כתב נושא: בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט  (נקרא 58450 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט
« להגיב #175 ב- : אוגוסט 17, 2007, 18:26:41 »
אני מניח שדיברת גם עליי באלה שלא פעלו ודיברו נגדו ממש.
אבל סליחה פשוט מעצבנים אותי כל האלה שבאים שוב ושוב חושבים שהם נעלים והם צודקים תמיד וכבר נמאס ל ילטחון מים.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #176 ב- : אוגוסט 19, 2007, 05:19:37 »
אני מניח שדיברת גם עליי באלה שלא פעלו ודיברו נגדו ממש.
אבל סליחה פשוט מעצבנים אותי כל האלה שבאים שוב ושוב חושבים שהם נעלים והם צודקים תמיד וכבר נמאס ל ילטחון מים.

אני לא דברתי על אף אחד במיוחד. אני אוהב את כל החברים שלנו, ואני רק רוצה להכין אתכם ולחזק אתכם כדי שתוכלו להתמודד עם תופעות כאלו ביעילות. ואני רוצה כמובן שתוכלו לעשות זאת בעצמכם. הרי אתם הדור הבא, אתם התקווה שלנו לשכנע את העם להתעורר.

אני לא אומר שלא נסבול דעות אחרות. ואני לא אומר שצריך להעליב או לקלל יהודים שחולקים עלינו או שמתווכחים איתנו. בד''כ, חייבים לשכנע עם אהבת ישראל. אבל יש גבול. כשגולש בא לפה ובהודעות הראשונות שלו הוא כבר קורא לנו נאצים, הוא מגן על הערבים הנאצים, הוא משווה בין יהדות לנאציות, הוא מקלל את גדול דורנו ואת המתנחלים הגיבורים - זה דורש תגובה חריפה ולא תגובה ידידותית. והשחצנים הבורים האלה שלא יודעים דבר או חצי דבר על יהדות או על התורה או על האוייב הערבי הנאצי, היהירים האגויסטים האלה שוב ושוב קוראים לנו טיפשים ומזלזלים בנו. אני לא אומר שכדאי לחסום אותם, כי אנו יכולים להשתמש ביהודונים האלה כדי לחנך את הנוער שלנו. אולם אני כן אומר שצריך להגיב לבוגדים כאלה בחריפות פן אנשים יחשבו שאין לנו תשובות או שההשמצות של היהודונים מקובלות ח''ו.

אני רוצה שכולכם תהיו מומחים בעימותים עם בוגדים. התפקיד שלי זה להפוך אתכם למומחים כמה שאפשר.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #177 ב- : אוגוסט 19, 2007, 07:51:55 »
טוב, מי מסכים איתי שניפטרנו מהצרעה והוא יותר לא ישוב ?

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #178 ב- : אוגוסט 19, 2007, 11:45:07 »
ישוב ועוד איך יש לו זיכרון קצר הוא שוכח תוך 5 דקות שענו לו על טיעונים והוא מביא את הטיעונים האלה שוב ושוב ושוב ושוב שטויות ממש סילופים
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #179 ב- : אוגוסט 19, 2007, 13:35:03 »
ישוב ועוד איך יש לו זיכרון קצר הוא שוכח תוך 5 דקות שענו לו על טיעונים והוא מביא את הטיעונים האלה שוב ושוב ושוב ושוב שטויות ממש סילופים

מצטער לאכזב אך SSN כבר אמר לי שאתם סוגרים את הפורום בכניסת ויציאת השבת, ולא חוץ מלזרוק מטעמים כגון נאצים ואנטישמים הטיעונים שלכם, אשר רובם הם דתיים אולי מקובלים אצל מר. כהנא, לא מול אנשים שכל יעודם לא משתייך לפן דתי קיצוני.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #180 ב- : אוגוסט 19, 2007, 13:38:13 »
חיים, לא קיללנו מסיבה אחת פשוטה, זה מטריף אותם, אתה לא יודע איך שזה יכול לעצבן אנשים כשהם לא מצליחים במה שהם ניסו להשיג ע"י פרובוקציה.
אח"כ עם הזמן באמת התחיל להמאס לנו משני העלובים האלה.

שלמה, טרן הוא "ימני" של "שינוי", מפלגה אנטישמית ישראלית.

אם כבר ש"ס ו"כך" הן מפלגות אנטישמיות, אם אתה רוצה להשתמש בסמנטיקה הזאת.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #181 ב- : אוגוסט 19, 2007, 13:39:20 »
חיים, לא קיללנו מסיבה אחת פשוטה, זה מטריף אותם, אתה לא יודע איך שזה יכול לעצבן אנשים כשהם לא מצליחים במה שהם ניסו להשיג ע"י פרובוקציה.

ש"ס באמת מפלגה אנטי יהודית.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #182 ב- : אוגוסט 19, 2007, 13:43:17 »

ש"ס אולי לא אנטי-שמית, אך פועלת נגד האינטרסים היהודיים, וכ"ך כלל לא אנטישמית חבובצ'יק, קרא במילון את הגדרת המילה, ואם אתה עצלן כהרגלך, אז אעזור לך, לאט-לאט:
המונח אנטישמי אכן אומר בפירוש "היבש" אנטי שמי, קרי אנטי כל העמים השמיים, אך מי שטבע את המושג הנ"ל התכוון לאנטי-יהודים, ומאז אנטישמים הם אנשים שהם אנטי-יהודים בכלליות, ולעוד תוספת הנה מידע באנגלית :
German political agitator Wilhelm Marr coined the related German word Antisemitismus in his book "The Way to Victory of Germanicism over Judaism" in 1879. Marr used the phrase to mean hatred of Jews or Judenhass, and he used the new word antisemitism to make hatred of the Jews seem rational and sanctioned by scientific knowledge.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 19, 2007, 13:47:40 על ידי אֹהד »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #183 ב- : אוגוסט 19, 2007, 13:49:35 »

ש"ס אולי לא אנטי-שמית, אך פועלת נגד האינטרסים היהודיים, וכ"ך כלל לא אנטישמית חבובצ'יק, קרא במילון את הגדרת המילה, ואם אתה עצלן כהרגלך, אז אעזור לך, לאט-לאט, המונח אנטישמי הוא אכן אומר, בפירוש היבש "אנטי שמי", קרי אנטי כל העמים השמיים, אך מי שטבע את המושג הנ"ל התכוון לאנטי-יהודים, ומאז אנטישמים הם אנשים שהם אנטי-יהודים בכלליות, ולעוד תוספת הנה מידע באנגלית :
German political agitator Wilhelm Marr coined the related German word Antisemitismus in his book "The Way to Victory of Germanicism over Judaism" in 1879. Marr used the phrase to mean hatred of Jews or Judenhass, and he used the new word antisemitism to make hatred of the Jews seem rational and sanctioned by scientific knowledge.

אתם אלא שמפזרים את הביטוי נאצים ואנטישמים בלי כיסוי, לא אני, אם אנטישמי משמע אנטי כל העמים השמיים, כפי שציינת בפירוש ה"יבש", אתם רבותיי עונים להגדרה, מכיוון ש"כך" לא מחשיבה יהודים מסויימים ליהודים, ומצהירה בזאת על תיעובם, למעשה היא אנטישמית....

לא פלא שאנשים כמוכם הוזילו כבר את השואה, נאצים ואנטישמיים, היום זאת כבר לא מילה גסה תודות לכם.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #184 ב- : אוגוסט 19, 2007, 13:57:21 »

ש"ס אולי לא אנטי-שמית, אך פועלת נגד האינטרסים היהודיים, וכ"ך כלל לא אנטישמית חבובצ'יק, קרא במילון את הגדרת המילה, ואם אתה עצלן כהרגלך, אז אעזור לך, לאט-לאט, המונח אנטישמי הוא אכן אומר, בפירוש היבש "אנטי שמי", קרי אנטי כל העמים השמיים, אך מי שטבע את המושג הנ"ל התכוון לאנטי-יהודים, ומאז אנטישמים הם אנשים שהם אנטי-יהודים בכלליות, ולעוד תוספת הנה מידע באנגלית :

אתם אלא שמפזרים את הביטוי נאצים ואנטישמים בלי כיסוי, לא אני, אם אנטישמי משמע אנטי כל העמים השמיים, כפי שציינת בפירוש ה"יבש", אתם רבותיי עונים להגדרה, מכיוון ש"כך" לא מחשיבה יהודים מסויימים ליהודים, ומצהירה בזאת על תיעובם, למעשה היא אנטישמית....

לא פלא שאנשים כמוכם הוזילו כבר את השואה, נאצים ואנטישמיים, היום זאת כבר לא מילה גסה תודות לכם.
טוב, אתה כבר מקרה אבוד, אתה כסיל בור ועם הארץ .
עייפתי, ועייפנו כולנו ממך ומבורותך, או שמא אינך בור אלא רק עושה עצמך בכדי להיות פרובוקטיבי, איני יודע, באמת חבל על כמות הטמטום והאטימות שנאגרת באדם אחד, איננו יכולים להיות אנטישמים ע"פ ההגדרה היבשה מאחר ואנחנו שמיים בעצמנו, לא עייפת מהבורות ? מהכסילות ? די כבר, נמאסת, אתה אפילו לא יכול להשיב לטענות אלא רק מתעלם מהם, מתנשא ומגדף אותנו בריש גלי ואז טוען שאנחנו עושים זאת, מפריח טענות המבוססות על "עבודות" חסרות שחר ואת החללים הריקים בתאוריות הסרק שלך אתה ממלא בדמגוגיות זולות או פופוליזם . היו פה שמאלנים שלפחות התעמתו איתנו, וכאשר וויתרו, הם נעלמו כשם שבאו, ולא חזרו לפה יותר, אני מציע לך לעשות כמוהם .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #185 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:05:12 »

טוב, אתה כבר מקרה אבוד, אתה כסיל בור ועם הארץ .
עייפתי, ועייפנו כולנו ממך ומבורותך, או שמא אינך בור אלא רק עושה עצמך בכדי להיות פרובוקטיבי, איני יודע, באמת חבל על כמות הטמטום והאטימות שנאגרת באדם אחד, איננו יכולים להיות אנטישמים ע"פ ההגדרה היבשה מאחר ואנחנו שמיים בעצמנו, לא עייפת מהבורות ? מהכסילות ? די כבר, נמאסת, אתה אפילו לא יכול להשיב לטענות אלא רק מתעלם מהם, מתנשא ומגדף אותנו בריש גלי ואז טוען שאנחנו עושים זאת, מפריח טענות המבוססות על "עבודות" חסרות שחר ואת החללים הריקים בתאוריות הסרק שלך אתה ממלא בדמגוגיות זולות או פופוליזם . היו פה שמאלנים שלפחות התעמתו איתנו, וכאשר וויתרו, הם נעלמו כשם שבאו, ולא חזרו לפה יותר, אני מציע לך לעשות כמוהם .

"איננו יכולים להיות אנטישמים ע"פ ההגדרה היבשה מאחר ואנחנו שמיים בעצמנו", אתה הוא הבור והכסיל, בגלל שאם שמיים לא יכולים להיות אנטישמיים אז ערבים עונים להגדרה הזאת, אז למה אתה ממשיכים להאשימם באנטישמיות? אז תחסוך ממני את הטמטום האין סופי שלך בנוגע לפרובוקטיביות, ואם מדברים על להיות שמיים אז אחמד מוכר הפיתות נראה פי מאה יותר "שמי" מרובכם, אבל אני מניח שזה עוד פרה קדושה שאינכם מעוניינים לדון בה.

אני לא שמאלני בפעם החמש חמישים וחמישה אלף, קשה לכם להפנים שהאויבים שלכם לא נמצאים רק בצד השמאלי של הספקטרום הפוליטי, אבל זה בסדר, זה  עובד לטובת אנשים כמותי.

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #186 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:10:44 »
"יא טיפש".
"אני חכם יותר".
"לא נכון אתה לא יודע כלום מהחיים שלך!".
"שתוק אתה לא יודע כלום".

יאי,שלום כיתה א'.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #187 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:11:13 »
אתה משהו מיוחד, בוא ונקרא מה שהאדם הזקוק בדחיפות לטיפול ציטט מדברי
"איננו יכולים להיות אנטישמים ע"פ ההגדרה היבשה מאחר ואנחנו שמיים בעצמנו"
עכשיו, אני כלל לא מתייחס להגדרה, בעצם, זה לא הגדרה, זה הפירוש, פשוטו-כמשמעו של המילים המולחמות "אנטישמיות", אלא מתייחס לכך שהכוונה היא ליהודים, לכן, שוטה הכפר היקר שלי, ערבים כן יכולים להיות אנטישמים . בחיי, כמה פעמים צריך להסביר. ולמה אחמד נראה יותר "שמי" מאיתנו ? האם תקופה של 2000 שנה לא משנה את המראה של יהודים ברחבי העולם, וודאי שכן, זה לא אומר שאנחנו מפסיקים להיות שמיים .

ואתה שמאלני, רק שמאלני יקרא לכהנא נאצי ולמתנחלים חיות, ואתה גם כסיל בור ועם הארץ, אה, "פרה קדושה" .  :2funny:

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #188 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:15:28 »
גם אם הפירוש לא 100% מדויק המונח "אנטישמים" מתייחס לשנאת יהודים בלבד.
הדיון הזה הועלה פה ובעוד מקומות אחרים ואני לא מבין מה קשה להבין את זה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #189 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:24:04 »
עכשיו, אני כלל לא מתייחס להגדרה, בעצם, זה לא הגדרה, זה הפירוש, פשוטו-כמשמעו של המילים המולחמות "אנטישמיות", אלא מתייחס לכך שהכוונה היא ליהודים, לכן, שוטה הכפר היקר שלי, ערבים כן יכולים להיות אנטישמים . בחיי, כמה פעמים צריך להסביר. ולמה אחמד נראה יותר "שמי" מאיתנו ? האם תקופה של 2000 שנה לא משנה את המראה של יהודים ברחבי העולם, וודאי שכן, זה לא אומר שאנחנו מפסיקים להיות שמיים .

ואתה שמאלני, רק שמאלני יקרא לכהנא נאצי ולמתנחלים חיות, ואתה גם כסיל בור ועם הארץ, אה, "פרה קדושה" .  :2funny:

אם ערבים יכולים להיות אנטישמים אני מניח שזה תקף גם ליהודים, אחרת איך תסביר את השנאה העמוקה שיש לכם כלפי יהודים אחרים שלא שותפים לדוקטרינה הגזענית-דתית שלכם? אני מדבר על אותם כזרים ואירופאים שהתגיירו או קהילות של יהודים שהתערבבו מאות בשנים עם האוכלוסייה המקומית.

ואתה נאצי אנטישמי, רק נאצי אנטישמי יהיה גזעני כלפי גזעים וקבוצות אתניות אחרות, אתה חושב שאתה היחיד שמסוגל להתשמש בקלף של דמגוגיה?
חלק מהמתנחלים הם חיות אדם בדיוק כמו חלק מהמוסלמים, היש הבדל בין להרצח על ידי מתנחל או על ידי פלשתיני?
עדיף שמאלנים מאשר כהניסטים.

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #190 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:28:47 »
(הציטוטים הם של TAREN  כמובן )

ציטוט
אני לא שמאלני בפעם החמש חמישים וחמישה אלף, קשה לכם להפנים שהאויבים שלכם לא נמצאים רק בצד השמאלי של הספקטרום הפוליטי, אבל זה בסדר, זה  עובד לטובת אנשים כמותי.

ימין מזוייף = שמאל אמיתי .
(גם אהוד אולמרט אומר שהוא בימין ובפועל הוא יותר שמאלני מרבין ופרס )

ציטוט
אם אנטישמי משמע אנטי כל העמים השמיים, כפי שציינת בפירוש ה"יבש", אתם רבותיי עונים להגדרה, מכיוון ש"כך" לא מחשיבה יהודים מסויימים ליהודים, ומצהירה בזאת על תיעובם, למעשה היא אנטישמית....

אם אותם יהודים מתנהגים כבוגדים הם ראויים לתיעוב .
בצד המוסלמי אין שמאלנים כמוך . ולא , אתה לא ימני .
אתה מזכיר את הפת"ח שכביכול רוצה שלום ונגד הטרור . בפועל הוא גרוע ומתועב כמו החמאס .
עדיין יש המוני יהודים שמאלניים / ימנים מזוייפים שבטיפשותם הרבה  מחשיבים את הפת"ח כטובים .

ציטוט

עוד הוכחה שאתה לא ימני  .

« עריכה אחרונה: אוגוסט 19, 2007, 14:30:26 על ידי tm1 »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #191 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:31:16 »

TAREN מתלונן על השימוש בביטוי "נאצים"? הרי בהודעה הראשונה שלו בפורום שלנו TAREN מייד קרא לנו נאצים. אזה צבוע.

וTAREN לא רק שמאלני, אלא שמאלני קיצוני. יהודון שמגן על הערבים הנאצים בחברון עיר אבותינו, יהודון כזה שמאלני קיצוני.
ויהודון ששונא את היהודים הגיבורים בחברון, זה שמאלני קיצוני. בלי הדתיים עם כל הילדים שלהם, כבר היה לנו רוב ערבי בארץ ישראל. ובלי המתנחלים הגיבורים עם הכיפה על הראש שTAREN היהודון שונא, כבר לא הייתה לנו מדינה.

אזו מחלה יהודונית.

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #192 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:32:56 »
ציטוט

אווץ'.
איך איבדת כל פיסה של הגיון במשפט אחד.

איזה בזבוז של זמן.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #193 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:34:47 »

אם ערבים יכולים להיות אנטישמים אני מניח שזה תקף גם ליהודים, אחרת איך תסביר את השנאה העמוקה שיש לכם כלפי יהודים אחרים שלא שותפים לדוקטרינה הגזענית-דתית שלכם? אני מדבר על אותם כזרים ואירופאים שהתגיירו או קהילות של יהודים שהתערבבו מאות בשנים עם האוכלוסייה המקומית.

ואתה נאצי אנטישמי, רק נאצי אנטישמי יהיה גזעני כלפי גזעים וקבוצות אתניות אחרות, אתה חושב שאתה היחיד שמסוגל להתשמש בקלף של דמגוגיה?
חלק מהמתנחלים הם חיות אדם בדיוק כמו חלק מהמוסלמים, היש הבדל בין להרצח על ידי מתנחל או על ידי פלשתיני?
נכון זה תקף, בד"כ השמאל הוא הגזעני כלפי הערבים, בימין יש מעט גזענייים, ואנחנו לא כלולים ביניהם . ואנחנו לא שונאים אנשים שלא מסכימים איתנו בדעותינו, לדוגמא יש אנשי שמאל שאנחנו חושבים שהם אנשים טובים ושפויים כמו דרור בן-ימיני ועוד כמה אנשים, והדת היהודית לא גזענית, לצערך . והטענה שהכוזרים התערבבו עם היהודים היא מגוכחת מאחר ורק האליטה של כזריה הייתה יהודית וזה ידוע, ומעט מאוד אירופאים התגיירו, אל תבלבל את השכל, רוב היהודים הם שמיים במוצא, אך מאחר והעם היהודי הוא מיוחד לא כל אחד חייב להיות זהה במוצאו האתני .

אתה הנאצי פה, ואני מקווה שישעו אותך בקרוב, אני בכלל לא גזען, ואני גם לא דמגוג, מה לעשות . ויש מתנחלים שהם חיות אדם לא בגלל שהם מתנחלים אלא בגלל שהם פשוט כאלה, כמו שיש אלפי ואף עשרות אלפי חילוניים שהם חיות אדם, לדוגמא, אתה, יש כמה מאות או אלפים מתנחלים שהם חיות אדם, מה לעשות .
לפחות הודית שאתה שמאלני .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #194 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:44:44 »

נכון זה תקף, בד"כ השמאל הוא הגזעני כלפי הערבים, בימין יש מעט גזענייים, ואנחנו לא כלולים ביניהם . ואנחנו לא שונאים אנשים שלא מסכימים איתנו בדעותינו, לדוגמא יש אנשי שמאל שאנחנו חושבים שהם אנשים טובים ושפויים כמו דרור בן-ימיני ועוד כמה אנשים, והדת היהודית לא גזענית, לצערך . והטענה שהכוזרים התערבבו עם היהודים היא מגוכחת מאחר ורק האליטה של כזריה הייתה יהודית וזה ידוע, ומעט מאוד אירופאים התגיירו, אל תבלבל את השכל, רוב היהודים הם שמיים במוצא, אך מאחר והעם היהודי הוא מיוחד לא כל אחד חייב להיות זהה במוצאו האתני .

אתה הנאצי פה, ואני מקווה שישעו אותך בקרוב, אני בכלל לא גזען, ואני גם לא דמגוג, מה לעשות . ויש מתנחלים שהם חיות אדם לא בגלל שהם מתנחלים אלא בגלל שהם פשוט כאלה, כמו שיש אלפי ואף עשרות אלפי חילוניים שהם חיות אדם, לדוגמא, אתה, יש כמה מאות או אלפים מתנחלים שהם חיות אדם, מה לעשות .
לפחות הודית שאתה שמאלני .

גזענות לא תקפה לימין ושמאל, בשני הצדדים היא קיימת, אתם לא שונאים רק מאחלים ומפנטזים על השמדה יום וליל בפורום זה, אתם עד כדי כך מנותקים?
יש שיגידו שאספקטים מסויימים של היהדות היא גזענית, אך מכיוון שאינני מומחה ליהדות אני מעדיף לא להיכנס לזה, מה גם שאם יהודי נשאר יהודי אני מניח שיש כמה מאות אלפי ואף יותר אירופאים שאבותיהם היו יהודים שהוטבלו בכח או ברצון, לא?

להיקרא נאצי על ידך זה כמו להיקרא יהודון על ידי מר. פסח, אני מבין שבדרכם המיוחדת זוהי מחמאה ולכן אני מקבל אותה בשמחה, יש עשרות ואף מאות אלפי חיות אדם חילוניים, אך הציבור היחיד שמצוייר כמושלם הוא המחבלים המתנחלים, שעסוקים כנראה בלשחק חתול ועכבר עם צה"ל בגבעות ובטקסים של כת השטן.

אמרתי שאני מעדיף שמאלנים על פני כהניסטים, לא שאני שמאלני, הבנת הנקרא של כהניסט ממוצע או פשוט סלקטיביות בלתי נשלטת?

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #195 ב- : אוגוסט 19, 2007, 14:54:27 »

הציבור היחיד שמצוייר כמושלם הוא המחבלים המתנחלים, שעסוקים כנראה בלשחק חתול ועכבר עם צה"ל בגבעות ובטקסים של כת השטן.

אם כך אתה קורא למתנחלים אז אתה בעד יש"ע מוסלמי חס וחלילה , שיאוכלס ע"י המחבלים האמיתיים מפת"ח-חמאס .
אתה בוגד במלוא מובן המילה . בושה וחרפה !!!

אמרתי שאני מעדיף שמאלנים על פני כהניסטים, לא שאני שמאלני, הבנת הנקרא של כהניסט ממוצע או פשוט סלקטיביות בלתי נשלטת?

אל תיתמם . מה שאתה כותב כאן יותר שמאלני ובוגדני מהרבה שמאלנים שעברו כאן .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #196 ב- : אוגוסט 19, 2007, 15:03:31 »
את מאוד מוזר בצד אחד אתה תומך בסיפוח ההתנחליות ובכך מודה כי המיפעל של המיתנחלים מבורך ויותר מכך.
מיצד שאני אתה משווה אותם למחבלים.
אתה סובל מפיצוי אישיות או משהוא?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #197 ב- : אוגוסט 20, 2007, 12:05:25 »
את מאוד מוזר בצד אחד אתה תומך בסיפוח ההתנחליות ובכך מודה כי המיפעל של המיתנחלים מבורך ויותר מכך.
מיצד שאני אתה משווה אותם למחבלים.
אתה סובל מפיצוי אישיות או משהוא?

אני רואה את הצורך בשמירה על גושי ההתנחלויות הגדולים כצורך טריטוריאלי-ביטחוני, אבל זה לא אומר שלשוני תקועה באחוריהם של המתנחלים או שאני תומך או בכלל סובל את הציבור הזה, חלק מהמתנחלים אכן מתאימים לפרופיל של מחבל בלקסיקון שלי, אם אתה רוצה שאני אתן כמה סממנים אין לי בעיה, מה ההבדל בין יהודי שנכנס למסגד ומרסס לבין מוסלמי שנכנס לבית כנסת ומרסס? אבל אתם מעלים את גולדשטיין כגיבור, מזכיר לי את "השהידים" בשטחים, אני מניח שזה מה שהוא בעייניכם?

ולא אינני סובל משום פיצול, זה נקרא גיוון ודעה שונה, תתרגל לא כולם עונים לסטריוטיפ של שמאלני או ימני, יש המון אזור אפור ביניהם.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 20, 2007, 12:13:55 על ידי Taren »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #198 ב- : אוגוסט 20, 2007, 12:13:05 »

הציבור היחיד שמצוייר כמושלם הוא המחבלים המתנחלים, שעסוקים כנראה בלשחק חתול ועכבר עם צה"ל בגבעות ובטקסים של כת השטן.

אם כך אתה קורא למתנחלים אז אתה בעד יש"ע מוסלמי חס וחלילה , שיאוכלס ע"י המחבלים האמיתיים מפת"ח-חמאס .
אתה בוגד במלוא מובן המילה . בושה וחרפה !!!

אל תיתמם . מה שאתה כותב כאן יותר שמאלני ובוגדני מהרבה שמאלנים שעברו כאן .

יותר שמאלני? אף פעם לא שמעתי שמאלני תומך בטרנספר אז איך זה ייתכן? האם אני איזה היבריד משונה של שמאלני יפה נפש וימני חילוני? הכל שחור ולבן אצליכם? לא בריא.

"אתה בעד יש"ע מוסלמי", יש"ע היא כבר רובה מוסלמית, רוצה לטהר ולדלל את המספרים? תרגיש חופשי, אף אחד לא עוצר בעדך, מוזר שאני לא רואה שום פעולות של כהניסטים כנגד חמאס ופת"ח, אתם חכמולוגים רק כשזה מגיע לחבלה של בית ספר לבנות?

אוקיי אני בוגד, מה העונש סקילה למוות? ;)

מנותק sinai

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • תמיד נזכור אותך סיני אהובתנו
« להגיב #199 ב- : אוגוסט 20, 2007, 12:15:23 »
מה אתה חושב על הפינוי של סיני?