כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 9 בינואר **  (נקרא 5280 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח
אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

« עריכה אחרונה: ינואר 07, 2007, 10:14:16 על ידי עז77 »

עז77

• אורח
בעניין: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 9 בינואר **
« להגיב #1 ב- : ינואר 02, 2007, 20:01:21 »
חיים שלום, תודה רבה על תשובתך מהתוכנית של שבוע שעבר, שאלתי השבוע היא לגבי כבוד הרב כהנא זצ"ל,
מדוע הוא היה באמריקה ב 1990 כשנרצח? האם הוא ירד מהארץ לגמרי אחרי שנפסל? אם כן זה סותר את קריאותיו לגור אך ורק בישראל.

האם הרב כהנא דיבר איתך אי פעם לגבי מדוע הוא לא עלה בגיל צעיר לישראל למשל בשנות ה 50 וה 60?

ועוד שאלה קטנה או יותר נכון בקשה קטנה,
לדעתי הקהל העברי שלך ישמח מאוד לקצת ריענון בתוכניות הטלויזיוניות,
אנו נשמח מאוד אם מדי פעם תשנה פורמט, תביא קהל או אנשים להתארח בתוכנית, אולי תצלם בחדר שונה בבית או במקום שונה,
וגם, בשביל שיהיה לי קצת חומר מצולם לעשות עוד סרטונים איכותיים לתנועתנו הייתי מאוד מבקש
אם תוכל לדאוג לכך שיצלמו אותך בוידאו במקומות שונים, במיוחד באודיטוריומים שאתה נואם או מתווכח,
היינו רוצים לראות אותך מצולם בוידאו מול קהל - אני בטוח שתוכל לבקש ממישהו לקחת את המצלמה של התוכנית,
ולצלם קצת בחוץ בכנסים ובאירועים, זה מאוד מאוד חשוב שנראה עוד צדדים שלך - גם בשביל לעשות סירטי פרסומת לתנועתנו.

בתודה,
עז77.

נ.ב - עוד שיעור קצרצר בעברית; שאתה אומר "לתת ברוך הבא" זו טעות כי אין דבר כזה בעברית,
בעברית אומרים "לעשות קבלת פנים", למשל "אנחנו נעשה לך קבלת פנים חמה" או "מחכה לו קבלת פנים מעניינת" וכו'..
« עריכה אחרונה: ינואר 07, 2007, 04:13:21 על ידי עז77 »

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : ינואר 02, 2007, 21:25:15 »
חיים שלום רב!
אגב העברית שלך משתפרת מיום ליום.
מי אתה מעדיף כמועמד לנשיאות ארה"ב :ג'וליאני או הילרי קלינטון?מי לדעתך נשיא ארצות הברית שהיה הכי פרו ישראלי?רייגן?
שאלה אחרת:היסטוריון שמאלני בשם בני מוריס טוען שבן גוריון ביצע טרנספר לערבים,ערבים שניסו לחזור אחרי שברחו ירו בהם וקברו אותם במקום.האם לך חיים ידוע על כך?אם זה נכון הרי לא רק שכהנא צדק וצודק אלא שבן גוריון היה כהניסט וגירוש ערבים יעמוד לזכותו למרות הפשע הנורא של גניבת ילדי תימן ובלקן.
האם באופן כללי מי שעשה פשעים כמו רבין באוסלו עברו הצבאי יעמוד לזכותו כשהוא פוגש את בוראו?או שבגידת רבין גרמה לו לאבד את עולמו?מה לגבי שרון וברק גם הם הרגו ערבים במלחמה ובפעולות תגמול האם זה לא עומד לזכותם?
האם מי שבוגד בעמו נענש בידי הקב"ה כמו שרבין נענש על הטבח באלטלנה?ושרון נענש על הגירוש?האם יש שכר ועונש בעולם הזה או רק בעולם הבא?

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 02, 2007, 23:16:13 »
חיים שלום רב.
אני מאוד מודה לך על תשובותיך לשאלותי משבוע שעבר בעניין המפלגה הרפובליקנית.
אני כמובן גם מודה לך על ברכותיך החמות אלי והלוואי וירבו יהודים כמוך בעולמנו.
אני רוצה להעיר על משהו בבקשה: בניגוד למה שאמרת - ג'ורג' בוש הגן על ישראל לא רק במילחמתה נגד החיזבאללה או איראן אלא גם במלחמה נגד ה"פסלטינים". לדוגמא: כאשר חיל האויר הפציץ את הבית של החזיר המוסלמי הנאצי סלאח שחדה נהרגו עוד 15 כלבים ערבים וכל העולם היה נגדנו ואילו נשיא ארה"ב הגן עלינו ומנע החלטות נגדנו באו"ם והגן על זכותינו להגנה עצמית. הוא נהג בנו כך יותר מפעם אחד אך מיצד שני אתה אכן צדקת בכל מה שאמרת לגביו ולגבי המפלגה הרפובליקנית. כיצד ניתן להסביר את הזיג-זג הזה שנוקט הממשל האמריקאני כלפי ישראל? מדוע הוא מתנהג אלינו בצורה מאוד ידידותית ותומך בנו אך יחד עם זאת גם פועלים נגדנו כגון מפת הדרכים וכו'? כיצד ניתן להסביר זאת?

בכבוד רב,
אילן.
« עריכה אחרונה: ינואר 02, 2007, 23:32:31 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : ינואר 04, 2007, 10:02:53 »
שאלה נוספת שמטרידה רבים מהגולשים.
אנשים רבים חוששים מהשב"כ.בזמנו אבישי רביב גרם נזק רב לימין.בראיון בערוץ 7 האשים אריה אלדד שידוע כאדם הגון וישר את איתמר בן גביר בכך שהוא סוכן שב"כ.אתה חיים מפנה אותנו לארגונם של בן גביר ופדרמן.אנשים אצלנו חוששים להזדהות ואני יודע על גולשים שתומכים בנו וחוששים לכתוב אצלנו מפחד השב"כ.
אני מסביר לגולשים שאנו לא עושים משהו לא חוקי ועוסקים בפעילות פוליטית במפלגת החזית שדורית בייניש אישרה את ריצתה לכנסת.
אני הפנתי שאלה לבן גביר בנושא השב"כ והוא טען שאלדד חזר בו מהאשמה ושאלדד רצה לפגוע פוליטית במפלגה שמתחרה בו.
מה דעתך בנושא חיים?  בבירור שערכתי אלדד אכן התנצל בעיתון ב"שבע "וחזר בו מהאשמה שבן גביר סוכן שב"כ כי בן גביר איים לתבוע אותו.

(הועבר מהודעה נפרדת
--דוקא_כך)
« עריכה אחרונה: ינואר 05, 2007, 17:07:41 על ידי דוקא_כך »

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 04, 2007, 12:38:49 »
חיים שלום

אמרת בתוכנית הקודמת שאתה מקבל איומים על חייך מהערבים בארה"ב
היו לך כבר עימותים עם ערבים בארה"ב?
והאם יש לך  סכנה קיומית לחייך?

שאלה נוספת,
אתה דתי ושומר את המצווות, איך זה שאתה לא חובש כיפה (או שהכובע מסתיר מסתיר אותו), ומקפיד על סממנים חיצוניים דתיים?

דניאל.

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 04, 2007, 18:38:13 »
חיים שלום!

1)בתוכנית הקודמת אני שאלתי אותך למה התנועה לא מוציאה כסף לפרסום הפורום והתנועה עצמה...
אם לא יהיו פרסומות באתרים, לא כמו וואלה או נענע אלא אתרי שיתוף שלשם מגיעים מליוני אנשים ורוב הציבור באתרי השיתוף הוא בין גיל 15-30 וזה הציבור שאני חושב שאתם רוצים לפנות אליו במיוחד...
אז הפורום והתנועה עצמה תשאר עוד הרבה זמן באותו המקום...
הייתי מעוניין לשמוע את דעתך...

2)אני בנאדם מאוד מסורתי שאוהב את התורה ובתוכנית הקודמת(יום חמישי) שמעתי את תוכניתך וחשבתי לעצמי אולי אתה תוכל לתת שיעורי
תורה שיכללו מצוות, הלכות ועוד...
אתה מאוד שיכנעת אותי עם ההסברים שלך בקשר ללימוד התורה בישראל ומה שאמרת זה בדיוק מה שהולך ובאמת לומדים את התנ"ך לפי
סיפורים ולא לפי התוכן האמיתי שקיים בתנ"ך...

שנזכה לראותך במהרה בארצנו כי חסרים לנו אנשים כמוך...
בכבוד רב WjW

אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : ינואר 05, 2007, 12:52:37 »
חיים שלום, רציתי להעלות בפניך עניין חשוב:

אתה תמיד מחבר בדבריך בין הערבים והמוסלמים לבין הנאצים, ויש אנשים שלא כל כך מבינים למה אתה עושה את זה.
לכן רציתי קצת להבהיר הסטורית במה דברים אמורים.
נתחיל בידידנו משכבר הימים המופתי הירושלמי חאג' אמין אל חוסייני, להווי ידוע, כי הוא כרת ברית עם הנאצים בברלין (ומפורסמות תמונותיו עם היטלר והימלר) הוא גייס מוסלמים (בעיקר מהבלקנים) לSS, וואפן SS, ול-וורמאכט.
הוא דאג להציא לפועל מבצעים לנסיונות פגיעה ביהודי ארץ ישראל בזמנו.
ומפורסמת מעל כולם אותו מבצע כושל להנחית צנחנים ערבים וגרמנים עם חומרים כימים וביולוגיים בכדי להרעיל את מקורות המים של תל אביב.
משפטו המפורסם ביותר היה: "הנאציזם והאיסלם חד הם".

השני הוא חסן אל בנא, מקים תנועת האחים המוסלמים במצרים, חברי תנועתו גם כן תמכו בנאצים וניסו לפגוע בבריטים במצרים (בקהיר הייתה המפקדה העליונה של הבריטים בכל אזור הים התיכון), הס מלהזכיר שהם היו הבסיס לתנועת אל קעידא.

הדוגמא השלישית היא המרד הערבי הגדול שקרה בין השנים 36' - 39', מרד שעודדו, תמכו ומימנו הנאצים מברלין.
הס מלהזכיר ששניים מהאנשים המרכזיים במרד היו חאג' אמין אל חוסייני והשייח' עז עדין אל קאסם (שעל שמו קרויים חוליות הטבח והרצח של החמאס).

הדוגמא הרביעית היא המרד המפורסם של רשיד עלי כיליאני בעיראק כנגד הבריטים ב1941, גם כן בשיתוף פעולה עם הנאצים.

שני הספרים שהם רבי מכר ברחבי העולם האיסלמי הם מיין קאמפף, והפרוטוקולים של זקני ציון, במיוחד במצרים (מדינה שעשינו עימה הסכם "שלום" בכאילו), שהיא מפיצת האנטישמיות הירודה ביותר דרך כלי התקשורת שלה ומערכת החינוך שלה, עיתונים כמו אל אהרם (שהוא העיתון הרשמי של המפלגה של מובארכ) הוא גרוע יותר בארסיות שלו מהדר שטירמר של יוליוס שטרייכר.

אנואר א סאדאת (אותו נשיא מצרי שחיסלו אותו האחים המוסלמים ב81') היה מרגל נאצי נגד הבריטים במצרים מטעם הSD (זרוע הריגול של הSS)

והשאלה היא למה אנשים שוכחים או לא מודעים לכל העובדות הנ"ל?

נ.ב. תמונות של מצעדים והצדעה במועל יד, במצעדים צבאיים של החיזבאללה, ןשל משמרות המהפכה באיראן הם מן המפורסמות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #8 ב- : ינואר 05, 2007, 22:23:52 »
חיים שלום רב,

לפני מִספר תוכניוֹת דיבּרת על נושׂא שירוּת בּנוֹת בצה"ל. אשׂמח אם תרחיב מעט יוֹתר בַּסוּגייה:

אילוּ תפקידים בַּשׁירוּת הצבאי היית מייעד לבנים בִּלבד, וּמדוּע?
כּיצד אתה מִתייחס לבנוֹת המַבּיעוֹת עִניין ורצוֹן להִשתלב בּתפקידים "גבריים" כּאלה, ואף מוֹכיחוֹת כּשׁירוּת פיזית וּמְסירוּת נפשׁית לכל המשׂימוֹת הכּרוּכוֹת בהם, בּדיוּק כּמוֹ גברים? האִם בּנוֹת כּאֵלוּ נחשׁבוֹת בּעיניך ל"מִקרים החוֹרגים מִדרך-הטבע"?
האִם היית מוותר גם על אישה שהיה בּרוּר מעבר לכל ספק שהייתה עשׂוּייה לִתרוֹם רבּוֹת לצה"ל דווקא בַּתפקידים האלה? האִם בּכל אוֹפן אתה סבוּר שהנזק המוּסרי שהיה נִגרם לצה"ל מחייב את הוויתוּר על התוֹעלת?

האִם ישנם תפקידים בצה"ל שאליהם דווקא כּן היית מקבּל בּנוֹת?
האם דעתך בַּנוֹשׂא תוֹאמת את דעת-ההלכה?
האם דיעה זוֹ מקוּבּלת גם על שׁאר הכּהניסטים בּאופן כללי, כולל על בּנוֹת חילוניוֹת?
האם דיעה זוֹ תוֹאמת את מִשׁנתוֹ של הרב כּהנא בַּנושׂא?

תודה רבה!  :)

בכבוֹד רב,

גם בשן וגם גִלעד.

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : ינואר 05, 2007, 22:31:14 »
כבוד חיים בן פסח היקר שלום רב וברכה !
אני ראיתי בסרטון על הליגה להגנה יהודית שעז הצדיק הראה לנו באחד המקומות באחד הפורומים (לא זוכר איפה) ושם רואים את פעולות הליגה. אני ראיתי שהליגה זו קבוצה צבאית עם מדים שיורים בנשק וגם מתרגלים קראטה. מדוע הליגה היא צבא? מדוע הליגה היתה צריכה להיות צבא? מדוע הליגה היתה צריכה נשק ואימונים מיליטנטיים כאלו וגם מדים? מה היו מטרותיה שהיתה צריכה כאלו מאפיינים? האם מטרותיה היו לפגוע במשהו? אנא ענה לי על שאלה זו.

בכבוד רב
                                                                                              הדר אביזוב !

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ינואר 06, 2007, 21:38:50 »
חיים הצדיק שלום !
אתה לא ענית לי על השאלה בשבוע שעבר. אני אמרתי דבר כזה: כל היהודונים המנוולים האוטואנטישמים הם צאצאיו של בן גוריון (גרין) הרשע !
אהוד שמאלמרט הוא צאצא של דוד בן גוריון ! האם הממסד הבולשביקי הבודגדני (כדבריך) אינו בעצם "אתחלתא דגלותא" במקום "אתחלתא דגאולה"?
האם להיות תחת ממשלת מפא"י או קדימה זה לא גלות בארץ ישראל? אתה אומר שזו "זכות" שיש לנו מדינה. איזו מדינה? מדינה כזו זו "זכות" או עדיין  גלות?

עוד עניין:
אתה אמרת דברים כל כך קשים נגד אפרים (אפי איתם) בתוכנית הקודמת. מדוע אמרת זאת? מדוע? איש זה הלך לקבל מכות בעמונה ופתחו לו את הראש.
איש זה הלך עם חביריו למפלגה להודיע על האחזויות של ערבים לא חוקיות שהן בכלל לא נעצרות ! מדוע אתה מדבר כך כלפי איש שמקריב כך עבורנו.
עוד לא ראיתי ח"כ אחד שיעזוב את המזגן ואת הנוחיות ויצא לקבל מכות וירד לו דם !! עוד לא ראיתי ח"כ אחד שיצא מהמשרד או מהכורסא אצלו בבית
וילך לחפש האחזויות ערביות לא חוקיות !!! מה אתה עונה לי על זאת?
« עריכה אחרונה: ינואר 06, 2007, 21:42:01 על ידי עז77 »

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : ינואר 07, 2007, 01:23:36 »
כבוד חיים בן פסח שלום רב וברכה !
אני גלשתי בYou Tube וראיתי את הסרטונים הנפלאים של עז77 (ה' עוז לעמו יתן......) אבל גם זכיתי לראות את הסרט שהשמאלנים המגעילים עשו עליך אחרי הסרט הראשון שעשו עליך (עם הפורנו ואנשים ערומים וכו') ואני לא יכולתי לגמור לראות את הסרט מרוב טמטום שאני הרגשתי כשראיתי את הסרט. הם לא נותנים לך לומר משפט אחד אפילו. או יותר משלש מילים במשפט אחד. (וזה מוכיח שהם לא יכולים לסבול שאתה תגיד משפט אחד מרוב האמת העוצמתית שלו !!(שהם לא יכולים לעמוד בה.....) הם בסרט זה מוכיחים על רמה כל כך נמוכה שזה פשוט איום ונורא. כל הציפצופים והקולות שישנם שם. ממש אנשים חולי נפש ממש. אפילו לצחוק על אדם בצורה בוגרת הם לא יכולים. וזו הוכחה עצומה לזה ש"אין עליך" !!   שאתה תותח על !!   אין להם מה לטעון כנגדך חוץ מחולי הנפש שלהם !!

(להפוך אדם כל כך רציני לליצן.... שיתביישו להם.....מעוררי בחילה שכמותם).

חזק ואמץ ! אל תקח ללב ! דוד כמוך אי אפשר לנצח !

דוד(חיים)מלך ישראל חי וקיים !!!!

בכבוד רב
                                                                                          הדר אביזוב !

yacov

• אורח
« להגיב #12 ב- : ינואר 07, 2007, 07:14:18 »
Ani karati et ha sipur shelcha she mofia lamata. OZ77 ta'a k'she hu amar she ima shelcha mi Mitzrayim. Hi nolda be Aratzot HaBrit. Lama ata no koreh et ha'kol ve metaken im yesh od ta'uyot?

Gam, ani mevakesh she mishe'hu yetargem et zeh bishvil ha atar ha Angli.

חיים בן פסח נולד וגדל למשפחה יהודית בארה"ב, אביו היה מפולין ואמו ממצרים.
כשהיה לנער צעיר גילה חיים את הרב כהנא ומשנתו שסחפה יהודים רבים כמוהו.
הוא מיד נשבה בקסמו של המנהיג האדיר בעל הכח והכריזמה, שקרא ליהודים להגן על עצמם,
וכמו רבים אחרים נרתם בפעילויות למען תנועתו של הרב כהנא שנקראה: "הליגה להגנה יהודית".

הרב ניצל בחכמה את גילו הצעיר של חיים, אז בן 14, כדי להטיל עליו משימות
אשר עליהן לא יוכל להשפט בשל היותו קטין.וכך צמח חיים בתוך תנועה שחינכה
יהודים להיות גאים חזקים אוהבי תורה,ארץ ישראל, ואיש את רעהו.

שנים לא רבות לאחר מכן אזל לחיים בן פסח המזל והוא נעצר ונשלח לכלא בשל פעילותו בליגה,
שלחמה בין היתר למען שיחרור יהודיי ברית המועצות לשעבר ללא שום ספק או פחד,
בניגוד לשאר יהודי ארה"ב וישראל שישבו בחיבוק ידיים וגלגלו עיניהם לשמיים בזמן שאחיהם הכלואים
ברוסיה, נמקים תחת יד הברזל הסובייטית.

בשנת 1984 לאחר שהשתחרר מהכלא וסיים משפט נוסף לשיחרור על תנאי,
תכנן חיים להגשים את חלום חייו ולעלות לארץ ישראל,
הוא הכין הכל על מנת לעלות לישראל ולהצטרף לרב מאיר כהנא שעלה כמה שנים קודם לכן,
במטרה להציל את העם היהודי מהאסון הערבי שמישש ובא - ככה יגשים את שתי שאיפותיו בו זמנית:
גם לעלות לישראל וגם לעבוד עם הרב כהנא בשינוי ההיסטוריה של המולדת היהודית!
חיים בן פסח לא זכה להגשים את חלומו, הוא נאלץ להיענות לבקשתו של הרב כהנא להציל
את הליגה להגנה יהודית בארה"ב שסבלה מפילוג ויריבויות בהיעדר מנהיג אמיתי.

בלב כבד ומתוך נאמנות לרב ולמטרה הכהניסטית הפך חיים בן פסח מאותו יום ליו"ר
הליגה להגנה יהודית ונשאר בארה"ב.הליגה בהנהגתו של חיים, היתה מכונה משומנת
היטב עם פעילים וסניפים ומחנות אימונים ברחבי ארה"ב הגדולה.
חיים החזיר את הליגה להגנה יהודית חזרה למסלולה,להלחם במטרות סובייטיות בארה"ב
למען שחרור יהודיי בריה"מ.פעילי הליגה, בראשות חיים בן פסח, פתחו במתקפה חסרת תקדים
נגד אישים בכירים ודיפלומטים סובייטים בארה"ב, פעולות אלו העלו בין לילה את העניין
היהודי לכותרות, והחלו לייצר את הרעש הציבורי שהוביל לבסוף לריכוכה ובעצם לכניעתה של
ברית המועצות שחששה מהתדרדרות יחסיה עם ארה"ב, ולהתרת יהודיה לעלות לארץ.

אבל, כמו גם עם ג'ונתן פולארד, במקום להוקיר תודה לחיים בן פסח על כך שסיכן את עצמו למענה,
בחרה מדינת ישראל להתעלם ממנו כאילו שאינו קשור אליה, בעתיד היא גם תקבל את ההחלטה הנבזית
למנוע ממנו עליה לארץ ישראל - חלום חייו, באופן אירוני, בגלל אותם מעשים שעשה למענה...

חיים ישב בכלא בארה"ב 5 וחצי שנים בתנאים בלתי אנושיים על מעשי הגבורה שלו,
במהלכם נאלץ לשמוע על רצח כהנא מתאו בכלא באותו לילה מקולל.
אלה היו ימים קשים מנשוא, בהם נאלץ להלחם עם פראי אדם על כבודו בכלא,
לסבול מרעב בשל מחסור מכוון באוכל כשר, אולם למרות כל החוויות הקשות שעבר,
חיים לא נשבר... הוא עמד באתגר בחוזקה ובגבורה.

כשהשתחרר לבסוף מהכלא, גילה חיים שהליגה להגנה יהודית בהיעדרו ובהיעדר הרב כהנא שנרצח,
הפכה להיות תנועה חסרת כל טעם וריח, תנועה מלוקקת ומתחסדת כמו שאר התנועות היהודיות לכאורה,
זו היתה סופה של הליגה להגנה יהודית.
אולם גם אז לא וויתר חיים בן פסח על החלום המשותף שחלק עם הרב שלו, מאיר כהנא הי"ד .
הוא הקים עם עוד כמה אנשים טובים את "כוח המשימה היהודי".

תחילה הוא אף הורשה לבקר בישראל, אבל לא יכל להשאר בגלל תנאי השחרור שלו מהכלא.
ב 1994 היה הביקור האחרון של בן-פסח בארץ, בניסיונו לעלות ארצה לאחר מכן הוא נעצר
בנמל התעופה בישראל, נכלא בתא ל 24 שעות ללא אוכל או שירותים,
וגורש בבושת פנים חזרה לאמריקה.מאז,לא הורשה לחזור לישראל יותר.

כיום חיים בן פסח משדר תוכניות בעברית ובאנגלית באינטרנט ובטלויזיה האמריקאית,
חיים כמו הרב כהנא, ניבא לא מעט דברים - העיקרי שבניהם - תכנון פיגועי ה 11 בספטמבר
מהם הזהיר בתוכניתו בשנת 1994.
חיים באמצעות JTF מגייס תרומות חשובות ובזכות כך עוזר בתמיכה עצומה למשפחות מתנחלים
ביניהם למשפחתו של נעם פדרמן ולנוער הגבעות, ארגונו בישראל נקרא הימין האמיתי -
והוא מנוהל בארץ ע"י נעם פדרמן ואיתמר בן-גביר שאחראים גם על נוער הגבעות המדהים.

ושאפשר להצטרף לארגונם החשוב ע"י שיחת טלפון אחת היסטורית שלכם - למספר: 0528-693867
יבוא היום שתקום ממשלה כהניסטית בישראל,וזו תהיה תחילתה של גאולתנו מהערבים ימח שמם
ממררים את חיינו כל כך הרבה שנים.
רבות תודות למנהיגים המושחתים התבוסתניים והמתרפסים שהתחלפו בישראל כל כך הרבה פעמים
בכל שנות קיומה הכואבות,אולם, חשוב להבין ולהפנים: היום הזה שבו נתלה את אבו מאזן לצד
נסראללה בכיכר כהנא בתל אביב, נגרש את הערבים מארצנו, ונחדש את בניית בית מקדשנו על
חורבות מסגד אל אקצא, היום המיוחל הזה לא יבוא אם אנחנו,הימין האמיתי, לא נביא אותו!

רק ביחד נוכל לנצח הכל - רק אם נפיץ את האתר והפורום שלנו בין יהודים טובים נזכה להתאחד
ולגאול את עצמנו במהרה...ולקיים את חלומו של הרב מאיר כהנא זצ"ל, חלום הגאולה הכהניסטי.

מאת עז77, מנהל פורום הימין האמיתי

--------------------
תודה לך יעקב על גילוי הטעות, הטעות תוקנה.
עז77.
« עריכה אחרונה: ינואר 07, 2007, 07:49:47 על ידי עז77 »

yacov

• אורח
« להגיב #13 ב- : ינואר 07, 2007, 07:19:52 »
Ha tmuna she mofia lamata, hi ba link le JTF.ORG/G be atar JTF be Anglit. Lama ha webmaster ha Angli no sam tmuna yoter chadash? Ha tmuna she mofia hi yeshana. Zeh katuv "BeAmerica" aval achshav yesh tnu'a amuka be Yisrael.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #14 ב- : ינואר 07, 2007, 13:46:58 »
שלום חיים.
יש הטוענים בפורום ואני בינהם, שיש להחליף את הסמל של התנועה.
רבים חוששים מבחינה משפטית להשתמש בסמל הישן של האגרוף בתוך המגן דוד ובנוסף לכך הוא מסמל יותר את התנועה שהיתה לפני 20 שנה.
מה דעתך על כך?
חשבתי לערוך תחרות בין הגולשים, ונעשה סקר, והסמל הטוב ביותר שיבַּחֶר יהיה סימלה החדש של התנועה.

עז77

• אורח
« להגיב #15 ב- : ינואר 07, 2007, 21:34:25 »
חיים האם נעם פדרמן יהיה מעוניין לדעתך לעשות תוכנית שאלות גם?
נעם הוא דמות ציבורית מאוד ידועה ואהודה בתנועתנו,
ולדעתי דבר זה יביא לנו הרבה פרסום ומשתמשים חדשים שירצו לשאול אותו שאלות.

עז77.