כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 18 בספטמבר **  (נקרא 10330 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.
אין להתחיל להתווכח אחד עם השני באשכול הזה!

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 18 בספטמבר **
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 11, 2007, 15:17:54 »
  חיים, ראשית-כל אני מוכרח לעצור הכל כדי לומר לך  ת  ו  ד  ה   –  תודה מכל הלב על הדברים המחממים שאמרת עלי בַּשבוּע שעבר בַּפורום האנגלי. אני מעריך זאת יותר ממה שאוּכל לתאר במילים. ריגשת אותי עד עומקי נפשי.  שלך, גם בשן.

חיים היקר, :)

אני ממשיך עם סאגת יהורם גאון בִּרשוּתך. יהורם גאון לא סובל את ה"קָדִימָאִים" בִּגרוּש. הוא לא מחזיק מהם בכלל וחושב שהם יעשוּ הכל בשביל להחזיק בַּכּיסא שלהם, ושהם המיטוּ אסון על עם ישראל – אסון הגירוּש. הוא הִבּיע את דעתו זוֹ מִספר פעמים בתכניותיו השונות.

במסגרת התכניות שלו ברשות השידור, הוא נִדרש לראיין הרבה אנשים שהוא לא סובל בלשון המעטה, כי זה מה שאמורה לספק תכנית-אירוּח בַּטלוויזיה הממלכתית. התכנים הם בהתאם לשיקולים "ממלכתיים", ולא על-פי רצונו האישי של יהורם גאון. מעבר לזה, גאון אינו איש-חוק; לפיכך- האחריוּת על העמידה בַּתקנים של החוק הישראלי בנוגע לתוכני השידור מוטלת אך-ורק על רשות-השידור, ואכן לא אתפלא אם המעשה החמוּר הזה, שמצפצף על החוק הישראלי, נבע מאינטרסים אישיים של הרשוּת לקדם מועמדים שמועדפים עליה, על-יסוד "יד רוחצת יד". בכל מִקרה, אין חשש שיהורם גאון יהיה מעוניין לקדם מי מ"גווארדיית המְגרשים" של אריאל שרון, לא באמצעות תכניותיו ולא בשוּם אמצעי אחר.

גאון יודע שהוא מְהלך על חבל דק מאד ברשוּת השידוּר מפני שהוא חייב להוכיח שם את "ממלכתיוּתוֹ" כדי לקבל את הסכמתהּ להעברת מסריו. בַּטלוויזיה הוא נאלץ לעשות יותר ויתוּרים, מִטבע הדברים, כי הטלוויזיה הרבה יותר "כופה" את עצמה והרבה יותר חושׂפנית. ה"הִסתתרוּת" שלו שם, ה"החבאה" של הגאון האמיתי כפי שהיא מצטיירת דרך המצלמה, ה"התביישוּת" שלו בעצמו וּבמה שהוא מאמין בו – הן לזרא בעיניי, והן הסיבה שבעטיה אני אישית הפסקתי מזמן לצפות בתכניותיו שעל המִרקע. לשידוּריו הרדיוֹפוניים לעומת זאת, אני מאזין כל יום שישי באופן קבוּע. בָּרדיו הוא אחר. הוא חופשי. הוא אמיתי. הוא פשוּט "יהורם גאון" שהִכּרנוּ בלי כל המסכות.   כל המוּבאוֹת שציטטתי למעלה הן מִתכניותיו בָּרדיו.

אני שוּב חוזר על דבריו לאחר גירוּש עמונה:

"בסופו של סיפור מי שיהיה כאן הם אותם 'פורעי חוק' מעמונה וקטיף"– כלומר בסופו של דבר מי שיישאר כאן הם אותם אלה שזורקים אבנים וּביצים מהגגוֹת, שאותם מכנה המִמסד 'פורעי חוק'.

עוד: "אני יודע שזה לא פופולרי לומר היום מילים טובות על המתנחלים. גם כל הקולגות שלי ברדיו ובטלוויזיה מאד מאד כועסים עליהם, אבל מה לעשות ש-רק מי שנלחם על אדמתו וּרגביה, עריה וּשדותיה ועל כל שעל מִשְעליה – קונה אותה באהבתו וּבִמסירותו. צריך רק לדפדף בקורות הארץ הזאת כדי להבין את מה שהבינו אז כמובן מאליו".  סוף-ציטוּט.

* נ"ב:

1. מוּבן שאני זוכר היטב את תכניותיך באתר מלפני שנתיים ויותר, שבהן קראת מפורשות לאנשי גוש קטיף ויש"ע להתנגד בכוח, פיזית, לזרוק חפצים על המְגרשים וכו'. בסופו של דבר, הדרך הזאת הוּכְחָה כּצודקת, והיא אכן יושְׂמה – באיחוּר של חצי-שנה – בעמונה.

אגב, התכניוֹת שלך מאותה תקופה (תקופת הגירוּש מגוּש קטיף וּמִצְפון השומרון) היווּ עבוּרי ערכּת טיפוּל נִמרץ למצבי-חירוּם פאטאליים, כמו גם מִסגרת שיקוּמית שבוּעית. כך היכרתי אותך ראשונה. לא אשכח. (אה, וּמאז ועד היום אני מכוּר.)

2. יהורם גאון כּן הקליט תכנית שלמה בִּנְווה דקלים כִּשׁבוּעיים לפני הגירוּשׁ. אני זוכר זאת היטב.

גמר חתימה טובה !  :)

בכבוד רב,

גם בשן וגם גִלעד.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2007, 04:04:37 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 11, 2007, 16:52:27 »
  מה אתה חושב על כך שיש במדינת-ישראל הרבה רוסים גויים שהם ניאו-נאצים ושאין להם שום קשר לעם-ישראל?

האם אתה חושב שצריך לשנות את חוק-השבות? כי אותם רוסים גויים שהם ניאו-נאצים ניצלו את העובדה שלפי חוק-השבות מותר להם לעלות לארץ-ישראל גם אם רק הסבא של הסבא של הסבא שלהם הוא יהודי. מה דעתך בנושא?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 14:10:12 על ידי גם בשן וגם גלעד »
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 11, 2007, 16:55:31 »
חיים שלום רב,

בַּזמן שלך, כְּשֶׁהְיִיתֶם פעילים בַּליגה,– האם הְיִיתֶם שומעים מוזיקה ישראלית ? מוזיקה מִזרחית?
מה דעתך על הזמר זוהר ארגוב? האם הייתם שומעים אותו?

תודה ושנה טובה ומתוקה כדבש.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 14:39:09 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 11, 2007, 17:03:07 »
בס"ד
לחיים היקר שלום!!!

רציתי להודות לך על המחמאות שננת לי בַּתוכנית הקודמת, ועל התשובה המשכנעת שנתת לי בַּתוכנית הקודמת.

ועכשיו לִשְׁאלתי:  רציתי לשאול אותך – מדוע אתה מאשר לחברים כמו Taren להישאר באירגון שלנו, לאחר שהוא הראה לנוּ שאין לו תרבות דיון ושאי-אפשר לנהל איתו עימות, אם הוא מכנה אותנו נאצים ו"דומים לנאצים"?

גמר חתימה טובה.

מאור.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 14:17:44 על ידי גם בשן וגם גלעד »
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק אין שמאלנים אין בעיות

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 11, 2007, 20:09:47 »
חיים שלום!
בִּרצוני לדעת אם הרב כהנא זצ"ל פעל למען שִׁחרורו של יהונתן פולארד.

תודה מראש,

אין שמאלנים אין בעיות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 14:18:29 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 12, 2007, 01:59:36 »
בס"ד

חיים בן-פסח ידידנו היקר הי"ו,

אפתח בְּבִרכת שנה-טובה וּמבורכת לך וּלכל בית-ישראל באשר הם !! הקב"ה יְזָכּנוּ לראותך בְּקירבּנוּ עוד בְּשנה זוֹ בְּארץ-הקודש, אכי"ר.

תודה על כל הדברים שאתה עושה למען עם-ישראל וארץ הקודש בִּמסירות-נפש גדולה ! למרות שאינני אוהב להוציא מִשְּׂפָתַי את דִברי הַנְּבָלָה של סִפְרם הידוע לשימצה, הוא ספר הקוראן הטמא,- צו השעה דורש זאת למען הפֹך את לב העם שֶׁנִשְׁבָּה על-ידי מערכת החינוך השמאלנית הבולשביקית והתשקורת המגמתית שטימאו את לִבְבוֹת אחינו בארץ הקודש, עד-כדי הבאתם לִתמיכה באוייב הערבי הנאצי יש"ו, וכמובן שאצטט מִדברי שִׂטנה אלוּ מִדי פעם - ונתפלל לְבורא-עולם שיהפוך את לב-העם לְטובה לַעבודתו יִתְבָּרַךְ ולא נִזדקק לַציטוטים של דברי-שיטנה כאלה.

ולִשְׁאלתי:  ברור וידוע הדבר, שֶׁאם תעלה לַשלטון מפלגה ימנית אמיתית, הרי שרוב המגזר היהודי שומר התורה והמצוות (דתי וחרדי=בלשונם) יתמוך בה בלב שלם, למרות שהרדיפה אחר מעמד  על-מנת לקדם אינטרסים שונים הביאה חלק ממִפלגות אלוּ לתמוך בַּשׂמאל הבולשביקי ר"ל. מהו הסיכוי לצרף מפלגות כאלּו תחת דיגלנו?

הקב"ה יגאלנו במהרה ונִזכה בביאת גואל-צדק, גאולת עם-ישראל וּגאולת ארץ הקודש, וַהֲסָרַת הֶסתר-הַפָּנִים מעם-ישראל, וִיקויים בנוּ מִקרא שכתוב "וּמָלְאָה הָאָרֶץ דֵּעָה אֶת ה' כַּמַּיִם לַיָּם מְכַסִּים", אכי"ר.
                                                                                       הגולה בארץ :smil037:
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 14:37:15 על ידי גם בשן וגם גלעד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק nino

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • יהודים אוהבים את ישוע
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 12, 2007, 04:11:35 »
יווו חיים חיים חיים איזו סבטוחה עשית..  :) אני כותב באנגלית דהן ככה: "DAHAN". אבל לא נורא, זה בסדר (אבל עכשיו אני מקווה שאתה יודע כבר איך אומרים דהן).

חיים, המנהל שקוראים לו אהרון הכניס אותי לִסרטים!! אני אשכרה אוכל סרטים מִזה שהפלסטינים היו חברים של הנאצים!  למה?? למה לא מלמדים את זה בבית-הספר?? רק אומרים כמה הם מִסכּנים, בעוד שלמעשה הם היו עם הנאצים!! ואני נשבע לך שלא ידעתי את זה! חשבתי שאתה סתם מגזים, אבל ראיתי תמונה של זה ואני בהלם!!

תודה וחג שמח וצום קל.

נינו - DA'HAN.  ;)

אה, וגם קראתי שאתה מחקה כושים חבל על הזמן.. תעשה בבקשה חיקוי גם לי.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 15, 2007, 20:59:12 על ידי עז77 »

מנותק רַק_כָּך

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • היום כולם יודעים- הרב כהנא צדק!!! ממשיכים בדרכו.
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 15, 2007, 20:44:06 »
חיים בן-פסח היקר, שלום רב לך ושנה טובה!

בְּהמשך לִשאלתי הקודמת (מהַתכנית של לפני שבועיים), אתה לא ענית לי על כל מה ששאלתי, אלא על חלק מהשאלה. הנה ציטוט של שְׁאלתי הקודמת (עדיף שלא תִקרא אותו בַּתכנית כדי שזה לא ייקח הרבה זמן, אני כותב את זה רק כדי שתבין את שְׁאלתי):

ציטוט
לחיים היקר שלום,

אני רוצה לשאול אותך: האם יש בישראל אנְשי-ימין מוכּרים שמַכּירים אותך? כאלה שממליצים עליך או שהם נגדך,
או אפילו אנשים מוכּרים אחרים בישראל שהם לא אנְשי-ימין – שמַכּירים אותך?

תודה רבה מראש,
רק_כך

בַּתכנית הקודמת ענית לי רק על החלק הראשון של השאלה ואמרת שיש אנשי ימין בישראל שמכירים אותך, אבל לא ענית לי האם הם בעדך וממליצים עליך, או שהם נגדך, וזאת השאלה שלי!

וגם יש לי עוד שאלה קטנה ממש:
האם השמועה שֶׁשֶּׁמְךָ בֶּעבר היה בן-יוסף נכונה?

תודה רבה מראש,
רק_כך.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 16, 2007, 09:41:52 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 15, 2007, 23:45:04 »
שלום חיים.  איך אתה מרגיש?

האם יש לך דרך אסטרטגית לטפל הן בִּבעיית הקסאמים אם היית צריך לפתור את הבעייה באופן חוקי מבחינת האו"ם (גם אני הייתי רוצה להפיל עליהם מצררים)?

וכן פִּתְרון לִבעיית הִתמודדות עם לוחמת הגרילה של החיזבאללה? הרי ידוע שפעם שעברו ידם הייתה על העליונה וחיל האוויר תרם המון אבל לא ביעילות.

שנה טובה וגמר חתימה טובה.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 16, 2007, 09:44:54 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 16, 2007, 11:00:14 »
מהי עמדתך בנושא ניתוחים פלסטיים (קוסמטיים) בכלל, וניתוחים להגדלת חזה בפרט?

עז77

• אורח
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 17, 2007, 00:51:38 »
חיים שלום.

ביום שישי הקרוב תיפול חרדת קודש על ארצנו בעת בה נכנס כולנו אל שעת יום הכיפורים,
היום בו עלינו לעשות חשבון נפש בפני הקב"ה ובפני הבּרִיוֹת (האנשים) בהם פגענו בשנה החולפת,
לפני שאלתי השבוע אני רוצה להתנצל ולבקש מחילה בפני כל אדם אשר פגעתי בו או אשר חש נפגע ממני,
וכמו כן אני רוצה לאחל לכל חברי הפורום המצויין שלנו - גמר חתימה טובה וצום קל,
ואני רוצה במיוחד לאחל לך חיים, צום קל וגמר חתימה טובה - שהקב"ה יחתום בספר חייך עלייה לישראל בשנה הזו שתבוא עלינו בס"ד,
ושתחוג את כל חגיך מעתה ועד עולם בארץ ישראל, ארץ היהודים, ארץ אבותינו - צום קל וגמר חתימה טובה.

שאלתי:
האם לדעתך על ישראל להיות בלבנון, האם אתה חושב שהבאנו תועלת ב 20 שנה שהיינו שם
ובעיקר האם אתה כראש ממשלה היית פועל היום כדי לכבוש את לבנון?

בברכה,
עז77.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2007, 00:58:24 על ידי עז77 »

מנותק נשבור להם את העצמות

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 17, 2007, 13:35:09 »
אהלן גבר. לקח לי שעה עד שמצאתי איפה שואלים שאלה  ;D  השאלה שלי היא האם אתה בעד לשבור למחבלים ידיים או לחתוך להם איברים כדי להפחיד אותם. מספיק שנחתוך ל 5 מניאקים כאלה את הידיים השמועה תעבור מהר מאוד והם יפחדו לירות עלינו קאסמים. אתה מסכים?? תודה

ממשיכים בדרכו !

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 18, 2007, 07:26:54 »
שלום חיים,

מדוע אינך מקליט יותר תוכניות מרתקות עם גיל אברהם כשהוא נמצא באמריקה?
ולמה אתה לא מקליט לפחות תוכנית אחת של חצי שעה? כי ב 10 דקות קשה מאוד להעביר תוכנית על נושא מסויים כמו שצריך,
אז אולי כל חמישי או שישי תקליט תוכנית של חצי שעה או 40 דקות על נושא ממש חשוב, בלי לחץ - מה אתה אומר?