כתב נושא: יהודי אמיתי לא חוגג סילבסטר.  (נקרא 9244 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
יהודי אמיתי לא חוגג סילבסטר.
« ב- : דצמבר 31, 2006, 12:42:30 »
זה חג של הגויים ואנו לא נחגוג אנטישימי שרדף יהודים.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
בעניין: יהודי אמיתי לא חוגג סילבסטר.
« להגיב #1 ב- : דצמבר 31, 2006, 12:53:47 »
יפה אמרת. חג של גויים.
אני חושב שצריך לשים בכלא יהודים שחוגגים את החג הזה.
צריך לתת קנסות כבדים לבעלי אולמות שמאפשרים להם לחגוג.
ואני חושב שראוי היה לתת כדור בראש לכל חבר כנסת שמשתתף בארוע שכזה. (הרשימה ארוכה) אבל לא הייתי מציע זאת - כי אני מתון.  ;)

מי היה סילבסטר? כנסו ותקראו.
http://www.2all.co.il/web/Sites/eliazer-g-m-h-date

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 31, 2006, 12:55:57 »
זה חג של הגויים ואנו לא נחגוג אנטישימי שרדף יהודים.

אני לא יודע אם שמת לב, אבל רק בארץ קוראים לחג הזה "סילבסטר".

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : דצמבר 31, 2006, 13:00:06 »
גם המסעדות דופקות מחירים גבוהים מאד ומנצלים את היום הזה.

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #4 ב- : דצמבר 31, 2006, 13:34:17 »
אני ידעתי שסילבסטר היה כומר נוצרי שרצח הרבה יהודים אבל לא ידעתי שהוא היה אפיפיור
תודה על המידע ;)
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

Aaron

• אורח
« להגיב #5 ב- : דצמבר 31, 2006, 15:28:26 »
יש אנשים שחוגגים את השנה החדשה. זה לא חג של שום דת פשוט חוגגים שנה חדשה. לא סילבסטר ולא קריסמס...
« עריכה אחרונה: דצמבר 31, 2006, 15:34:14 על ידי Aaron »

עז77

• אורח
« להגיב #6 ב- : דצמבר 31, 2006, 15:33:23 »
פעם בצעירותי הייתי חוגג את היום הזה עד שנחשפתי להרצאה של רב על הסילבסטר,
שפתחה את עיניי - מאז, אני לא חוגג זאת יותר.

הנה מאמר טוב בנושא:

דברים שצריך לדעת על הסילבסטר

חג ה''סילבסטר'' הנו לזכרו של ''האפיפיור סילבסטר הראשון. האפיפיור סילבסטר נחשב לגדול רודפי היהדות בדורו. הוא הפיץ את הנצרות באכזריות, בחרב ובהרג רב של יהודים בכל רחבי האימפריה הרומית
     ``ערכים``

1. חג ה''סילבסטר'' הנו לזכרו של ''האפיפיור סילבסטר הראשון'' בימיו של הקיסר קונסטנטינוס (314-335 ).
2. האפיפיור סילבסטר נחשב לגדול רודפי היהדות בדורו. הוא הפיץ את הנצרות באכזריות, בחרב ובהרג רב של יהודים בכל רחבי האימפריה הרומית.
3. סילבסטר היה מורו ומטבילו של הקיסר קונסטנטינוס.
4. בהשפעת סילבסטר, כינס הקיסר קונסטנטינוס את ועידת החשמנים בה הביע את שנאתו העזה ליהודים אשר התבטאה בתקנות וגזרות שונות שגרמו לרדיפות והרג יהודים רבים ברחבי המדינה. כמו כן, הביא לתסיסה אף בקהילות אחרות מחוץ לרומא.
5. יורשיהם של השניים סילבסטר את קונסטנטינוס המשיכו בדרכם והיו אחראים לשריפת הערים טבריה וציפורי, ועל ידי כך לביטול הסנהדרין.
6. סילבסטר, שונא היהודים קיבל מהקיסר קונסטנטינוס את ה''אדיקט מילנו'' שהוא כתב סמכות המקנה זכויות יתר לנוצרים בכל האמפריה הרומית, והפכה את הכנסיה לכנסיית המדינה. הכנסיה בראשות סילבסטר חוקקו, בעקבות כתב זה, חוקים שטניים נגד היהודים ובוטלו כל זכויותיהם האזרחיות.
7. אותם החוקים- שנמשכו במשך דורות רבים גם לאחר נפילת האימפריה הרומית- הופצו בעולם כולו והיו הבסיס לרדיפת יהודים בימי האינקוויזיציה, הפוגרומים ושאר הפרעות.
8. ''יום הסילבסטר''- היה יום קבוע לפוגרומים ורצח יהודים במסורת הנוצרית!
9. בליל 31 בדצמבר 1400, בזמן חגיגות היין של הנוצרים בליל הסילבסטר, יצאו בפוגרום מאורגן ראשון נגד יהודים. הפוגרומים פרצו במקביל בערים באנגליה, צרפת וגרמניה.
01. בליל הסילבסטר ב- 31 בדצמבר 1941, חיילים גרמנים רצחו בלילה אחד יותר מ- 600 יהודים, נשים זקנים וטף בוורשה כדי ''לחגוג את החג'', חג הסילבסטר!
11. בליל 31 בדצמבר 1942, מכונות ההשמדה באושוויץ עבדו בקצב מטורף יותר מאשר בימים רגילים, ולשמחת החוגגים השמידו ללא רחמים אלפי יהודים (ראה עדויות ממשפט אייכמן) אך האפיפיור ברומא בירך את מאמיניו לרגל הסילבסטר. העולם ''הנאור'' כמנהגו נהג, וזעקות הקורבנות נבלעו במצהלות השיכורים שחגגו את הסילבסטר.
21. יום הסילבסטר הוא יום דתי נוצרי מובהק בעל אופי אלילי! אימוץ יום זה מהווה טמיעה במנהגיהם, באורח חייהם והשתלבות בחגם.
31. איסור עבודה זרה היא העבירה החמורה ביותר בתורה. וכך נאמר בפתיחה של מסכת עבודה זרה א': ''לפני אידיהן של גויים [יום חגם- הסילבסטר], שלושה ימים, אסור לשאת ולתת עמהן...'' וזאת שמא ילכו בחגם ויודו לאליליהם, ויעברו על: ''ושם אלקים אחרים לא תזכירו לא ישמע על פיך'' (שמות).
(מתוך: דף מידע ''ערכים''- אגודה להפצת התודעה היהודית.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : דצמבר 31, 2006, 16:02:55 »
תשמעו מנקודת מבט יהודית חגיגת ליל השנה האזרחית החדשה הוא סממן מובהק של התבוללות מן הבחינה הלאומית ועבודה זרה מן הבחינה הדתית, בעיקר משום שמדובר בחג לא יהודי. בהלכה היהודית חל איסור לציין חגים של עובדי עבודה זרה, קטגוריה אליה נכנסת הנצרות על דעת רוב הפוסקים. במשנה תורה לרמב"ם (הלכות עבודה זרה וחוקות הגויים פרק ז' הלכה ג'), מצוין "עבודה זרה עצמה ומשמשיה ותקרובת שלה וכל הנעשה בשבילה אסור בהנאה" והכסף משנה מפרש במקום כי מדובר גם בחגים של עובדי עבודה זרה האסורים בהנאה.
כמו שאני לא הייתי מצפה מאנשים שיחגגו ב-13 במרץ 1943 שביום זה הייתה האקציה הגדולה בלובלין ולמעלה מ-60 אלף איש מבני עמינו הובל לטבח ביום אחד, כך אני מצפה שלא יחגגו יום שבמהלך ההיסטוריה, כתוצאה מאותו חג נרצחו אוליי איפלו יותר אנשים.

עם זאת ובכל זאת נאמנים עלינו דברי חז"ל : "הוי דן כל האדם לכף זכות". יש לומר שבחורי ישראל הצעירים שיוצאים לבלות הם פשוט, רוצים לנצל את המצב שכל הדיסקוטים פתוחים ולבלות עם החבר'ה, ולא חלילה לחגוג את היום הנורא הזה.

וה' יתברך יערה עלינו רוח של קדושה וטהורה מלמעלה ונזכה אנחנו - עם ישראל - לחזור בתשובה שלמה, אכי"ר.

בברכת אהבת ישראל- ערן.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #8 ב- : דצמבר 31, 2006, 20:29:24 »
תודה לכולכם על התגובות המצוינות.  החכמתי, ואני מחזק את דבריכם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #9 ב- : דצמבר 31, 2006, 21:20:14 »
מה  שהכי דפוק  בארץ
שבראש השנה לא  עושים כאלו  הכנות אבל בשנה  האזרחית
מיתכוננים לזה  נפשית אני מיתכוון לישראלי  הממוצע

"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : דצמבר 31, 2006, 21:33:18 »
הסתכלו על חצי הכוס המלאה - מזל גדול שהם לא עושים את חגיגות ההוללות שלהם בראש השנה היהודי.

עדיף שיחגגו את חגי אידם מאשר שיחללו את החגים שלנו.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #11 ב- : דצמבר 31, 2006, 21:37:53 »
בזה  אתה צודק
אני לא  דתי  או משהו
אבל איפה השימחה  הזו שלהם בראש השנה  של החג שלנו
כמו בשנה האזרחית
אף אחד  לא אומר להם לא לצאת
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : ינואר 02, 2007, 13:27:50 »
ולא רק זה, צריך גם לשאול, מה לכל הרוחות קרה לפני 2007 שנה שיש בו סיבה לציון???

הרי אפילו לדעת הכנסיה הקתולית יש"ו נולד בשנת 4 לפני הספירה.

והסטוריונים מתחבטים ביניהם אם בכלל היה אדם בשם זה שפעל בצורה זו בין השנים שהנוצרים מציינים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 02, 2007, 14:05:13 »
ולא רק זה, צריך גם לשאול, מה לכל הרוחות קרה לפני 2007 שנה שיש בו סיבה לציון???

הרי אפילו לדעת הכנסיה הקתולית יש"ו נולד בשנת 4 לפני הספירה.

והסטוריונים מתחבטים ביניהם אם בכלל היה אדם בשם זה שפעל בצורה זו בין השנים שהנוצרים מציינים.

על פי המסופר בתלמוד היה ישו תלמידו של רבי יהושע בן פרחיה, שדחהו מעליו משום שבעת ביקור באכסניה העיר ש"עיניה (של בעלת הבית) טרוטות", הערה שגררה את תרעומת רבו. כשביקש ישו להביע חרטה היה רבי יהושע בן פרחיה עסוק בקריאת שמע וסימן לו להמתין. ישו פירש בטעות כאילו רבו מגרשו ובכעסו פנה לעבוד עבודה זרה (תלמוד בבלי, מסכת סוטה דף מז א'). מתוך הסיפורים הנוספים והמעטים על ישו בתלמוד הבבלי, יוצא שראו בו תלמיד שיצא לתרבות רעה ("תלמיד שהקדיח תבשילו ברבים").
הראב"ד בספר הקבלה (עמ' נג') כתב וז"ל: "כותבי זיכרונות ישראל על פי חכמי התלמוד אומרים כי יש"ו הנוצרי נולד בימי הורדוס, ובימי ארקילוס בנו נתלה, ומחלוקת גדולה היא, שיש הפרש בינהם יותר ממאה שנה, וקבלת אמת היא בידינו".
וכך כתב גם בספר האשכול (עמ' יח') שאותו האיש יש"ו נתלה קל"ה שנים קודם חורבן בית שני.
וכך כתב גם ר' יצחק אברבנאל, כי יש"ו נתלה קנ"א שנים קודם החורבן, והנוצרים אומרים שמת מ"ב שנה קודם החורבן, כדי לתלות החורבן בעוון הריגתו.
וכך כתב הרשב"ץ בספר קשת ומגן (דף יא'עמ' א') שיש הוכחות שאין מיניינם תואם המציאות של זמן תקופת יש"ו.
ובספר אוצר ישראל (אות כ' עמ' רצא') כתב שמניין הנוצרים הוא למלכות הרומאים ולא ללידת יש"ו.
ולפי כל הנ"ל פסק הגר"ע יוסף שליט"א בסיפרו "יביא אומר" חלק ג' יורה דעה ס' קעא' שאין שום איסור לכתוב באיגרות ובמסמכים לפי מיניינם.
וכן הניף את ידו שנית בסיפרו ענף עץ אבות עמ' כב' וחיזק את ההיתר.

בברכת אהבת ישראל - ערן

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #14 ב- : ינואר 02, 2007, 14:31:10 »
ערן-לא חידשת לי כאן שום דבר, כל מה שציטטת כבר היה ידוע לי, ואני שוב פעם מעלה את השאלה: 2007 שנים למה? מה קרה לפני 2007 שנים?
מלכות רומא ושלטונה היו גם הם לפני הספירה, וכשהנוצרים אומרים 2007 הם אומרים 2007 AD שהכוונה היא ראשי תיבות של אנוס דומינוס (או אנו דומיני, תלוי באיזה שפה מדובר) שתרגומו לעברית הוא: "שנת האדון" ולכן יש כאן סתירה מובנית, והשאלה נותרת בעינה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק jf

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : ינואר 02, 2007, 15:37:32 »
מסכים עם נץ 100% , זה לא שלנו ,לא בשבילנו , ריק ותפל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : ינואר 02, 2007, 15:39:48 »
על פי המסורת (הנוצרית), מתחילה הספירה הנוצרית ביום ברית המילה של ישוע . בהתאם לשיטה זו, שנת חייו הראשונה של ישוע היא השנה ה-1 לספירה.
מניין השנים לפי מועד הולדת ישוע הוצע לראשונה, בשנת 525 לערך, על ידי הנזיר דיוניסוס "הקטן" (או "הכחוש"; Dionysus Exiguus). דיוניסוס קבע כי השנה הראשונה לחייו של ישוע – שאותה כינה "שנת האדון" (Anno Domini) – היא השנה ה-1 לספירה (השנה הקודמת לה היתה 1 לפני הספירה, ומכאן שאין שנת 0 לספירה; בהתאם, יש להקפיד ולומר כי האלף – המילניום – השלישי החל בשנת 2001, ולא בשנת 2000). דיוניסוס השווה את מניינו החדש למניין הרוֹוח בעולם העתיק, שנפתח במועד המסורתי של ייסוד העיר רומא – וקבע כי השנה ה-1 לספירה, שנת לידת ישוע, התרחשה בשנה ה-754 לאותו מניין.

אף שחישובו של דיוניסוס היה ככל הנראה מוטעה, שיטתו זכתה לימים לתפוצה רבה. את הפצת הכרונולוגיה של דיוניסוס מייחסים לבדה "הנערץ" (Beda Venerabilis ;735 - 672 ), נזיר, היסטוריון ותיאולוג אנגלי בן ימי הביניים . בחיבורו המפורסם "היסטוריה כנסייתית של עם האנגלים" השתמש בּדה במניינו של דיוניסוס, ומכאן ואילך התפשט השימוש בשיטה זו – בתחילה בממלכה הקרולינגית , ובהמשך בעולם הנוצרי כולו.

הטענה בדבר טעות בחישוביו של דיוניסוס נשענת בעיקרה על הכתוב בספר הבשורה עפ"י מתי מן הברית החדשה : "ויהי בימי הורדוס המלך כאשר נולד ישוע בבית לחם יהודה" (ב' א'). היות שהמלך הורדוס מת בשנה ה-4 לפני הספירה, כפי שעולה מכתביו של יוסף בן מתתיהו , נראה שישוע נולד לפחות ארבע שנים לפני התאריך שקבע דיוניסוס (בין ההצעות השונות במחקר לתארוך הנכון של לידת ישוע הוצעו השנה הרביעית ואף השישית לפנה"ס). בדומה לכך, גם טענתו של דיוניסוס בדבר לידת ישוע ביום ה-25 בחודש דצמבר שנויה במחלוקת במחקר.

כעקרון מניין השנים הנוצרי לא היה קיים במאות השנים הראשונות לדת. גם המאמינים הנוצרים השתמשו בימיה של רומא בתארוכים המקובלים בה.
בתחילה היה מקובל לציין שנה באמצעות אזכור הקונסולים, ששלטו בה. מאחר שהגעת השמועה על עלייתו לשלטון של קונסול לחלקיה המרוחקים של האימפריה יכולה הייתה לדרוש חודשים, ציינו שנים גם באמצעות נקיבה בשמות הקונסולים, שעמדו בראש בשנה הקודמת.
שיטה אחרת הייתה המניין "לייסודה של העיר" (רומא). מאחר שהתאריך המדויק היה נושא למחלוקת לא הרבו להשתמש בתארוך זה, אולם בפועל התקבלה השנה 753 לפנה"ס כשנה המציינת את ראשית ימי רומא. נראה שהייתה משמעות פוליטית לשימוש במניין זה, שיש בו כדי להעיד על אמונה ביציבותה ובנצחיותה של העיר.
מששלטו ברומא קיסרים ניתן היה לנקוב בשנה למלכותם. זאת נעשה באופן פורמלי רק בתחילת המאה ה-3. קיסרים קדומים יותר, ביניהם אוגוסטוס, השתמשו במניין הפעמים שהוענקה להם משרתם בידי הסנאט הרומאי, בכך שומרים על מראית עין של רפובליקה.
אופן ספירה אחר השתמש באינדיקציות. לצורכי מיסוי החקלאות חולק הזמן למחזורים בני חמש עשרה שנה. כל שנה (אינדיקציה) הוזכרה לפי מספרה במחזור. שיטה זו האריכה ימים באימפריה הביזנטית.
כמו כן הונהגו מניינים מקומיים בארצות שונות, למשל על פי תאריך ייסודה של עיר מסוימת או זמנו של שליט אזורי.

מקווה שעזרתי במשהו, בברכת אהבת ישראל - ערן.

נב: jf  מה יש להסכים עם נץ אני לא חלקתי עליו?

« עריכה אחרונה: ינואר 02, 2007, 15:41:21 על ידי eran »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #17 ב- : ינואר 02, 2007, 15:45:46 »
ערן, תודה לך על שנתת גושפנקה היסטורית לשאלתי/טענתי, שוב מוכיח כמה העולם מטומטם, וכל היהודונים שעושים רוח וחגיגות בתאריך זה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #18 ב- : ינואר 02, 2007, 16:44:03 »
2007 שניים להולדת ישו יש"ו (זה אותם אותיות)
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : ינואר 02, 2007, 16:51:42 »
2007 שניים להולדת ישו יש"ו (זה אותם אותיות)

לא זה לא! יש"ו, ראשי תיבות ימח שימו וזיכרו

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : ינואר 02, 2007, 16:55:57 »
נו באמת, אז היה כומר בשם סילבסטר
וזה מה שימנע מאנשים לחגוג?
אי אפשר להיתממם ולהגיד "השנה האזרחית הזו לא מעניינת אותי" החילוניים משתמש רק בתאריך לועזי
אף יהודי לא לוקח את  זה בתור "חג", הדבר פשוט מאוד, יש מועודנים,יש מסיבות, אנשים מוצאים סיבה טובה לצאת מהבית לחגוג

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #21 ב- : ינואר 02, 2007, 20:51:56 »
א.) הוא היה אפיפיור

ב.) זו שנה נוצרית ולא "אזרחית".

ג.) זה שמשתשים רק בתאריך הזה, זה מצער מאוד, ועצם העובדה שיוצאים לחגוג ועוד בצורה כזו מזכיר לנו בפעם המי יודע כמה עד כמה כל העם הזה שקוע במדמנה של אנטי-תרבות הזוהמה של המערב הרקוב.

ד.) אני מציע הצעה יותר טובה בתור סיבה למסיבה, ה-20 באפריל, שהוא כמובן תאריך הולדתו של אדולף היטלר, יהיה יום חג ומסיבות, וכולם מצטרפים למסיבות טרנס+נשיקות בחצות+אלכוהול+זעקות הייל היטלר והצדעה במועל יד איש לרעהו, למה לא?!
הרי דת שאחראית באופן ישיר לשחיטה וטבח של יהודים מאז הקמתה ועד ימינו אנו מאוד תמוה שיהודים חוגגים לוח שנה שהם יסדו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : ינואר 02, 2007, 22:05:11 »
א.) הוא היה אפיפיור

ג.) זה שמשתשים רק בתאריך הזה, זה מצער מאוד, ועצם העובדה שיוצאים לחגוג ועוד בצורה כזו מזכיר לנו בפעם המי יודע כמה עד כמה כל העם הזה שקוע במדמנה של אנטי-תרבות הזוהמה של המערב הרקוב.

ד.) אני מציע הצעה יותר טובה בתור סיבה למסיבה, ה-20 באפריל, שהוא כמובן תאריך הולדתו של אדולף היטלר, יהיה יום חג ומסיבות, וכולם מצטרפים למסיבות טרנס+נשיקות בחצות+אלכוהול+זעקות הייל היטלר והצדעה במועל יד איש לרעהו, למה לא?!
הרי דת שאחראית באופן ישיר לשחיטה וטבח של יהודים מאז הקמתה ועד ימינו אנו מאוד תמוה שיהודים חוגגים לוח שנה שהם יסדו.

מה שנכון - נכון.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #23 ב- : ינואר 03, 2007, 18:28:01 »
א.) הוא היה אפיפיור

תשובה מוחצת, כרגיל.  זה נכון שהתאריך ה"לועזי" הוא בעצם תאריך נוצרי.  אחרי 2007 צריכים לבוא ראשי תיבות AD שמציינים שעברו 2007 מאז מותו (After Death) של יש"ו, אבל מכיוון שזה ברור, אז משמיטים שתי אותיות אנגליות אלו.  אני בעצמי גם התרגלתי לתאריך הנוצרי, וקשה לי עם תאריכים עבריים, אבל אני משתדל, ונלחם נגד ההשפעה הזרה של הגוים.  זה עניין של עיקרון.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן