כתב נושא: דיווח: צה"ל ישתמש בנשק גרעיני לתקיפת כור באירן  (נקרא 2565 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
http://news.walla.co.il/?w=//1036407

צריכים לרצוח את  העם האיראני הנאצי הזה..
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

עז77

• אורח
זה סתם שקרים כדי לעשות שרירים, אם אנחנו לא מסוגלים לשטח את חיזבאללה נראה לכם שהכלומניקים של קדימה יירו טיל גרעיני, הצחקתם אותי..  :-[

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הם יירו את הטילים לשטחים פתוחים בכדי לא לפגוע ב"אזרחים תמימים" ורק כדי לאותת לאירן, בדיוק כמו עם הקאסם ועם חיזבאללה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
צריך להשליך את זהבה גלאון מהמטוס ישירות על הכור האירני בבושאר.האירנים יתחננו להפסקת אש.

Aaron

• אורח
עד עכשיו רק דיברנו אני רוצה לראות מעשים ולא רק דיבורים. קשה לי להאמין שנשתמש בגרעין כי הדבר הכי קיצוני שאנחנו יכולים לעשות זה לטוס מעל ארמונו של אסד או ביתו של אחמדיניג'אד ולפזר ניירות אזהרה.  :-\

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ניתן להם ארכה של שבוע ואחרי שהם יפנו את האתר, אז נפציץ.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
סך הכל רעש של התקשורת , עשו תרגיל שחיל האוייר יפציץ חלק ממתקי נגרעין באיראן והוזכרה המילה גרעין כאפשרות ועשו מזה רעש.

יש שיטה מאוד יעילה לשתק לא רק את הגרעין האיראני אלא את כל הצבא שלהם ע"י רעיון קטן שעליתי עליו לפני כמה חודשים , בתוכנית עצמה תצתרך להתבצע באופן סודי ביותרוידרש סכום נכבד ומספר חודשים להכנות , אחרי שהרעיון יושם ניתן יהיה לתקוף את איראן עזרת יחידית ח"יר רגלים מיוחדות וצנחנים וזה יהיה שווה להכאת איש שכל גידיו נקרעו וברגע שינסה להזיז שריר להגיב הוא יתמוטט על הרצפה.

לאיראנים יקחו עשרות שנים רק לשקם את הכלכלה אם הם ישרדו את הפלת ה"מהפיכה" שלהם ע"י התושבים לוקסוס כמו מימון פלוגות קודס ידחה לקצה , מצה שגם אומר שכל אויבי ישראל יפגעו .

בכל אופן אני לא מוכן להכנס לפרטים אני לא רוצה לחשוף את העסק כי אלוהיום יודע מי קורא את הפורום הזה.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ייש סבירות מסוימת שישראל תתקוף, כי שמאלמרט פוחד להפסיד את השלטון ואם הוא יגיע למצב נואש הוא עשוי לשקול זאת.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
טיל גרעיני היה צריך לירות כבר מזמן, ולא רק אחד.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן