כתב נושא: תשובה שקיבלתי מח"כ- אני צריך עזרה דחוף, חיים &  (נקרא 3620 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רַק_כָּך

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • היום כולם יודעים- הרב כהנא צדק!!! ממשיכים בדרכו.
אני צריך עזרה בענייה לשאלה של ח"כ,
שלחתי לח"כ מסויים את כל הפרטים שלפי דעתי הוא צריך והתשובה הייתה כזאת:

ציטוט
שלום רב,
אשמח לקבל פרטים נוספים בנוגע לפניה ופרטים להתקשרות

ושוב כהודעותי הקודמות לא אפרסם את שם הח"כ שממנו קיבלתי הודעה זו! (זה מותאם ובעצת המנהלים, ואם יש למשהו אי אמון בקשר למה שאני כותב לכם אתם יכולים לשאול את המנהלים ולהיווכח שכל המידע נכון!)

אז מה שאני צריך זה עזרה כמובן גם מחיים בן פסח שיעזור לי לענות ויתן לי פרטים נוספים שלא ידענו עד עכשיו כי נראה לי שאת הכל כתבתי!
וגם חיים, אם אתה יכול תפנה אלי בפרטי ונוכל לבדוק ביחד את מה שהחסרתי- זה דחוף מאוד!!!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 29, 2007, 21:38:48 על ידי רק_כך »

עז77

• אורח
תשובה שקיבלתי מח"כ- אני צריך עזרה דחוף, חיים &
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 30, 2007, 00:28:17 »
אני צריך עזרה בענייה לשאלה של ח"כ,
שלחתי לח"כ מסויים את כל הפרטים שלפי דעתי הוא צריך והתשובה הייתה כזאת:

ציטוט
שלום רב,
אשמח לקבל פרטים נוספים בנוגע לפניה ופרטים להתקשרות

ושוב כהודעותי הקודמות לא אפרסם את שם הח"כ שממנו קיבלתי הודעה זו! (זה מותאם ובעצת המנהלים, ואם יש למשהו אי אמון בקשר למה שאני כותב לכם אתם יכולים לשאול את המנהלים ולהיווכח שכל המידע נכון!)

אז מה שאני צריך זה עזרה כמובן גם מחיים בן פסח שיעזור לי לענות ויתן לי פרטים נוספים שלא ידענו עד עכשיו כי נראה לי שאת הכל כתבתי!
וגם חיים, אם אתה יכול תפנה אלי בפרטי ונוכל לבדוק ביחד את מה שהחסרתי- זה דחוף מאוד!!!

אני מבקש ממך כדי לעשות קצת סדר בדברים,
לשלוח לי ולחיים לתיבה הפרטית את כל התכתובות וכל הפרטים על מנת שנוכל להתחיל ולתכנן את צעדינו בהתאם.
אשכולות ריקים מתוכן על כך בפורום הם זריקת עידוד נאה אך מיותרים ללא המידע שאני וחיים מחכים לקבל ממך.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תשובה שקיבלתי מח"כ- אני צריך עזרה דחוף, חיים &
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 30, 2007, 03:26:50 »
עז, אני מתנצל אבל לא הספקתי אמש לשלוח לך את תוכן המכתבים שחברנו רק כך קיבל מהח''כים. רק כך כן שלח לי את תוכן המכתבים.

עז, כעת כבר שלחתי לך את הכל בתיבה הפרטית.