כתב נושא: מה זה השטויות האלה?  (נקרא 13618 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:39:32 »
אני מצטער אם הבנתם אותי לא נכון.
אם הפורום דמוקרטיה או לא, זה בכלל לא העניין!
העניין הוא שחוק הוא חוק וחוק חייבים לקיים, בנאדם יכול לבוא ולומר שהוא לא מסכים ולמחות, אבל לבוא ולומר "אני מצפצף על החוקים ואני לא אקיים אותם כי אני לא מסכים איתם" זה כבר סיפור שונה לגמרי! ועל זה אני מדבר!
אבל החוקים האלה פוגעים בחופש הביטוי, והפורום הוא בשביל להתבטא, כל פורום שהוא .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:40:18 »
למרות שאין דמוקרטיה.
אולי זה רק רעיון שמנהלים יפתחו נושא ושם סקר האם להרשות להישתמש במונך פלסטיני.
במיקרה כזה אני אישית אתמוך באישור.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:41:42 »
זה אומר שיש צורך בביטול החוק, שאני אישית בעד הביטול שלו כי אם בנאדם רוצה לקרוא לערבים בשמם האמיתי זה צריך לבוא ממנו.
פשוט צריך להודיע שעדיף לקרוא לערבים בשמם האמיתי,מותר לשכנוע, אסור מכריח.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 19:43:32 על ידי oferst »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:43:53 »
 :V:

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:53:04 »
שוב הסקר יבין אבל.
אילו ההחלטה תהיה לשנות:כבר לא יהיוא שום בעיות אם השימוש במילה פלסטיני
אילו ההחלטה תהיה להמשיל לאסור שימוש במילה: כולם יפסיקו להישתמש במילה פלסטיני לא משנה מה ומי ואף אחד לא יצעק שיש חופש ביטיוי.
נישמה הוגן נכון?
 :)
כמו שאמרתי אני אישית תומך בלשנות ולאפשר שימוש במילה פלסטיני.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:12:50 »
למה אתה מאשר?
מה, זה שהחוק יקבע בצורה דמוקרטית, ע"י הכרעת רוב, אומר פתאום שהחוק שיתקבל לא יפגע בזכות לחופש הביטוי? לא!
מתוך כבוד והבנה של משתמש ספציפי אל/את אופי הפורום, השימוש במילה הזאת מנוגד לרעיונות התנועה, שכן שימוש בה באופן נורמלי לחלוטין, סתם במשפט, בלי שום אמצעי המראה על "גוזמה", נותן לה לגיטימיות.

דני: כולכם יהודונאצים.
מוטי: אתה טועה, אנחנו לא יהודונאצים.

מהדיאלוג הזה נובע שיש סיכוי מסויים ש"הם" יהודונאצים, כלומר עובדה זו נתונה לויכוח, כלומר יש סיכוי שיש "פלסטינים".

Aaron

• אורח
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:13:53 »
סיני צודק במאה אחוז .
סיני צודק במאה אחוז. אנחנו בולשביקים וחולי נפש, יש פלסטינים ואני דביל.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:15:36 »
  חבר'ה, קיראוּ בבקשה את הסימוכין שנתתי. זה בדיוק בשביל אותם ה"חדשים" שלא היוּ כשהנושא דוסקס ולובן. הם לא אשמים שהם מגיבים כך. מי שלא מבין את כל הרקע וּמושפע רק מהסיסמאות הנבובות שמפמפמים לו כל הזמן על "חופש הביטוי!" "חופש הביטוי!" בלי להבין ש"בשם הנאורוּת" הם שותלים בנוּ שקרים כדי בדיוּק למנוע מאיתנוּ את חופש-הדיעה בפרט ואת חופש-המחשבה בכלל, עלוּל לחשוב שכאן יש דיקטטורה פאשיסטית-בולשביקית בעוד שההיפך הוא הנכון- אנחנוּ אלה שמנסים לעצור בטיפות של דם את שטיפת-המוח הארסית הפאשיסטית של המִמסד השקרני שרוצה לקחת לנוּ את הזכוּת הדמוקרטית הבסיסית- הזכוּת לחשוב ולדעת את האמת.

אני שוב מתרה: כל מי שמופתע, מבולבל, לא יודע איך לאכול את זה- נא לקרוא את הסימוכין המלאים עד סופם.
תודה.

http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=6363.msg43985#msg43985

אֹהד, אותך אני באמת לא מבין. ככל הזכור לי לא היית נגד אז כשהנושא נדון. מה קרה פתאום עכשיו?
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 20:18:57 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:19:40 »
אני חושב שזה סקר יהיה רעיון נהדר.
בכול זות חוק שרוב התנועה מיתנגדת לו זה ביכלל לא רעיון טוב.
צריך סקר כדי לדעת מה חושבת התנועה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:23:12 »
  חבר'ה, קיראוּ בבקשה את הסימוכין שנתתי. זה בדיוק בשביל אותם ה"חדשים" שלא היוּ כשהנושא דוסקס ולובן. הם לא אשמים שהם מגיבים כך. מי שלא מבין את כל הרקע וּמושפע רק מהסיסמאות הנבובות שמפמפמים לו כל הזמן על "חופש הביטוי!" "חופש הביטוי!" בלי להבין ש"בשם הנאורוּת" הם שותלים בנוּ שקרים כדי בדיוּק למנוע מאיתנוּ את חופש-הדיעה בפרט ואת חופש-המחשבה בכלל, עלוּל לחשוב שכאן יש דיקטטורה פאשיסטית-בולשביקית בעוד שההיפך הוא הנכון- אנחנוּ אלה שמנסים לעצור בטיפות של דם את שטיפת-המוח הארסית הפאשיסטית של המִמסד השקרני שרוצה לקחת לנוּ את הזכוּת הדמוקרטית הבסיסית- הזכוּת לחשוב ולדעת את האמת.

אני שוב מתרה: כל מי שמופתע, מבולבל, לא יודע איך לאכול את זה- נא לקרוא את הסימוכין המלאים עד סופם.
תודה.

אֹהד, אותך אני באמת לא מבין. ככל הזכור לי לא היית נגד אז כשהנושא נדון. מה קרה פתאום עכשיו?
דווקא הייתי נגד, בדוק שוב .

ציטוט
א. סיני אמר שאם אנחנו מצנזרים אנחנו כמו הבולשיביקים חולי הנפש .
ב. סיני לא אמר שיש עם פלסטיני .
ג. דיביל...ממ... :-X (סתם, הוא צריך להתנצל !)

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:25:47 »
למה אתה מאשר?
מה, זה שהחוק יקבע בצורה דמוקרטית, ע"י הכרעת רוב, אומר פתאום שהחוק שיתקבל לא יפגע בזכות לחופש הביטוי? לא!
מתוך כבוד והבנה של משתמש ספציפי אל/את אופי הפורום, השימוש במילה הזאת מנוגד לרעיונות התנועה, שכן שימוש בה באופן נורמלי לחלוטין, סתם במשפט, בלי שום אמצעי המראה על "גוזמה", נותן לה לגיטימיות.

מהדיאלוג הזה נובע שיש סיכוי מסויים ש"הם" יהודונאצים, כלומר עובדה זו נתונה לויכוח, כלומר יש סיכוי שיש "פלסטינים".

השימוש במילה הוא ליגיטימי לחלוטין, מאחר ולכל אחד יש את הזכות להשתמש במילים שהוא מורגל אליהן, ומצוין שיש סיכוי שיש פלסטינים, לנו יש את הסיכוי שאין, וכל פעם יבואו לפה אנשים חדשים עם טיעונים חדשים --> אנחנו נביא טיעונים חדשים המפריכים זאת = שיפור ביכולת הוויכוח .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:26:55 »
סקר קטן יפתור הרבה בעיות  aa5

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:29:05 »
סקר קטן יפתור הרבה בעיות  aa5
יש לנו כאן בעיה שסקר לא יפתור.
אם יש כאן רוב שאומר שצריך לצנזר את השימוש במילה "פלסטינים", זה לא אומר שזה הדבר הנכון לעשות.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:31:52 »

תודה.

דווקא הייתי נגד, בדוק שוב .

דווקא לא, אמרת שפשוט לא הבנת נכון בהתחלה, ושעכשיו אתה מסכים.
זה היה אז בדיוּן שקדם לאשכול שאני פירסמתי.
באשכול שאני פירסמתי, כבר בכלל לא התנגדת.

ציטוט
ציטוט
א. סיני אמר שאם אנחנו מצנזרים אנחנו כמו הבולשיביקים חולי הנפש .
ב. סיני לא אמר שיש עם פלסטיני .
ג. דיביל...ממ... :-X (סתם, הוא צריך להתנצל !)

א'. לא, אם אנחנו לא מצנזרים אנחנוּ פוגעים בעצמנוּ- כמו נאצות נגד הרב כהנא זצ"ל הי"ד או השוואה בין השואה לַנכּבּה.
ג'. בהחלט!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 20:32:23 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:33:51 »
בואו ננסה שמשהוא יפתח סקר כזה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:41:22 »
גם בשן, כתבתי :
"גם בשן וגם גלעד:
אם יהיה אסור להשתמש במילה פלסטינים, התנתקות, וכל שאר הביטויים, והאיסורים האלה לא חלים על שמאלנים הרי שאין כל טעם באיסורים אלו, מאחר והימנים האמיתיים פשוט לא ישתמשו במושגים אלו."
לפני כן, התנגדתי בכלליות, וכעת אני שוב מתנגד בכלליות לאור הבעיות שנוצרו (האמת, ידעתי שזה יבוא) .

ציטוט
א'. לא, אם אנחנו לא מצנזרים אנחנוּ פוגעים בעצמנוּ- כמו נאצות נגד הרב כהנא זצ"ל הי"ד או השוואה בין השואה לַנכּבּה.
לא, את ההשוואה של הנכבה לשואה, ואת המילה פלסטינים אין צורך לצנזר, רק להתווכח, אני דוגל במשפט המפורסם של כהנא :
"Those who cannot debate, defame."
ולכן, בחסימה או צנזור, אנחנו בעצם מצדיקים את השימוש במונח הזה וההשוואה הזו, וטוענים שהן נכונות .

לעומת זאת, מי שמקלל את כהנא, מושעה מיידית .

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:46:59 »
למה אתה מאשר?

השימוש במילה הוא ליגיטימי לחלוטין, מאחר ולכל אחד יש את הזכות להשתמש במילים שהוא מורגל אליהן, ומצוין שיש סיכוי שיש פלסטינים, לנו יש את הסיכוי שאין, וכל פעם יבואו לפה אנשים חדשים עם טיעונים חדשים --> אנחנו נביא טיעונים חדשים המפריכים זאת = שיפור ביכולת הוויכוח .

הבנת הנִקרא.

אני חוזר על דבריי.

א'. מתי כן מותר להשתמש במילה הנ"ל ?

אם רוצים להשתמש בה דווקא כדי להסביר באמצעוּתהּ את מוּפרכוּתהּ ואת אבסורדיוּתהּ. השימוּש במונח לא מַזיק לנוּ כשאנחנוּ באים להסביר באמצעותו את מופרכותו ואת שיקריוּתו ליריבים שׂמאלניים. הוא כן מַזיק לנוּ אם אנחנוּ משתמשים בו "בינינוּ", כי הוא מחדיר את קיומו השיקרי לַתודעה, וּבכך "מודה" כביכול שאין ארץ ישראל ויש עם "פלסטיני". וזה פוגע בנו כתנועה כהניסטית (גם אם חלֶק כאן לא "מגדירים" עצמם ככאלה. אז זה פוגע בַּחלֶק שכּן).

ב'. אין הבקשה חלה על יריבים פוליטיים. להם- ודאי שמותר להשתמש בביטוי. וכל הדברים האלה המצוטטים לעיל וכן יתר הדברים- כולם כתובים בַּסימוּכין שהבאתי (מומלץ לקרוא, ויעזור להבין):

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:48:34 »
בחיי, הבנת הנקרא גם בשן .
אם יהיה אסור להשתמש במילה פלסטינים, התנתקות, וכל שאר הביטויים, והאיסורים האלה לא חלים על שמאלנים הרי שאין כל טעם באיסורים אלו, מאחר והימנים האמיתיים פשוט לא ישתמשו במושגים אלו."
לפני כן, התנגדתי בכלליות, וכעת אני שוב מתנגד בכלליות לאור הבעיות שנוצרו (האמת, ידעתי שזה יבוא) .
אני מתנגד ל-כ-ל צינזור, גם אם כהניסט משתמש במילה הזו .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:52:23 »
גם בשן.
יש אנשים שרוצים לשנות החוק.
זה נורמלי ה לגיטימי.
יהיה מאוד נחמד אילו יהיה סקר בנושא כדי לדעת כמה אנשים רוצים לשנות את החוק.
במיקרה והרוב נגד שינוי החוק זה ניצחון לחוק ולא יותר עירורין כי זו החלטץת הרוב.
מה כול כך קשה להכין סקר קטן  :(

מנותק sinai

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • תמיד נזכור אותך סיני אהובתנו
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 26, 2007, 20:58:03 »
אנו נותנים שמאלניים כמו TAREN וSSN לכתוב פה, למרות שדיבריהם מגעילים ובוגדניים. כי אנו רוצים לאמן את הנוער שלנו בעימותים עם בוגדים כאלה.

סיני, אם אתה רוצה להשתמש במונח השיקרי והאנטי יהודי "פלסטינים", אני סבור שצריך לתת לך לעשות זאת בתנאי שתבין שחברינו יתווכחו איתך על מנת להוכיח שמילה כוזבת זו עושה נזק עצום לעם ישראל. אם גולש כמו סיני רוצה לומר משהו שמשרת את האוייב הערבי הנאצי (אולי לא בכוונה זדונית אלא מחוסר ידע בנושא), בסדר שיאמר זאת, אבל שהוא ידע שיש לחברים שלנו את הזכות ואפילו את החובה להתווכח על הדבר.

אילו סיני היה פונה אלינו בעניין בכבוד, הייתי אומר לו זאת. לא שאני מקבל את המונח הערבי הנאצי הזה ח''ו, כי אין למונח המרושע הזה שום לגיטימיות. אולם אנו כן נותנים אנשים לומר דברים שיקריים על מנת להפריך את השקר.

אך סיני עשה משהו לא מקובל: הוא העליב את המנהלים שלנו באופן אישי. הוא קרא לפחות אחד מהם "דביל". זה לא מקובל עלי. אף אחד לא העליב את סיני, והוא מייד התחיל עם יחס מזלזל ומעליב.

לכן, אני מצפה שסיני יתנצל על שהוא קרא למנהל "דביל". אם הוא יעשה זאת, נוכל להתווכח אם יש "פלסטינים" אם לאו. אולם בלי עלבונות אישיים.

חיים שלום לך ותודה שהגבת פה זה מאוד חשוב כי עובדה שאתה מסכים איתי ולא עם המנהל שלך. פלסטינים ערבים זה לא משנה הם עדיין האויבים שלנו ואני עדיין לא סובל אותם
אבל חילק ראבק מה זה המשטרת מילים האלה פה?? "לציית לחוקים" מה שאסור להשתמש במילה כזו או אחרת?? מחר המנהלים יקבלו ג'ננה שאני צריך להגיד במקום אמרקאים "בני עשיו" זה חרטא לגמרי! הסיבה היחידה שאני קראתי למנהל שלך דביל זה כי הוא באמת דביל אם זה הדרך שבה הוא חושב שאנשים יצטרפו אליכם. אולי אתה לא מכיר ישראלים מספיק טוב
אז אני אגיד לך שברגע שמנסים להכתיב לישראלים משהו הם לא יקבלו את זה! אתה רוצה לשנות את דעתי תנסה לשכנע אותי ואל תחוקק את הדיעה שאתה רוצה לשכנע בפורום.

אני מצטער שהתעצבנתי חיים זה פשוט נראה לי כזה פלצני ואידיוטי כל הסיפור הזה. זה בכלל לא רמה של מי שרוצה תנועה גדולה.

ואיטרנל אם לדעתך בן אדם שעומד על שלו הוא דרמה קווין אז אחד כמוך שנותן שיכתיבו לו איך לדבר לחשוב להשתין ולישון הוא בובה בלי עמוד שידרה אז עדיף לי להיות דרמה קווין עם עמוד שידרה! מצטער מה לעשות

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 26, 2007, 21:03:52 »
גם בשן, כתבתי :
"גם בשן וגם גלעד:

עובדה שיש ימניים אמיתיים שכן משתמשים במונחים האלו. למה לדעתך נצטרכנוּ לפתוח אשכול שוב המבקש מהם לחדול לעשות כן בפורום זה?

ציטוט
ציטוט
לא, את ההשוואה של הנכבה לשואה, ואת המילה פלסטינים אין צורך לצנזר, רק להתווכח, אני דוגל במשפט המפורסם של כהנא :
"Those who cannot debate, defame."
ולכן, בחסימה או צנזור, אנחנו בעצם מצדיקים את השימוש במונח הזה וההשוואה הזו, וטוענים שהן נכונות .

לעומת זאת, מי שמקלל את כהנא, מושעה מיידית .

אבל לא מדובר ביריבים פוליטיים כאן! אנחנוּ מדברים על חברים החיים יחד בקהילה שמגדירה עצמה ככהניסטית. מי שישתמש במילה שפוגעת בקהילה ביודעין- הוא לא חבר אלא יריב, והוא יקבל עימות כמו שיאה ליריבים פוליטיים שנכנסים לַפורום. והוא לא יושעה אלא אם ישתמש בה לא בשביל להתעמת אלא בשביל לפגוע ממש.

מי שמהחברים שלנוּ ישתמש בַּמילה בטעות (חייב להיות "בטעות" שהרי אם הוא ימני אמיתי כלומר חלֶק מהחברים בַּקהילה הוא לא היה משתמש בה בכוונה, נכון?),- יצנזרוּ לו (והוא יגיד תודה ונִסלח לו על ה"החלקה", כי אנוּ מבינים שזה היה בטעוּת וּבלי כוונה לפגוע בּנוּ או בָּעקרונות של תנועתנוּ חלילה).
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 21:04:43 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 26, 2007, 21:11:02 »
אלון אומר שנוח לו להשתמש במונח פלסטיני, כי זה יותר נוח, ואלון הוא כהניסט למהדרין .
חוץ מזה, אסור לנו לגעת בהודעות של אף אחד .

פלסטיני, פלשתינאים, פלשתין, פלסטין  :P

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 26, 2007, 21:21:01 »
אנו נותנים שמאלניים כמו TAREN וSSN לכתוב פה, למרות שדיבריהם מגעילים ובוגדניים. כי אנו רוצים לאמן את הנוער שלנו בעימותים עם בוגדים כאלה.

סיני, אם אתה רוצה להשתמש במונח השיקרי והאנטי יהודי "פלסטינים", אני סבור שצריך לתת לך לעשות זאת בתנאי שתבין שחברינו יתווכחו איתך על מנת להוכיח שמילה כוזבת זו עושה נזק עצום לעם ישראל. אם גולש כמו סיני רוצה לומר משהו שמשרת את האוייב הערבי הנאצי (אולי לא בכוונה זדונית אלא מחוסר ידע בנושא), בסדר שיאמר זאת, אבל שהוא ידע שיש לחברים שלנו את הזכות ואפילו את החובה להתווכח על הדבר.

אילו סיני היה פונה אלינו בעניין בכבוד, הייתי אומר לו זאת. לא שאני מקבל את המונח הערבי הנאצי הזה ח''ו, כי אין למונח המרושע הזה שום לגיטימיות. אולם אנו כן נותנים אנשים לומר דברים שיקריים על מנת להפריך את השקר.

אך סיני עשה משהו לא מקובל: הוא העליב את המנהלים שלנו באופן אישי. הוא קרא לפחות אחד מהם "דביל". זה לא מקובל עלי. אף אחד לא העליב את סיני, והוא מייד התחיל עם יחס מזלזל ומעליב.

לכן, אני מצפה שסיני יתנצל על שהוא קרא למנהל "דביל". אם הוא יעשה זאת, נוכל להתווכח אם יש "פלסטינים" אם לאו. אולם בלי עלבונות אישיים.

חיים שלום לך ותודה שהגבת פה זה מאוד חשוב כי עובדה שאתה מסכים איתי ולא עם המנהל שלך. פלסטינים ערבים זה לא משנה הם עדיין האויבים שלנו ואני עדיין לא סובל אותם
אבל חילק ראבק מה זה המשטרת מילים האלה פה?? "לציית לחוקים" מה שאסור להשתמש במילה כזו או אחרת?? מחר המנהלים יקבלו ג'ננה שאני צריך להגיד במקום אמרקאים "בני עשיו" זה חרטא לגמרי! הסיבה היחידה שאני קראתי למנהל שלך דביל זה כי הוא באמת דביל אם זה הדרך שבה הוא חושב שאנשים יצטרפו אליכם. אולי אתה לא מכיר ישראלים מספיק טוב
אז אני אגיד לך שברגע שמנסים להכתיב לישראלים משהו הם לא יקבלו את זה! אתה רוצה לשנות את דעתי תנסה לשכנע אותי ואל תחוקק את הדיעה שאתה רוצה לשכנע בפורום.

אני מצטער שהתעצבנתי חיים זה פשוט נראה לי כזה פלצני ואידיוטי כל הסיפור הזה. זה בכלל לא רמה של מי שרוצה תנועה גדולה.

ואיטרנל אם לדעתך בן אדם שעומד על שלו הוא דרמה קווין אז אחד כמוך שנותן שיכתיבו לו איך לדבר לחשוב להשתין ולישון הוא בובה בלי עמוד שידרה אז עדיף לי להיות דרמה קווין עם עמוד שידרה! מצטער מה לעשות

סיני, אנחנוּ לא מצפים שכל מי שיצטרף אלינוּ יבין כבר מהיום הראשון שלו פה שהמילה הזאת היא שקר ויתרגל תוך שנייה לא להשתמש בה. זו לא "משטרת מילים". אנחנוּ יודעים שאתה יודע היטב שהמילה הזו היא שקר. כיוון שאתה חדש יחסית, קשה לך עוד ליישׂם הבנה זאת בפועל וּלהפסיק מיידית את השימוש בה, למרות שהיית ודאי רוצה בכך.

אנחנוּ עורכים (=מצנזרים) על-מנת לעזור לאלה שמעוניינים להיפטר מההרגל המגונה הזה אבל לא מצליחים כי קשה להם (לא שמים לב, לא בודקים, לא רגילים להקפיד על דברים כאלה מִטבע הדברים וכו'..), לא לאלה שגם לא מעוניינים,- שהם יריבינוּ (או סתם חברים "דווקאיים"-קשקשנים-להכעיס כמו אֹהד. :P). זה הכל.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 21:23:50 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 26, 2007, 21:22:58 »
אלון אומר שנוח לו להשתמש במונח פלסטיני, כי זה יותר נוח, ואלון הוא כהניסט למהדרין .
חוץ מזה, אסור לנו לגעת בהודעות של אף אחד .

פלסטיני, פלשתינאים, פלשתין, פלסטין  :P

פלסטיני, פלשתינאים, פלשתין, פלסטין,פלסטינים,ההיסטוריה של פלסטין,פלסטין הקדומה,המהפכה הפלסטינית,התרבות הפלסטינית,ההיסטוריה הפלסטינית,כלכלה פלסטינית, פוליטיקה פלסטינית, ראש ממשלה פלסטיני, שר חוץ פלסטיני.
נו איך  ;D
אני לא מבין למה אי אפשר להכין סקר :(

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 26, 2007, 21:35:20 »
  וסיני, אני דורש ממך התנצלוּת לאלתר על הסִגנון הבוטה והתוקפני שבו התבטאת כלפי מנהל, וּבכלל על רמת-הדיבור שלך. עלבונות אישיים אינם מקובלים בַּפורום, בשוּם מצב!