כתב נושא: ** שאלו את גיל אברהם - לתאריך 15 בינואר **  (נקרא 4121 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אשכול השאלות לגיל מתנהל כמו האשכול "שאלו את הימין האמיתי"
כל הודעה שאינה שאלה או פניה לגיל תמחק - כמו כן עפ"י בקשתו של גיל יוגבל האשכול ל 5 הודעות.
לאחר 5 הודעות האשכול ינעל - לכל גולש תותר רק הודעה אחת, במידה ונכתבו יותר מ 5 הודעות בטרם ננעל האשכול הודעות אלו ימחקו אוטומטית.

בברכה, עז77.

עז77

• אורח
בעניין: ** שאלו את גיל אברהם - לתאריך 15 בינואר **
« להגיב #1 ב- : ינואר 08, 2007, 12:04:40 »
גיל שלום, בתוכניתו הבוקר חזר נעם פדרמן והזכיר את חשיבות הקמתה של מדינה נפרדת מישראל - "מדינת יהודה",
שאלתי אליך היא האם אתה תומך או חולק על הרעיון לאוטונומיה כהניסטית לצד מדינת ישראל?

בכבוד רב,
עז77.
« עריכה אחרונה: ינואר 08, 2007, 12:05:49 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : ינואר 08, 2007, 14:53:04 »
בס"ד
שלום גיל,
רציתי לשאול אותך שאלה בנושא האיום האיראני,
כידוע לך ממשלת ישראל לא עושה כלום בנושא ונותנת לאיראן להתחמש גרעינית,יש הסוברים שבקיץ 2007 תהיה להם כבר פצצה גרעינית ראשונה שזה אומר שישראל תהיה בסכנת השמדה.
אז רציתי לשאול מה הייתה עושה ממשלה כהניסטית בנושא האיום האיראני?...
בכבוד רב,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : ינואר 09, 2007, 22:42:17 »
גיל אברהם ישר כוח!
כיצד הפכת מתומך ימין מתון לכהניסט?מה היה התהליך או הטריגר שהוביל אותך למסקנה הזאת?הבנתי מדבריך שתמכת בהתחלה בנתניהו כי התנגדת לאוסלו ואז ראית שהוא משקר והונה אותך.
אני שואל כי אני מרגיש שאני עובר תהליך דומה אבל אני שונה ממך כי אני חילוני ולא היתה לי זיקה למסורת למרות שאני יהודי לאומי.
האם לך לא הפריעה התדמית הדתית שהודבקה לתנועת כ"ך?
האם אתה חש כיום שלם עם עצמך ואינך חש דיסוננס קוגנטיבי?האם היום דעתך מגובשת וסופית ואתה חש ומרגיש שהגעת אל הבית הרעיוני שלך והכהניזם מייצג אותך ואת דעותיך?
האם תוכל לומר שלום שמי גיל אברהם ואני כהניסט ותרגיש שזאת הגדרה מדויקת וממצה?
כי לא נולדנו כהניסטים או גדלנו כהניסטים,האם מי שמדבר ככהניסט,נראה ככהניסט ומתנהג ככהניסט הוא כהניסט!
כלומר כפראפראזה ההויה הכהניסטית קובעת את התודעה הכהניסטית?(סלח לי מראש על הציטוט המרקסיסטי).

מנותק jonywalker

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 10, 2007, 00:47:40 »
בס"ד
לגיל אברהם   :D תודה לך על התייחסותך לשאלותיי אני מצטער  על חוסר הפיסוק שהקשה עליך במעט בקריאה  אולי  בעקבות לימודי הגמרא אשר איננה מנוקדת  בכל אופן בנושא הביטוח לאופנועים וקטנועים התייחסת  לפוליסת ביטוח המקיף שהינה גבוהה בכל קנה מידה וזאת עקב בעיית גנבות הרכב ע"י הערבים המוסלמים הנאציים  אני לעומת זאת  רציתי שתיכנס לעובי הקורה לפחות בנושא ביטוח החובה  , נכון שבתאונת אופנוע מכונית אם נתייחס לרמת הסיכון הרי שברוב המקרים אם לא כולם בתאונה כזו רוכב הדו גלגלי ייפגע בצורה חריפה ביחס לנוהג במכונית אולם אם זו בלבד תהיה ההתייחסות אנו מחמיצים את כל הפואנטה מכיוון שעלינו לזכור גם כי בכל תאונה שכזו ברוב המקרים התאונה נגרמת בשל אי ערנותו של הנוהג ברכב להימצאותו של הרכב הדו גלגלי בסביבה ואולי על משקל חכמה בגויים תאמין עלינו לאמץ כמה מן השיטות הנהוגות במדינות ארופה ואפילו כעת בארה"ב שנותנות תמריצים לנהגים שיעברו לשימוש ברכב דו גלגלי בצורה של פטורים שונים כמו לדוגמא פטור מביטוח חובה  דבר שמעניק יתרונות למדינות העושות כן  בדמות שיפור פריון העבודה – אנשים מגיעים בזמן לעבודה , חיסכון בדלק (משרד האוצר שלא כל כך מעוניין בכך בלשון המעטה עקב איבוד מיסים על הדלק כמעט 5 שקלים לליטר הינם מיסים ) ופתיחת צירי התנועה עבור כלים גדולים כמו משאיות ואוטובוסים לסיכום : קצרה היריעה מלהשתרע ומלהביע כאן את כל הטעון תיקון במדינה בכל גוף ממשלתי לו אנו האזרחים נצרכים .
הכרתי את הרב כהנא בהיותי תלמיד ישיבה תיכונית תמכתי בו מאז וגם לאחר הסתלקותו הטרגית חסרונו מורגש אצלי בלב יחד עם כל אותם יהודים שנהרגו על לא עוול בכפם במהלך הדורות האחרונים אני חושב שהרב כהנא היה בבחינת משיח בן יוסף עליו לא התפללנו מספיק שלא ייהרג בידי "ארמילוס" הרשע  אני תקווה ש ה" יהיה בעזרכם  ותצליחו אכן להקים בסופו של דבר ממשלה יהודית אמיתית שתסלול את הדרך לבואו של משיח צדקנו ובניין המקדש במהרה בימינו אמן

yacov

• אורח
« להגיב #5 ב- : ינואר 11, 2007, 06:54:30 »
בן כמה אתה?  באיזו עיר בארץ אתה גר?
- דוקא_כך

Ben kama ata?

Be ezeh ir Ba'Aretz ata gar?

« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2007, 07:26:35 על ידי דוקא_כך »