כתב נושא: מיליציות הילדים של חזבאללה  (נקרא 7341 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אין לא יכול - יש לא רוצה
מיליציות הילדים של חזבאללה
« ב- : אוקטובר 15, 2006, 21:48:16 »
http://www.memri.org.il/Memri/LoadArticlePage.asp?entID=2035&entType=4&language=Hebrew

תחקיר בשבועון מצרי: לחזבאללה מיליציות חמושות של ילדים

השבועון המצרי "רוז אל-יוסף", פרסם תחקיר פרי עטו של מרפת אל-חכים תחת הכותרת "מיליציות הילדים של חזבאללה".  התחקיר חשף כי חזבאללה הקים מיליציות חמושות המונות למעלה מאלפיים ילדים שהידים בגילאי 15-10 וכי אגודת "צופי המהדי", הקשורה לארגון חזבאללה, היא שמכשירה את הילדים למסור את נפשם.[1]

חזבאללה מגייס ילדים מתחת לגיל 10

על פי תחקיר "רוז אל-יוסף": "חזבאללה לקח ילדים טהורים והרכיב מיליציות חמושות המונות למעלה מאלפיים ילדים בגילאי 15-10. לפני פרוץ המלחמה האחרונה עם ישראל [באוגוסט 2006] הופיעו ילדים אלו מידי שנה רק במסגרת חגיגות יום ירושלים כיחידות [המכונות] יחידות ה-14 בדצמבר, אך היום הם נושאים את הכינוי 'אסתשהאדיון' [מוסרי נפש]..."

כמו כן נאמר בתחקיר כי לאור המלחמה הבלתי פוסקת בדרום לבנון זה שנים ארוכות, "חזבאללה נהג תמיד לגייס בני נוער וילדים ולהכשירם ללחימה כבר משנות חייהם הראשונות. [מדובר] בילדים שטרם מלאו להם עשר שנים, הלובשים מדי צבא [בצבעי] הסוואה, מסווים את פניהם בצבע שחור, נשבעים את שבועת הג'יהאד ומלחמת הקודש ומשתייכים לאגודת 'צופי המהדי'...

הילדים נבחרים על ידי האחראים לגיוס בחזבאללה על פי קריטריון אחד והוא עובדת היותם ילדיהם של מוסרי נפש."

הכשרת הילדים להיות שהידים

התחקיר הצביע על מעורבותה של אגודה המכונה "צופי המהדי" בהכשרת מיליציות הילדים עבור חזבאללה: "חינוכם של הילדים מגיל קטן להיות אסתשהאדיון בנעוריהם כפי שעשו אבותיהם נעשה על ידי אגודת 'צופי המהדי'." אגודה זו "הקשורה לחזבאללה מלמדת את הילדים את יסודות האידיאולוגיה השיעית ואת האידיאולוגיה של חזבאללה... [כותרת] השיעור הראשון שחזבאללה מלמד את המיליציות החמושות של הילדים היא - 'ישראל מדינה בת חלוף'. [שיעור זה] מהווה תמיד חלק חשוב מתוכנית [הלימוד]..."

על פי התחקיר "אגודת 'צופי המהדי' נוסדה בלבנון ב- 5 במאי 85'... על פי הסטטיסטיקה האחרונה שערכה האגודה ב-2004 היו חברים באגודה 120 אסתשהאדיון.

מטרת האגודה להכשיר דור אסלאמי משובח על פי [עקרון] 'ולאית אל-פקיה' [שלטון חכם ההלכה] ולהתכונן להופעתו של האימאם המהדי. חברי האגודה, ובהם הילדים, מבטיחים לציית למפקדים, להביא גאווה לאומה ולהתכונן לסייע למהדי."

"אומה שילדיה מוסרים את נפשם – מנצחת"

על פי התחקיר, סגנו של מזכ"ל חזבאללה, נעים קאסם, אמר לרדיו קנדה: "אומה בעלת ילדים אסתשהאדיון היא אומה מנצחת יהיו אשר יהיו הקשיים הניצבים בפניה. ישראל אינה יכולה לכבוש אותנו או לחלל את אדמותינו משום שיש לנו בנים שהידים שיפנו מעל פני האדמה את זוהמת הציונים שכבשו אותה וחיללו אותה. הדבר יעשה באמצעות דמם של האסתשהאדיון כדי שנשיג בסופו של דבר את מטרותינו."

--------------------------------------------------------------------------------

[1][1]  רוז אל-יוסף (מצרים), 18.8.2006
שהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים
שהגלים מתחזקים, החברים מתגלים

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: מיליציות הילדים של חזבאללה
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 15, 2006, 22:08:35 »
ציטוט
"אומה שילדיה מוסרים את נפשם – מנצחת"

בדיוק, ולכן אנחנו ננצח, עם הנוער הנפלא שלנו, ילדות צעירות שלא מפחדות
לשבת בכלא על קידוש השם, נערים שלא נרתעים מאלות, פרסות סוסים
ורימוני גז מדמיע...

הערבושים לא מקריבים את ילדיהם למטרות נעלות אלא בכדי שיתקיים בם
"והוא יהיה פרא אדם".
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אין לא יכול - יש לא רוצה
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 15, 2006, 22:12:22 »
עדיין לשלוח תילדים להתאבד על חיילים ? זה לא מוסרי זה שריטה עמוקה בראש.
(אני מדבר על הערבים, אנחנו לא שולחים אנשים למות או להפגע)
שהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים
שהגלים מתחזקים, החברים מתגלים

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 15, 2006, 22:16:08 »
עדיין לשלוח תילדים להתאבד על חיילים ? זה לא מוסרי זה שריטה עמוקה בראש.
(אני מדבר על הערבים, אנחנו לא שולחים אנשים למות או להפגע)
בדיוק.  ולנוער שלנו אף אחד לא שוטף את המוח.  אף אחד לא מבטיח חיי עולם הבא
עם 72 בתולות ונהרות של יין.  הנוער שלנו מתנדב מרצונם החופשי.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 21, 2006, 15:28:34 »
אין עוד מה להגיד חוץ מיימח שמם וזכרם...
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : נובמבר 25, 2006, 20:13:10 »
אני רק רוצה להזכיר את תופעת: "ילדי המוקשים"- של איראן.
במלחמת איראן-עירק, בין סדאם חוסיין לאייטולה רוחאללה חומייני, הצבא העיראקי פלש לאיראן והקים שם ביצורים, האיראנים לחמו מלחמת התאבדות (כמו היפנים במלחמת העולם השניה) ושלחו עשרות אלפי ילדים לרוץ לתוך שדות מוקשים עירקאים עבכדי לפלס דרך לכוחות האיראניים הבאים אחריהם, ולכן זה לא מפתיע שאנחנו רואים תופעות כאלה, ראוי גם להזכיר את ילדי הRPG של עראפת בלבנון 82' שחיילי צה"ל נמנעו מלירות עליהם בגלל המוסר הנוצרי המעוות והעקום מיסודו שהוא: "טוהר הנשק", וכמובן אסור לשכוח שבמלחמת אירן-עיראק שני הצדדים המטירו האחד על השני טילים בעלי ראש קרב כימי מכל הבא ליד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #6 ב- : דצמבר 13, 2006, 19:30:52 »
במלחמת איראן-עירק, בין סדאם חוסיין לאייטולה רוחאללה חומייני, הצבא העיראקי פלש לאיראן והקים שם ביצורים, האיראנים לחמו מלחמת התאבדות (כמו היפנים במלחמת העולם השניה) ושלחו עשרות אלפי ילדים לרוץ לתוך שדות מוקשים עירקאים עבכדי לפלס דרך לכוחות האיראניים הבאים אחריהם, ולכן זה לא מפתיע שאנחנו רואים תופעות כאלה, ראוי גם להזכיר את ילדי הRPG של עראפת בלבנון 82' שחיילי צה"ל נמנעו מלירות עליהם בגלל המוסר הנוצרי המעוות והעקום מיסודו שהוא: "טוהר הנשק", וכמובן אסור לשכוח שבמלחמת אירן-עיראק שני הצדדים המטירו האחד על השני טילים בעלי ראש קרב כימי מכל הבא ליד.
תודה על המידע הזה לא ידעתי כמה דברים מפה וזה מחזק את הדעה שלי בנושא ערבים תמיד היו ותמיד ישארו מפגרים ועלובים.
אני רק רוצה להזכיר שבמלחמת איראן-עיראק עיראק איבדה 650,000 אלף חיילים ואיראן 1,000,000 עכשיו אתם מבינים כמה הם מפגרים....
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : דצמבר 17, 2006, 07:13:52 »
תודה על המידע הזה לא ידעתי כמה דברים מפה וזה מחזק את הדעה שלי בנושא ערבים תמיד היו ותמיד ישארו מפגרים ועלובים.
אני רק רוצה להזכיר שבמלחמת איראן-עיראק עיראק איבדה 650,000 אלף חיילים ואיראן 1,000,000 עכשיו אתם מבינים כמה הם מפגרים....
לא הייתי משתמש במלה "מפגרים", מכיוון שה"מפגרים" האלה כעת בדרך לכיבוש דמוגרפי בדרכי "שלום" של אירופה המתרפסת ורוסיה, ואיראן נמצאת בשלב מתקדם בפיתוח נשק גרעיני תוך כדי ניצול הבלבול הרוחני והחולשה של המערב.  המספרים העצומים של מוסלמים שנהרגו במלחמתם במוסלמים אחרים לאורך ההיסטוריה רק מראים לנו עד כמה הם לוקחים ברצינות את הדת הנאצית שלהם.  אילו לעם שלנו היה קמצוץ מהאמונה הבוערת הזאת, כבר מזמן היינו מביאים את המשיח.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #8 ב- : דצמבר 17, 2006, 17:35:39 »
לא הייתי משתמש במלה "מפגרים", מכיוון שה"מפגרים" האלה כעת בדרך לכיבוש דמוגרפי בדרכי "שלום" של אירופה המתרפסת ורוסיה, ואיראן נמצאת בשלב מתקדם בפיתוח נשק גרעיני תוך כדי ניצול הבלבול הרוחני והחולשה של המערב.  המספרים העצומים של מוסלמים שנהרגו במלחמתם במוסלמים אחרים לאורך ההיסטוריה רק מראים לנו עד כמה הם לוקחים ברצינות את הדת הנאצית שלהם.  אילו לעם שלנו היה קמצוץ מהאמונה הבוערת הזאת, כבר מזמן היינו מביאים את המשיח.
אמרתי מפגרים במובן שהם הורגים את האחים שלהם ולא התכוונתי לכל מה שאמרת.
ומה שהם עושים זה הדבר הכי מפגר שיש מגיל 0 מחדירים לילדים שלהם רעל ותראה למה זה גורם מלחמות אחים עם מליונים הרוגים ושנאה כלפי הסונים שהם יותר "רגועים"
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : דצמבר 18, 2006, 22:18:05 »
יש להם גם לא קצת נשים , השוטפי שכל בערוץ אל ג'זירה האנגלי עשו עליהם תוכנית תיעודית (בפרסומת הם אמרו משהו כמו " חזבללה , תנועת שחרור [ממשהו שלא הבנתי כי ישראל לא מחזיקה ס"מ מלבנון ככל הידוע לי] , ואחרים רואים בהם טרוריסטים" , אחלה תיאור)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : דצמבר 23, 2006, 20:30:52 »
הייתי רוצה לראות תהלוכה של יהודים בירושלים, מאות אלפים, זועקים בדם לבם: "ברוח ובדם נפדה ארץ ישראל מן הפרת עד הנילוס" ו"ברוח ובדם נגן על הר המוריה"
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : דצמבר 24, 2006, 23:19:08 »
הייתי רוצה לראות תהלוכה של יהודים בירושלים, מאות אלפים, זועקים בדם לבם: "ברוח ובדם נפדה ארץ ישראל מן הפרת עד הנילוס" ו"ברוח ובדם נגן על הר המוריה"
אל תדאג אנחנו לא רחוקים מזה בעזרת ה' עם ממשלה כהניסטית יהיו המון תהלוכות כאלו..
אני מחכה לרגע הזה כבר יהיה חשמל באוויר...
יגאל=גואל