כתב נושא: ניאו-נאצים וחוק השבות  (נקרא 1941 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק markrin

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -לא לוקח כמובן את המובן מאיליו-
ניאו-נאצים וחוק השבות
« ב- : ספטמבר 16, 2007, 07:34:11 »
ב"הארץ" ובישראל היום".

יש מי שמתרעמים על אלה המקשרים את חוק השבות לתופעת הניאו-נאצים בישראל. האמנם אין קשר? חוק השבות, שנתן גושפנקה למענקי קליטה ללא-יהודים בהיקף של מאות אלפים, הוא שאיפשר את התופעה בישראל. המדינה איפשרה את שהייתם והשתרשותם של צמחי הפרא הללו.

יש לתקן את חוק השבות כך שהמדינה תקלוט אזרחים ותקצה מענקים אך ורק בהתאם לרוח מגילת העצמאות.

מרק בריל

כפר סבא
*-מרקי-קקטוס-*

[email protected]

עז77

• אורח
ניאו-נאצים וחוק השבות
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 16, 2007, 08:05:04 »
ב"הארץ" ובישראל היום".

יש מי שמתרעמים על אלה המקשרים את חוק השבות לתופעת הניאו-נאצים בישראל. האמנם אין קשר? חוק השבות, שנתן גושפנקה למענקי קליטה ללא-יהודים בהיקף של מאות אלפים, הוא שאיפשר את התופעה בישראל. המדינה איפשרה את שהייתם והשתרשותם של צמחי הפרא הללו.

יש לתקן את חוק השבות כך שהמדינה תקלוט אזרחים ותקצה מענקים אך ורק בהתאם לרוח מגילת העצמאות.

מרק בריל

כפר סבא

תגובתי לקוראי אנגלית:
http://jtf.org/forum_english/index.php?topic=8591.msg82056#msg82056

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ניאו-נאצים וחוק השבות
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 16, 2007, 09:25:39 »
אני לא מבין, הנערים האלה לא היו יהודים ולא עלו בתור קרובי משפחה של יהודי?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
ניאו-נאצים וחוק השבות
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 16, 2007, 14:47:47 »
תגובתי לקוראי אנגלית:
http://jtf.org/forum_english/index.php?topic=8591.msg82056#msg82056
בס''ד

עז-77 היקר גמר חתימה טובה לך ולכל בית ישראל !

מאד רציתי להשיב לך בשפה האנגלית ,אולם אינני מצליח להתחבר לפורם בשפה האנגלית ,( ניסיתי היום להרשם , קבלתי קוד הרשמה בדוא''ל , אולם אני מקבל שוב ושוב הודעה שאני כבר רשום ,וכאשר אני רוצה להכנס לפורם המערכת לא מאפשרת לי להגיב , ולכן אשיב לך כאן בעברית, אשמח אם תעזור לי להתחבר לפורם בשפה האנגלית )

ראוי'ה לציון הערתך החשובה שהממשל השמאלני הבולשביקי העלה את עולי-ברה''מ לשעבר (ורוסי'ה כיום) בעיוות מלא של חוק-השבות שהטמיע בתוכם אנשים מכיתות שטניות שונות , כגון ,כת שטן , ניאו-נאצים , ועוד..., ועיוות זה של חוק-השבות העלה לארץ המון כאלה שאינם יהודים מכיוון שהתנאים בארץ עדיפים בהרבה מאלה שם.
וכאן הסתייגותי , האויב הערבי הנאצי יש''ו הוכיח בעבר ומוכיח יום-יום את נאציותו .המופתי של ירושלים חאג' אמין אלחוסייני יש''ו -ושם רשעים ירקב =חברו הטוב של  הצורר אדולף היטלר יש''ו שבקר במחנות ההשמדה ואף תמך בהשמדת העם-היהודי ,מה שמכניס את האויב הערבי לקטגורי'ה של נאצים לכל דבר ועניין ,מה גם שהם מעריצים את הצוררים שהזכרנו יש''ו ,ורואים בהם '' גיבורים '' ,וממשלת השמאל הבולשביקית ממשיכה במגמת תמיכה באויב הערבי הנאצי יש''ו מבפנים ומבחוץ , ותומכת בחוק שבות של אויב ערבי נאצי יש''ו ששיתף פעולה עם הצורר אדולף-היטלר יש''ו-ושם רשעים ירקב !, ומקבלת את האוייב הערבי המתגורר בתוך התחום שהם קבעו כ '' מדינת-ישראל ''  כאזרחים שווי זכויות למרות שהם תומכים בהשמדת המדינה ופוגעים בה מבפנים כפי שפירטנו במאמרים קודמים ואין כאן המקום לחזור עליהם ( ראה מאמרים קודמים שלי בהם הרחבתי בנקודה זו) , וכן סרטונים אחרונים שלי שהופצו ע''י חברינו איתן ואהרן , שמוכיחים שהצו הדתי בספר הנאצה הטמא = הקוראן ממנו קראתי בשפתם ותרגמתי את הצו שנאסר על המוסלמי הנאצי לקבל עליו מרות יהודית או נוצרית , ועליו להיטמע באוכלוסי'ה זו עד שתחזק ידו ח''ו ואז הוא אמור להרוג בהם ולכפות עליהם את דת -הדמים היא דת האיסלאם הנאצית הטמאה , ואם ימירו דתם ,הרי שתהי'ה להם נפשם לשלל וכל רכושם י'הי'ה לבז ,ואם לאו הרי שיירצחו ללא רחמים !! האם הם יכפרו בדתם ה''יקרה'' להם כל-כך .--את זאת היית חייב לציין  במאמר על חוק השבות שמכיר באויב הערבי יש''ו.

הגולה בארץ :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''