כתב נושא: תלמיד ערבי!!!  (נקרא 23858 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 06, 2007, 10:24:53 »
אתם שוכחים כמה דברים, אתם מנסים להפריד בין נוצרים לערבים אבל כרגיל אתם מחמיצים את העיקרון, ערבים נוצרים, אמנם הדבר הראשון שעולה בראש זה מוסלמי כשמזכירים ערבי, בישראל יש כמה עשרות אלפי כאלה לא? מה עושים איתם?

בעניין התלמיד, עזוב אותו, אולי הוא בכלל לא מוסלמי, ולהיטפל אליו זה לא שונה מלהיטפל לילד היהודי היחידי בחו"ל, יש לך בעיה עם האיסלם, כל עוד הוא לא צועק איטבח אל יהוד ורק מנסה להשתלב, עזוב אותו ותתמקד בעיקר, אבל אם אתה רוצה לרדת לרמה שלהם, תפדאל...
מחזק.
אז יש תלמיד ערבי, לא קרה כלום.
הם פה, בינינו, וכל עוד הם בסדר אז אנחנו בסדר איתם.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 10:32:47 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 06, 2007, 10:29:11 »
עזמי בשארה הוא מבל"ד, שזה הימין הקיצוני הערבי ....
ויש מעט מאוד נוצרים ערבים שמתנגדים למוסלמים, אלה שמתנגדים אכן יודעים מה מצפה להם .
ו.....כנראה שנאלץ לטרנספר את רוב הערבים בארץ, בלי קשר אם הם נוצרים או מוסלמים .

נו רואה  באיזו קלות אני חושף את הכוונות שלכם? אז איך אתם הולכים בדיוק להסביר את העובדה שאתם רואים באיסלם ומוסלמים אוייב, אבל עושים טרנספר לנוצרים.... הממ... טוב נו... ההסברה שלנו במילא בקאנטים, בטח לכהניסטים לא יהיה כל כך איכפת להפוך לצפון קוריאה כל עוד איזה ערבי, נוצרי או מוסלמי יחטוף כדור.
די לדמגוגיה הזאת!
הערבים הנוצרים לא שונים מהערבים המוסלמים.
המשותף שלהם זה השנאה לישראל, אלא אם כן יש לך מקורות שאומרים שהנוצרים לא כאלה.
הנוצרים הערבים יצרו זיקה בין עצמם לערבים המוסלמים, בדיוק כמו שדרוזי מכריז על עצמו שהוא "פלשתיני" וקושר את גורלו עם ערבי עזה והשטחים.

שורה תחתונה, תפסיק להתלהם.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 06, 2007, 10:37:17 »
ויש מעט מאוד נוצרים ערבים שמתנגדים למוסלמים, אלה שמתנגדים אכן יודעים מה מצפה להם .

נו רואה  באיזו קלות אני חושף את הכוונות שלכם? אז איך אתם הולכים בדיוק להסביר את העובדה שאתם רואים באיסלם ומוסלמים אוייב, אבל עושים טרנספר לנוצרים.... הממ... טוב נו... ההסברה שלנו במילא בקאנטים, בטח לכהניסטים לא יהיה כל כך איכפת להפוך לצפון קוריאה כל עוד איזה ערבי, נוצרי או מוסלמי יחטוף כדור.
די לדמגוגיה הזאת!
הנוצרים הערבים יצרו זיקה בין עצמם לערבים המוסלמים, בדיוק כמו שדרוזי מכריז על עצמו שהוא "פלשתיני" וקושר את גורלו עם ערבי עזה והשטחים.

אינטרנל אל תשכח את חיילי צד"ל(אולי הם היו בני ברית שלנו או לא,אין לי מושג),אבל כמובן מי שהפקיר אותם זה היה אהוד ברדק,ואני לא אהיה מופתע אם חלק מהם התגייסו לחיזבאללה.בכללי אני מסכים,הנוצרים בישראל הם בדיוק באותה רמת סיכון של המוסלמים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 10:38:24 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 06, 2007, 12:10:23 »
שטויות שטויות ועוד פעם שטויות!

הייתי גר לא מזמן בדרום תל-אביב ליד יפו. לך ליפו תראה את המוסלמים והנוצרים כמו אחים..

ולפני כמה ימים יצא לי לדבר עם אדם בן שמונים ומשהו, יליד הארץ, והוא אמר לי שעוד הרבה לפני הקמת המדינה יהודים לא יכלו להיכנס ליפו.

כי היו ישר דוקרים אותם.. למה אז הערבים דקרו יהודים? גם בגלל ה"כיבוש"?

על זה נאמר – מוות לערבים!
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 12:44:53 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 06, 2007, 14:19:30 »

די לדמגוגיה הזאת!

אינטרנל אל תשכח את חיילי צד"ל(אולי הם היו בני ברית שלנו או לא,אין לי מושג),אבל כמובן מי שהפקיר אותם זה היה אהוד ברדק,ואני לא אהיה מופתע אם חלק מהם התגייסו לחיזבאללה.בכללי אני מסכים,הנוצרים בישראל הם בדיוק באותה רמת סיכון של המוסלמים.

אני חושב שאתה טועה, רוב רובם של לוחמי צד"ל היו שיעים מוסלמים, רוב הקצינים היו נוצרים, אופס?

והאמת אי אפשר להאשים חייל שיעי בצד"ל שהחליט להצטרף לחיזבאללה לאחר שנדפק על ידי ישראל בראשות ברק.

בכלל, צד"ל בכל מקרה נתפס בעיניים לבנוניות כבוגדים, לא רק בעיני השיעים אלא הסונים, הדרוזים, הנוצרים והשיעים, חיזבאללה נתפס על ידי רוב הלבנונים כארגון התנגדות לגיטימי לאחר הנסיגה ב-2000, אבל הם הרסו את התדמית שלהם לאחר המלחמה ב-2006 וחטיפות החיילים.

אבל שוב, איך אתם הולכים לתרץ טרנספר לנוצרים אם המצע שלכם הוא בנוגע לאיסלם?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 06, 2007, 16:00:43 »
כל עוד אין טרספר לערבים זכותו, במקרים מסויימים אף חובתו, ללמוד בבית-הספר הזה.
הדבר החמור ביותר שיכול להיות זו מדינה שבה יש יהודים וערבים שמפוצלים זה מזה- כמו עכשיו.
הפתרון הנורמלי הוא כמובן 2 מדינות או יותר ל-2 עמים.
מדינה אחת בישראל ואחרת בערב הסעודית ושטחים נוספים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 16:03:26 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 06, 2007, 18:10:37 »
כל עוד אין טרספר לערבים זכותו, במקרים מסויימים אף חובתו, ללמוד בבית-הספר הזה.
הדבר החמור ביותר שיכול להיות זו מדינה שבה יש יהודים וערבים שמפוצלים זה מזה- כמו עכשיו.
הפתרון הנורמלי הוא כמובן 2 מדינות או יותר ל-2 עמים.
מדינה אחת בישראל ואחרת בערב הסעודית ושטחים נוספים.
בדיוק. הפרדה מוחלטת!
היות שאין סיבה הגיונית אחת להקמת מדינה ערבית על שטח ארץ ישראל, ערבי "ישראלי" השואף למדינה עצמאית, צריך לחפש לו קצת שטח
אצל אחיו הקרובים, הסעודים, המצרים, הירדנים ושות'.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 18:11:32 על ידי פּז »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 06, 2007, 19:40:49 »
יש לערבים מיליוני קמ"ר של אדמה.
ובטח שיש מקום לעוד 4 מיליון ערבים...

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #33 ב- : ספטמבר 06, 2007, 20:43:16 »
בס"ד
וואי את לא יודעים היום כמעט הרבצתי למניאק הזה אחרי שהוא בא מכבה לי סיגריה על השולחן...
רק הבאתי לו סטירה,כבר קופצים עליי כמו פוטבול ומועכים אותי מליון ילדים כדי שאני לא ארביץ לו...
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 04:16:46 על ידי גם בשן וגם גלעד »
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #34 ב- : ספטמבר 06, 2007, 22:20:15 »
בס"ד,
ערבים הם ערבים בין אם הם נוצרים או מוסלמים וצריך להעיף את כולם מפה!!צריך להשאיר רק יהודים בארץ!! אם תלמידה ערביה תבוא לאולפנה שלי היא לא תשאר בחיים..חח יש לנו אולפנה טרוריסטית חבל על הזמן, הלוואי וכל הבתי ספר בישראל היו כמו האולפנה שלנו.. ::) :)   לכל השמאלנים פה: מה עובר עליכם?! ??? ??? ???
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #35 ב- : ספטמבר 06, 2007, 23:48:39 »
בס"ד
תאמיני לי אוריין,אני אין לי ואומץ כמו שלך.
כל הכבוד על המלחמה באוטיסטים נגד הגדר,והשוטרעים.
אצלנו קוראים להם מנייאקים אבל נו מילא.
]

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #36 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:04:46 »
בס"ד,
ערבים הם ערבים בין אם הם נוצרים או מוסלמים וצריך להעיף את כולם מפה!!צריך להשאיר רק יהודים בארץ!! אם תלמידה ערביה תבוא לאולפנה שלי היא לא תשאר בחיים..חח יש לנו אולפנה טרוריסטית חבל על הזמן, הלוואי וכל הבתי ספר בישראל היו כמו האולפנה שלנו.. ::) :)   לכל השמאלנים פה: מה עובר עליכם?! ??? ??? ???

אוקיי... רק יהודים בארץ, אז אני מניח שאם מדינה נוצרית ברובה תחליט שרק נוצרים מורשים לחיות בה, אתם תתמכו בהעפת כל היהודים החוצה, או שתזעקו אנטישמיות ונאצים? ותתפלאו, לא כל יהודי רוצה להעלות למדינה נכשלת כישראל, אז יאללה תני לי את "הם צריכים לעלות לכאן" ונסיים..

"אם תלמידה ערביה תבוא לאולפנה שלי היא לא תשאר בחיים", שוב עם האיומים חסרי התוכן, כמו מוסלמים, בואי נתערב שלא תעיזי לעשות משהו לאותה ערבייה?

אני מניח שאת היא עם הניק "אוריינוש"...

אני לא רואה שמאלני פה,  ;D

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #37 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:15:30 »
טרן, יהודים זו לא רק דת אלא גם לאום.
יש לדוגמה מדינת לאום שבה 99% הינם יפנים.
וזו לא ממש מדינת עולם שלישית.
כנ"ל קוריאה.
וגם בגרמניה היה עד לשנים אחרונות אחוז גרמנים של 97%+.
מה לא נורמלי במדינות לאום?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 13:18:34 על ידי גם בשן וגם גלעד »

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #38 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:17:37 »
בס"ד
אני רואה וזה אתה.
בניגוד אליך ולשמאלנים האחרים, למתיישבים דווקא יש ביצים, ולא מפחדים מאף-אחד כמו שצריך.
תקשיב.
כלונו רוצים שלום.
אחד אחד.
אבל שלום עושים עם בני-אדם, לא עם חיות, שצועקים "איטבח אל יהוד", על האדמה הכי קדושה ליהודים.
וד"א היהודים בגולה יושבים בשקט כמו כלבלבים טובים, ומפחדים לדבר מילה מחשש לאנטישמים.
ועד שקם אחד גאון חכם ודגול כמו רבי מאיר כהנא זצ"ל ה' יקום דמו, גם אותו רצחו הנאצים המנוולים הללו, ימח שמם ויאבד זכרם.
ודרך אגב, אני רואה שמאלני שקוראים לו Taren.
אז בקיצור אתה בעצמך חושב שאתה ימני, אבל בעצם אתה שמאלני.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 14:19:58 על ידי גם בשן וגם גלעד »
]

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #39 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:27:19 »
כנ"ל קוריאה.

אין שום בעייה, אבל נדמה שכמה מכם תקועים בקונספציה שרק יהודים מורשים לחיות פה, אז אני תוהה לגבי מדינות שרובן נוצריות, ארצות הברית למשל, זה לא משנה אם זה דת או לאום, הכוונה היא עדיין מדינה שמאה אחוז בה הם מאותו לאום או דת, אז זה משנה אם זה גזעי או דתי? אני בכלל לא מתייחס למדינות מהמזרח הרחוק אלא יותר על המערב.

מחר יקומו ה-KKK וידרשו שכל אזרח אמריקאי שאיננו נוצרי מהסקט שלהם יגורש, ואל תדאג, זה יהיה תקף גם כשזה מגיע ללאום לבן וגם דת, נצרות.

ושוב לא עניתם על שאלה פשוטה, איך תסבירו את זה אם המצע שלכם מדבר על איסלם ומוסלמים, להעיף נוצרים ודרוזים לא ממש ישחק לכם לידיים, במיוחד עם החנפנים האנוונגליסטים במערב..

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #40 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:30:46 »
כנ"ל קוריאה.

אין שום בעייה, אבל נדמה שכמה מכם תקועים בקונספציה שרק יהודים מורשים לחיות פה, אז אני תוהה לגבי מדינות שרובן נוצריות, ארצות הברית למשל, זה לא משנה אם זה דת או לאום, הכוונה היא עדיין מדינה שמאה אחוז בה הם מאותו לאום או דת, אז זה משנה אם זה גזעי או דתי? אני בכלל לא מתייחס למדינות מהמזרח הרחוק אלא יותר על המערב.

מחר יקומו ה-KKK וידרשו שכל אזרח אמריקאי שאיננו נוצרי מהסקט שלהם יגורש, ואל תדאג, זה יהיה תקף גם כשזה מגיע ללאום לבן וגם דת, נצרות.

ושוב לא עניתם על שאלה פשוטה, איך תסבירו את זה אם המצע שלכם מדבר על איסלם ומוסלמים, להעיף נוצרים ודרוזים לא ממש ישחק לכם לידיים, במיוחד עם החנפנים האנוונגליסטים במערב...

מי שתומך באויבי עם ישראל אז הוא גם אויב של עם ישראל , וזה גם כולל את הנוצרים הערבים בארץ ישראל.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #41 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:36:18 »
בס"ד
אני רואה וזה אתה.
בניגוד אלייך לשמאלנים האחרים,למתיישבים דווקא יש ביצים,ולא מפחדים מאף אחד כמו שצריך.
תקשיב.
כלונו רוצים שלום.
אחד אחד.
אבל שלום עושים עם בני אדם לא עם חיות,שצועקים איטבח אל יהוד,על האדמה הכי קדושה ליהודים.
וד"א היהודים בגולה,יושבים בשקט כמו כלבלבים טובים,ומפחדים לדבר מילה מחשש לאנטישמים.
ועד שקם אחד גאון חכם ודגול כמו רבי מאיר כהנא זצ"ל ה' יקום דמו,גם אותו רצחו הנאצים מנוולים הללו, ימח שמם ויאבד זכרם.
ודרך אגב,אני רואה שמאלני שקוראים לו TAREN.
אז בקיצור אתה בעצמך חושב שאתה ימני,אבל בעצם שמאלני.

ביצים? איזה ביצים בדיוק יש בלבלות בפורום ולדבר על הרג כל היום? אותם גברים עם ביצים דורשים לפחות שני חיילים על כל אדם, אתה לא תראה אותי הולך ברחוב הומה אדם עם שני שומרי ראש, ותתפלא, אני עובר עשרות פעמים בחודש באותו מקום שבו התפוצצו לפחות שלושה מחבלים בקניון השרון, ואני עדיין עובר באותו שער ואותו תור, אז על איזה ביצים בדיוק אתה מדבר? לוקח יותר אומץ לעלות על אוטובוס בתל-אביב לפני כמה שנים מלחיות בהתנחלות שהיא בעצם בסיס צבאי עם גדרות ונשק.

אותם יהודים שחיים בגולה הם לא מכלול אחד, יש הרבה שכבר אינם תומכים בישראל ללא קשר לאנטישמיות, וזה תודות לחלק, לא כולם, מאותם מתנחלים.

בכנות לא איכפת לי מכהנא, ואני אהיה כנה ואגיד שבשבילי הוא כמו אנשי דת אחרים משטיפים שנאה, בין אם הם נוצרים, מוסלמים, יהודים, הינדואים וכדומה.

שוב, אני לא שמאלני לא משנה כמה תחזור על המנטרה, אני ימני, אבל אני מרשה לעצמי לאחוז בדעות מגוונות בנושאים שונים, ותתפלא אבל יש מאות אלפים כמוני, פי מאה לפחות מהתנועה הקטנטנה שלכם שבנוייה רובה מפאנטים מחו"ל, וזה מקריאה קצרצרה בחלק האנגלי :D.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #42 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:38:18 »
כנ"ל קוריאה.

ושוב לא עניתם על שאלה פשוטה, איך תסבירו את זה אם המצע שלכם מדבר על איסלם ומוסלמים, להעיף נוצרים ודרוזים לא ממש ישחק לכם לידיים, במיוחד עם החנפנים האנוונגליסטים במערב...

מי שתומך באויבי עם ישראל אז הוא גם אויב של עם ישראל , וזה גם כולל את הנוצרים הערבים בארץ ישראל.

דרך אגב אלירן אם אתה רוצה לקרוא לי אפס מאופס ושאתה אוכל עשר כמוני בבוקר, אתה יכול פשוט לעשות את זה כאן במקום לשלוח לי הודעה פרטית, אל דאגה אני לא אקח ללב.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #43 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:40:43 »
טרן, כבר ספטמבר.
לא אמרת שאתה בורח מכאן בספטמבר?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 14:23:04 על ידי גם בשן וגם גלעד »

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #44 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:40:52 »
בס"ד
אל תתלהב מזה שהתפוצצו לידך מחבלים.
לי אישית היו שני פיגועים על-יד הבית.
ודרך אגב, בזמן שאתה יושב על הפוטון הנחמד שלך מרמת-אביב, הם שומרים שהערבושים הללו לא יבואו ויטעו עצים בקניון רמת-אביב ויגידו שזה שלהם.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 14:23:31 על ידי גם בשן וגם גלעד »
]

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #45 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:42:10 »
כנ"ל קוריאה.

דרך אגב אלירן אם אתה רוצה לקרוא לי אפס מאופס ושאתה אוכל עשר כמוני בבוקר, אתה יכול פשוט לעשות את זה כאן במקום לשלוח לי הודעה פרטית, אל דאגה אני לא אקח ללב.

הוו נהיית ריגשי אה..אני מקווה שלו נעלבת..טוב לא משנה עוד מאט יום כיפור..

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #46 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:51:13 »
טרן עכשיו ספטמבר

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #47 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:53:39 »
טרן עכשיו ספטמבר
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff:
]

מנותק אנאל

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • "Atras Las Nubes El Cielo Es Siempre AzuL"
    • האתר הכי טוב על כמעט מלאכים!!
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #48 ב- : ספטמבר 07, 2007, 13:55:12 »
אין לי בעיה עם זה שאתה לא רוצה ערבים בבית הספר שלך. גם אני לא רוצה אזרח עויין בבית ספרי.
אבל זה שהנימוק היחיד שיש לך נגדו הוא "ערבי", זאת גזענות.
הרקע כאן גזעני (לא במובן הרע של המילה). אתה מדבר כאן על גזעים, יהודי, וערבי.

אם, לעומת זאת, היית אומר "זהו אזרח שלא רוצה בקיומה של מדינת ישראל, ושואף לחתור תחתה כדי להקים מדינה ערבית", ניתן לקבל את הטיעון הזה בצורה לגיטימית, אף שאין ודאות לגבי דעותיו הפוליטיות, ואז אין לו מקום בבית ספר של מדינת ישראל.

אתה חי בסרט או מה?!
זה מה שיש לך להגיב לי?

אני מדבר כאן על מינוח, או הבנה בסיסית של דברים. אם מדברים על ערבים, אזי מדברים על גזע. ואם מדברים על ערבים, ואז אומרים "שעוד יקראו לאדם גזען", אז אני לא רואה מה הבעיה כאן.

מה הקשר גיזענות?! לשנאות את האויב זה לא גיזענות!!!!!!!! !!!!
"Atras Las Nubes El Cielo Es Siempre AzuL"

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תלמיד ערבי!!!
« להגיב #49 ב- : ספטמבר 07, 2007, 14:02:42 »
בס"ד
דרך אגב,הקו קלאס קלאן,שרפו בתים של כושים כשהם בפנים.
לצערנו אנחנו לא עשינו כלום לערבים.
]