כתב נושא: נפלתי קורבן לשמאלניזם!  (נקרא 12001 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #25 ב- : אוקטובר 11, 2007, 01:13:50 »
אני קורא לחברי הפורום לענות תשובה מוחצת לעוץ לי גוץ לי, כשם שעניתי על הגיגיו /ל אורי אבנרי.
הרמה להנחתה.

מעולם לא כתבתי כאן על אורי אבנרי... אורי אבנרי קפיטליסט מדי לטעמי - שמאלן צעצוע.

קדימה נראה אותך, תן קישור להודעה שלי כאן על אורי אבנרי.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2007, 01:22:41 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #26 ב- : אוקטובר 11, 2007, 03:11:58 »
איזו דמוקרטיה בראש שלך? דיקטטורת הון למהדרין, ברשות כמה משפחות הון.

כשאני הפגנתי ברחובות הערים נגד הפרטת האוניברסיטאות, נשלחו נגדי ע"י הממשלה חייליהם של הסדר החברתי הקיים בדמות שוטרי יס"מ ומגב שהסירו את תגי השם שלהם ושברו לי את העצמות.

כשהפגנתי אני ועוד אלפים ברחובות הערים הגדולות בישראל נגד הרג עשרות חיילים ומאות אזרחים לבנונים, התקשורת של ההון דאגה לצנזר אותי.

כשהפגנתי בבלעין במחאות לא אלימות נגד סיפוח אדמות של תושבי הכפר עבור כרישי נדל"ן של שכונת מתיתיהו מזרח, חיילים ירו עלי כדורי גומי - 20 דקות מת"א ידידי חיי אדם לא שווים כלום.

ובכנס הרצלייה האחרון (כנס בו נפגשים בעלי ההון ושאר קברניטי המשק עם חברי הממשלה ומתכננים עבורי את משנתה הכלכלית חברתית של מדינת ישראל) כשהגענו לזעוק חמס, שוטרים מנעו מאיתנו בכוח רב להגיע לרחבת המלון (בחוץ) ככה דיקטטורת ההון כופה את עצמה, בכוח.

ובג"ץ הוא בעיני חותמת גומי של הממסד, שאישר ברבות השנים כל כך הרבה עוולות של הממשלה. הרעיון הוא שגם אם יש פה בית משפט עליון (עיקרון של הפרדת רשויות שאמור להגן על החרויות הדמוקרטיות) שפועל בצורה עלובה, אני עדיין רוצה לשמר ולהרחיב את הזכויות הדמוקרטיות שהוא אמור להעניק לי. מה אתה רוצה? שלטון דתי סטייל איראן של אמנון יצחק? כזה שמתעב ערבים (כמו שאתם מתעבים), מפלה נשים, הומויים, וכל שאר מה שלא נראה וחושב כמותם?

אני עיוור? אתה נוהר אחרי חיים בן פסח שמפציץ אותך מבוקר עד ערב בתוכניות שינאה רוויות גזענות, סילופים, גוזמאות ורבעי אמיתות, כאילו הדברים היו תורה מסיני.

ואגב, לגבי ה"זכות" שאתה לכאורה "נותן לי" להגיב פה - חצוף אתה! קצת צניעות לא תזיק לך, אני הייתי פה עוד לפניך (גם אם יש לך יותר הודעות - זאת האיכות חמוד, לא הכמות). לפחות תשלח מישהו ותיק יותר כדי להוציא מהפה את השחצנות והפטרוניות הזאת, או כמו שאומרים אצלנו החילוניים: "לתפוס עלי תחת".

חצוף!
בס''ד

נתחיל בכך שאתה מודה שזוהי דיקטטורה במסווה של דמוקראטי'ה , וכאן הינך מפליל את חבריך השמאלנים שבונים את המוסר שלהם על הדמוקראטי'ה המזוייפת שלהם ואם אתה מתכחש לה ,הרי שאין לך בסיס  מוסרי מוגדר , דהיינו שהינך חסר מסגרת ומופקר לכל הרוחות.
ההפגנות האלימות שהשתתפת בהן , מורות על התרבות הכלוקלת שלך ושל חבריך  ,כאשר אתם מייצגים את '' האינטיליגנטיות האקדמאית '' ,ושם חשפתם את תרבות האנארכי'ה של ניסיון להשיג מטרות באלימות וכוח הזרוע !!!--אתכם היו צריכים להוציא מחוץ לחוק !!ולהבדיל אין-סוף הבדלות --לעומת ההפגנה השקטה של חצי מליון יהודים יראי שמים ברחובות ירושלים כנגד בית המשפט העליון  שלא הי'ה בה שום זכר לאלימות כלשהיא .
וכשהפגנת בבלעין כנגד סיפוח אדמות שהושאלו לבני האויב הערבי הנאצי יש''ו , לאחר שניטשו על ידי האויב הערבי הנאצי יש''ו ,בעקבות ההפסד שלהם במלחמה עקובה מדם שבה נשפך דם רב של חיילים מאחינו בית-ישראל הי''ד, וחבריך השמאלנים הבולשביקים  הסוגדים לפאפא סטאלין יש''ו --ושם רשעים ירקב , שידיו מגואלות בדם ישראל השפוך ,החזירו לאויב הערבי הנאצי חלק נכבד מאדמותיו ובכך חיללו את דמם של אחינו חיילי צה''ל שדמם נשפך על אדמות אלו !! --כל זאת מכיוון שאין לכם מוסר ולא מסגרת ואתם חיים כחיות בג'ונגל כפי שציינתי לעיל בתגובתי להפגנה האלימה בה השתתפת .
ואשר לכנס הרצלי'ה --מה אתה מתפלא ?? הרי מדובר באילי- הון מקרב חבריך השמאלניים חסרי המוסר והערכים שחונכו בדיוק כמוך --באוניברסיטאות !! --מדוע שלא יתנהגו כחיות רעבות ואלימות ? --רק שבמקרה הזה הלבישו אותם בחליפות טוקסידו, הרי ראינו שגם לכלבים תופרים בימינו חליפות כאלה .
ואשר לבג''ץ --שוב אני שואל אותך , על מה אתה תמה? זהו המוסר של השמאל הבולשביקי מאז ייסודו --חוק הג'ונגל בחליפת טוקסידו --אולם  זה לא ישנה את העובדה שהחזק ירמוס את החלש !!--ואשר למורנו ורבנו אמנון יצחק שליט''א --לפני שתתבטא לגביו הינך אמור לדעת , שאדם חסר מוסר וערכים שכמותך , וכחבריך השמאלניים הבולשביקים ,כפי שצייננו לעיל , אין לך זכות לדבר בענייני מוסר ,שהרי האלימות שבה השתתפת כנגד החוקים שייסדו חבריך השמאלניים מורה על כך שאין לך שום בסיס מוסרי , לא שמאלני מתועב , וכל שכן לא ימני , ולמורנו ורבנו שליט''א יש את הבסיס היציב ביותר של תורתנו הקדושה , ועל מוסר זה שמוכר ומכובד בכל העולם מזה 3000 שנה ,אין שום עוררין . ולגבי שנאת ערבים אוייבים נאצים יש''ו  , הכיצד לא תשנא את מי שמטיף להשמידך מעל פני האדמה , להגלותך מאדמתך, ורוצח את אחיך ובני עמך , ומבצע זאת בערמומיות כאשר הוא נטמע בתוך האוכלוסי'ה היהודית , ולעומת זאת אתה אינך מסוגל להכנס לאזורים שבהם מרוכזת אוכלוסי'ה של אויב ערבי נאצי יש''ו בלא שתסתכן בנפשך בלינץ' אכזרי של קניבאלים כפי שנעשה ברמאללה .אתה ככבש המנסה לרבוץ עם זאבים , או שמא גדי המבקש לרבוץ עם נמר טרם בוא המלך המשיח בן דוד !! --האויב הערבי הנאצי ( וכבר הוכחנו את נאציותו) יש''ו הינו אויב , ואויב יש להדביר ,שכן דתו אוסרת עליו לקבל מרות של מדינה שאיננה מוסלמית כפי שהסברתי בסרטון שבו אני מצטט מספרו הטמא והמתועב של מי שהם קוראים לו נביאם והרי לך קישור :

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1950925

מדובר באויב יש''ו  שאין לו תקנה , כפי שהנמר איננו יכול לרבוץ עם הגדי טרם בוא משיח צדקינו ונזכה לזאת בב''א .
ולגבי ידידנו חיים בן-פסח הי''ו --הוא הדוגמא החי'ה לאי הצדק של המערכת השלטונית השמאלנית הבולשביקית שייסדו האנשים שחינכו אותך ואתה הינך למעשה תוצאה של החינוך המופקר שמוביל אותך לבלבול הדעת ולמצב שהאויב הערבי הנאצי יש''ו מסוגל להתל בך , ולפגוע בך ובקרוביך בפיגועים וטילים ומעשי רצח ,אונס ,שוד וגזל שאותם מתירה דתו לבצע בך וביהודים אחרים ,ואף רואה בכך מצוה , כפי שפירטתי בסרטון הנ''ל , ומאידך ללטף אותך ברכות על-מנת לגייס אותך בכדי לפגוע בנו אחיך היהודים .
התעורר מתרדמתך יהודון!!! --גם אם תמיר את דתך הם יחפשו אותך כיהודי !!, כפי שעשה חברם וגיבורם אדולף היטלר יש''ו --ושם רשעים ירקב !!
הקב''ה יסיר את הסתר הפנים מעל עם-ישראל ויחזירכם יחד איתנו בתשובה שלמה לפניו יתברך , וישלח לנו במהרה גואל-צדק בב''א .
                                                                       הגולה בארץ  :smil037:                                                                         
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2007, 03:24:57 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #27 ב- : אוקטובר 11, 2007, 13:19:05 »
באיזו מדינה את חי?

בהפגנה מול כנס הרצליה לא ראיתי ימני אחד, השמאל הסוציאליסטי (ולא מרצ!) מפגין לבד נגד עוולות משפחות ההון.

ומי נלחם בהפרטות? הימין?! הצחקת אותי! השמאל. (מי מפריט? ביבי וליברמן - ימין, ואל תספר לי שהם לא ימין, זה שאתם אולטרה ימין לא אומר שהם שמאל)

"ועידת העשוקים" (התארגנות נגד "ועידת העסקים"), שמאלנים בלבד.

מתי ראית איש ימין נלחם נגד הקפיטליזם הדורסני שדן את כולנו להיות עבדי חברות כוח אדם? חיים בן פסח רק מהלל את ה"שוק החופשי" (חופשי עבור ההון, כלא עבור האזרח הפשוט).

אתה חי בישראל?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #28 ב- : אוקטובר 11, 2007, 13:27:28 »
באיזו מדינה את חי?

בהפגנה מול כנס הרצליה לא ראיתי ימני אחד, השמאל הסוציאליסטי (ולא מרצ!) מפגין לבד נגד עוולות משפחות ההון.

ומי נלחם בהפרטות? הימין?! הצחקת אותי! השמאל. (מי מפריט? ביבי וליברמן - ימין, ואל תספר לי שהם לא ימין, זה שאתם אולטרה ימין לא אומר שהם שמאל)

מתי ראית איש ימין נלחם נגד הקפיטליזם הדורסני שדן את כולנו להיות עבדי חברות כוח אדם? חיים בן פסח רק מהלל את ה"שוק החופשי" (חופשי עבור ההון, כלא עבור האזרח הפשוט).

אתה חי בישראל?

אני לא מבין שלא שמעתה על ימינים סוציאליסטים.
שאומרים שצריך לחזור לארץ ישראל הישנה והטובה היוצרת ועוד ועוד.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

Aaron

• אורח
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #29 ב- : אוקטובר 11, 2007, 13:29:00 »
אני לא מבין שלא שמעתה על ימינים סוציאליסטים.
שאומרים שצריך לחזור לארץ ישראל הישנה והטובה היוצרת ועוד ועוד.

צפריר רונן הוא בדיוק כזה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #30 ב- : אוקטובר 11, 2007, 13:34:30 »
צפריר רונן הוא בדיוק כזה.

דוגמה נהדרת.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #31 ב- : אוקטובר 11, 2007, 13:49:52 »
אני חושב שכל ההצעות כלכליות-חברתיות תהא נא לגיטימיות כל עוד לא יכפרו בחוקי התורה ולא תהא נא אנטי-יהודית.
לפי דעתי זה נושא זה הוא בעדיפות הנמוכה ביותר, לפחות לעכשיו.
אה וגם שלא ישתלבו בה גוים עוינים כדוגמת הערבים :knuppel2:.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2007, 13:52:15 על ידי oferst »

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #32 ב- : אוקטובר 11, 2007, 14:19:48 »
באיזו מדינה את חי?

אתה חי בישראל?
בס"ד
מה אתה מדבר שטויות?
מי עשק אותך?
מי הכריח אותך לעבוד בחברת כוח אדם?
כשאתה יושב על הפוטון שלך ברמת אביב,העשוקים באמת הם בצד שלנו!
מלפגת העבודה חרטה על דיגלה בבחירות הקודמות ערכים כמו רגישות חברתית ופטירת בעיית העוני,ובמציאות הם לא עשו כלום!!!
וחוץ מזה מי גירש יהודים מגוש קטיף?
הליכוד!
איזה מפלגה ימנית תעשה את זה?
אביגדור ליברמן.
עוד בוגד,שקורא לעצמו ימני,אך תומך בחלוקת ירושלים.
ממש בדיחה.
אז בפעם הבאה תעבוד על הטיעונים שלך.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #33 ב- : אוקטובר 11, 2007, 14:53:11 »
בס"ד
מה אתה מדבר שטויות?
מי עשק אותך?
מי הכריח אותך לעבוד בחברת כוח אדם?
כשאתה יושב על הפוטון שלך ברמת אביב,העשוקים באמת הם בצד שלנו!
מלפגת העבודה חרטה על דיגלה בבחירות הקודמות ערכים כמו רגישות חברתית ופטירת בעיית העוני,ובמציאות הם לא עשו כלום!!!
וחוץ מזה מי גירש יהודים מגוש קטיף?
הליכוד!
איזה מפלגה ימנית תעשה את זה?
אביגדור ליברמן.
עוד בוגד,שקורא לעצמו ימני,אך תומך בחלוקת ירושלים.
ממש בדיחה.
אז בפעם הבאה תעבוד על הטיעונים שלך.

פוטון ברמת אביב אחותך! אני גר בשכונת מצוקה בצפון הארץ, עם חובות מפה עד להודעה חדשה. והעשוקים בצד שלכם? הצחקת אותי, חיים בן פסח בעד הפרטות לידי ההון - מה שדופק את מעמד העובדים, מה שמחסל את העבודה המאורגנת, מה שמחסל תנאים סוציאליים לטובת העסקה פוגענית לא ישירה. בצד שלכם? מי? דנקנר, עופר, סבן, ויסמן, אריסון, תשובה, בורוביץ', בינו, המבורגר, ורטהיים, ורטהיימר, זיסאפל, לבייב, פדרמן, פישמן, שחר-קז, שטראוס, תשובה, שמלצר -

שחדשות לבקרים מארגנים עליהום בתקשורת על עובדי חברת החשמל, או על עובדי רכבת ישראל, עובדים ששומו שמיים מעיזים להרוויח כסף ולא מוכנים להידפק דרך חברות כוח אדם כמו כולם? כשאת המיליארדים שיגרוף בעל ההון שיקנה את חברת החשמל יספרו לך בתוכניות הלל נוצצות בערוץ 2.

הרי אחרי שהפרטנו לידי המשפחות לעיל את הבנקים, את בזק, את הנמלים, את מערכת הרווחה, בתי כלא, בתי חולים, מה נשאר להפריט?

מי מכריח אנשים לעבוד בחברת כוח אדם אתה שואל? בנק הפועלים הופרט לידי שרי אריסון שפיטרה 900 עובדם בתקופת רווח (עבור עוד רווח לשרי) והחליפה אותם בעבדי כוח אדם... העמלות בבנק ירדו? השירות שאתה מקבל יותר טוב?

מי מכריח? אם לא היית ילדון שמנת בעצמך היית יודע שיש אנשים שנאלצים לבחור בין רעב לעבודה ורוב העבודות היום הן דרך חברות כוח אדם. מה אתה רוצה? שירעבו?

אתם ביביסטים בהשקפותיכם הכלכליות, ביבי שאומר "מחשב לכל ילד" אבל הפרטת מקום העבודה של אמא שלו וכיסוח הפנסיה של אבא שלו. דגים במקום חכות.

ביבי שמטיף למדידת עוני אבסולוטית! כשאת תוכניותיו הגרנדוזיות הוא משווה למדינות צפון אירופה, אבל עניי ישראל (וברוך השם, כל ילד שלישי יהודי ושני ערבי הם עניים) - ההשוואה היא אבסולוטית לבנגלדש.

העשוקים לצדכם? כאילו לצד דעותיו הכלכליות של ביבי?! אתה מנותק.

אתה יודע שיש הפרטה זוחלת של האוניברסיטאות? ידוע לך שבארה"ב למי שיש כסף הולך ללמוד בהארווארד, בייל, בפרינסטון, ומי שאין לו, הולך ל"קומיונטי קולג'" שם הוא לומד לנהל דוכן נקניקיות.

בארץ לעומת זאת, האוניברסיטאות הן ציבוריות ומסובסדות, והמצב בינתיים הוא הפוך, המרכז הבינתחומי בהרצליה הוא מוסד פרטי אחד שגובה 50000 ש"ח לשנת לימוד, ואוניברסיטאות ציבוריות מסובסדות יש לך 5 והרמה שלהן היא מהגבוהות בעולם (ברוב מדינות אירופה הלימודים חינם)

כל ילד שלישי יהודי ושני ערבי עניים לא צריכים להגיע לאוניברסיטה? כי ביבי רוצה להכפיף את האוניברסיטאות ל"כוחות השוק" במקום למדינה. (יש כמה משפחות הון שרוצות לקנות עוד) מה שיצור לך 5 מרכזים בינתחומיים ואולי אוניברסיטה אחת (בן גוריון בנגב?). כל ילד שלישי יהודי ושני ערבי, לא צריכים להגיע לאוניברסיטה? שאל את ביבי אם הוא עם ההון או עם העשוקים...
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2007, 15:06:39 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #34 ב- : אוקטובר 11, 2007, 14:56:56 »
פוטון ברמת אביב אחותך! אני גר בשכונת מצוקה בצפון הארץ, עם חובות מפה עד להודעה חדשה. והעשוקים בצד שלכם? הצחקת אותי, חיים בן פסח בעד הפרטות לידי ההון - מה שדופק את מעמד העובדים, מה שמחסל את העבודה המאורגנת, מה שמחסל תנאים סוציאליים לטובת העסקה פוגענית לא ישירה. בצד שלכם? מי? דנקנר, עופר, סבן, ויסמן, אריסון, תשובה, בורוביץ', בינו, המבורגר, ורטהיים, ורטהיימר, זיסאפל, לבייב, פדרמן, פישמן, שחר-קז, שטראוס, תשובה, שמלצר -

שחדשות לבקרים מארגנים עליהום בתקשורת על עובדי חברת החשמל, או על עובדי רכבת ישראל, עובדים ששומו שמיים מעיזים להרוויח כסף ולא מוכנים להידפק דרך חברות כוח אדם כמו כולם? כשאת המיליארדים שיגרוף בעל ההון שיקנה את חברת החשמל יספרו לך בתוכניות הלל נוצצות בערוץ 2.

הרי אחרי שהפרטנו לידי המשפחות לעיל את הבנקים, את בזק, את הנמלים, את מערכת הרווחה, בתי כלא, בתי חולים, מה נשאר להפריט?

מי מכריח אנשים לעבוד בחברת כוח אדם אתה שואל? בנק הפועלים הופרט לידי שרי אריסון שפיטרה 900 עובדם בתקופת רווח (עבור עוד רווח לשרי) והחליפה אותם בעבדי כוח אדם... העמלות בבנק ירדו? השירות שאתה מקבל יותר טוב?

מי מכריח? אם לא היית ילדון שמנת בעצמך היית יודע שיש אנשים שנאלצים לבחור בין רעב לעבודה ורוב העבודות היום הן דרך חברות כוח אדם. מה אתה רוצה? שירעבו?

אתם ביביסטים בהשקפותיכם הכלכליות, ביבי שאומר "מחשב לכל ילד" אבל הפרטת מקום העבודה של אמא שלו וכיסוח הפנסיה של אבא שלו. דגים במקום חכות.

ביבי שמטיף למדידת עוני אבסולוטית! כשאת תוכניותיו הגרנדוזיות הוא משווה למדינות צפון אירופה, אבל עניי ישראל, ההשוואה היא לבנגלדש...

העשוקים לצדכם? כאילו לצד דעותיו הכלכליות של ביבי?! אתה מנותק.
עוץ לי במשפט אחד:כסף,כסף,כסף,אבל אין כסף.
*אם לא הבנת,כנראה שאתה סתם יודע רק לדבר.אתה כל הזמן חוזר לפה עם אותן דעות,אנחנו נחזיר לך באותן תגובות,מה הקטע?
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2007, 14:57:55 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #35 ב- : אוקטובר 11, 2007, 15:17:03 »
עוץ לי במשפט אחד:כסף,כסף,כסף,אבל אין כסף.
*אם לא הבנת,כנראה שאתה סתם יודע רק לדבר.אתה כל הזמן חוזר לפה עם אותן דעות,אנחנו נחזיר לך באותן תגובות,מה הקטע?

בוא אני אסביר לך על "כסף כסף כסף - אין כסף". אתם ניאו-ליברלים, ניאו ליברלים תומכים ב"הרחבת העוגה" (הגדלת השוק עוד ועוד בחסות תרבות הצריכה) כדי שהכסף שלכאורה אין יטפטף גם לאוכלוסיות החלשות. ועומת סוציאליסטים שמדברים על "חלוקה מחדש".

כיום בישראל יש לך מספר עצום של עניים ומעמד ביניים שהולך ומתרושש, ומצד שני יש לך כאן הון שלא היה מעולם. שיוויון הכנסות הולך ומצתמצם. למה הדבר דומה?

אתה מוזמן למסיבה עם 100 משתתפים, מגישים עוגה, פורסים אותה לשני חצאים, חצי עוגה הולכת ל-10 "מיוחסים" - חתיכות גדולות ושמנות, וחצי עוגה הולכת ל-90 מוזמנים "פשוטים" - כל אחד מקבל כמה פירורים (כש-90 המוזמנים הפשוטים הם אגב אלה שהכינו את העוגה).

10 המוזמנים המיוחסים מציעים ל-90 הפשוטים הצעה ניאו ליבראלית - לכו תצרכו עוד ועוד חומרי גלם, תעבדו בעוד ועוד משמרות ותבנו עוגה ענקית עוד יותר, תרחיבו את העוגה וככה תקבלו כל אחד יותר פירורים.

לעומתם אני אומר, שיש מספיק קצפת ודובדבנים לכולם, את העוגה צריך לחלק מחדש.

מיסוי אמת על ההון, ביטול הטבות מס על ההון והורדת הנטל מהעשירונים התחתונים, מזה שכחתם? איפה ביבי? את מי בעם הוא משרת?
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2007, 15:17:58 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #36 ב- : אוקטובר 11, 2007, 15:23:32 »
ועוד משהו:

אין כסף? תקשיב טוב:

לפי התקציב האחרון - מתוך קיצוץ מס של 6 מיליארד, העשירון העליון (רק ה-10, למען הסר ספק) קיבל קיצוץ של 2.5 מיליארד!
וכן הלאה פחות ופחות קיצוץ ככל שאתה יורד בעשירונים, כשהנמוכים ביותר קיבלו קיצוץ הכי נמוך במס. בנוסף, המע"מ הורד ערב המלחמה באחוז בודד, האם אתה הרגשת זאת בסופרמרקט? המחירים כלל לא השתנו או עודכנו... אבל מי שעושה עסקאות הון ענקיות, הרגיש גם הרגיש... האחוז הזה שווה אגב 2 מיליארד ש"ח.
ביחד קיבלנו 4.5 מיליארד.

כבר 20 שנה, בהתאם למשטר ההפרטה, המדינה רואה בתפקידה להקטין את עצמה ולחלק עצמה למגזר הפרטי שלאחר שזה שבע מצריכה שהוא אינו יכול עוד להגדיל במסגרת תרבות הצריכה, הוא עובר למיזוגים בינו לבין עצמו (עסקות "ישקאר" למיניהן) ולהשתלטות על נכסי המדינה...

כשאתה מוכר לבעלי הון פרטיים בנקים ושאר מוסדות ציבוריים, הם מקבלים רווח עצום שלא מגיע למדינה, מתוך הרווח העצום הזה גוזרים מיסים (וברור שהרווח עולה על המיסים – אחרת היו מפסידים) ומזה המדינה תרוויח? המדינה צריכה לקבל את הרווח השנתי של בנק הפועלים. שרי משלמת את המיסים שלה, ומשאירה ביד רווח שעולה עליהם.

מי הרזה ומי השמן? במלחמה האחרונה הציבור למד שהכל מופרט פה, כל יום אחד של הפצצות עלה לצה"ל 500 מיליון שקל, זהו משחק סכום אפס, זה כסף שנגרע מרווחה וחינוך.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2007, 15:37:41 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #37 ב- : אוקטובר 11, 2007, 15:41:19 »
בוא אני אסביר לך על "כסף כסף כסף - אין כסף". אתם ניאו-ליברלים, ניאו ליברלים תומכים ב"הרחבת העוגה" (הגדלת השוק עוד ועוד בחסות תרבות הצריכה) כדי שהכסף שלכאורה אין יטפטף גם לאוכלוסיות החלשות. ועומת סוציאליסטים שמדברים על "חלוקה מחדש".

כיום בישראל יש לך מספר עצום של עניים ומעמד ביניים שהולך ומתרושש, ומצד שני יש לך כאן הון שלא היה מעולם. שיוויון הכנסות הולך ומצתמצם. למה הדבר דומה?

אתה מוזמן למסיבה עם 100 משתתפים, מגישים עוגה, פורסים אותה לשני חצאים, חצי עוגה הולכת ל-10 "מיוחסים" - חתיכות גדולות ושמנות, וחצי עוגה הולכת ל-90 מוזמנים "פשוטים" - כל אחד מקבל כמה פירורים (כש-90 המוזמנים הפשוטים הם אגב אלה שהכינו את העוגה).

10 המוזמנים המיוחסים מציעים ל-90 הפשוטים הצעה ניאו ליבראלית - לכו תצרכו עוד ועוד חומרי גלם, תעבדו בעוד ועוד משמרות ותבנו עוגה ענקית עוד יותר, תרחיבו את העוגה וככה תקבלו כל אחד יותר פירורים.

מיסוי אמת על ההון, ביטול הטבות מס על ההון והורדת הנטל מהעשירונים התחתונים, מזה שכחתם? איפה ביבי? את מי בעם הוא משרת?
ראשית אל תגדיר אותי כניאו-ליברלי,אני גם לא דמוקרט.עוץ לי כל אותם אנשים מהעשירון העליון לא "מעניינם" אותי,אני מאחל להם מפלה.אני דואג לעם שלי,אני אישית גם לא מרוויח הרבה כסף יחסית,ואני גם מצליח לתרום לאחרים כל הזמן,אם זה בכסף או בכל דבר אחר,אני דואג  לעם שלי,לא מעניינת אותי הכנסת או פוליטיקה,משם ייצא רק זבל ודברים רעים.אני אישית תורם,ועוזר לאנשים,מאשר לדאוג לעשירון העליון.סוציליזם או קפיטליזם זה דבר שייכשל,אם לא תהיה תרבות מתוקנת,אנשים הם אגואיסטים,ודאוגים רק לצריכהם הפרטיים(פרי יצירת התרבות המערבית) ולא רואים את הציבור בכלל(דוגמא טובה:כש 70 חיילים נפצעו מפגיעת הטיל בסיס הצבאי,פתאום ההורים שלהם התחילו להתעורר,אבל רגע מה עם תושבי שדרות שסובלים 7 שנים,מישהו דאג להם???)
אתה דואג לכסף,תמשיך לדאוג.
ביבי לא משרת אותי,ולא שירת אותי,אני לא מבציע לכנסת עד שיהיה מנהיג אמיתי ולא פוליטקאי שמוסר שטחי א"י וכורת הסכמי שלום עם מכחישי שואה ונאצים.

עוץ לי כל העוני לפי דעתי נובע מהתרבות המטופשת שהחדירו לנו במשך עשורים שלמים,אין פה שום קשר לכסף או לשיטת כלכלה.(אני מקווה שאתה מבין אותי)

אתם אלו שהכנסתם לפה את התרבות המקוללת של "שלום",כולם שווים,מקימים לנו פה תנועות נוער קומניסטיות(לא פלא שיש הרבה שנאה ליהודים בארץ) .אנשים שכיביכול מגדירים את עצמם דמוקרטים,פעילים בתנועות קומנסטיות(דוגמא טובה:שלום עכשיו).
יאללה עוץ לי,אתה וחבריך הערבים תתחילו במהפכה אלימה כמו שחבריכם לנין יש"ו עשה.(רק שהם יגדירו את המהפכה אינתיפאדה :2funny:)
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2007, 16:01:59 על ידי אֵיתָן »

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #38 ב- : אוקטובר 11, 2007, 15:45:53 »

פה אתה צודק . הקפיטליזם הפראי שיש כאן היום הוא אחד משורשי הבעיה .

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #39 ב- : אוקטובר 11, 2007, 17:28:50 »
באיזו מדינה את חי?

אתה חי בישראל?
בס''ד
 מי שהקים את חברות כוח האדם , וייצר את מדיניות ההפרטה בעקבות הפסדי הקיבוצים שעשקו את המדינה משחר ימיה ,הם עסקני השמאל הבולשביקי שלך !!--הסוציאליזם המדומה של השמאל הבולשביקי שהינך נמנה על קהלו --נועד בכדי להוציא את המגזר היהודי משוק העבודה ולהכניס את האויב הערבי הנאצי יש''ו שרוצח ביהודים שודד וחומס !!--הכספים שמיועדים לתמוך בחברה היהודית משולמים לאויב הערבי הנאצי יש''ו !! --כל מה שהינך מזכיר כאן , הוא תוצאה של מדיניות מפא''י של חבריך מגרעין השמאל הבולשביקי המתועב ורדוף הזימה , השוחד והשלמונים !!--הקב''ה יגאלנו במהרה וישלח לנו גואל- צדק בב''א.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2007, 17:30:24 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

Aaron

• אורח
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #40 ב- : אוקטובר 11, 2007, 17:33:45 »
בס''ד
 מישהקים את חברות כוח האדם הוא עסקני השמאל הבולשביקי שלך !!--הסוציאליזם המדומה של השמאל הבולשביקי שהינך נמנה על קהלו --נועד בכדי להוציא את המגזר היהודי משוק העבודה ולהכניס את האויב הערבי הנאצי יש''ו שרוצח ביהודים שודד וחומס !!--הכספים שמיועדים לתמוך בחברה היהודית משולמים לאויב הערבי הנאצי יש''ו !! --כל מה שהינך מזכיר כאן , הוא תוצאה של מדיניות מפא''י של חבריך מגרעין השמאל הבולשביקי המתועב ורדוף הזימה , השוחד והשלמונים !!--הקב''ה יגאלנו במהרה וישלח לנו גואל- צדק בב''א.
כל מילה בסלע!
גם חשוב לציין שהאויב הערבי הנאצי יש"ו שגר במדינת ישראל לא משלם מיסים אבל מקבל כסף מביטוח לאומי, וגם הערבים שגרים ביהודה שומרון ועזה נהנים מחשמל, גז, דלק ומים בחינם ממדינת ישראל וזה ממומן מהמיסים שלנו. הכל הולך מהמיסים שלנו. המחבלים הנאצים שיושבים בכלא על רצח המוני של יהודים אוכלים, שותים וצופים בטלויזיה מהכסף של המיסים שלנו.

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #41 ב- : אוקטובר 11, 2007, 22:45:47 »
עוץ לי גוץ לי . הרב הזה שאתה קורא לו 'תת-רמה' , הוא הבן אדם בעל הרמה והמעלה הכי גבוה שיש . בן-אדם כמוך לא יכול אפילו לדבר
על בן אדם ברמתו . השמאל - ידוע שהוא אנטישמי ושונא את היהודים ואת הדת היהודית שבראשה הרבנים ומעדיף את הערבים ומסגדיהם
ומפגין בשבילם - כל זה בהיר כשמש . אני לא יכנס איתך לוויכוח כי אתה פשוט כסיל .יש לך  חוצפה אדירה לדבר אל הרבנים שהם בשבילנו
מורים ורבים בגסות רוח ובזלזול - ואז עוד לבוא ולהטיח ב'הגולה בארץ' שהוא מזלזל בך בגלל שלפי מה שאתה טוען היית כאן קודם .

אם לטענתך , החדש יותר אמור לכבד את הוותיק ממנו יותר - מדוע אינך מכבד ולו קצת את מורנו ורבנו שקרוב לוודאי מבוגר ממך ומנוסה ממך?
ואם לטענתך , החדש אמור לכבד את הוותיק ממנו - מדוע אם כך אתה הולך עם החדש שהוא הערבי ולא מכבד את העם הוותיק בתבל שהוא היהודים?
ואם לדענתך , החדש אמור לכבד את הוותיק ממנו , מדוע אתה תומך בפלסטינים אוייבנו שהם החדשים על האדמות האלו ולא ב"אחייך" היהודים שהיו
פה עוד מלפני הספירה ?

לא תהיה לך תשובה , כי ככה השמאל בארץ . כשיש לו מה להשיב - הוא ישיב בעזות מצח , אבל כשאין לו מה להשיב שזה רב הפעמים - הוא יבלבל
את השכל על גזענות , אפהרטייד ודמגוג ? יום טוב לך ידידי , מי ייתן ש"מהרייסנו ומחרביינו , ממנו - יצאו!" במהרה בימנו אמן סלה .

בשבילי , האוייב הוא אתה .

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #42 ב- : אוקטובר 12, 2007, 00:02:39 »
אני חייב להסכים איתך לפחות בדבר אחד - הקפיטליזם במדינה הזאת הורס אותנו . אני מבין לליבך כי גם אני חי את אותה מציאות
ואני לא מבין למה העשירים מוסיפים לקבל כסף למרות המיליונים\מיליארדים ששוכבים אצלהם בבנק , והנזקקים ממשיכים לקבל
את אותן פרוטות ולחיות בבושת פנים .

"עניי עירך , קודמים "

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #43 ב- : אוקטובר 12, 2007, 00:26:27 »
עוץ לי גוץ לי למען תושביי-שדרות כבר הפגנת?
או שהערבים הנאצים מבילעין יותר חשובים לך ולכל ההומואים מהבועה התל-אביבית?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #44 ב- : אוקטובר 12, 2007, 02:15:42 »
מה יהיה "הגולה בארץ"? אני מביא לך את המצב היום, ואתה מקשקש על ימי הקיבוצים, שמלכתחילה היו בועה סוציאליסטית במשק קפיטליסטי ולכן נדונו לכישלון, ואגב כבר מופרטים מזה שנים רבות - חלאס, אין קיבוצים. ואתה אף מרחיק לכת עד ימי מפא"י ההיסטורית (בן גוריון הוא ממש לא המודל שלי אם כבר).

יש לך משהו ענייני ורלוונטי לומר, או שתמשיך לקשקש תעמולת נהגי מוניות קשישים ימנים על מפא"י והקיבוצים?
« עריכה אחרונה: אוקטובר 12, 2007, 02:17:19 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #45 ב- : אוקטובר 12, 2007, 10:30:37 »
מה יהיה "הגולה בארץ"? אני מביא לך את המצב היום, ואתה מקשקש על ימי הקיבוצים, שמלכתחילה היו בועה סוציאליסטית במשק קפיטליסטי ולכן נדונו לכישלון, ואגב כבר מופרטים מזה שנים רבות - חלאס, אין קיבוצים. ואתה אף מרחיק לכת עד ימי מפא"י ההיסטורית (בן גוריון הוא ממש לא המודל שלי אם כבר).

יש לך משהו ענייני ורלוונטי לומר, או שתמשיך לקשקש תעמולת נהגי מוניות קשישים ימנים על מפא"י והקיבוצים?

יופי מעניין מי המודל לחיקוי שלך?
ביילין? טוב ברור שלא הוא לא בדיוק דואג לאזרח הפשוט הוא יותר דואג למחבל הפשוט.
חד"ש? הם כלל קומוניסטים.
עמיר פר"ץ?  ;D הוא רצה להגדיל את משכורת המינמום ועוד.
(ואף הגדיל מאט)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #46 ב- : אוקטובר 12, 2007, 11:43:58 »
עוץ לי גוץ לי הוא משהו בתווך שבין אנרכיסט לקומוניסט, ששניהם צמחו מאותם הביבים.
במקום לדבר על העניינים המדיניים שהם עיניינו, הוא מושך לכיוון של דוגמות כלכליות נפסדות שאבד עליהן הכלח, עוץ לי גוץ לי, תתעורר, ברית המועצות, כבר לא קיימת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #47 ב- : אוקטובר 12, 2007, 12:13:23 »
עוץ לי גוץ לי הוא משהו בתווך שבין אנרכיסט לקומוניסט, ששניהם צמחו מאותם הביבים.
במקום לדבר על העניינים המדיניים שהם עיניינו, הוא מושך לכיוון של דוגמות כלכליות נפסדות שאבד עליהן הכלח, עוץ לי גוץ לי, תתעורר, ברית המועצות, כבר לא קיימת.

כרגיל אתם מרשים לעצמכם לזרוק "עובדות" ולהאמין בהן בצורה שבטית...

אני לא אנרכיסט נץ, מה אתה מקשקש? העניינים המדיניים הם עניינכם? זהו? בלבד? כלכלה, חינוך, חברה, לא מעניין אתכם? איזה עומק בתנועה הכהניסטית... ובכלל כל שקל שנשפך על הכיבוש, ה"ביטחון" (500 מיליון ש"ח עבור יום הפצצות בלבנון), הוא כסף שצומח על העצים? אתה יודע מה זה משחק סכום אפס? זה כסף שנגרע מחינוך, בריאות, רווחה, ורק מעמיק את ההרג והשינאה בין שני העמים.

דוגמאות כלכליות נפסדות שאבד עליהן הכלח? כל ילד שלישי יהודי ושני ערבי עניים זה תעודת כבוד לשיטה הכלכלית הנוכחית? ואני ביקורתי לחלוטין כלפי ברית המועצות, ושאר משטרים סוציאליסטים מהעבר וההווה, אין לי "מודל".

מה למשל עם מדיניות רווחה צפון אירופית? האם מדינות סקנדינביה המפותחות הן לא דוגמא בשבילך? (ואני לא סוציאל דמוקרט, אלא שמאלה מזה, אבל הנה ראה איך צפון אירופה פורחת).
הכל אצלך שחור ולבן - כלכלה אמריקאית קפיטליסטית להחריד או סטאלין וגולאגים. מחשבה פוליטית מאוד מעמיקה ובוגרת יש לך...
« עריכה אחרונה: אוקטובר 12, 2007, 12:16:48 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #48 ב- : אוקטובר 12, 2007, 12:16:50 »
עוץ לי הבנו מה אתה לא.
עכשיו תמיד מה אתה כן.
תגיד אם איזה אנשים בארץ או בעולם  אתה מזדהה.
מה אתה כן ומה אתה לא.
בתודה.
שלמה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נפלתי קורבן לשמאלניזם!
« להגיב #49 ב- : אוקטובר 12, 2007, 12:21:54 »
עוץ לי הבנו מה אתה לא.
עכשיו תמיד מה אתה כן.
תגיד אם איזה אנשים בארץ או בעולם  אתה מזדהה.
מה אתה כן ומה אתה לא.
בתודה.
שלמה.

לפי דעותיו הוא מזדהה עם המרקסיזם.