כתב נושא: בעניין "פשעי מלחמה"  (נקרא 1794 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בעניין "פשעי מלחמה"
« ב- : ינואר 07, 2007, 16:08:00 »
תצביעו לי בבקשה על גנרל/מדינאי, אמריקאי/רוסי/בריטי/צרפתי, שנשפט על פשעי מלחמה בגין הפצצות "אכזריות" על אוכלוסיה אזרחית, במאה ה-20 וה-21.
תצביעו לי על אחד כזה ואני אודה שטעיתי.
צ´רצ´יל פושע מלחמה?
רווזוולט פושע מלחמה?
ארתור "המפציץ" האריס, פושע מלחמה?
הארי טרומן פושע מלחמה?
קלמנט אטלי פושע מלחמה?
ילצין ופוטין פושעי מלחמה?
שיראק, ז´אן מיטארן ודה-גול פושעי מלחמה?
ז´יאנג זמין פושע מלחמה?
הו ג´ינטאו פושע מלחמה?
ג´ורג´ בוש ובנו פושעי מלחמה?
ראמספלד? צ´ייני? אולי קונדליסה?
טוני בלייר? מרגרט ת´אצר? ג´ון מייג´ור?
JFK פושע מלחמה?
קאספר ויינברגר פושע מלחמה?
ומה עם מאות גנרלים ממדינות אלו שנתנו פקודה להפציץ אוכלוסיה "אזרחית" עד חורמה, הם פושעי מלחמה? ואם כן, למה הם לא נשפטו???
כך שלקרוא לנו פושעי מלחמה במקרה שנמחק את ערביי האזור מן האויר יהיה פשוט צביעות לשמה.
ולגבי הבריטים לפני 48´ אם היינו הורגים להם אזרחים היה להם את כל הלגיטימציה לפגוע גם בנו בדיוק כשם שהגיבו כך לנאצים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: בעניין "פשעי מלחמה"
« להגיב #1 ב- : ינואר 07, 2007, 16:20:23 »
שאלה דוהמ אני יכול לשאול אותכם בנושא :

אנשים רבים מאשימים את ישראל בכיבוש ומספר דברים שונים. כגון הפרת חוקים בינלאומיים שנקבעו ע"י האו"ם

כביכול אותם אנשים הם בעיקר אירופאים ומוסלמים ,

אי אפשר להתכחש לשיטת ההפצה שהמוסלמים נקטו כדי להפיץ את דתם , כולם מודעים לזה. כיבוש צבאי טהור.

כמו כן אירופה עד לפני כ 50 שנה שלטה בשטחים נרחבים (לכל מדינה באירופה כמעט היו כמה מושבות באפריקה) ודבר זה פשוט האיץ את הכלכלה שלהם ברמות מטורפות , לכן לכאורה הם חיים עכשיו מפירות הכיבוש ודברים שהיו מפרים כל חוק של האו"ם שלהם ,
אבל לאחר מעשה הם פתאום נעשו נאורים , כשאירופה עשירה ומפותחת על חשבון אפריקה , המוסלמים פשוט חיסלו את האוכלוסייה המקורית של המדינות מהם הגיעו ( את התרבות שלהם בכל אופן)
וחיים על שטח נרחב ב"נאורות" לאחר מעשה

אז אחרי שהקורבנות של מעשיהם שעוד סבלו בארצות הגולה ממעשיהם גם כן חוזרים לארץ המוצא שלהם שמהם הם גורשו מספר פעמים ועליהם הם שלטו הם קוראים לזה כיבוש והפרה של חוקים בינלאומיים???

אם יסתיים ה"כיבוש" המוסלמי הרי ששטח מדינת ישראל יגדל פי כמה!

(זה ובכלל העובדה שהפלסטינים אמורים להיות במצריים ירדן וסורייה, ובעצם בערב הסעודית)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 07, 2007, 16:24:09 »
דבר שני לפעמים יוצא לי להתווכח עם מוסלמים , שרובם דתיים , אני אוהב להשתמש במלכודת הזאת:

זה נכון שככל שמדינה ערבית עוקבת אחר החוקים של המוסלמים אז האנשים חיים שמה יותר טוב זה מעניין (-הצד השני מסכים בדרך כלל)
כנראה זוהי ברכה מלממעלה , דווקא במדינות כמו סעודיה ישנם מאגרי נפט עצומים ובעצם בכל העולם המוסלמי ( הוא מסכים )

וליהודים בישראל הוא לא נתן נפט באדמה שהם חיים בה (הוא עונה נכון)

ואז כמובן אני עונה לו : אז למה אתם רוצים את האדמה שלכאורה אתם טוענים שמוסלמים לא אמורים ליישב אותה?

..זה לא הדבר הכי חכם ואפשר אולי ללטש את זה אבל זה מספיק להוריד את הצד השני לרמה של קללות באותיות ראשיות באנגלית (LIKE THIS!!!)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #3 ב- : ינואר 08, 2007, 18:11:03 »
ציטוט
ולגבי הבריטים לפני 48´ אם היינו הורגים להם אזרחים היה להם את כל הלגיטימציה לפגוע גם בנו בדיוק כשם שהגיבו כך לנאצים.

ימח שמם של הבריטים האנטישמים, שיישרפו באש הגיהנום.  כמה סבל הם הסבו לעם היהודי.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 08, 2007, 18:41:17 »
על תעשה הכללות כאלה , זה לא שהצרפתים היו עושים משהו שונה או יותר טוב

--Wikipedia.