כתב נושא: תלמיד ערבי!!!  (נקרא 23878 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #75 ב- : ספטמבר 07, 2007, 15:43:53 »
נו באמת גם בשן, שנביא ציטוטים מדבריו ? כבר הבאתי כמה לאהרון וגם ביקשתי מאיתן שיטפל בו, אבל אף אחד לא עושה כלום !!  :tickedoff:

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #76 ב- : ספטמבר 07, 2007, 15:49:05 »
אבל איך אפשר לסלוח על כך שהוא אמר שהכהניסטים הם נאצים ??
אני לא מבין מה הולך כאן ואני באמת לא מבין למה הוא עדיין לא חסום .

אף-אחד לא ביקש ממך לסלוח. אני לא סולח לאף יריב פוליטי על הנזק שהוא עושה לעם שלי ולאחים שלי. אבל כאן בַּפורום יש כר נִרחב לדיוּן בדיוּק על הנושאים שמִטבע-הדברים אני והוא לא רואים עין בעין. על-כן אם לא נפתח את הצוהר לקבל את הביטוּי של היריב שלנוּ על-מנת להתעמת איתו – שוּב, כל-עוד הוא לא מסית וּמתבטא בחוסר-כבוד וּבִתכנים שכל כוונתם להעליב את הקהילה ולא להתווכח – לא נוּכל לקיים דיוּן בונה וּמועיל, לא נתעמת עם אף-אחד ולא נתקדם ונהייה תנוּעה המונית.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 15:49:55 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #77 ב- : ספטמבר 07, 2007, 15:51:48 »
ציטוט מדברי :
"אבל איך אפשר לסלוח על כך שהוא אמר שהכהניסטים הם נאצים ?? "
 :o

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #78 ב- : ספטמבר 07, 2007, 15:53:44 »
נו באמת גם בשן, שנביא ציטוטים מדבריו ? כבר הבאתי כמה לאהרון וגם ביקשתי מאיתן שיטפל בו, אבל אף אחד לא עושה כלום !!  :tickedoff:

אם הוא ביטא תוכן שמטרתו אינה לשם הוויכוּח אלא למטרת העלבת הקהילה, זה עניין אחר והוא דורש טיפול. אם אתה אומר שפנית לאחד המנהלים וזה לא עזר, אנא פנה אליו שוּב. בכל אופן, זה לא נותן לאף-אחד כאן רשוּת לבזות משתמשים רק מפני שהם לא מסכימים עימם. זה חורג מכללי-הדיוּן התקינים. מה שחל על היריבים שלנוּ, בהחלט-וּבהחלט חל גם עלינוּ, המשתמשים הוותיקים.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #79 ב- : ספטמבר 07, 2007, 15:57:03 »
בס"ד
לגם בשן היקר,תיכנס לפתרון האמיתי כנראה,
שבו הוא הוכיח שאין לו יכולת דיון,
 אלא רק קריאות מעליבות כמו:"ערסוואת",עבריין מקלדת,
חסר ביצים,מזרחי מפגר ואוהד ביתר דביל.

אם משתמש מעליב אותך, מחובתך לדווח על כך. כל המשתמשים בלי יוצא-מן-הכּלל מחוייבים לשמור על כְּבוד-הפורום.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #80 ב- : ספטמבר 07, 2007, 16:05:14 »
גם בשן החלטתי לגבש הצעה בנושא ראה בפורום משוב :)
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #81 ב- : ספטמבר 07, 2007, 16:26:02 »
גם בשן החלטתי לגבש הצעה בנושא ראה בפורום משוב :)

תודה,

אני רואה שעֹז כבר טיפל בזה יפה. :)

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #82 ב- : ספטמבר 09, 2007, 18:07:22 »
בס''ד

אל תתייחס ליפי-הנפש שטוענים '' גזענות '' --תאמר להם שינסו להרשם לבית-ספר של אויב ערבי נאצי יש''ו ונראה אם יתקבלו !, ומאיזו סיבה ידחו אותם ? תאמר ל  '' פ''ז '' = פחדן זאטוט , שמדובר כאן באויב שמצהיר בריש גלי על מאווייו להשמיד את העם היהודי מעל פני האדמה ח''ו , ולכל הנאיבים !! הבינו !! מדובר בניסיון החדרה של האויב הערבי הנאצי לתוך החברה היהודית , וליצור אויב מתוחכם שמכיר את  היהודים מבפנים ובנקל יוכל לגרום להרס פנימי, אלו חפרפרות של ''אלקאעידה'' , אני מציע שכל היהודים בביהס לא יסכימו להכנס לכיתות כל-עוד נמצא השרץ הנתעב שם !! ולפעול בכל האמצעים לסלק אותו לעזאזאל!!
גם אם זה כרוך בהפעלת כוח ! האויב הערבי הנאצי לא יהסס לרצוח תלמיד יהודי שינסה ללמוד בבית ספרם , שיתחילו את המגמה אצלם! תלמיד יהודי שרוצה ללמוד עם אויב ערבי יש''ו  , שיירשם לבי''ס של אויב ערבי יש''ו , ואם יחזור משם בשלום הרי שנתמלאו מאווייו  השמאלניים !! פעלו מייד ובצורה נחרצת ,והיו נחושים !, ואל תשתכנעו לשום פיתוי , אין מחיר לדם ישראל! !! ברגע שהמורים יראו שאין מנוס הם יסירו את נגע הסרטן הזה מביה''ס !!
                                                                                     הגולה בארץ :smil037:
על מה אתה מדבר?
קיצוני מתלהם שכמוך צריך ללמוד לחשוב קצת, לפני שהוא כותב את מגילותיו רוויות ההצעות ה"ריאליות".
אין גזענים כערבים. זה ברור לכל יהודי.
אז בגלל שהם גזענים, זה אומר שגזענות היא דבר מוצדק?

ומה עם סיפורו של עדן נתן זאדה ז"ל?
בגלל שהוא הרג את הערבים, לערבים הייתה זכות טבעית וצודקת להרוג אותו?

אני מנסה לחשוב שהחברה שלנו קצת יותר מתוקנת ונאורה (כן, זאת לא רק מילה שמתארת שמאלנים "יפי נפש" נאיבים) מזאת של הערבים.
אך אם אתה משווה את שני הדברים, אז כנראה שאתה לא חושב כך.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 09, 2007, 18:08:13 על ידי פּז »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #83 ב- : ספטמבר 09, 2007, 19:49:04 »
בס''ד

אל תתייחס ליפי-הנפש שטוענים '' גזענות '' --תאמר להם שינסו להרשם לבית-ספר של אויב ערבי נאצי יש''ו ונראה אם יתקבלו !, ומאיזו סיבה ידחו אותם ? תאמר ל  '' פ''ז '' = פחדן זאטוט , שמדובר כאן באויב שמצהיר בריש גלי על מאווייו להשמיד את העם היהודי מעל פני האדמה ח''ו , ולכל הנאיבים !! הבינו !! מדובר בניסיון החדרה של האויב הערבי הנאצי לתוך החברה היהודית , וליצור אויב מתוחכם שמכיר את  היהודים מבפנים ובנקל יוכל לגרום להרס פנימי, אלו חפרפרות של ''אלקאעידה'' , אני מציע שכל היהודים בביהס לא יסכימו להכנס לכיתות כל-עוד נמצא השרץ הנתעב שם !! ולפעול בכל האמצעים לסלק אותו לעזאזאל!!
גם אם זה כרוך בהפעלת כוח ! האויב הערבי הנאצי לא יהסס לרצוח תלמיד יהודי שינסה ללמוד בבית ספרם , שיתחילו את המגמה אצלם! תלמיד יהודי שרוצה ללמוד עם אויב ערבי יש''ו  , שיירשם לבי''ס של אויב ערבי יש''ו , ואם יחזור משם בשלום הרי שנתמלאו מאווייו  השמאלניים !! פעלו מייד ובצורה נחרצת ,והיו נחושים !, ואל תשתכנעו לשום פיתוי , אין מחיר לדם ישראל! !! ברגע שהמורים יראו שאין מנוס הם יסירו את נגע הסרטן הזה מביה''ס !!
                                                                                     הגולה בארץ :smil037:
על מה אתה מדבר?
קיצוני מתלהם שכמוך צריך ללמוד לחשוב קצת, לפני שהוא כותב את מגילותיו רוויות ההצעות ה"ריאליות".
אין גזענים כערבים. זה ברור לכל יהודי.
אז בגלל שהם גזענים, זה אומר שגזענות היא דבר מוצדק?

ומה עם סיפורו של עדן נתן זאדה ז"ל?
בגלל שהוא הרג את הערבים, לערבים הייתה זכות טבעית וצודקת להרוג אותו?

אני מנסה לחשוב שהחברה שלנו קצת יותר מתוקנת ונאורה (כן, זאת לא רק מילה שמתארת שמאלנים "יפי נפש" נאיבים) מזאת של הערבים.
אך אם אתה משווה את שני הדברים, אז כנראה שאתה לא חושב כך.

lol האמת גם אני שמתי לב לסגנון הכתיבה המרגיז שלו לפעמים... אני אפילו לא טורח כבר להתעסק איתו כי הוא לא מציע יותר מדי אופציות ריאליות, דרך אגב נתן זאדה לא הרג מוסלמים, אם אני זוכר נכון הוא תקף דרוזים... לא?

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #84 ב- : ספטמבר 09, 2007, 21:18:29 »
בס"ד
לא
אל תנסה להכפיש את שמו.
בניגוד לעלוקות,הדרוזים משרתים בצבא והם אזרחים סך הכול בסדר.
הוא הרג ערבים.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #85 ב- : ספטמבר 09, 2007, 21:24:52 »
אוטיסט ישאר אוטיסט, ככה גם שמאלני ערב רב ישאר שמאלני ערב רב - אין טעם להשאיר את האשכול הזה פתוח. הוא מיצה את עצמו וסתם ניגרר ספאם.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 09, 2007, 21:40:43 על ידי גם בשן וגם גלעד »