כתב נושא: ההצעה שלי לסמל הכהניסטי החדש  (נקרא 11679 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
בעניין: ההצעה שלי לסמל הכהניסטי החדש
« להגיב #25 ב- : ינואר 11, 2007, 19:51:33 »

האגרוף עם המגן דוד מסמל בעיני רבים את תנועת כ"ך המתלהמת שצעקו "מוות לערבים" בסוף שנות ה80. את הסטיגמה הזו אנחנו צריכים לשנות, אם אנחנו רוצים לסחוף את הציבור בישראל. זו דעתי בלבד.
אני לא מסכים איתך. אם הבנתי נכון, אתה אומר שאנחנו צריכים להתמתן כדי לסחוף יותר אנשים לתנועה שלנו. לדעתי אסור לנו לשנות את עמדותינו על האוייב הערבי. ולמי שיש בעיה עם "מוות לערבים" שלא יצטרף לתנועה שלנו. אנחנו לא צריכים להתאים את עצמינו לקהל השמאלני בישראל.

להתמתן? לא אמרתי זאת. רק אמרתי שצריך לומר את האמת. והאמת היא שאנחנו לא מתכוונים להרוג את כל הערבים, אלא רק את אלה עם דם על הידיים שלהם. ואת השאר צריך לגרש.
גם חיים בן פסח אמר זאת אין ספור פעמים. מוות למרצחים - וגירוש לערבים. הסיסמא "מוות לערבים" רק מרחיקה אותנו מהעם.
האם אתה באמת בעד מוות לכל הערבים? האם זוהי סיסמתך?

Aaron

• אורח
« להגיב #26 ב- : ינואר 11, 2007, 20:39:15 »

האגרוף עם המגן דוד מסמל בעיני רבים את תנועת כ"ך המתלהמת שצעקו "מוות לערבים" בסוף שנות ה80. את הסטיגמה הזו אנחנו צריכים לשנות, אם אנחנו רוצים לסחוף את הציבור בישראל. זו דעתי בלבד.
אני לא מסכים איתך. אם הבנתי נכון, אתה אומר שאנחנו צריכים להתמתן כדי לסחוף יותר אנשים לתנועה שלנו. לדעתי אסור לנו לשנות את עמדותינו על האוייב הערבי. ולמי שיש בעיה עם "מוות לערבים" שלא יצטרף לתנועה שלנו. אנחנו לא צריכים להתאים את עצמינו לקהל השמאלני בישראל.

להתמתן? לא אמרתי זאת. רק אמרתי שצריך לומר את האמת. והאמת היא שאנחנו לא מתכוונים להרוג את כל הערבים, אלא רק את אלה עם דם על הידיים שלהם. ואת השאר צריך לגרש.
גם חיים בן פסח אמר זאת אין ספור פעמים. מוות למרצחים - וגירוש לערבים. הסיסמא "מוות לערבים" רק מרחיקה אותנו מהעם.
האם אתה באמת בעד מוות לכל הערבים? האם זוהי סיסמתך?

מצטער, כנראה לא הבנתי אותך כל כך נכון.
הסיסמה "מוות לערבים" מרחיקה אותנו מהשמאלנים ושאר הבוגדים ומקרבת אלינו יהודים ימיניים אמיתיים.
חיים בן פסח אמר שנעודד הגירה ערבית. אבל ברור שחלקם לא ירצו לעזוב ויתחילו להתנגד - ואז בטח שנתחיל להרוג אותם במיוחד את "הפלסטינים".

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : ינואר 11, 2007, 21:31:04 »
לדעתי האגרוף הוא סמל כוחני מדי, הוא מזכיר סמלים של הפנתרים השחורים וכנראה גם של ארגונים אלימים ובריוניים אחרים.

Aaron

• אורח
« להגיב #28 ב- : ינואר 11, 2007, 22:03:59 »
לדעתי האגרוף הוא סמל כוחני מדי, הוא מזכיר סמלים של הפנתרים השחורים וכנראה גם של ארגונים אלימים ובריוניים אחרים.
ומה אתה רוצה שיהיה לנו סמל נשנשי כוסי כזה? מה רע בכוחניות ובריוניות?

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #29 ב- : ינואר 11, 2007, 22:55:49 »

מצטרף לדעתו של zelhar.

וחיים בן פסח אמר שאת אלה שיסרבו לצאת  - אותם נגרש בכוח.
חיים לא אמר להרוג ערבים שאין דם על הידיים שלהם - אף פעם לא, הוא אמר בתור ענישה קולקטיבית, הוא אמר שצריך להרתיע, הוא אמר שהם עמלק, -
אבל מעולם הוא לא אומר כפתרון סופי להורגם!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #30 ב- : ינואר 11, 2007, 22:59:59 »
בדיוק!
זו הייתה הדרך של כ"ך לא סתם הסמל שלהם היה ככה...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
« להגיב #31 ב- : ינואר 11, 2007, 23:11:59 »

מצטרף לדעתו של zelhar.

חיים לא אמר להרוג ערבים שאין דם על הידיים שלהם - אף פעם לא, הוא אמר בתור ענישה קולקטיבית, הוא אמר שצריך להרתיע, הוא אמר שהם עמלק, -

חיים בפרוש אמר שהאסלאם היא דת נאצית רצחנית שפתחה במלחמה כוללת נגד כל מי שלא מוסלמי. אתם רוצים להגיד לי שאם ניהיה בשלטון רק נגרש את ה"פלסטינים"/ערבים? איפה הנקמה על הטבח שהם ביצעו בעם שלנו?  ???

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #32 ב- : ינואר 11, 2007, 23:14:53 »

מצטרף לדעתו של zelhar.

חיים בפרוש אמר שהאסלאם היא דת נאצית רצחנית שפתחה במלחמה כוללת נגד כל מי שלא מוסלמי. אתם רוצים להגיד לי שאם ניהיה בשלטון רק נגרש את ה"פלסטינים"/ערבים? איפה הנקמה על הטבח שהם ביצעו בעם שלנו?  ???
הנקמה והשחיטה זה הדבר הראשון שנצטרך לעשות על כל עשרות אלפי ההרוגים, אלפי הפצועים החטופים למען כולם!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : ינואר 14, 2007, 01:27:39 »
בדיוק!
זו הייתה הדרך של כ"ך לא סתם הסמל שלהם היה ככה...

אני למדתי כי הרמב"ם אמר שבכל המידות צריך לחפש איזון (למשל להיות חסכן, לא קמצן ולא פזרן), פרט למידת הגאווה שצריך להפחית ככל שניתן (וההפך מגאווה הוא ענווה ולא שפלות). ארץ ישראל היא מסמלת העקרון הזה, מבחינה גאוגרפית ואקלימית- היא סמל של מתינות, והקיצוניות היחידה שבולטת בה היא ים המלך שהוא המקום הנמוך ביותר בעולם. גובה הוא מימד שמסמל גאווה.

ועל פי רעיון זה- לא בריונות ולא נשנשיות, צריך להיות קשוחים במדה.