כתב נושא: שאלו את הימין האמיתי לתאריך 11 בספטמבר  (נקרא 5349 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
שאלו את הימין האמיתי לתאריך 11 בספטמבר
« ב- : ספטמבר 05, 2007, 18:52:19 »
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין.

ד. רק 10 שאלות או הערות לכל תוכנית (ו 15 שאלות החל משבוע הבא).

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.
אין להתחיל להתווכח אחד עם השני באשכול הזה!

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".
« עריכה אחרונה: ספטמבר 10, 2007, 20:37:25 על ידי עז77 »

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 05, 2007, 19:01:00 »
בס"ד

חיים מנהיגנו היקר, שלום רב!!!

אני מודה לך על התשובה המצויינת שלך לשאלתי בתוכנית הקודמת.
והיום רציתי לשאול אותך:

לאחר מחקר קצר שערכתי, הגעתי למסקנה שכמעט מאה אחוזים מאנשי השמאל הקיצוני, הם אשכנזים.
עכשיו שלא תבין אותי לא נכון, אין לי שום דבר נגד בני עדות אשכנז, אבל זאת האמת המרה.
כמובן שיש המון אנשי ימין מארצות אירופה, אבל זה לא הנושא.
אז אמור לי- מה דעתך?

בתודה, מאור.

נ"ב:
נקווה לראותך בארץ ישראל במהרה ב"ה, אמן ואמן.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 05, 2007, 20:30:59 על ידי גם בשן וגם גלעד »
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 05, 2007, 20:14:31 »
[עריכה: חיים, ראשית-כל אני מוכרח לעצור הכל כדי לומר לך  ת  ו  ד  ה  – תודה מכל הלב על הדברים המחממים שאמרת עלי בַּפורום האנגלי. אני מעריך זאת יותר ממה שאוּכל לתאר במילים. ריגשת אותי עד עומקי הנפש.  שלך, גם בשן.]

חיים היקר שלום וּברכה, :)

בִּרשותך אני ממשיך בנושא יהורם גאון. כַּזכוּר, לפני שבוּעיים שאלתי אותך על דעתך לגבי יהורם גאון, והשׁבְתָּ לי בין השאר שאתה לא תִסלח לו לעולם. טענת כי הוא היה בעד הגירוּש מִגוּשׁ קטיף וּמִצְפון-השומרון, וכי הוא הִסית נגד אחינוּ היהוּדים המתנחלים החלוּצים כדי "למצוא-חן" בעיני המִמסד הבולשביקי. ואת זאת הוא עשה כביכול בַּתכנית שלו ברשת ב' במהלך תקוּפת הגירוּש.

אעז ואומר, שלא זו בלבד שלא זכוּר לי כַּדברים הללוּ (ואני מאזין קבוּע לכל התכניות שלו בימי שישי ברשת ב'), אלא שאני זוכר בדיוּק את ההיפך: הוא הִבּיע הסתייגוּת מלאה מרעיון הגירוּש בכל תכניותיו. הוא כמובן לא הִטיף לסירוּב-פקוּדה או לִפגיעה בחיילים או בשוטרים, אבל מתוך דבריו היו עמדותיו נגד הגירוּש ברוּרוֹת לכל בר-דעת. אודה לך אם תביא לידיעתי מקורות שמוכיחים אחרת. כִּשבוּעיים לפני הגירוּש הוא אפילוּ קבע את מְקום-הַקְלטתהּ של תכניתו הרדיופונית בִּנְווה-דקלים, לְאוֹת-הִזדהוּת עם התושבים.

יתרה מִזאת, יהורם גאון לאחר אירוּעי עמונה – בְּתכנית ששודרה בתאריך ה' בשבט התשס"ו, שלושה בפברוּאר 2006 – מַבּיע בַּגלוּי את רחשי-ליבו ודעתו על מה שהתרחש בעמונה: הוא מַשווה את נוער עמונה לחלוצי חניתה, לא פחוֹת, ואומר שבאומץ-ליבם הם זועקים את אהבתם לאדמתם בְּ"אמת גדולה וּבְלי פשרות". לדעתוֹ, "בסופו של סיפור מי שיהיה כאן הם אותם 'פורעי חוק' מעמונה וקטיף"– כלומר בסופו של דבר מי שיישאר כאן הם אותם אלה שזורקים אבנים וּביצים מהגגוֹת, שאותם מכנה המִמסד 'פורעי חוק'.

עוד אומר גאון ואני מצטט: "אני יודע זה לא פופולרי לומר היום מילים טובות על המתנחלים. גם כל הקולגות שלי ברדיו ובטלוויזיה מאד מאד כועסים עליהם, אבל מה לעשות ש-רק מי שנלחם על אדמתו וּרגביה, עריה וּשדותיה ועל כל שעל מִשְעליה – קונה אותה באהבתו וּבִמסירותו. צריך רק לדפדף בקורות הארץ הזאת כדי להבין את מה שהבינו אז כמובן מאליו".  סוף-ציטוּט.

אני מַפנה אותך לַמקור (אתר החדשות של "קטיף.נט"):

https://www.katif.net/users/new/news.php?table=city_news&page=470

מה דעתך על זה ?

תודה רבה על התשובות וישר כוח על הכל! :)

בכבוד רב,

גם בשן וגם גִלעד.

חיים בן פסח כותב:  גם בשן, הנה קישור לתלונה שהוגשה נגד גאון על שהשתמש בתוכניתו באופן לא ראוי לקדם את מפלגות השמאל בבחירות בשנה שעברה. תראה איך גאון כל כך רמס את כללי השידור כדי לקדם את השמאל ממש בקנאות עד שאפילו גיורא רוזן השמאלני הסכים עם התלונה נגד גאון (ראה לתגובה של רוזן למטה):

http://www.imw.org.il/hebrew/complaints.php?id=353

גם בשן מגיב:  חיים, יהורם גאון לא סובל את ה"קדימאים" בִּגרוּש. הוא לא מחזיק מהם בכלל וחושב שהם יעשוּ הכל בשביל להחזיק בַּכּיסא שלהם, ושהם המיטוּ אסון על עם ישראל – אסון הגירוּש. הוא הִבּיע את דעתו זוֹ מִספר פעמים בתכניותיו השונות.

במסגרת התכניות שלו ברשות השידור, הוא נִדרש לראיין הרבה אנשים שהוא לא סובל בלשון המעטה, כי זה מה שאמורה לספק תכנית-אירוּח בַּטלוויזיה הממלכתית. התכנים הם בהתאם לשיקולים "ממלכתיים", ולא על-פי רצונו האישי של יהורם גאון. מעבר לזה, גאון אינו איש-חוק; לפיכך- האחריוּת על העמידה בַּתקנים של החוק הישראלי בנוגע לתוכני השידור מוטלת אך-ורק על רשות-השידור, ואכן לא אתפלא אם המעשה החמוּר הזה, שמצפצף על החוק הישראלי, נבע מאינטרסים אישיים של הרשוּת לקדם מועמדים שמועדפים עליה, על-יסוד "יד רוחצת יד". בכל מִקרה, אין חשש שיהורם גאון יהיה מעוניין לקדם מי מ"גווארדיית המְגרשים" של אריאל שרון, לא באמצעות תכניותיו ולא בשוּם אמצעי אחר.

גאון יודע שהוא מְהלך על חבל דק מאד ברשוּת השידוּר מפני שהוא חייב להוכיח שם את "ממלכתיוּתוֹ" כדי לקבל את הסכמתהּ להעברת מסריו. בַּטלוויזיה הוא נאלץ לעשות יותר ויתוּרים, מִטבע הדברים, כי הטלוויזיה הרבה יותר "כופה" את עצמה והרבה יותר חושׂפנית. ה"הִסתתרוּת" שלו שם, ה"החבאה" של הגאון האמיתי כפי שהיא מצטיירת דרך המצלמה, ה"התביישוּת" שלו בעצמו וּבמה שהוא מאמין בו – הן לזרא בעיניי, והן הסיבה שבעטיה אני אישית הפסקתי מזמן לצפות בתכניותיו שעל המִרקע. לשידוּריו הרדיוֹפוניים לעומת זאת, אני מאזין כל יום שישי באופן קבוּע. בָּרדיו הוא אחר. הוא חופשי. הוא אמיתי. הוא פשוּט "יהורם גאון" שהִכּרנוּ בלי כל המסכות.   כל המוּבאוֹת שציטטתי למעלה הן מִתכניותיו בָּרדיו.

בכבוד רב,

גם בשן וגם גִלעד.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 11, 2007, 14:02:38 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק avisey

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 05, 2007, 22:01:56 »
שלום חיים

רציתי לשאול אותך מה דעתך על יגאל עמיר ועל רצח רבין

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 06, 2007, 00:15:55 »
1.חיים שלום-רב שאלתי היא כזאת:מה אתה חושב על-כך שבכל יום-שישי מגיעים פעילי שמאל-קיצוני לכפר בילעין ומשחיתים את גדר-ההפרדה(שזאת השחתת  רכוש צבאי) ותוקפים את כוחות-הבטחון אשר נמצאים במקום?

למה לא מפעילים נגד אותם בוגדים-שמלאניים מעצרים-מינהליים?  למה רק נגד פעילי ימין כמו נועם פדרמן מפעילים מעצר-מינהלי?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 06, 2007, 02:09:47 »
בס"ד,

לחיים בן-פסח ידידנו היקר הי"ו:

יישר כוח על הדברים הנפלאים שלך וִיהי רצון שנִזכה לראותך איתנו במהרה כאן בארץ הקודש –תיבּנה ותיכּונן במהרה בימינו, אכי"ר.

וְלִשאלתי לְתכנית זו:  האם ניתן בָּאמצעים העומדים לִרשותנוּ לקרב יהודים, שנפלו ברשת השמאל הבולשביקי וכל האירגונים שלו בארה"ב, לַיהדות, ע"י אירגון שיעורי תורה וּמוסר על דרך ישראל סבא, לפחות פעם בשבוע, ועל-ידי הפצת כְּרָזוֹת המַפְנוֹת לשיעורים כאלה, וּבִמיוחד לִצעירים שהם למעשה "תינוקות של בית-רבן שנישבו"-ר"ל, וכן לִמבוגרים ?

פעילות זו יכולה לדעתי להחזיר את המוּדעוּת לַמורשת הנפלאה של אבותינו עליהם-השלום, וּלהוציא אותם בהדרגה מהבוץ הטובעני בו נלכדו ר"ל, ולהחזיר להם את הדעת שנפלה לסיטרא-אחרא, ה' יצילנו. פעולות אלו יכולות לעניות-דעתי לתרום רבות למען חיזוק המוּדעוּת לַסכנה האורבת לנוּ בכל המקומות וּבכלל זה בארץ-הקודש, וּלהחליש את השמאל הבולשביקי במידה גדולה מאד, וכן לתת לַימין-האמיתי תמיכה חזקה מאד.

וִיהי רצון שנִזכה לִגְאולה שלמה בְּבִיאת מְשיח-צִדקנוּ וּבְבִניין בית-מִקדשנוּ ותִפארתנוּ, וִיקויים בנוּ מִקרא שכתוב: "וֶהֱבִיאֲךָ ה' אֱלֹקֶיךָ אֶל-הָאָרֶץ אֲשֶׁר-יָרְשׁוּ אֲבוֹתֶיךָ וִירִשְׁתָּהּ, וְהֵיטִבְךָ וְהִרְבְּךָ מֵאֲבוֹתֶיךָ", אכי"ר.

הגולה בארץ :smil037:
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 08:47:49 על ידי גם בשן וגם גלעד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק nino

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • יהודים אוהבים את ישוע
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 06, 2007, 04:34:46 »
אתה חמוד אתה!! באמת ענית!  :) חשבתי שזה סתם. דרך-אגב, זה "דהן", לא "דהון" כמו שאמרת בתוכנית הקודמת.
אני רואה שהתוכנית הבאה משודרת ב-11 בספטמבר, אז אולי תספר קצת: איך היה שם באמריקה ביום הזה שהיה בו הפיגוע? ראיתי בְּסרט שאתה גר שם באזור הזה. האם זה נכון? מה עשית ביום הזה שם?

בתודה, נינו.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 08:32:58 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 06, 2007, 12:00:44 »
לחיים שלום רב,

שמעתי שפעם הליגה נלחמה נגד איזה יהודי אחד שתמך בלהקת הראפ "NWA". האם אתה יודע על מה מדובר?
האם הייתם יוצאים גם נגד להקות ראפ?

תודה ויישר כל על הכול אתה תותח אמיתי, אלירן.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 11:10:10 על ידי אלירן »

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 06, 2007, 22:13:02 »
חיים שלום,

אני מצטער שאני לא יכול לבקר בַּפורום הרבה כבר, כי אני עובד הרבה בְּטיולים בָּארץ שלנוּ היפה, אז אני לא בבית הרבה ימים.

השאלה שלי היא:  אילוּ אתה היית המנהיג, האם היית חוסם בָּאינטרנט בְּישראל גישה לַאֲתָרי הימוּרים וּפּורנו כמו בַּמדינות של סין, איראן וקובה?

אבטיח.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 03:38:35 על ידי גם בשן וגם גלעד »
כהנא צדק!

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 07, 2007, 16:50:26 »
חיים שלום רב.
לקראת ערב חג ראש השנה ברצוני לברך אותך בברכת שנה טובה ומתוקה.
שתהא לך שנת בריאות ופרנסה טובה,
שנת עשייה פורייה למען העם והארץ, שנת ביטחון, תורה וגאולה,
ושתיזכה בעזרת השם לעלות לארץ ישראל ולאכול איתנו תפוח בדבש בירושלים עיר הקודש.
כולנו ממתינים לך כאן בארץ ישראל.
שתיזכה לחיים טובים אמן.

בכבוד רב
ובאהבה רבה,
אילן.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 16:54:31 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 10, 2007, 00:29:14 »
  שלום חיים. לפני שאני אשאל, אני רוצה לאחל לך שנה טובה מכל חברי הפורום, ושכל בקשותיך יתממשו, במיוחד העליה לארץ ישראל, ושנִזכה לראותך בְּארץ הקודש בעזרת ה'.
ועכשיו לַשְאלה:

האם שמעת על עמותת "חננו"? אם כן, מה דעתך עליה?

בתודה מראש, איתן.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 10, 2007, 03:54:24 על ידי גם בשן וגם גלעד »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 10, 2007, 20:23:11 »
הערה מעז77: חיים אם תוכל, אנא הקרא גם את שאלתו של אורן,
שכן הוא כתב בעת אי הבנה תמימה של אהרון שפתח שוב את האשכול לאחר שננעל. תודה.

חיים שלום
אני מעריך את העבודה שלך לגבי האסלם אבל למה אתה יוצא נגד היספנים?

« עריכה אחרונה: ספטמבר 10, 2007, 20:42:40 על ידי עז77 »