כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 16 בינואר **  (נקרא 8314 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

עז77

• אורח
חיים שלום, הבנתי מהתוכניות האנגליות שאתה מנסה להפוך את
התוכנית של נעם פדרמן לתוכנית וידאו, כיצד זה מתקדם?

בנוסף לזאת, כיצד לדעתך אפשר לשכנע את איתמר בן גביר לעשות גם תוכנית באתרנו?
לדעתי יש לו המון דברים מעניינים לתרום לצופינו, ותוכנית שבועית שלו אצלנו ממש תעניין את אלפי המבקרים שלנו כל שבוע.

עז77.

עז77

• אורח
חיים שאלה נוספת, הייתי רוצה לדעת אם תוכל לספר קצת על הערב שבו הרב נרצח,
באיזה שעה גילית זאת וכיצד נודע לך? האם זה היה באותו לילה? מה היתה התגובה הראשונה שלך בכלא?
האם נשברת? האם הסתגרת בתוך עצמך? מה קרה שם באותו לילה אצלך בתא? וביום שלמחרת?

עז77.
« עריכה אחרונה: ינואר 09, 2007, 13:34:37 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 16 בינוא&#
« להגיב #3 ב- : ינואר 09, 2007, 15:57:01 »
בס"ד
חיים שלום רב,
רציתי לשאול אותך 4 שאלות:
1)כאדם שהיה קרוב לרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד תוכל לספר לנו קצת על ילדותו נעוריו והאם כבר מגיל צעיר הוא היה סוחף ומשכנע ואם תוכל וגם על הילדות שלך לצד הפעילות איתו...

2)בימים האחרונים מדובר פה בפורום על זה שאתה קראת לרב עובדיה יוסף שליט"א בשידור "עובדיה כסף" שזה האשמה והעלבה חמורה לתלמיד חכם, האם אתה יכול להסביר את דבריך?...

3)רציתי לדעת את דעתך האישית על כל הנוצרים/המוסלמים שהגיעו מלבנון (צד"ל) שכיום זוכים ליחס עליון מהמדינה והטבות בכל הדברים.

4)בקשר לזה שגורשת מארץ ישראל האם ניסת לעשות משהו בנידון לאחר שגורשת מהארץ?..
לערער על ההחלטה בבית משפט וכו?..
בכבוד רב,
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: ינואר 13, 2007, 20:44:17 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
כבוד חיים בן פסח שלום רב וברכה לך !
אמנם דוד בן גוריון היה רשע. אבל מלחמת השחרור.(נכון הוא רצה לעשות מלחמה ולסלק את הערבים על מנת לבנות מדינה שתכפור בכל ערכי הדת וכו' ותהיה מרכסיסטית וסוציאליסטית ואוטואנטישמית וכו')אבל בכל מקרה הוא הנהיג את מלחמת השחרור והביא מארה"ב את קולונל (אלוף) דוד מרכוס שהיה מומחה מלחמה על מנת להנהיג את המבצעים נגד הערבים המוסלמים הנאצים שרצו בהשמדתינו. אוקי גמרנו עם מלחמת השחרור. מה עם מלחמת סיני? האם זו לא היה דבר שעבורו מגיע לו כבוד קצת? גם את זה הוא עשה על מנת להגין על מדינתו הסוציאליסטית גרידא......? ומה עם מלחמת ששת הימים? אתה לא יכול להגיד באופן שרירותי כל כך דברים שהם לא נותנים שום קרדיט לבן גוריון בתור מנהיג? אחרי הכל אמרת שהוא לא התייחס לאומות העולם במלחמת השחרור ועשה את המלחמה. מה אתה עונה לי על זאת?

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חיים שלום רב:
השם עימך.
ראשית כל תודה לך על שתיקנת אותי על כך שהגדרתי קבוצת ערבים  מיו"ש בשם "פלסטינים" כביכול. קיבלתי את התיקון ואני מודה לך.
רציתי לשאול בבקשה שאלה שמטרידה אותי זמן רב.
ראינו לאורך ההסטוריה שיהודים אשר באמת האמינו בקב"ה ובתורתו הקריבו את חייהם ונירצחו על קידוש השם והעיקר לא לבגוד באמונתם. לעומת זאת היו יהודים אשר החליטו למרות כל הצרות לקדש את החיים ולא את המוות.למשל, באינקוויזיציה, היו יהודים שבימקום למות על קידוש השם הסכימו להתנצר בפומבי אך לקיים את מצוות ישראל בסתר ובכך הם קידשו את חיים. כך גם היה עם יהודים בשואה.היו כאלה אשר מתו על קדושת השם והלכו כצאן לטבח והיו כאלה שהחליטו לקדש את החיים ונילחמו ואפילו ניצלו.
מהי עמדתך ומהי עמדת התנועה שלנו בנוגע לדילמה של מוות על קידוש השם לעומת קידוש החיים?

בברכת הבריאות ובכבוד רב,
אילן.
« עריכה אחרונה: ינואר 09, 2007, 20:55:18 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

בייקר

• אורח
חיים שלום!
האם לדעתך כל מי ששותף לפשע הגירוש נענש  למשל שרון הפך לצמח,הרמטכ"ל בצרות ודורשים את התפטרותו,אולמרץ כנ"ל,בשיא מוחרם וחולה?כלומר יש שכר ועונש בעולם הזה?!
בוא נניח שמרזל יכנס לכנסת למעשה הכהניסטים הולכים לאופוזיציה כי חברי הכנסת מושחתים ולא ישתפו פעולה עם הכהניסטים:יש חרם אפילו דתיים מחרימים אותנו.בזמנו כשנבחר הרב כהנא זצ"ל הנבלות סרבו ללחוץ את ידו.
למעשה מה שנותר לכהניסטים לעשות הוא הכשרת הלבבות כי אין עם מי לעבוד בכנסת.כך שמבחינה מעשית קשה לפעול במערכת המושחתת והרקובה שבה כל אחד דואג לעצמו.
הפוליטיקאים יחרימו את הכהניסטים כי הם חוששים מתחרות ומפחדים מהם,במיוחד הדתיים כמו ש"ס שבכלל לקחה קולות כהניסטים ולא סתם אליהו סויסה ימח שמו מנע את עלייתך לכנסת לא בגלל שאתה חלילה מסוכן אלא אתה אלטרנטיבה לשלטון כי אותך אי אפשר לקנות בכסף או בשררה.אתה פטריוט ואידאליסט כמו הרב כהנא זצ"ל.
כלומר אנו בתחילת הדרך למהפכה ולא נוכל להצטרף לבוגדים ולתת להם לגטימציה כי לא נוכל לשתף פעולה עם מי שגירש יהודים.
עלינו לשרת את העם שהפוליטיקאים זנחו אותו ופגעו בו.
בנושא אחר האם אתה תומך בהוצאה מחוץ לחוק של מפלגות שלא מכירים בישראל כמדינה יהודית!כמו מר"ץ שתומכת במדינת כל אזרחיה והקומוניסטים.ברור שהערבים לא יוכלו בכלל להיות בכנסת.

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
שלום לאדוני זה קצת מוזר לי לשאול אותך שאלה - עד היום רק האזנתי בקשב רב
אני הגעתי לפורום מספאם שהיה בפרש וראיתי שחסמו את מי שכתב שם את הספאם השאלה שלי היא האם אתה מודע לזה? זה מוציא לך מוניטין לא טוב אנשים לא אוהבים ספאם

db

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
רציתי לשאול אותך עוד שאלה
שמע אני בתכל'ס חילוני לגמרי ולא מתאים לי כל הקטע של הדתיים והכפיה
אבל מה, אני מצביע חרות ומרגיש שהגיע הזמן שתקום הנהגה שתטפל בהם בלי לקבל פיק ברכיים

עכשיו מה השאלה שלי, השאלה שלי זה ככה:
נגיד אני בוחר בך לראש ממשלה שלי, כן?
ואני רוצה לתפוס מונית בשישי בלילה ולתת בראש במועדונים בתל אביב,
אז מה יהיה, תסגרו לנו את המועדונים בתל אביב?

למה אני שואל? כי אני הצבעתי לקליינר כי הבחור חילוני נטו כמוני,
אני יודע שהוא מסוגל לשבור את הערבים לשתיים מבלי לגעת בדמוקרטיה החילונית שלנו.
אז מה הכהניסטים מציעים כאלטרנטיבה? אולי בגלל זה מרזל והוא נפרדו, חשבת על זה?

בגדול הנקודה שלי היא שיש לכם סיכוי הרבה יותר גדול להכנס לכנסת
אם במקום מרזל עם זקן עד הרצפה תקדמו מישהו כמו קליינר שהוא נראה יותר מיין סטרים.

מחכה לתשובה שלך - דולפי..  ;)

yacov

• אורח
מה דעתך על שיפרה הופמן של (Victims of Arab Terror (VAT?  האם אתה חושב עליה כמו שאתה חושב על נדיה מטר ונשים בירוק?
- דוקא_כך

Ma da'at cha al Shifra Hoffman shel Victims of Arab Terror (VAT)? Ha'im ata choshev aleiha kemo she ata choshev al Nadia Matar ve Nashim BeYarok?

« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2007, 07:21:24 על ידי דוקא_כך »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 16 בינואר **
« להגיב #10 ב- : ינואר 11, 2007, 07:16:27 »
בס"ד

חיים שלום,

• בתכנית האנגלית אמרת שמשה רבינו ובלעם היו הנביאים היחידים שקיבלו נבואה בהיותם ערים---כל שאר הנביאים קיבלו נבואה בחלומות בשנתם.  אני סקרן לדעת מה המקור.
  • כמה זמן אתה מקדיש כל יום בממוצע ללימוד תורה?  האם אתה יודע ארמית, ואם כן, איך למדת?  האם אתה קם בחצות לילה, כמנהג החסידים, ולומד תורה עד אשמורת בוקר, או שלדעתך מנהג זה פוגע בבריאות ולכן לא מומלץ?  האם הקדוש הרב כהנא הי"ד נהג כך?
  • חיים, אני מקווה שלא תחשיב את זה כחוצפה אם אומר לך שלדעתי יש סיכוי שאתה טועה כשאתה מתעקש להקים משפחה בע"ה אך ורק עם יהודיה ראויה (כלומר אידאליסטית).  מצד אחד, זה ידוע שאשה טובה היא ברכה (למשל אלישבע פדרמן שתחיה), ואילו אשה לא טובה היא ממש קללה.  מצד שני, יעקב אבינו עליו השלום הסכים "להתפשר" על לאה שאותה לא אהב, על מנת להשיג בסופו של דבר את רחל, אותה כן אהב.  אולי ניתן ללמוד מכך שיש נסיבות שבהן מוצדק להתפשר על ה"איכות" של בת-הזוג.  הרי אסור להסתמך על נסים, ואף אחד לא יודע מה צופן לנו העתיד, ואם ח"ו יקרה לך משהו מחר, ותעזוב את העולם הזה בלי לקיים מצוות פרו ורבו ח"ו, איך תצדיק זאת בבית-דין של מעלה?!  כולנו אוהבים אותך ומתפללים עבורך שהקב"ה יעזור לך להקים משפחה ולעלות לא"י במהרה.

יברכך ה' וישמרך,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #11 ב- : ינואר 11, 2007, 09:30:30 »
שלום חיים
קודם כל תודה  על כל מעשייך לעם ישראל ואהבתך לארץ ישראל

רציתי לשאול אותך לגבי היחס  של העובדים במשרדי הממשלה
וכל גוף ממשלתי  אחר
כי עכשיו כרגע
היחס  שלהם לאזרחים הוא  מעליב  ומשפיל לא איכפת להם מכלום
מדברים אל האזרח  בהתנשאות
אני  אישית 90 אחוז  מהזמן שאני  הולך לגופים ממשלתיים לסדר דברים
הם מיתייחסים אלייך כמו אל זבל
ואני  ראיתי  את זה  על הרבה אנשים
רציתי  לשאול האם בממשלה כהניסטית תטפלו  בנושאים אלו?
למרות שאני  יודע  שזה לא  חשוב  כרגע  לשאול דבר  כזה

אשמח אם תענה  לי
תודה  מראש ושבוע  טוב
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : ינואר 11, 2007, 18:13:34 »
שלום חיים!

אני שואל בשם הפורום כולו:
האם כשתקום מדינה הלכה כאן כל המועדונים, קניונים, כבישים יסגרו בשבתות?

תודה רבה.

אני מצטרף לשאלתו המצוינת של ליאורסו ורוצה להציע פתרון(?) פרקטי ופרגמטי: מדוע לא להאזר בסבלנות, לחכות 20 שנה בהן נאפשר לשיקוצים למיניהם להישאר פתוחים בשבת; במהלך 20 השנה האלה נחנך דור של יהודים אמוניים, ובסוף פרק זמן זה הדור הצעיר, תודות לחינוך יהודי אמוני, ימאסו בכל השיקוצים בלי צורך ב"כפייה דתית".  לסיכום, אולי יש מקום לעשות ויתורים בנושא "כפייה דתית" בכל מיני תחומים, אבל בתחום החינוך לא יהיו שום ויתורים או פשרות---החינוך זה נושא קדוש ויהיה אך ורק על פי סטנדרטים כהניסטיים, מכיוון שזה העתיד של עם ישראל.
- דוקא_כך

« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2007, 18:49:38 על ידי דוקא_כך »
הרב כהנא צדק!

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 11, 2007, 18:59:24 »
חיים שלום וברכה,

בנוגע לשאלה של ליאורסון הייתי מעוניין לצטט את הרב מאיר כהנא הי"ד מסיפרו כהן ונביא חלק ב' עמ' 108-109:
"לו הייתי רה"מ, היה נפסק כל חילול השבת הלאומי והציבורי".
"לו הייתי רה"מ, הייתי דואג לכך שתעשיות התקשורת (קולנוע, תיאטרון, טלוויזיה ורדיו) יציגו רק תוכניות בהתאם לרוח היהדות, לפי קביעתם של רבני ישראל".

קח את הדברים לתשומת ליבך.

עז77

• אורח
« להגיב #14 ב- : ינואר 11, 2007, 19:08:34 »
חיים שלום,
רציתי לשאול לגבי האתר האנגלי של JTF ולגבי האות G.

1.האם אתה לא חושב שהאתר האנגלי נראה בעייתי?
בעידן של היום אתרים שנראים ככה אינם נקחים ברצינות יותר מדי,
לאתר אין שום עיצוב מינימלי, יש טקסט ירוק על רק תכלת,
קשה מאוד להתמצא באתר ולנווט בו - והוא נראה מבולגן לגמרי.

כך או כך כידוע לך הכין גרסה אנגלית שתואמת את הגרסה העברית,
האם לדעתך הגיע הזמן להפוך את האתר האנגלי לאתר שנראה כמו אתרים בימינו, אלגנטים ומסודרים?

2. חיים, האם לדעתך זה נכון שהימין האמיתי יהיה רק תוספת ל JTF, או שכדאי שיהיה לו דומיין משלו?
האם הימין האמיתי הוא לא שם כללי מדי לארגון? אולי משהו כמו כח משימה יהודי, או שם דומה לכך יתאים יותר, מה אתה אומר?

3. שמעתי את תוכניתך שבה אירחת את יעקב מנשה בן רחמים, האם התוכנית שודרה בטלויזיה או שהוא לא רצה להחשף?
מתי תעשה תוכנית עברית גם עם אורחים כמו גיל אברהם או ישראלים אחרים שאתה מכיר שם?

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : ינואר 11, 2007, 20:24:46 »
אתה אומר שמדינת ישראל זה "אתחלתא דגאולה". כבר במגילת העצמאות כתוב "בארץ ישראל קם העם היהודי. בה עוצבה דמותו הרוחנית הדתית והמדינית. בה חי חיי קוממיות ממלכתית. בה יצא נכסי תרבות לאומיים וכלל אנושיים. והוריש לעולם כולו את ספר הספרים הנצחי." זה עצמו שקר גמור וכפירה ! כולנו יודעים שעם ישראל נוצר במדבר אחרי שקיבל את התורה. איזה שקר גמור.
עוד דבר:
במנהלת העם התווכחו אם לשים את שם השם במגילה ובסוף התפשרו על "צור ישראל". בתקופה כל כך קשה כמו מלחמת העצמאות אנשים מתווכחים על דבר כזה. זה רשע. ועל זה אתה קורא "אתחלתא דגאולה"?
מה אתה עונה לי על שני דברים אלו חיים?

בייקר

• אורח
« להגיב #16 ב- : ינואר 11, 2007, 22:40:03 »
ואני מוסיף שאלה משלי כי קיים סטאטוס קוו לגבי פתיחת מקומות בילוי בשבת לא למטרה מסחרית.
כפיה דתית אינה דרכו של הרב כהנא זצ"ל אלא חינוך לאהבת עם ישראל,ארץ ישראל ומסורת ישראל.
האם אין לכהניזם משימות דחופות יותר בנוגע לאויב הערבי והשמאל הבוגדני מאשר להתעסק עם בליינים חילונים בשבת?

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : ינואר 13, 2007, 21:48:59 »
חיים בן פסח הצדיק שלום רב וברכה לך !
חיים אני מתבייש לבקש ממך בקשה זאת. אתה יודע שאני (כולנו) מאוד מעריכים אותך ומחזיקים ממך כמנהיגנו. אני לא רוצה לפגוע בך או משהו אבל אני חושב שהיה רצוי שאדם כמוך ישדר עם חליפה ועניבה,מסורק ובלי הכובע. כמו אדם שמגיש חדשות. ישנם דברים שהמעמד מחייבם. אני מבקש סליחה מאוד ממך אם אני פוגע בך אבל אתה יודע שכולנו אוהבים אותך מאוד ומעריכים אותך.

בכבוד רב ובברכה
                                                                                     הדר אביזוב !

עז77

• אורח
« להגיב #18 ב- : ינואר 14, 2007, 17:42:24 »
חיים שאלה שאני תמיד רוצה לשאול ושוכח היא,
האם היית בקשר טוב עם בנימין כהנא זצ"ל בנו של הרב?
האם התארחת אצלו ב 1994 בביקורך בישראל?
האם הייתם חברים בתור ילדים\נערים? אתם הייתם צריכים להיות בני פחות או יותר אותו גיל, לא?
האם בנימין היה גם חבר בליגה ועשה פעולות? או אחיו האחרים?
מה הקשר שלך היום עם הילדים האחרים של כהנא ועם אשתו של הרב זצ"ל והנכדות היתומות השם יקום דם הוריהם?

בתודה,
עז77
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2007, 17:46:22 על ידי עז77 »

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : ינואר 14, 2007, 21:20:40 »
חיים שוב שלום. יש לי אליך שאלה נוספת.
אתה כל הזמן מדבר על הצורך החשוב מאוד לעלות לארץ ישראל וכמובן שכולנו כאן מסכימים איתך. אבל אתה בוודאי יודע שכאשר תעלה לארץ, אתה תהיה מייד נירדף וניצוד ע"י המחלקה היהודונית אנטישמית של השב"כ. הם כל הזמן ירדפו אותך. גם השב"כ וכמובן גם ע"י הפרקליטות והמשטרה. דינך יהיה כדינו של נועם פדרמן. אחרי כל זאת אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה????
הרי עתידך ברור כאן בארץ ישראל. אתה תבלה כל היום במעצרים ובמשפטים תחת כל מיני סיפורים ומעשיות פרי דימיונו של השב"כ והתשקורת האנטישמית שלנו תציג אותך כטרוריסט ממש. האם חשבת על כך זאת?
בכבוד רב,
אילן.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2007, 21:29:18 על ידי popmart »
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : ינואר 14, 2007, 21:26:33 »
חיים יש לי שאלה נוספת וסליחה שאני משגע אותך.
לעולם לא ראיתי שום הוכחה או תיעוד היסטורי על כך שאנשי ההגנה שלחו יהודים בחזרה לאירופה.
להפיך!!הם כל הזמן נילחמו על ההעפלה!!הם עשו מבצעים רבים נגד ספינות המשמר הבריטיים. ברור לי שאני ההגנה אינם צדיקים גדולים והיו תקופות שהם שיתפו פעולה עם הבריטים נגד האצ"ל והלח"י- למשל החזיר האנטישמי הבוגד יצחק רבין ימח שמו וזכרו אבל יחד עם זאת נושא העליה היה עבורם קו אדום!! ידוע שאנשי ההגנה עשו רבות למען העפלה של יהודים לארץ ישראל. אלה שכן חזרו לאירופה הם אלה אשר ניתפסו וגורשו ע"י הבריטים ואנשי ההגנה לא הצליחו לסייע להם בהעפלה.מהם המקורות שלך לטענות שאנשי ההגנה שלחו יהודים בחזרה לאירופה?

בכבוד רב,
אילן.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2007, 21:28:55 על ידי popmart »
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : ינואר 15, 2007, 13:22:07 »
חיים שלום רב!!!
יש דבר שאני ממש לא מבין אם הרי כולנו יהודים בעלי אותה תורה
מדוע צריך שני רבנים? אחד אשכנזי ואחד ספרדי

בכבוד רב
WjW
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

yacov

• אורח
« להגיב #22 ב- : ינואר 15, 2007, 16:44:28 »
אתה אמרת שנדיה מטר לא חלק של (נכון לומר חלק מ..) תנועתנו הכהניסטית, האם שיפרה הופמן חלק בתנועתנו הכהניסטית?

Ata amarta she Nadia Matar lo chelek shel Tnuateinu HaKahanistit. Ha'im Shifra Hoffman chelek be Tnuateinu HaKahanistit?

« עריכה אחרונה: ינואר 16, 2007, 07:18:53 על ידי עז77 »

עז77

• אורח
« להגיב #23 ב- : ינואר 16, 2007, 01:26:00 »
חיים אני מודה לך על כל מה הזמן שאתה לוקח לענות לשאלות שלנו, אתה באמת צדיק
ולסיום הייתי רוצה לבקש ממך משהו ברוח קצת הומוריסטית.

אני שמעתי שאתה עושה חיקוי מצויין של רבין,
אבל לצערי הרב לא זכיתי לשמוע זאת למרות שחיפשתי הרבה בארכיון,
אז לסיום בבקשה ממך תן לנו חיקוי של איך רבין החזיר הזה היה מדבר,
עם המשפטים האידיוטים שלו כמו "אני אנווט".

תודה רבה ושיהיה לך המשך שבוע נעים,
בהרבה אהבה,
פורום הימין האמיתי.