כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 23 באוקטובר **  (נקרא 11352 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות או הערות ארוכות מידי.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 23 באוקטובר **
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 16, 2007, 17:58:36 »
שלום חיים,

קראתי באתר של ה-ADL שאתה בעבר פוצצת מכוניות של חברי הליגה.. ושבגלל זה לא נותנים לך לעלות לארץ..
קראתי גם שאירגון "רבבה" בראשוּת דוד העברי לא ממש מחבבים אותנו, את JTF ובמיוחד אותך..
האם זה נכון?
« עריכה אחרונה: אוקטובר 22, 2007, 03:30:03 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 16, 2007, 22:40:29 »
בס"ד

לחיים היקר שלום רב.  שְׁאלתי היא כזאת:

מה אתה חושב על-כך שמִדי שנה חבורה של סוטים (הומואים, לסביות, טרנְסְג'נדרים, קוקסינלים) עורכים "מצעדי-גאווה" בְּארץ-ישראל? איך אנחנו יכולים וּצריכים לנהוג עם הסוטים האלוּ? אם אתה תהייה בשלטון, איך אתה תִנהג כלפי כל אותם סוטים ותומכיהם אשר מטמאים את ארץ-ישראל ואת ירושלים בירתנו עם התועבה והטינופת שלהם?

והאם אתה תחזיר את החוק (שבוטל) הקובע שכל מי שיקיים משכב-זכר ייכנס-לכלא?
וּבכלל שמעתי שהאמריקאים שהם שמרנים מתעבים הומוסקסואליוּת. האם זה נכון? ואם כן, אתה חושב שיש לנו מה ללמוד מהם בְּנושא זה?
« עריכה אחרונה: אוקטובר 22, 2007, 03:32:15 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 16, 2007, 23:38:18 »
בס"ד

לאחי ורעי היקר חיים בן-פסח הי"ו.
ראשית תודה על התשובה המאלפת לִשְׁאלתי בַּתכנית הקודמת.
ידוע שהשלטון השמאלני הבולשביקי נִמשׁל לעז עיוורת שמנהיגה את העדר וּמובילה אותו לִתהום שׁבתחתיתוֹ לַבָּה רותחת ר"ל.
אוּלם ישנם יהודים טובים שהיו תומכים בימין האמיתי אילולי נפלו למלכודת של ימין מזוייף שתכליתו להובילם בהדרגה שמאלה, וזו הסיבה שהשמאל הבולשביקי הנתעב איפשר לו להתקיים. מערכת חינוך בולשביקית שמאלנית ממלכתית שנוטעת בליבּוֹת תלמידיה השבויים בידיה ערכים שמהווים בסיס להוביל אותם להצטרף לשמאל הבולשביקי הנתעב, כאשר הדבר נעשה בצורה סמוי'ה ובהדרגתיוּת. ואם הדבר לא עולה בידם, הרי שהימין המזוייף בנוי להיות אלטרנטיבה של "מחד להחשב לימני ומאידך למתון", ואשלי'ה זו גוררת אותם שמאלה בצורה יותר מתונה תוך הפצת שִׂנאה לַמגזר היהודי שומר התורה והמצוות, וּראִיי'ה בַּיהדוּת האמיתית כִּ"פרימיטיביוּת של ימי הביניים" בִּלְשׁונם הנתעבת, וכמובן שאת זִרמי הימין האמיתי שעשויים להשיג נתח גדול מדעת הקהל ולגבי השמאל הבולשביקי היווּ סיכון לממלכת הרשע ההתאבדותית שלו המתרפסת בפני האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש"ו, יכריתהו הקב"ה במהרה ויגאלנוּ גאולה שלמה, אכי"ר.

לאור האמור לעיל, שְׁאלתי היא, כיצד לדעתך אנו יכולים בע"ה וִישועתוֹ להתגבר על המחסומים הללוּ שמעמיד בפנינוּ שלטון השמאל הבולשביקי ולהגיע לאחינו בית-ישראל בכל מקום שהם ולחשוף בפניהם את האמת אודות דרכיו הרצחנית והנתעבות, מהותו ודתו של האויב הערבי הנאצי יש"ו, וּלצרפם לשורות הימין האמיתי למען הציל את עם-ישראל וארץ הקודש ?
ונזכה במהרה לגאולה שלמה בביאת גואל-צדק בב"א.
                                                                                  הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: אוקטובר 22, 2007, 03:48:18 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 19, 2007, 01:26:25 »
חיים שלום רב,

האם זכור לך המין האוסטרלי Michael Dennis Rohan והנסיון המבורך שלו לטהר את הר הבית ב-1969?  מה דעתך על מקרה זה?

יברכך ה' וישמרך,
דוקא_כך
« עריכה אחרונה: אוקטובר 19, 2007, 01:27:19 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 21, 2007, 04:03:53 »
שלום חיים, ושבוע טוב.
השאלה שלי השבוע היא:

חיים, לדעתי שיטת הכלכלה היא לא כל-כך חשובה. אני חושב שכל סוג של כלכלה כלשהי תביא לכישלון בגלל האנשים, יותר נכון לומר האגוֹ של האנשים וחוסר-האִכפתיוּת. גם בשוק חופשי לדעתי, אם אנשים לא דואגים לְכלכלתהּ של המדינה ודואגים רק לכיסם הפרטי, וּמייבּאים לפה זרים שתופסים את כח-העבודה היהודי,- זה מעמיד בסיכּוּן את הכלכלה.   אני חושב שזה הכל תלוי בחינוך. אם נחנך את הנוער לעזור לזולת, לתרום, וּנְלמד אותם אהבת-ישראל ושכל ישראל ערבים זה לזה; אם נחנך את הנוער לחינוך יהודי, – אזי הכלכלה, העוני, רוב הדברים ייפתרו בעזרת השם. אני אישית חושב שבארץ יש הרבה עוני, רק בגלל שאף-אחד לא דואג לאף אחד.

חיים, אנשים עובדים 12 שעות ביום, והם יודעים שגונבים להם כסף, אבל להפגין ולקום לעשות נגד זה משהו,- הם לא מסוגלים. הִכניסוּ לעם אדישוּת שזה ממש סכנת נפשוֹת בכל תחום.
אני גם תומך בְּשוּק חופשי. אבל לפני זה צריך לעבוד על חינוך, אתה לא חושב?

* דרך אגב, חיים רציתי להודות לך. אפשר להגיד שקצת בזכותך וּבִזכוּת הקב"ה אני ממש חזרתי לַמקורות. התחלתי לשמור את השבת, לעשות קידוש ביום שישי עם כל המשפחה, מדי פעם אני מניח תפילין וּכשיהיוּ לי תפילין קבוּעוֹת אני אניח קבוע. אני מתחיל ללמוד יהדוּת מדי יום בִּמְמוצע שעה או שְׁעתיים. אני גם עובד במקביל וּמנהל את הפורום המצויין שלנו. O0

תודה מראש, איתן.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 22, 2007, 04:26:35 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 21, 2007, 09:08:37 »
בס"ד
חיים היקר שלום!
רציתי לדעת מה דעתך על צפריר רונן ואנשי הימין הסוציאליסטי?
שהקב"ה ישמור עליך וִיברך אותך!

בתודה, מאור.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 22, 2007, 03:49:39 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק nino

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • יהודים אוהבים את ישוע
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 21, 2007, 18:22:19 »
חיים אני אוהב אותך ואני רוצה להגיד תודה שאתה מתנהג אלי יפה בשאלה.. אני עישנתי ג'וינטים אבל כבר הפסקתי - אתה כל כך נחמד ואני רוצה לגדול ולהיות כמוך חיים הייתי רוצה שתהיה אבא שלי כי אתה חכם ונחמד אבל גם שונה שונא את האויבים שלנו ולא פראיר אני מקנא בילדים שלך אבל אל תגיד להם  :P :P

חיים אני שואל אותך אם אני צריך ללכת לטקס רבין או להבריז מהבצפר מבית-הספר ולהגיד למורה שלי שתלך להתנייק.? האני יכול להסתבאך אבל לא יכפת אכפת לי אני שונה שונא את רעבין!! למה מחכריכים מכריחים אותי להיות בטקס?

חיים תגיד. אני לא ארוצה לבזבז זמן כמו שאתה אומר. אז מה אני צריך לעשות?? אני יעשה אעשה מה שתצווה עליי אני יכול אפילו לשמור עליך אני יכול לקרוע במכות את מי שאתה רוצה
« עריכה אחרונה: אוקטובר 21, 2007, 20:46:12 על ידי דוקא_כך »

מנותק נשבור להם את העצמות

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 21, 2007, 20:52:20 »
חיים -- לפני השאלה שלי אני כתבתי לך שיר לפי הרעיון של הגולה בארץ

::

אוי אוי למה הם גירשו אוי אוי איך הם פשעו
אוי אוי את הצדיק הגדול -- אוי אוי הם גירשו בלי כול

חים בן של פסח חים בן חורין -- עוד אתה תהיה חופשי אני מאמין
חיים בן פסח חיים בן חורין -- השם אוהב הכהניסטים השם אוהב חורין

::

יש עוד כמה בתים אבל אני לא אנג'ס לך יותר מדי  8) -- השאלה שלי היא מה דעתך על אביגדור אסקין ועל "הוועד למען הדמוקרטיה" הם הפיקו סרט ליגאל עמיר בכסף של מיליונר. ואם היית בארץ היית מתחבר איתו בטוח -- המצב קשה לאללה שאתה לא פו אנחנו צריכים אותך נשמה. אי אפשר לבד.

חולה עליך ומעריץ אותך. אבי

ממשיכים בדרכו !