כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 6 בנובמבר **  (נקרא 11098 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות או הערות ארוכות מידי.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 6 בנובמבר **
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 31, 2007, 17:26:39 »
חיים שלום רב,

הייתי באזכרה של מורנו ורבנו הרב הגאון כהנא זכר צדיק וקדוש לברכה השם יקום דמו!
ואחרי שהייתי בִּישיבת הרעיון היהודי, עלִינו לַקבר.. ושם כל "הבְּרַנְזָ'ה" היוּ.. כל הכהניסטים הגדולים וכל "המפורסמים"..
ועוד לפני שכולם התאספו ליד הקבר כדי להגיד תהילים, אני דיברתי עם בחור בשם לני גולדברג.. אולי שמעת עליו?
הוא כתב ספר חדש על הרב כהנא, כל-מיני סיפורים עליו, כל מיני דברים מעניינים שקרוּ..בזמן שהוא היה פעיל..
הוא גם אמר לי שעכשיו הוא כותב ספר יחד עם מיכאל בן-חורין.

האם שמעת על הצדיק הזה? האם קראת את הספר שלו? האם לא בא לך גם לכתוב ספר דומה לזה או משהו בסיגנון?
אם לרב כהנא היה זמן לכתוב ספרים בין כל הדברים שהוא עשה אז אני חושב שגם לך יש..

תודה וִישר כח ענקי על הכול. באהבת ישראל גדולה, אלירן.
« עריכה אחרונה: נובמבר 01, 2007, 15:33:02 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 31, 2007, 22:32:19 »
חיים שלום רב,
מה דעתך בנוגע לחקירה תחת עינויים: האם מותר לגרום לנכות או אף להרג כדי לחלץ מידע מציל חיים, והאם אתה חושב שניתן להרשיע אדם אם הראיות כנגדו הוצאו תחת עינויים (אני לא מתכוון רק לוידוי, אלא למקרה שהנחקר סיפק ראיות מוצקות שמפלילות אותו)?

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 31, 2007, 22:59:12 »
שלום חיים

בהיותכם אירגון המאמין בארץ ישראל השלמה,האם תפעלו לביטול הסכמי השלום עם מצרים וירדן ללא התגרות מן הצד השני?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 31, 2007, 23:14:00 »
שלום לך, חיים.

האם אתה מאמין שאחרי שנסביר לערבים מי אנחנו יהיה אפשר לכונן שְׁלום-אמת הוגן עם כל האוּמה הערבית, לפחות שלום חמוּש?
או שאתה מאמין שעד ימות המשיח נהייה במלחמות אין-סופיוֹת?

בתודה.
שלמה.
« עריכה אחרונה: נובמבר 01, 2007, 15:35:34 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #5 ב- : נובמבר 01, 2007, 01:51:44 »
בס"ד

לחיים בן-פסח ידידנו היקר הי"ו,

היות שרבּים מאחינו בית-ישראל הינם תינוקות בית-רבן שנישבו תחת מעלְלי מערכת-החינוך והתישקורת ר"ל עד-כדי שיתוף-פעולה מלא עם האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש"ו, עד-כדי-כך שמכּים את אחיהם היהודים מכות קשות עד זוב דם ר"ל, כפי ששמענו בימים האחרונים בבלעין, וכל זאת מכיוון שעיניהם סומאו בעזרת שטיפת-מוח מתוחכמת ביותר שמבוצעת על-ידי מנגנוני החינוך והתישקורת השבויים בידי השמאל הממלכתי הבולשביקי המתועב, יכריתהו הקב"ה במהרה עם מלכות הרשעה, ויתגלה כבוד-מלכותו יתברך ויתעלה שמו במהרה אכי"ר.

וּמכאן בע"ה לַשאלה הנובעת מהאמור לעיל:  מיהם לדעתך האנשים המהווים את גרעין השמאל הממלכתי הבולשביקי המתועב ? יכריתהו הקב"ה במהרה עם כל מלכות הרשעה ויתגלה כבוד-מלכותו יתברך ויתעלה שמו אכי"ר. כמובן שידוע שֶׁאלוּ הַמפרסמים את שמותיהם כחברי-כנסת ואישים בכירים שמייצגים את שלטון התועבה השמאלני הממלכתי הבולשביקי יכריתהו ה' במהרה, רובם ככולם הינם רק "בובות" של האנשים המתועבים האמיתיים ה"מושכים בחוטים". ומכיוון שאתה רואה את הדברים מבחוץ, הרי שראייתך שונה ובהירה יותר מאשר המציאוּת המטושטשת והמעורפלת שמַציג כאן השמאל הממלכתי הבולשביקי על-מנת לסמא את עינינו ר"ל, ולכן ראוי להציג לאחינו בית-ישראל את האמת.

הקב"ה יכרית מלכוּת-הרשעה במהרה וישלח לנו גואל-צדק בב"א.
                                                                                     הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: נובמבר 01, 2007, 15:41:55 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #6 ב- : נובמבר 02, 2007, 00:35:49 »
בס"ד

חיים שלום רב. זאת שאלתי:  כידוע לך, הפשיעה הפלילית במדינת ישראל גואה. רצח, אונס, שוד, סמים, אלכוהוליזם – הם דבר שבשיגרה.
הנוער נהייָה יותר אלים וַחֲסר-ערכים מִשנה לְשנה. בקיצור, החברָה הישראלית נעשית יותר ויותר אלימה. מדוע לפי דעתך המשטרה ובתי-המשפט בישראל לא מחמירים בענישה נגד העבריינים? האם כשאתה תהייה בשלטון (בעזרת השם) אתה תמגר את הפשע?  וּכמו-כן, באילוּ דרכים ניתן לפי דעתך להפחית את מימדי הפשיעה?
« עריכה אחרונה: נובמבר 02, 2007, 08:57:05 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק עמיר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 03, 2007, 19:51:51 »
שלום, רציתי לדעת מתי והיכן אתם מנהלים פעילויות או מפגשים שאפשר לבוא להתרשם מהתנועה

עמיר

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #8 ב- : נובמבר 05, 2007, 00:19:31 »
בס"ד
לחיים בן פסח מורי רבי ועטרת ראשי שלום!
חיים,השבוע רציתי לבקש ממך לתת לי {או יותר נכון לומר לי}את המצע של תנועתנו בכל התחומים.
אני יודע שאנחנו עוד לא מפלגה אבל בעזרת ה' בקרוב!
וכעת לשאלתי:רציתי לדעת האם שמעת על ארגון אלמגור,ומה דעתך עליו?
מצורף לינק לאתר של התנועה:
http://www.al-magor.com/
בתודה,מאור!
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 05, 2007, 21:14:11 »
תשובה לחיים בן פסח בנושא תשובתו מהשבוע שעבר:
חרד"ל זה קיצור של "חרדי לאומי"
בכל אופן, האזנתי לתשובה שלך ולדעתי כל עוד אין בפרופגנדה שלכם הטפה ללאומניות חילונית במקביל לזאת הדתית שתחייב את החילונים בפטריוטיות בלתי מתפשרת, חילונים שלא כבולים לדת לא יקנו את המצע שלכם. צר לי לשמוע שאתם רוצים לפתוח עוד מפלגה מכיוון שמספר המפלגות הוא כל כך גדול שאני חושב שככל שמקימים יותר מפלגות כך הימין מפסיד את המטרה, שים לב כמה מפלגות שמאלניות יש וכמה ימניות.... ובקשר לחברי הפורום החילונים, כל עוד יש שילטון חילוני זה לא מזיק להם להיות חברים בכל פורום שהוא, אך כשתהיה, אם תהיה, קואליציה דתית שתחוקק חוקים דתיים אפילו שזה לטובת רוב העם לא נראה לי שהם ימשיכו לחבב את הפורומים האלה, אני לא רואה אתכם בקואלציה משאירים את המועדונים ומקומות הבילוי פתוחים, מספיק שתבטלו כמו ששאר המפלגות הדתיות רוצות את משחקי הכדורגל בשבת וכבר שלושת רבעי מהחילונים בפורום בורחים תוך כדי סינון קללות עסיסיות.
לדעתי אתם מפספסים פה איזשהו חלק חשוב בעם ישראל בכך שאתם לא מפתחים (כנראה מכיוון שאין לכם פרספקטיבה חילונית כ'דתיים מלידה') מסר לאומי שלאו דווקא קשור בנימוקים דתיים או אתנים כך שכל אדם באשר הוא יוכל להתחבר למסר בצורה קיצונית ולא מתפשרת, ולדעתי זה חבל!
דוגמא למסר חילוני לאומי שיכול לתפוס את העין לאנשים שבכל זאת לא בוחרים ביחוד האתני ובמסר הדתי לדעתי היא תנועות הנוער האקטיביסטיות של ערש קום המדינה ועוד לפניה.
ההודעה הזאת היא לא שאלה אלא לעיון לעיני בן פסח ושאר חברי הפורום.
ערב טוב.