כתב נושא: **^ תחרות שמות לויקיפדיה שלנו ^**  (נקרא 6430 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: **^ תחרות שמות לויקיפדיה שלנו ^**
« להגיב #25 ב- : ינואר 22, 2007, 22:43:15 »
כעיקרון זה שם מצוין יש לפי דעתי קצת קצת בעיה עם זה כי הסיומת קצת לא ברורה איך לכתוב אותה בדיוק באנגלית אפילו שמי שרוצה ימצא בלי בעיה. (לתשומת לבכם כעיקרון אני בעד השם הזה)

קודם כל, מייד אחרי שכבר שלחתי את המסר הזה ראיתי שיש לי דואר מעז עם שם אחר שהוא מציע. לא הייתי שלוח את מסר זה אילו הייתי יודע שעז כבר חשב על שם אחר. לדעתי השם שעז מציע הוא ממש מצוין (אני אתן לעז להודיע לכם מהו השם שהוא רוצה, כי אינני יודע אם עז התכוון להודיע על זאת כעת). אני אקבל את ההכרעה של עז ושלכם.

בכל מקרה, ליאורסו חושב שיש בעיה עם הסיומת של YEDIA. יכול להיות. מהי הסיומת הנכונה במקום YEDIA?
אולי YEDIAH עם H בסוף? לא יודע.

אבל אני חושב שאני דוקא מעדיף את ההצעה של עז על פני ההצעה שלי. לכן נראה מה שעז יחליט לעשות.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: **^ תחרות שמות לויקיפדיה שלנו ^**
« להגיב #26 ב- : ינואר 22, 2007, 23:22:11 »
כעיקרון זה שם מצוין יש לפי דעתי קצת קצת בעיה עם זה כי הסיומת קצת לא ברורה איך לכתוב אותה בדיוק באנגלית אפילו שמי שרוצה ימצא בלי בעיה. (לתשומת לבכם כעיקרון אני בעד השם הזה)

קודם כל, מייד אחרי שכבר שלחתי את המסר הזה ראיתי שיש לי דואר מעז עם שם אחר שהוא מציע. לא הייתי שלוח את מסר זה אילו הייתי יודע שעז כבר חשב על שם אחר. לדעתי השם שעז מציע הוא ממש מצוין (אני אתן לעז להודיע לכם מהו השם שהוא רוצה, כי אינני יודע אם עז התכוון להודיע על זאת כעת). אני אקבל את ההכרעה של עז ושלכם.

בכל מקרה, ליאורסו חושב שיש בעיה עם הסיומת של YEDIA. יכול להיות. מהי הסיומת הנכונה במקום YEDIA?
אולי YEDIAH עם H בסוף? לא יודע.

אבל אני חושב שאני דוקא מעדיף את ההצעה של עז על פני ההצעה שלי. לכן נראה מה שעז יחליט לעשות.

אין בעיה עם הסיומת שאתה כתבת, כתבת אותה נכון. הבעיה היא שיהיו ישראלים שלא ידעו בדיוק איך לרשום את הסיומת בצורה נכונה (לא כולם מוכשרים כמו יעקב מנשה בן רחמים ;)) אני מקווה שהבנת אותי הפעם.
הרב כהנא צדק!