כתב נושא: מה זה השטויות האלה?  (נקרא 13502 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק sinai

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • תמיד נזכור אותך סיני אהובתנו
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 26, 2007, 22:14:05 »
אנו נותנים שמאלניים כמו TAREN וSSN לכתוב פה, למרות שדיבריהם מגעילים ובוגדניים. כי אנו רוצים לאמן את הנוער שלנו בעימותים עם בוגדים כאלה.

סיני, אם אתה רוצה להשתמש במונח השיקרי והאנטי יהודי "פלסטינים", אני סבור שצריך לתת לך לעשות זאת בתנאי שתבין שחברינו יתווכחו איתך על מנת להוכיח שמילה כוזבת זו עושה נזק עצום לעם ישראל. אם גולש כמו סיני רוצה לומר משהו שמשרת את האוייב הערבי הנאצי (אולי לא בכוונה זדונית אלא מחוסר ידע בנושא), בסדר שיאמר זאת, אבל שהוא ידע שיש לחברים שלנו את הזכות ואפילו את החובה להתווכח על הדבר.

אילו סיני היה פונה אלינו בעניין בכבוד, הייתי אומר לו זאת. לא שאני מקבל את המונח הערבי הנאצי הזה ח''ו, כי אין למונח המרושע הזה שום לגיטימיות. אולם אנו כן נותנים אנשים לומר דברים שיקריים על מנת להפריך את השקר.

אך סיני עשה משהו לא מקובל: הוא העליב את המנהלים שלנו באופן אישי. הוא קרא לפחות אחד מהם "דביל". זה לא מקובל עלי. אף אחד לא העליב את סיני, והוא מייד התחיל עם יחס מזלזל ומעליב.

לכן, אני מצפה שסיני יתנצל על שהוא קרא למנהל "דביל". אם הוא יעשה זאת, נוכל להתווכח אם יש "פלסטינים" אם לאו. אולם בלי עלבונות אישיים.

חיים שלום לך ותודה שהגבת פה זה מאוד חשוב כי עובדה שאתה מסכים איתי ולא עם המנהל שלך. פלסטינים ערבים זה לא משנה הם עדיין האויבים שלנו ואני עדיין לא סובל אותם
אבל חילק ראבק מה זה המשטרת מילים האלה פה?? "לציית לחוקים" מה שאסור להשתמש במילה כזו או אחרת?? מחר המנהלים יקבלו ג'ננה שאני צריך להגיד במקום אמרקאים "בני עשיו" זה חרטא לגמרי! הסיבה היחידה שאני קראתי למנהל שלך דביל זה כי הוא באמת דביל אם זה הדרך שבה הוא חושב שאנשים יצטרפו אליכם. אולי אתה לא מכיר ישראלים מספיק טוב
אז אני אגיד לך שברגע שמנסים להכתיב לישראלים משהו הם לא יקבלו את זה! אתה רוצה לשנות את דעתי תנסה לשכנע אותי ואל תחוקק את הדיעה שאתה רוצה לשכנע בפורום.

אני מצטער שהתעצבנתי חיים זה פשוט נראה לי כזה פלצני ואידיוטי כל הסיפור הזה. זה בכלל לא רמה של מי שרוצה תנועה גדולה.

ואיטרנל אם לדעתך בן אדם שעומד על שלו הוא דרמה קווין אז אחד כמוך שנותן שיכתיבו לו איך לדבר לחשוב להשתין ולישון הוא בובה בלי עמוד שידרה אז עדיף לי להיות דרמה קווין עם עמוד שידרה! מצטער מה לעשות

סיני, אנחנוּ לא מצפים שכל מי שיצטרף אלינוּ יבין כבר מהיום הראשון שלו פה שהמילה הזאת היא שקר ויתרגל תוך שנייה לא להשתמש בה. זו לא "משטרת מילים". אנחנוּ יודעים שאתה יודע היטב שהמילה הזו היא שקר. כיוון שאתה חדש יחסית, קשה לך עוד ליישׂם הבנה זאת בפועל וּלהפסיק מיידית את השימוש בה, למרות שהיית ודאי רוצה בכך.

אנחנוּ עורכים (=מצנזרים) על-מנת לעזור לאלה שמעוניינים להיפטר מההרגל המגונה הזה אבל לא מצליחים כי קשה להם (לא שמים לב, לא בודקים, לא רגילים להקפיד על דברים כאלה מִטבע הדברים וכו'..), לא לאלה שגם לא מעוניינים,- שהם יריבינוּ (או סתם חברים "דווקאיים"-קשקשנים-להכעיס כמו אֹהד. :P). זה הכל.

תקשיבו ותקשיבו טוב כי אני אומר את זה כי חיים מוצא חן בעיני ואני רוצה שהוא יצליח! אם אתם רוצים לעזור לו תפסיקו להכתיב לאנשים איך לכתוב בפורום שלכם כי זה לא קללות או משהו שצריך למחוק או לערוך זה כולה פאקינג ניסוח! אתם מתנהגים כמו איזה חבורת ילדים שלא מבינים באיזה מדינה אתם חיים. אף אחד לא יקח אותכם ברצינות עם החוקי ניסוח הדבילים האלה!

כל העולם כולל ישראל מכירים את הערבים פה כפלסטינים. זה לא ישנה שום דבר אם תעצמו את העיניים ותגידו שהם לא פלסטינים. עדיין כל העולם יגיד שהם פלסטינים
אז שאני רוצה לדבר על הערבים שגרים בישראל אני אומר את זה במילה אחת "פלסטינים". זה לא משנה אם היה עם כזה או לא בעבר מה שמשנה שכרגע יש עם כזה
וככה הוא בוחר לקרוא לעצמו. כל המשחקי מילים שלכם לא ישנו את העולם ולא ישנו את ההכרה שלו בהגדרה ''פלסטינים''. מה כל כך נתפסתם על השטות ההזו? אפשר לחשוב שבזה הסתיימו הבעיות של המדינה שלנו!

קחו עצה טובה ורדו מהעץ הזה. זה רק עושה לכם להיראות רע
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 22:20:29 על ידי sinai »

מנותק sinai

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 26, 2007, 22:15:44 »
  וסיני, אני דורש ממך התנצלוּת לאלתר על הסִגנון הבוטה והתוקפני שבו התבטאת כלפי מנהל, וּבכלל על רמת-הדיבור שלך. עלבונות אישיים אינם מקובלים בַּפורום, בשוּם מצב!

עוד פעם אותה מנטליות. אתה לא יכול לדרוש מבן אדם התנצלות! התנצלות זה סוג של רגש או הבנה שאדם מגבש לבד ולא כי כופים עליו.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 26, 2007, 22:22:23 »
  הודעה: בעקבות האירוּעים והתגובות שנִתעוררוּ כאן, הסוגייה נדונה ונִשקלה שנית על-ידי המנהלים והוחלט לשנות את השיטה. אנא צפּוּ בסבלנוּת להודעת-סיכּוּם של חיים בַּנושא בקרוב.

– הסיבה היחידה שהאשכול לא יינעל בינתיים היא שאנחנוּ ממתינים להתנצלוּת של סיני על צוּרת-ההתבטאוּת המעליבה, התוקפנית והבלתי-נִסבּלת שלו כלפי חבר/מנהל בתחילת האשכול. –
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 22:24:00 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק sinai

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 26, 2007, 22:24:11 »
  הודעה: בעקבות האירוּעים והתגובות שנִתעוררוּ כאן, הסוגייה נדונה ונִשקלה שנית על-ידי המנהלים והוחלט לשנות את השיטה. אנא צפּוּ בסבלנוּת להודעת-סיכּוּם של חיים בַּנושא בקרוב.

– הסיבה היחידה שהאשכול לא יינעל בינתיים היא שאנחנוּ ממתינים להתנצלוּת של סיני על צוּרת-ההתבטאוּת המעליבה, התוקפנית והבלתי-נִסבּלת שלו כלפי חבר/מנהל בתחילת האשכול. –

החלטה נבונה.

וסתם שאלה

תגידו לי משו

מה אתם עשויים מסוכר? זהו! מישהו קרא לו דביל אז הוא נעלב ועושה ברוגז? איך אתם רוצים להביא למהפכה ככה? אתם כמו ילדות קטנות!

אתה יודע איזה ריבים היו לי עם חברי ילדות שהיו כמו אחים שלי?? אז מה? זהו! הלכתי לבכות לאמא שלהם?
 מילים זה רק מילים אבל'ה. מעשים זה מה שקובע. תפסיקו להיות חבורה של כוסיות בכייניות
אני חשבתי כהניסטים הם גברים מורעלים ואני ממש בהלם מהיחס הנעלב הזה שלכם מויכוח בפורום - יאללה מה הדרמה? ממש פורום של ילדות קטנות. לאיזה סרט נכנסתם בגלל מילה
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 22:29:54 על ידי sinai »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 26, 2007, 22:47:41 »
סיני, אני כן מכיר ישראלים. ואני כן מכיר אתרים ופורומים רבים בישראל.
והאתרים והפורומים שאני מכיר היו חוסמים אותך מייד אילו היית קורא למנהל שלהם דביל.
אני לא מכיר אף פורום נכבד שסובל התנהגות כזאת. וגם אנו לא סובלים זאת.
מי שמדבר ככה על המנהלים שלנו יחסם. אני מוכן לתת לך הזדמנות אחרונה להתנצל לאהרן. אהרן הוא צדיק וגיבור שאתה בכלל לא מכיר, ואני מאוד מתרגז שדיברת ככה עליו.
אני לא בעד צנזורה, אלא שיכנוע ונימוקים. כשהיו לנו שמאלניים כאן, לפעמים הרוב המכריע של חברינו רצו לחסום אותם. אני הייתי כמעט לבד בדעתי כשאמרתי שזה טוב לנו אם נוכל לאמן את הנוער שלנו עם וויכוחים עם שמאלניים. באביב האחרון, היה לנו שמאלני בוגד משלום עכשיו שנקרא פופאי. כמעט כולם רצו לחסום אותו. אני לא. הוא היה רשע מרושע אבל הוא היה טוב לנו כי לימדנו את חברינו איך להתווכח עם השמאל הבוגדני.
אם אתה רוצה להיות איתנו, תוכל לחלוק עלינו, תוכל לבקש שינויים, תוכל לבקר אותנו, ותוכל לבקר אותי כי אני טועה כמו כל בן אדם.
אבל לא תוכל לנסות להשפיל את המנהלים שלנו שמשקיעים בהתנדבות אין ספור שעות במאמץ לעזור לעם ישראל.
אני מצפה שתתנצל בכנות לאהרן פומבית בפורום כמו שהעלבת אותו פומבית בפורום. אחרת לא תהיה לי ברירה אלא לעשות מה שאני לא רוצה לעשות.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 22:53:21 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 26, 2007, 22:59:07 »

החלטה נבונה.

וסתם שאלה

תגידו לי משו

מה אתם עשויים מסוכר? זהו! מישהו קרא לו דביל אז הוא נעלב ועושה ברוגז? איך אתם רוצים להביא למהפכה ככה? אתם כמו ילדות קטנות!

אתה יודע איזה ריבים היו לי עם חברי ילדות שהיו כמו אחים שלי?? אז מה? זהו! הלכתי לבכות לאמא שלהם?
 מילים זה רק מילים אבל'ה. מעשים זה מה שקובע. תפסיקו להיות חבורה של כוסיות בכייניות
אני חשבתי כהניסטים הם גברים מורעלים ואני ממש בהלם מהיחס הנעלב הזה שלכם מויכוח בפורום - יאללה מה הדרמה? ממש פורום של ילדות קטנות. לאיזה סרט נכנסתם בגלל מילה
קללות וירידות הן לא דבר מקובל בכל ארגון שהוא, חייב להיות כבוד הדדי בין חברי הארגון.
גם לשמאלנים שאני מתווכח איתם אני לא קורא להם בכינויים כגון "מטומטמים" או "דבילים" אלא אם כן הם מוציאים אותי מדעתי וגם אז אני מתנצל על איך שדיברתי.
אם יש מישהו שלא יקחו אותו ברצינות, זה את מי שמקלל.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 22:59:45 על ידי oferst »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #56 ב- : אוגוסט 26, 2007, 22:59:36 »

החלטה נבונה.

וסתם שאלה

תגידו לי משו

סיני,

אני מודה לך על ההשוואה של הפורום לפורום ילדות קטנות, ואת החברים שלנוּ ל'חבורה של כוסיות בכייניות'. אתה צודק, פורום כהניסטי הוא לא פורום של "גברים מורעלים" כמו שתיכננת, אני מצטער לקלקל לך את החלום. אנחנוּ פורום רגיש- כן! אנחנוּ בני-אדם. יש פה אנשים, והם נפגעים כשקוראים להם בשמות-גנאי. יש כאן מִשמעת ויש ניהוּל תקין וּכללים תקינים שמאפשרים קיוּם של קהילה בעלת גוונים רבים ודעות שונות בין חבריה, אבל בכל-זאת עם מטרה משותפת מאחדת. כמו שאתה רוצה שיכבדוּ אותך ושתהייה כאן הקשבה לדבריך על גונם האישי (וּכפי שאתה רואה ההחלטה לשנות ממנהג הצנזורה היא תוצר של אותה הקשבה לרחשי התגובות של חברים פה, ואתה ביניהם!! >:(),- כך גם אנוּ מצפּים שאתה תִנהג בכבוד כלפינוּ, תקשיב לנוּ ולא תעליב איש מאיתנוּ. אלה כללים שמקיימים קהילה של בני-אדם. כל בני-אדם.
אם אתה מחשיב עצמך אחד שהכללים הללוּ לא מדברים אליו, אל תצפּה שהיחס של הקהילה כלפיך לא יהיה זהה. אם אתה מתכוון להרשות לעצמך להיות פה וּלהשפיל חברים בִּשמות-גנאי לפני הקהילה כולה וּללהג על כך שהם בכלל נעלבים, מקומך לא איתנוּחד וחלק! ואל תִקרא לי אבא'לה בבקשה.

שלחתי לך מסר-אזהרה והתגובה שלך הייתה מזעזעת, וזה לא המקום לפרט. לא תקבל אזהרה נוספת.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #57 ב- : אוגוסט 26, 2007, 23:01:48 »
גם בשן אתה הוצאת לי את המלים מהפה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #58 ב- : אוגוסט 26, 2007, 23:14:07 »
סיני, אתה אומר שהעולם מכיר ב"פלסטינים", לכן זה לא משנה מה אנו חושבים או אומרים.
כל המדינות בעולם - כולל ארה''ב - גם אומרים שאין לנו זכות להיות בירושלים. האם אנו חייבים למסור את ירושלים למחבלים הערבים הנאצים? זה מה שכל העולם דורש.
כל העולם דורש שנרד מרמת הגולן.
כל העולם דורש הקמת מדינה מוסלמית טרוריסטית בלב ליבה של ארץ ישראל.
כל העולם אומר שאין לנו זכות להגיב כמו שצריך כשמחבלים ערבים נאצים רוצחים יהודים.
והיחס האנטי יהודי של כל העולם זה לא דבר חדש.
פעם כל הנוצרים באירופה האמינו שאנו חוטפים ילדים נוצרים והורגים אותם כדי לערבב את דם הילדים במצות פסח. אלפי יהודים נרצחו בגלל זאת. אולי היינו צריכים לקבל זאת כאמת כי כל הארופאים "הכירו" בעלילת הדם הזו.
אין "פלסטינים" ומי שמכיר בהם הורס את מדינת ישראל. כי אם יש עם כזה, תהיה להם מדינה וזה יהיה הסוף שלנו ח''ו. אבל אם נדע שאין עם כזה ושארץ ישראל שייכת אך ורק ליהודים, לא תהיה מדינה חמאסית במולדת שלנו.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 23:17:16 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #59 ב- : אוגוסט 26, 2007, 23:27:39 »
לא סיני, אנו לא רגישים מדי. אבל יש לנו כבוד עצמי. אמרת שאולי אני לא מכיר ישראלים. לצערי, אני מכיר הרבה ישראלים בלי שום כבוד עצמי.

ושכולם ידעו, שאהרן לא ביקש ממני לדרוש התנצלות. אני עושה זאת כי אני לא סובל אי צדק נגד צדיק וגיבור כמו אהרן. ואהרן הוא ממש צדיק וגיבור.

עז77

• אורח
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #60 ב- : אוגוסט 26, 2007, 23:30:58 »
לגולש סיני:

אני לא אשלח לך הודעה פרטית כי מה שאני אומר לך פה אני רוצה שכולם יראו וישמעו.

אתה תקפת את אהרון, שמלבד היותו מנהל בכיר בפורום הוא גם ממייסדי הפורום ומראשוני באיו,
יש לנו דבר שנקרא תרבות שיח בפורום, אתה יכלת לטעון את הטענות שלך מבלי לקלל מנהל בכיר כמו אהרון,
אבל בחרת לזלזל בדרגה שלו ובמעמד שלו בפורום, ובחרת לזלזל בחוקים שלנו שנועדו להגן על הגולשים בינהם אתה, מפני תקיפה אישית.

לכן, כעת ביום ראשון ב 11:25 בלילה יש לך בדיוק 24 שעות לנסח התנצלות בפומבי על דברי הבלע שלך כנגד המנהל אהרון,
מנהל מסור כמו שאר המנהלים המצויינים שלנו, שעושים הכל כדי להפוך את הפורום הזה לסביבה טובה יותר לך ולשאר הגולשים.

אם אתה תבחר שלא לנסח התנצלות שכזו לאחר 24 שעות אתה תצא לחופשה קטנה מהפורום שלנו ל 14 יום
בהם תוכל להרהר על מעשייך. אני מצטער שזה הגיע למצב הזה, אבל אנו בוחרים את הנתיב בו אנו הולכים, ואתה בחרת בזה.
עוד לא מאוחר להיות גבר ולבקש סליחה, זו לא בושה כי אם זכות גדולה - זה הזדמנות שלך לצאת גבר אמיתי.
ואם לא, בצער רב ניפרד ממך לשבועיים, כי אני לבטח לא מתכוון להשלים עם יחס כזה לאחד מהמנהלים שלי, בשום פנים ואופן - לא אני ולא חיים.

תחשוב, ותעשה את הדבר הנכון

עז77.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #61 ב- : אוגוסט 27, 2007, 01:56:52 »
אתה תיהיה נאמן לחוקי הפורום ותנהג לפי החוקים.

אם יש "פלסטינים" אז אין ישראל אלא יש "פלסטין". כשאתה משתמש במילה "פלסטינים" אתה בעצם יורק על התנ"ך, אתה שולל את קיומה של ארץ ישראל, ומצדיק את קיומו של עם "פלסטיני" שאדמתו היא "פלסטין". פעם הערבים האלה טענו שהם חלק מסוריה הדרומית, אחרי שהשקר הזה לא עבד, הם החליטו שהם "פלסטינים" ואם אתה קונה את השקר הזה, אתה צריך להתבייש ולתקן את עצמך. הבעיה היא אצלך, לא אצלינו, אתה מתעצבן עלינו שאנחנו מאמינים בקיומה של ארץ ישראל ובעם ישראל? זה עצוב.

אנחנו פורום כהניסטי ולא נשרת את התעמולה הערבית המוסלמית הנאצית, שמטרת היא להשמיד אותנו.

אתם חולי נפש אם אתם באמת חושבים שאתם תקבעו לגולשים מה לחשוב ומה להגיד. חחחח ככה אתם מתכננים להצליח?! הצחקתם אותי! להכתיב לאנשים מה לחשוב ומה להגיד?
אתם מדברים על בולשביקים? אתם בעצמכם בולשביקים. אם התחלתי להתעניין ברעיונות שלכם ברצינות ורציתי לתמוך בכם אז הקטע ההזוי הזה לגמרי הוריד לי את העניין ממכם.
אתה ידוע מה מצידי תחסום אותי "מנהל מפחיד". אבל אני אחליט אם לקרוא לפלסטינים פלסטינים או ערבים ולא אתה! דביל!
בס''ד

סיני ידידי!
ראשית ההתבטאות החריפה והקיצונית שלך כלפי ידידינו אהרן איננה במקום ,ולמען אהבת-ישראל ראוי שתביע חרטה והתנצלות עליה, שנית -בכדי להבין מדוע המונח '' פלשתינה '' איננו משוייך כלל לאומה של האויב הערבי הנאצי ששורשו בכנופיות של ליסטים שהיו שודדים ארחות סוחרים במדבר , בתקופת הג'אהליי'ה ( לפני שנת 625 לסה''נ) שאז הקימו את דתם המבוססת על יסודות הנצרות ששאבה את יסודותיה מהיהדות של ימי בית -שני.
אינני רוצה להלאות אותך בהרבה פרטים הסטוריים ,אולם אקצר ואומר שבסוף תקופת בית-שני בשנת 63 לסה''נ שלטו אנשי הליגיון הרומאי ביהודה ומונה נציב מטעם הליגיון  בסורי'ה ואחד מתפקידיו הי'ה לדכא מרד יהודי כנגד הרומאים ביהודה שבה מינה הקיסר הרומי מפקח ששמו הי'ה גסיוס פלורוס ,שלרשותו עמד גדוד מצומצם מאד של חיילים , והוא הי'ה אמור לדווח לנציב קסטיוס גלוס  שישב כאמור בסורי'ה ושם הליגיון שעליו פיקד נקרא '' פלסטינה '' ולכן נקראה סורי'ה דאז '' סורי'ה -פלסטינה '' מכיוון שהלז גייס גם מבני סורי'ה לכוחותיו , ומשפרץ מרד-החשמונאים בשנים 66-67 לסה''נ  אכן עלה על ירושלים בעקבות המרד ,וניגף לפני החשמונאים.
בעקבות כך עלה טיטוס המצביא הרומאי יש''ו ,על ירושלים ושרף את בית-המקדש בעוונותינו הרבים , והגלה את היהודים למקומות שונים על-מנת למנוע מרד נוסף , וקרא לארץ הקודש '' פלסטינה '' על שם הגדוד הרומאי שהושמד ע''י אבותנו החשמונאים זיע''א .
שם זה איננו ראוי להזכר כלל ע''י עם שמבכה את שריפת בית-המקדש בכל הדורות ,מכיוון שניתן ע''י הצורר טיטוס יש''ו -ושם רשעים ירקב , ששחט ילדי ישראל וכהנים ושפך דמם כמים סביבות ירושלים ואין קובר .
אכן קיצרתי הרבה במאורעות,והזכרתי את הפרטים הנחוצים בלבד , לכן ידידי סיני , הבן שהתעמולה השמאלנית היא זו שהשאילה שם זה לפורעים נאצים בני ערב, שאין להם שום קשר לשם זה ,והדביקו להם אותו על-מנת ליצור זיקה הסטורית כלשהיא שעליה יוכלו לבסס את מעשי הנבלה שלהם.
בתקווה שהצלחתי להבהיר לך , מדוע לא ראוי שיזכר שם זה הידוע לשימצה ,ומה גם שאין לו שם קשר לאויב הערבי הנאצי יש''ו , שבאותה התקופה הי'ה בנוי משבטים של לסטים שודדי מדבר , וחי בעדרים כמו חיות -בר, שכך אכן ראוי לו.
                                                                                       הגולה בארץ :smil037:
« עריכה אחרונה: אוגוסט 27, 2007, 02:01:31 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #62 ב- : אוגוסט 29, 2007, 11:29:17 »
שיגיד מה שבא לו נוכל כל פעם להגיד לו "נ.ב. אין פלסטינים זה שקר סילוף"
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #63 ב- : אוגוסט 29, 2007, 13:38:00 »
שיגיד מה שבא לו נוכל כל פעם להגיד לו "נ.ב. אין פלסטינים זה שקר סילוף"

הוא כבר לא. לפחות ל-14 יום הקרובים.
כל אחד אחר כן. זה מה שהוחלט (אם קראת מה שנִכתב פה קודם).

מנותק sunshineonsinai

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #64 ב- : אוגוסט 29, 2007, 15:08:32 »
מדבר סיני ואני לא אשאר הרבה זמן אל תדאגו רק רציתי להגיד לכם שמה שעשיתם זה מעשה עלוב והפסדתם המון בגלל זה אם הייתם מתנהגים כמו חיים ומשכנעים אותי אז הייתי אולי מסכים אבל עכשיו זה לא משנה אני מיציתי אותכם בייייייייייייייייייייייייי

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #65 ב- : אוגוסט 29, 2007, 15:31:38 »
מדבר סיני ואני לא אשאר הרבה זמן אל תדאגו רק רציתי להגיד לכם שמה שעשיתם זה מעשה עלוב והפסדתם המון בגלל זה אם הייתם מתנהגים כמו חיים ומשכנעים אותי אז הייתי אולי מסכים אבל עכשיו זה לא משנה אני מיציתי אותכם בייייייייייייייייייייייייי

אילו אתה מצפה שנעמוד אל הברכים וניתחנן לטובות שלך אז יש לך טעות קטנה.
טובה זה משהוא שאתה אוסה ללא בקשה.
ולא רוצה לא צריך.
NEXT
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #66 ב- : אוגוסט 29, 2007, 16:09:24 »
מעשה עלוב?אתה העלבת את אהרן.היית יכול להתנצל,אבל מה כמו כל בן אדם שחושב שהתנצלות היא חלק מפגיעת "הכבוד האישי".וזה שחבר של אבא שלך עובד במשרד הפנים,ובגלל "שהעלבנו" אותך אתה לא רוצה לעזור,אנחנו לא מעוניינים באינטרסנטים.כולנו פה עוזרים לחיים וגם ליהודים אחרים מתוך אהבה,ואנחנו לא מצפים לשום שכר.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 29, 2007, 16:11:13 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #67 ב- : אוגוסט 29, 2007, 16:32:03 »
נו, בסדר, אם אתה מסכים עם חיים, וחושב שהוא אדם שקול והוגן, למה שתפסיק את "ההליכים" להעלתו רק בגללנו?

עכשיו אני שואל, מה זה השטויות האלה?
אני חושב שאתה מתנהג בטפשות ובילדותיות, עם כל מיני משחקי כבוד, השפלות, ועלבונות.
מנהלים, כנראה שלא נצטרך לעשות את הטעות הזאת שוב. לא נחזיר את סיני!
(כמובן שאפשר לכפר על דברים שנאמרו, אך זה יהיה קלול בבקשת סליחה מחברי הפורום שאליהם פנית בצורה גסה)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 29, 2007, 16:37:28 על ידי פּז »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #68 ב- : אוגוסט 29, 2007, 17:19:58 »
בס''ד

סיני!!
ראוי שתקרא את מה שכתבתי בהודעתי הקודמת עבורך באשכול זה .חבל שאינך מוכן להכיר בעובדות ההסטוריות  ואינך מוכן לשנות דפוסים שהקנה לך השלטון השמאלני הבולשביקי באמצעות מערכת החינוך שלו ,שהיא '' בית -חרושת  לשמאלנים '' וכן בכלי התשקורת בהם הוא מצייר לך מציאות שיקרית ומסולפת בנקודות מסויימות , כגון בנקודה הנדונה באשכול זה.
                                                                                             הגולה בארץ :smil037:                                                                     
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''