שונות > חמ"ל הימין האמיתי

בעיה / שאלה :

(1/4) > >>

גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד:
  זמן קצר אחרי השליחה ל-50 הח"כים על-ידי התוכנה שהכין jeffguy, נִשלח אלי "אישוּר שליחה", גם לדוא"ל וגם לתיבת המסרים כאן, המכיל ציטוּט של תוכן ההודעה ששלחתי וּמאשר שהיא אכן נִשלחה. אלא שהציטוּט של תוכן ההודעה שלי הופיע כולו בג'יבריש. מה זה אומר? ששלחתי ג'יבריש ל-50 ח"כים? ???

חיים בן_פסח:

--- ציטוט של: גם בשן וגם גלעד על ספטמבר 05, 2007, 01:34:35 ---  זמן קצר אחרי השליחה ל-50 הח"כים על-ידי התוכנה שהכין jeffguy, נִשלח אלי "אישוּר שליחה", גם לדוא"ל וגם לתיבת המסרים כאן, המכיל ציטוּט של תוכן ההודעה ששלחתי וּמאשר שהיא אכן נִשלחה. אלא שהציטוּט של תוכן ההודעה שלי הופיע כולו בג'יבריש. מה זה אומר? ששלחתי ג'יבריש ל-50 ח"כים? ???

--- סוף ציטוט ---

אני מאוד מקווה שלא. אני ראיתי את האישור של כמה מחברינו וזה היה בסדר.

האם יש חברים אחרים שקיבלו ג'יבריש?

גם בשן, קיבלת ג'יבריש גם בדוא''ל וגם בתיבת המסרים כאן?

אֹהד:

--- ציטוט של: גם בשן וגם גלעד על ספטמבר 05, 2007, 01:34:35 ---  זמן קצר אחרי השליחה ל-50 הח"כים על-ידי התוכנה שהכין jeffguy, נִשלח אלי "אישוּר שליחה", גם לדוא"ל וגם לתיבת המסרים כאן, המכיל ציטוּט של תוכן ההודעה ששלחתי וּמאשר שהיא אכן נִשלחה. אלא שהציטוּט של תוכן ההודעה שלי הופיע כולו בג'יבריש. מה זה אומר? ששלחתי ג'יבריש ל-50 ח"כים? ???

--- סוף ציטוט ---
אני גם קיבלתי בג'יבריש, אבל לא התייחסתי.....

--- ציטוט של: חיים בן_פסח על ספטמבר 05, 2007, 04:47:20 ---גם בשן, קיבלת ג'יבריש גם בדוא''ל וגם בתיבת המסרים כאן?

--- סוף ציטוט ---

כן! :-\

כעת אני רואה שגם קיבלתי בדוא"ל כמה "הודעות-שגיאה":

"Delivery Notification: Delivery Has Failed",
"Undelivered Mail Returned to Sender",
"Returned Mail"
וכו'.

לפחות מ-3 כתובות קיבלתי מכתבי-דוא"ל בסגנון הזה.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה