הפצצה השלישית היא פצצת אורניום מועשר לה יש שני סוגי איזוטופים אפשריים: 1. U-235 (זה שהוטל על הירושימה וכינויו- "ילד קטן" עם עוצמה מקבילה ל-20 קילוטון TNT),  והשני היא- 2. U-238, ההבדלים בינה ובין פצצת הפלוטוניום הם רק בתהליך הייצור, התוצאה היא אותה תוצאה.
הס מלהזכיר שלשני הפצצות (אורניום מועשר ופלוטוניום) יכולת ייצור קרינה אדירה שיכולה להחזיק מעמד עד כדי אלפי שנים (זה המצב בערים היפניות וצ'רנוביל) כן גם בפצצות אלו קיים גם אפקט הEMP, קרי: פולס אלקטרו-מגנטי שצולה כל מעגל חשמלי בטווח של מאות ק"מ ממוקד הפיצוץ.
הסוג האחרון הוא פצצת ניטרון, פצצה זו מכונה גם: "הפצצה השקטה"- הסיבה לכך היא עצם העובדה שהיא איננה יוצרת פיצוץ עם גל הדף אדיר כמו חברותיה, זאת בשל העובדה שליבת הפצצה היא ללא המעטפת שלה, זה אומר שישנו רק אפקט של שילוח ניטרונים לכל הכיוונים מה שבעצם מחסל כל אורגניזם בטווח של עשרות קילומטרים מאיזור הפיצוץ (הקטן באופן משמעותי מנשק גרעיני רגיל, טווח ההרג עומד ביחס ישיר לגודל הליבה וראש הנפץ, וכן בגובה בו פוצץ ראש הנפץ, כן הדבר נכון לגבי כל סוגי הנשק הגרעיני), בפצצת ניטרון, כל המבנים נשארים שלמים, הכל כפי שהוא היה, רק ערים שלמות פשוט נהפכות לעיר רפאים בחלקיק שנייה.
גם פצצה זו משאירה קרינה הנשארת למאות שנים לפחות.
בסוגי הפצצות: 2-3, אם עוטפים את הליבה במעטפת של קובלט או זהב, חומר זה גורם להגדלה משמעותית של עוצמת הקרינה הרדיו-אקטיבית והנשורת הגרעינית מהפצצה, ומגביר פי 10 ויותר את כמות ההרוגים בסדר עולה, הכל בהתאם לגודל ומסה.
בכל מקרה ובכל תנאי, אין היום בנמצא פצצה אחת ויחידה המוחקת יבשות, זה בלוף! אנשים לא באמת מבינים את מהות הנשק הגרעיני ויכולת ההרס שלו, לא שאני חלילה ממעיט ולו בפורמיל ממה שהוא, והוא נשק אסטרטגי שובר כל מוסכמה קיימת, ונשק יום הדין, אבל בשביל זה צריך מאות ואלפים ממנו, ולא רק איזה אחד/שניים.
בכל אופן ספציפית לגבי דמשק, פצצת פלוטוניום בסדר גודל של 30-50 קילוטון תעשה את העבודה, אבל צריך תמיד לקחת בחשבון כיווני רוח, נשורת גרעינית אפשרית וגשם רדיו-אקטיבי, וכן כמובן גם סופות ושינויים דרסטיים אחרים במזג האוויר האיזורי כתוצאה מכך, דבר זה נחזה ואומת בהירושימה ונאגאסקי וכן בצ'רנוביל.
תודה רבה, השכלתי!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הארסנל של סוריה
« להגיב #96 ב- : פברואר 19, 2008, 01:23:36 »
תודה רבה, השכלתי!
בבקשה, בשביל זה אני כאן
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הארסנל של סוריה
« להגיב #97 ב- : אוקטובר 06, 2008, 22:02:26 »
אתה חייב לראות את חייל האוויר הסורי מטוסים עתיקים
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק בן אדם ימני

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ערבי גבר זה ערבי בקבר
הארסנל של סוריה
« להגיב #98 ב- : ינואר 05, 2009, 16:30:57 »
שאבא שלי היה בחיל האויר
הוא אמר לי שיש 600 מטוסי קרב פעילים בחיל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הארסנל של סוריה
« להגיב #99 ב- : ינואר 09, 2009, 12:13:54 »
נץ זה נכון שלירדן יש את הכי הרבה לוחמי חי"ר בעולם??