כתב נושא: לגבי השימוש בסמלי האגרוף של כ"ך, הם עוד נמצא&#  (נקרא 2377 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד (קצת מוזר לכתוב את זה ;D)

שלום לכם חברי ומנהלי הפורום (אף-על-פי שהפנייה שלי היא בעיקר למנהלי הפורום).
אם אני לא טועה לאחרונה פירסמתם שעל מנת שלא נעורר חשד אצל השב"כ אתם תסירו מהאתר והפורום כל דבר שקשור לתנועת כ"ך.
הבעיה היא שברשימת הסמלים שנמצאים על שרת הפורום עדיין ישנו סמל האגרוף של תנועת כ"ך, ובעקרון אני חושב שאם הוא נמצא על השרת, זה נחשב לנשיאת סמל של כ"ך.
ההצעה שלי היא לאפשר לשים תמונות ע"י מילוי כתובת של תמונה משרת אחר, ככה התמונות גם לא יתפסו מקום על השרת וגם המשתמשים יוכלו לשים סמל של תנועת כ"ך מתמונה שהם יעלו לשרת אחר.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 09, 2007, 18:52:04 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
לגבי השימוש בסמלי האגרוף של כ"ך, הם עוד נמצא&#
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 09, 2007, 18:52:57 »
זו שאלה לאחד האדמינים.
אני מקווה שאחד מהם יבוא ויתייחס להודעתך בקרוב.

:)

עז77

• אורח
לגבי השימוש בסמלי האגרוף של כ"ך, הם עוד נמצא&#
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 09, 2007, 21:53:43 »
אופרסט, נכון לעכשיו השינוי הוא הדרגתי ולא בבת אחת, אני הייתי מעדיף לקבל חוות דעת משפטית בנושא,
אז אולי אני אברר את העניין עם חיים, בכל מקרה אם נחליט להוריד את האווטרים של סמל כ"ך, אנו כמובן נדאג שהם יבואו משרת חיצוני מחו"ל.

ורק תיקון קל, אנחנו לא מפסיקים את השימוש בסמלי כ"ך כדי "לא לעורר חשד בשב"כ", השב"כ כבר מכיר את האתר היטב אני בטוח,
אנו עושים זאת כדי להפוך לתנועה המונית, שזה אומר מוסדות, רישום התנועה ברשם העמותות, וכמובן ריצה לכנסת - הכל עם הגעתו ב"ה של חיים לארץ,
עד אז אנו מכינים את התשתית למהפכה הזו, וחיים שם לעצמו למטרה לדאוג לכך שתנועתנו לא תעשה שום טעות משפטית, ותלך לפי החוקים כדי לא לתת שום אמתלת שווא
לשמאל הבוגדני שלנו להכשיל או לפסול את תנועתנו טרם רקמה עור וגידים של ממש, אז בזה מדובר ולא "לתחמן את השב"כ", השב"כ לא טיפשים, הם יודעים טוב מאוד מי ומה אנחנו.