כתב נושא: המלצה לשירים  (נקרא 4844 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
המלצה לשירים
« ב- : אוגוסט 18, 2007, 22:44:25 »
יש לי המלצה לשירים בשבילכם O0

אבי פרץ-ישנה עיר

חיים אוליאל-תני לו ללכת

אביהו מדינה-מה יהיה

איציק קלה-אני העבד

אבי פרץ-שירו של שפשף

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
המלצה לשירים
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 18, 2007, 23:33:47 »
  בהיאחזוּת הנח"ל בסיני, ארץ ארץ, יא משלטי, הקרב האחרון, חיילים אלמונים, אומרים ישנה ארץ, זמֶר הפלוגות, בארץ אהבתי, יש לי כינרת, כינרת כינרת (היית אז אחרת), כיתה אלמונית, בת שבע, בארץ הכינרת, בארץ להד"ם, מני דן ועד באר-שבע, שיר הפרטיזנים היהודים, ליל קרב, שלום עירי נוחמה, שיר החבלנים, יום יבוא אחים נחזורה, טיטינה, עוז ואייל, עלי באריקדות, מחישה יצאו מולדת לבנות, אגדה, אנו נושאים לפידים, אנחנו (נבנה ארצנו), ארץ ישראל יפה (ארץ ישראל פורחת), ארץ ישראל שלי (יפה וגם פורחת), בזכותם, בין גבולות, בשדמות בית-לחם, דונם פה ודונם שם, הדרך לאילת, המנון הנח"ל, הורה מדורה, הרוח נושבת קרירה, הללוייה (אדם הולך), הורה ממטרה, הורה סחרחורת, שיר הכביש, שיר הצנחנים, הסיירים, שיר הקברניט, וכי תבואו אל הארץ, זמֶר לגדעון, כאן בדרום (החם), ככה כך (ולא אחרת), כל הארץ דגלים, ליל גליל, כרמלית, כפרי, מול הר סיני, מי יבנה, ניצנים נִראוּ בָּארץ (על שני לחניו), ספיח, ספני שלמה המלך, שיר הספנים, עומדים אנוּ בַּמִשׁמרת, שירה הנוער, שירו של אבא, שנינוּ מאותו הכפר, פנה הגשם, פה בארץ חמדת אבות, ערב בגליל, עמק, עץ הרימון, שאוּ ציונה, שיבולת בַּשׂדה, שורו הביטו וראו, שאי לך מולדת, שב גיבור החיִל, שוּב יוצא הזמֶר, שיר אפור, שיר בוקר, שיר החירות, שיר המחנה, שיר החיל, שיבולת ירוקת העין, שיר הנמל, שיר העבודה (כחול ים המים), שיר השומר, שיר העבודה והמלאכה, מחנה קיץ (במזרח זורח ורד), ויש עוד... ;)

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המלצה לשירים
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 18, 2007, 23:40:06 »
..ואיך שכחתי את "אל ראש ההר" של לווין קיפניס וחנינא קַרְצ'בסקי, את "תנוּ לנוּ יד ונלך" של צביקה זליקוביץ' ויעקב הולנדר, את "הדרך אל הכּפר" של יורם טהרלב ונורית הירש ואת "בואי לאילת" של ירון לונדון (שייסע ללונדון) ונורית הירש...

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
המלצה לשירים
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 19, 2007, 15:07:45 »
  בהיאחזוּת הנח"ל בסיני, ארץ ארץ, יא משלטי, הקרב האחרון...מחנה קיץ (במזרח זורח ורד).
וואו!
אני לא חושב שאני מכיר כ"כ הרבה שירים, במיוחד לא כמות כזו של שירים הראויים להמלצה.

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המלצה לשירים
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 19, 2007, 15:23:36 »
  בהיאחזוּת הנח"ל בסיני, ארץ ארץ, יא משלטי, הקרב האחרון...מחנה קיץ (במזרח זורח ורד).
וואו!
אני לא חושב שאני מכיר כ"כ הרבה שירים, במיוחד לא כמות כזו של שירים הראויים להמלצה.

הוֹ, תודה. :thanx:
זה בסדר, לא הכל מהראש. ::) יש לי רשימה כתובה של כל השירים האהובים עלי (שהם פשוט שירי-מולדת ישנים ושווים O0)..

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
המלצה לשירים
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 19, 2007, 21:08:55 »
'מסביב למדורה' מלים של נ.אלתרמן, לחן אני לא יודע ..., שיר יפה ונוגה, וקצת שחצן, שמהלל את לוחמי הפלמ"ח.

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המלצה לשירים
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 19, 2007, 23:31:00 »
'מסביב למדורה' מלים של נ.אלתרמן, לחן אני לא יודע ..., שיר יפה ונוגה, וקצת שחצן, שמהלל את לוחמי הפלמ"ח.

"מסביב למדורה". :V: :V:

לחן של יאיר רוזנבלום.
ביצוע: להקת פיקוּד המרכּז עם הסולנית דורית ראובני.