כתב נושא: ** שאלו את גיל אברהם - לתאריך 8 בינואר **  (נקרא 4372 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח
אשכול השאלות לגיל מתנהל כמו האשכול "שאלו את הימין האמיתי"
כל הודעה שאינה שאלה או פניה לגיל תמחק - כמו כן עפ"י בקשתו של גיל יוגבל האשכול ל 5 הודעות.
לאחר 5 הודעות האשכול ינעל - לכל גולש תותר רק הודעה אחת, במידה ונכתבו יותר מ 5 הודעות בטרם ננעל האשכול הודעות אלו ימחקו אוטומטית.

בברכה, עז77.
« עריכה אחרונה: ינואר 07, 2007, 10:14:25 על ידי עז77 »

בייקר

• אורח
בעניין: ** שאלו את גיל אברהם - לתאריך 8 בינואר **
« להגיב #1 ב- : ינואר 01, 2007, 23:56:59 »
גיל אברהם ישר כוח.
אם היית בעמדת השפעה אמיתית על הקורה במדינה באילו צעדים דחופים היית נוקט מיידית במידה והיית יכול לשנות באמת את המצב הנורא שקיים.מהי תוכניתך לשיפור המצב?

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #2 ב- : ינואר 03, 2007, 01:15:06 »
שלום גיל, ואת השאלה הבאה אני מעדיף לשאול אותך.

כמי שדעותיו תמיד היו ימניות אמיתיות, יוצא לי לפעמים לשוחח בקרב חברים וידידים על המצב, ולנסות לשכנע אותם בצידקת דרכינו.
אבל הרבה פעמים אנשים אומרים לי: "תשמע, אתה צודק, אבל יש לך בעיה - אתה רואה הכל בשחור או לבן, בחיים יש גם אזורים אפורים". כך הם אומרים לי.
או שיש כאלה שאומרים שאני רואה דברים באופן חדגוני מידי.

מה לומר לאנשים אלה וכיצד לשכנעם?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : ינואר 07, 2007, 02:00:19 »
גיל שלום רב,
אני חבר ותיק בפורום, ואני הייתי רוצה שתבהיר עניין חשוב:

צה"ל מאז 1982 לא עשה שום דבר הראוי לציון לטובה, הוא הולך מדחי אל דחי בביצועיו בשדה הקרב, הצבא אימץ "קוד אתי" שאין בינו לבין יהדות ולו דבר, תפיסות המערכת (הן של המטכ"ל והן מן המצטייר מן הדוחות המודיעיניות) לוקה בחוסר אדיר בכל הנוגע לאיסלם, להסטוריה האיסלמית ולמשמעויות שלו לגבי ימינו אנו.
צבא שנמצא במצב כה גרוע שאינו יודע דבר בעצם על אויבו ואפילו לזהותו אינו יודע (התפיסה העקומה כאילו מלחמתנו הוא מול האיסלם ה"קיצוני", בעוד שרוב האיסלם שוחר שלום) היאך זה אפשר להרגיש בטוחים לקראת המלחמה הבאה, ובכלל במערכה העולמית של האיסלם מול שאר העולם?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק jonywalker

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 07, 2007, 04:07:31 »
בס"ד למה אתם לא מביעים דעה בנושא כאוב כמו המיסוי הגבוהה על אופנועים ומכוניות בישראל דבר הגורם להחלשת האוכלוסיות החלשות עוד יותר
 נושא כאוב אחר הביטוח על אופנועים וקטנועים שכעת מרקיע לשחקים מדוע הכספים שמועברים ממילא לקופות החולים לא נעשה בהם שימוש במקרה של תאונת אופנוע מכונית למה לדוגמא מי שנוסע כנהג יחיד ברכב ומחזיק אופנוע או קטנוע בנוסף צריך לשלם פרמיה נוספת מלאה למה שהמדינה העושקת הזו לא תיתן פטור מלא ממכס מס קניה טסט וביטוח לכלים דו גלגליים עד נפח של 125 סמ"ק ובכך תעזור לעצמה לפתוח את צירי התנועה החסומים 

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 07, 2007, 15:38:31 »
שלום גיל ,
תודה על המאמץ והתשובה המצויינת משבוע שעבר.
רציתי לשאול אותך שאלה שקשורה בחוק השבות .
האם כל הקבוצה הרפורמית הרבנים והאנשים שקשורים לזה מנצלים לרעה
את השימוש בחוק השבות וזו מין פירצה להגיע לישראל ולקבל תנאים .
האם השילטון החילוני לא מנצל את הפירצה הזו .לפי דעתי יש ניצול לרעה .
מה יחסך למצב ואיך אתה רואה פיתרון לסוגיה הזו .ומדוע המיגזר הדתי לא נילחם לשינוי בחוק הזה?