כתב נושא: היי חדש כאן  (נקרא 6985 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Omrk

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
היי חדש כאן
« ב- : אוקטובר 10, 2006, 21:59:51 »
אני אגיד לכם את האמת, אני לא מחבב במיוחד את המפלגות הימניות-קיצוניות שלנו הסיבה העיקרית היא העיסוק בדת של המפלגות האלו, אני לא תומך בלחייב אנשים לבצע פולחנים שהם לא אוהבים או מרגישים קרובים, הפחד מהכפייה הדתית בעיקר.
מה עוד שאני די מתקשה להבין את האימרה "הימין האמיתי", מהו לדעתכם ימין אמיתי בכלל? אני רואה עצמי כימני מהסוג הניאו-קונסרבטיבי (כמו בארה"ב) עם דגש חזק על כלכלה, כאן בארץ כמובן זה שונה.

POWER69

• אורח
בעניין: היי חדש כאן
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 10, 2006, 22:03:52 »
ימין אמיתי מבוסס קודם כל על ארץ ישראל השלמה והעם היהודי המאוחד,
כאשר אתה חוטא באחד משני התנאים אתה כבר לא "ימין אמיתי" אלא שותף של השמאל הבולשביקי ההרסני בישראל שכבר עשרות שנים מביא חורבן על עם-ישראל, ומחלק שטחים לארגוני-הטרור שקוראים להשמיד את ארץ-ישראל והעם היהודי ממפת העולם .

מנותק Omrk

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 10, 2006, 22:21:29 »
אבל חלק מהמצע שלכם מבוסס על כפייה דתית שזה משהו שהרבה אנשים לא אוהבים, אבל אם הם מגדירים עצמם כימנים.
אני חושב שגם אולי אתה יכול להגיד שהן שותפות לשמאל הבולשיביקי מעצם העובדה שהן תומכות בסוציאליזם..... תגיד לי בבקשה באיזה צד של המפה הכלכלית אתה?

POWER69

• אורח
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 10, 2006, 22:42:21 »
אני לא דתי ,

אמנם זה ניראה שבגלל שאני וכל תומכי הימין האמיתי "דתיים" ,

אבל זה ממש ממש לא נכון, אני - מסורתי .

ולשאלתך,
מה זאת אומרת "איזה צד" בכלכלה לא הבנתי שאלתך .
« עריכה אחרונה: אוקטובר 10, 2006, 22:44:56 על ידי POWER69 »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 10, 2006, 23:10:05 »
אבל חלק מהמצע שלכם מבוסס על כפייה דתית שזה משהו שהרבה אנשים לא אוהבים, אבל אם הם מגדירים עצמם כימנים.
אני חושב שגם אולי אתה יכול להגיד שהן שותפות לשמאל הבולשיביקי מעצם העובדה שהן תומכות בסוציאליזם..... תגיד לי בבקשה באיזה צד של המפה הכלכלית אתה?

ראשית כל, עליך לעשות הבדלה בין הכהניסטים לבין שאר ה"דתיים" המזויפים והמושחתים.  אם קראת, צפית והקשבת לדבריו של גדול דורינו, הרב כהנא הי"ד, היית יודע שהרב התנגד בתוקף לרעיון של כפייה דתית במישור האישי.  כמובן שבמישור הלאומי, מטרתו הייתה להפוך את מדינת ישראל ממדינה של מתבוללים דוברי עברית למדינה יהודית.  כאשר הכהניסטים יהיו בשלטון, אף אחד לא יפלוש לביתך לבדוק אם מוצרי המזון במקרר שלך הם כשרים או אם אתה צופה בטלויזיה ביום כיפור או אם אגרת חמץ "לקראת" פסח    :-\.  מה שאתה עושה בפרטיות ביתך הוא בינך לבין אלקים.  אבל בשבת, למשל, לא תהיה תחבורה ציבורית, ויעבדו רק שרותי חרום.  כמובן שזה מגביל למי שהתרגל לחלל שבת במשך כל ימי חייו (וזה כולל אותי, דרך אגב), אבל זה חלק שאליו יהודי שרוצה להיחשב כיהודי יהיה חייב להתרגל.

אף אחד לא מחייב אותך להיות יהודי או להיקרא יהודי.  יהדות זה לא איסלם.  אבל אם כבר החלטת מרצונך החופשי להיות ליהודי ולהחשב ליהודי בעיני אחרים, מוטלת עליך המחויבות ללמוד מה זה יהדות.  אם אחרי שהבנת מה זה יהדות אתה מקבל אותה---מוטב.  ואם לאו---אני אתן לך להשלים את המשפט.  אני, אישית, מעדיף להיות משומד מאשר יהודון מזויף.  או יהדות אמיתית, או לרדת מהארץ ולהתבולל בקרב הגויים.  אבל לא לסלף את האמת.  בכל מקרה, זו דעתי האישית, בתור כהניסט חילוני שמתכוון לחזור בתשובה באחד מן הימים...

מה שקשור למפה הכלכלית---הכהניסטים הם אנטי-סוציאליזם ומאמינים בשוק חופשי.  יחד עם זאת, אנו גם מאמינים בעבודה עברית, ולא ניתן למעסיקים יהודיים רודפי בצע לייבא כח עבודה "זול" מקרב הערבים (ויכול להיות שאפילו מקרב לאומים אחרים, אבל על זה אני לא סגור מאה אחוז).

סדר העדיפויות שלך מעורר תמיהה.  ראשית כל אתה צריך לשרוד, להישאר בחיים, לפני שאתה יכול לעסוק בנושאים כלכליים.  הכהניסטים הם הסיכוי הטוב ביותר בשביל לשפר את סיכויי הישרדותה של א"י, והם יעודדו שוק חופשי ובעלי יוזמה פרטיים.

אני מקווה שמצאת את תשובתי מספקת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 10, 2006, 23:31:58 »
omrk שלום!
בשבילי ימין אמיתי זה ימין שלא סולח על פשעים כגון ההתנתקות, שריפת 21 בתי כנסת ע"י ערבים מוסלמים נאצים, חטיפת חיילים וכו'. ימין אמיתי זה גם ימין שאף פעם לא יצביע בעד משהו שהוא מתנגד לו (כמו שביבי הצביע בעד ההתנתקות). ימין אמיתי מחסל את האויב בלי כל מיני דיבורים ובלבולי מוח. כסף לא יכול לקנות את הימין האמיתי (שחיטויות), הימין האמיתי הולך עד הסוף בדרכו שלו. ועם כלכלה חופשית - קפיטליסטית.

תראה, אני לא דתי וגם אף אחד מהמשפחה שלי לא דתי ובכל זאת הצבענו לברוך מרזל. כל עוד אתה נאמן למדינה שלך (לא משנה אם אתה דתי, מסורתי או חילוני) אז זכותך לחיות בחופש, זכותך להאמין במה שאתה רוצה. המפלגה של ברוך מרזל אינה כופה את הדת על אף אחד.

ובקשר לשאלתך בתחום הכלכלה: אני אישית תומך בכלכלה קפיטליסטית כמו בארה"ב.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 10, 2006, 23:41:10 על ידי Aaron »

מנותק Omrk

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 10, 2006, 23:57:20 »
"דוקא כך" אתה טועה ומטעה. מפלגת כך תמכה במדינת הלכה על כל צורותיה משמע מדינת ישראל הייתה הופכת לתיאוקרטיה וכבר היית פוסל משהו כמו 20% מאלו שמגדירים עצמם יהודים. אותו הדבר תקף למפלגתו של ברוך מרזל וקליינר. תגיד מה שתגיד שתהיה סובלנות וסבלנות כלפי האחרים אבל עמוק עמוק בפנים אחריי שהמפלגה תעלה לשלטון אנחנו נהפוך לאיראן וזה רק תרחיש בדיוני.
כמו כן, באיסלם עלייך מוטלות רק 5 מצוות עיקריות לא כמו ביהדות, כמו כן ביהדות אתה לא פשוט יכול לבחור להיות יהודי כשתהליך הגיור הוא קשה מאוד לרוב הגרים ואפילו אלה שחוזרים בתשובה, לעומת זאת באיסלם יותר קל.
בכל הקשור למפה הכלכלית קשה להיות יהודי דתי או אורתודוכסי ולטעון שאתה קפיטליסט טהור כשיש כלכך הרבה מצוות רק בתנ"ך למען החלשים בחברה שפשוט צריך לעקוף אותן במקרה כזה.

power69- הכוונה הייתה, במפה הכלכלית איפה אתה מציב עצמך? בצד השמאלי הדוגל בסוציאליזם, במרכז המשלב את שניהם או בימין הקפיטליסטי?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 11, 2006, 03:37:13 »
"דוקא כך" אתה טועה ומטעה. מפלגת כך תמכה במדינת הלכה על כל צורותיה משמע מדינת ישראל הייתה הופכת לתיאוקרטיה וכבר היית פוסל משהו כמו 20% מאלו שמגדירים עצמם יהודים. אותו הדבר תקף למפלגתו של ברוך מרזל וקליינר. תגיד מה שתגיד שתהיה סובלנות וסבלנות כלפי האחרים אבל עמוק עמוק בפנים אחריי שהמפלגה תעלה לשלטון אנחנו נהפוך לאיראן וזה רק תרחיש בדיוני.
כמו כן, באיסלם עלייך מוטלות רק 5 מצוות עיקריות לא כמו ביהדות, כמו כן ביהדות אתה לא פשוט יכול לבחור להיות יהודי כשתהליך הגיור הוא קשה מאוד לרוב הגרים ואפילו אלה שחוזרים בתשובה, לעומת זאת באיסלם יותר קל.
בכל הקשור למפה הכלכלית קשה להיות יהודי דתי או אורתודוכסי ולטעון שאתה קפיטליסט טהור כשיש כלכך הרבה מצוות רק בתנ"ך למען החלשים בחברה שפשוט צריך לעקוף אותן במקרה כזה.

power69- הכוונה הייתה, במפה הכלכלית איפה אתה מציב עצמך? בצד השמאלי הדוגל בסוציאליזם, במרכז המשלב את שניהם או בימין הקפיטליסטי?

תאוקרטיה?!  האם קראת את ספריו וכתביו של הרב כהנא הי"ד ואתה חולק על דעותיו מתוך ידיעתך אותן, או שאתה סתם מקיא בחזרה את כל השקרים שהשמאל דחף לראשך במשך עשרות שנים?  אני חושב ששנינו יודעים את התשובה המביכה לשאלה הזו.  ומה זו החיבה לאיסלם שאתה רוחש?!  "רק 5 מצוות", "באיסלם יותר קל".  אולי תמיר את דתך לאיסלם, וזהו, העיקר שיהיה קל בחיים, נכון?

ההבנה שלך בחברות קפיטליסטיות מערביות לוקה בחסר, אם לומר זאת בעדינות.  בכל מדינה מערבית נאורה ישנו מנגנון שדואג לחלשים, במיוחד לאנשים בגיל הגמלאות, וזה כולל את ארה"ב.  ותדע לך שארה"ב, עם כל החסרונות והטירוף שבה, היא ארץ שנשלטת ע"י רוב דתי ימני (לפחות בינתיים), מאמינים בתנ"ך (וגם בסילופים הנוצריים, אבל זה כבר עניינם).  אני לא רואה שום פסול בתמיכה בחלשים, ביתומים, באלמנות, בנכי צה"ל.  מה שכן מעצבן ותמיד עצבן אותי זה ללכת ברחוב בדרך אל או בחזרה מהבסיס ולראות בטלנים צעירים וחסונים משחקים שש-בש ושותים קפה.  זה---לא ולא.  אבל יהודים שבאמת זקוקים לעזרה---יקבלו אותה, גם מצדקה אישית וגם מכספי ציבור.  כי כל ישראל ערבים זה לזה.  ואם זה לא מוצא חן בעיניך, אתה רשאי לעזוב ולעבור לארה"ב, שם לאף אחד לא יהיה אכפת ממך---תהיה זר בין זרים.

אבל כל זה באמת משני.  אני ממש מתפלא מהנוחות, ה"אובייקטיביות" והמבט מן הצד, שבהם אתה מנתח את כל הנושאים האלה כשהישרדותה של המדינה עומד על הפרק.  בוא נתקדם שלב שלב.  ראשית כל, שכהניסטים ייבחרו לשלטון ויטפלו בבעיה הערבית לפני שתתחולל עוד שואה יהודית בא"י.  הקדנציה שלנו תימשך רק 4 שנים.  אם בתום 4 השנים הללו העם ירגיש שכבד עליו עולו של מנהיגיו הוא יסלק את הכהניסטים מן השלטון ע"י בחירה במזויפים הטיפוסיים שנבחרו עד כה.  הרי אנחנו דמוקרטיה.  אני באמת לא מבין על מה אתה דואג כל-כך.  וואו!  4 שנים שבהם לא יהיו פיגועים.  4 שנים שבהם לא יהיו צעדות של הומואים בירושלים.  4 שנים שבהם לא תהיה אבטלה (בגלל שאנשים צעירים ובריאים לא יקבלו דמי-אבטלה ויהיו מחויבים לעבוד).  ממש נורא, נכון?

והכי חשוב---אתה צריך להחליט, או שאתה יהודי אמיתי, או שלא.  אם החלטת שאתה יהודי, מחשבותיך ומעשיך צריכים לשקף זאת.  אתה צריך ללמוד מה זה יהדות אמיתית, וזה לא הבלופים והזיופים שהאכילו אותך משך כל חייך.  תלמד את היהדות שסבא וסבא של סבא ידעו וקיימו, ותכבד את זכרם לפחות בזה שתלמד מה זה (אני כבר לא מדבר על לקיים מצוות---זה תוצר לוואי, שבא מאליו באופן טבעי אחרי שאתה לומד את האמת).
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2006, 04:05:04 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #8 ב- : נובמבר 08, 2006, 00:12:32 »
אתה מפספס את העניין.הבעיה היא הערבים.
בכלכלה נדון אחר כך.
אתה מסיט את הויכוח.
כפיה דתית מישהו מכריח אותך לעשות משהו?
חיים בן פסח אמר שמרבית הכותבים בפורום חילונים וזה בסדר מבחינתו.
יש לך לוקסוס לדון בכלכלה?
אנו תחת איום קיומי!
כבר טיפלת בגרעין האירני שאתה רוצה לעסוק במיסוי?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 08, 2006, 17:43:34 »
אתה מפספס את העניין.הבעיה היא הערבים.
בכלכלה נדון אחר כך.
אתה מסיט את הויכוח.
כפיה דתית מישהו מכריח אותך לעשות משהו?
חיים בן פסח אמר שמרבית הכותבים בפורום חילונים וזה בסדר מבחינתו.
יש לך לוקסוס לדון בכלכלה?
אנו תחת איום קיומי!
כבר טיפלת בגרעין האירני שאתה רוצה לעסוק במיסוי?
בדיוק.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
« להגיב #10 ב- : נובמבר 08, 2006, 18:40:20 »
אם כבר מדברים על איראן והגרעין. לישראל יש סה"כ 400 מטוסים צבאיים, איראן היא מדינה ענקית וכל הכורים הגרעיניים שלה מפוזרים בכל רחבי המדינה הנאצית שלהם. הכורים מוגנים ברמה גבוהה, יש הרבה טילי נ"מ. גם אם נשלח לשם את כל כלי הטייס הצבאיים שיש בידינו לא נוכל להשמיד אותם.
מה שאני מנסה להגיד זה שלא נצליח לגבור עליהם בנשק קונבנציונלי. אנחנו צריכים לגמור אותם בכמה פצצות מימן.
מישהו מוכן להסביר לי למה יש נשק גרעיני??? אף אחד לא משתמש בו. הגיע הזמן כבר היינו צריכים עוד להשתמש בו במלחמת יום כיפור.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 08, 2006, 21:37:04 »
אם כבר מדברים על איראן והגרעין. לישראל יש סה"כ 400 מטוסים צבאיים, איראן היא מדינה ענקית וכל הכורים הגרעיניים שלה מפוזרים בכל רחבי המדינה הנאצית שלהם. הכורים מוגנים ברמה גבוהה, יש הרבה טילי נ"מ. גם אם נשלח לשם את כל כלי הטייס הצבאיים שיש בידינו לא נוכל להשמיד אותם.
מה שאני מנסה להגיד זה שלא נצליח לגבור עליהם בנשק קונבנציונלי. אנחנו צריכים לגמור אותם בכמה פצצות מימן.
מישהו מוכן להסביר לי למה יש נשק גרעיני??? אף אחד לא משתמש בו. הגיע הזמן כבר היינו צריכים עוד להשתמש בו במלחמת יום כיפור.

לקראת סוף מלחמת העולם השניה, ארה"ב השתמשה בנשק גרעיני נגד יפן למרות שיפן לא היוותה סכנה קיומית לגבי ארה"ב---טרומן הפציץ את הירושימה ונגאסקי אך ורק בשביל להעניש את יפן, להחיש את כיבושה, ולהפחיד את ברה"מ (לשעבר).  אז אם השימוש הראשון אי-פעם בנשק גרעיני לא נעשה לשם הגנה עצמית, קל וחומר שיש לגיטימציה להשתמש בכזה נשק לשם הבטחת הישרדותה של אומה שוחרת שלום כנגד אויב נאצי שמהווה איום קיומי.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן