כתב נושא: טרטמן: מינוי שר ערבי - תחילת השמדתנו  (נקרא 2134 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
טרטמן: מינוי שר ערבי - תחילת השמדתנו
« ב- : ינואר 11, 2007, 12:38:29 »
הח"כית מישראל ביתנו זועמת על מינוי שר ערבי לממשלה. אין לה תלונות אישיות נגד מג'דלה "שהוא אדם נחמד", אבל לדעתה פרץ "מקריב את הציונות"

ח"כ אסתרינה טרטמן (ישראל ביתנו) זועמת על מינויו של ח"כ הערבי ראלב מג'אדלה (העבודה) לתפקיד שר בממשלה. "אין בלבי שום דבר ברמה האישית נגד מג'אדלה, שהוא אדם נחמד", אמרה ח"כ טרטמן בראיון לקול ישראל אך הוסיפה, כי "יש בלבי הרבה צער על ראלב, על עמיר פרץ ועל המדינה ומוסד הציונות".
הח"כית טרטמן:

טרטמן מאשימה את שר הביטחון עמיר פרץ בניצול ציני של מצבו במפלגת העבודה לצרכי הון אישי: "עמיר פרץ הגיע לשפל המדרגה בכך שבשל מצבו במפלגתו הוא מקריב את קורבן הציונות ובכך עבר את כל הקווים האדומים". לדבריה, "מדינת ישראל היא מדינה יהודית, שאמורה להתנהל לפי ערכי היהדות, עם משטר יהודי וריבונות יהודית". ח"כ טרטמן הוסיפה, כי "מדובר פה בהתבוללות, ממש כפי שאסור ליהודי להתחתן עם לא יהודי".

טרטמן פנתה מעל גלי האתר לחבר הכנסת מג'אדלה ואמרה: "ראלב, אתה מוכן להיות כזה שוטה ולהסכים לכהן בתפקיד רק כי משתמשים בך כקרדום לחצוב בו? אתה מוכן להגיד 'אני מבין שלא רוצים אותי בגלל הכישורים או היכולות שלי, אלא רק בגלל שאני ערבי?' זו בושה והוא מסכן", אמרה חברת הכנסת.

"הכי כואב לי זה על הציונות. עמיר פרץ הניף גרזן ענק על הגזע שנקרא ציונות", אמרה טרטמן. "אנחנו לא נברח מהממשלה, אנחנו צריכים להבריח את הנגע הרע הזה מקרבינו", לדבריה. "ישראל ביתנו אינה מפלגה של פחדנים ולא נפקיר את המדינה להשתוללות ולהרס. נבער את הנגע מתוך הממשלה והקדוש ברוך הוא יהיה לעזרנו", אמרה והוסיפה, כי "פה אנו מתחילים את השמדתנו כעם".

עכשיו היא הבינה שהוא הורס אותנו קצת מאוחר לא...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: טרטמן: מינוי שר ערבי - תחילת השמדתנו
« להגיב #1 ב- : ינואר 11, 2007, 18:36:59 »
היא טועה.  לצערי הרב זה לא ההתחלה של השמדתנו אלא שלבים מתקדמים לקראת הסוף רח"ל.  ההתחלה היתה בשנות ה-80 כשהרב כהנא הי"ד צעק וזעק נגד הסרטן הערבי בתוכנו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: טרטמן: מינוי שר ערבי - תחילת השמדתנו
« להגיב #2 ב- : ינואר 11, 2007, 18:42:48 »
היא טועה.  לצערי הרב זה לא ההתחלה של השמדתנו אלא שלבים מתקדמים לקראת הסוף רח"ל.  ההתחלה היתה בשנות ה-80 כשהרב כהנא הי"ד צעק וזעק נגד הסרטן הערבי בתוכנו.
אם רק אם רק היינו מקשיבים לרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד כמה כמה הרוגים היינו מונעים אלפים ופצועים ונזק ומה לא...
אין סוף לטיפשות נביא אמת היה בתוכנו ואם קראו לו נאצי וגזען ימ"ש.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i