כתב נושא: בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט  (נקרא 57500 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט
« להגיב #100 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:53:46 »
ציטוט
לא הייתי קורא לאדם שעד עתה לא רק מחץ את רוב הטענות הפתטיות שלכם טיפש כי עד עתה אף אחד מכם לא ממש ברמה מספקת לדיון,
::)

ציטוט
ויש ניאו-נאצים בישראל אשר משחיתים קברים ובתי כנסת עם צלבי קרס, אני מניח שזה אומר שישראלים הם גם אנטישמים שונאי יהודים, הכללות...
עבור אידיוטים שמאלנים כמוך קיים מושג של "ישראלים", עבורי קיים מושג של יהודים.  הנאו-נאצים האלה הם לא יהודים, ומגיע להם מינימום עונש מוות.

ציטוט
מח מוגבל אבל עם יותר הבנה של פוליטיקה ואקטואליה ובלי בזבוז הזמן בנבירה בטקסטים בני שלושת אלפים שנה,

ציטוט
אני בן 18,
זה מסביר הכל.  למה בכלל בזבזתי את הזמן על השטויות שלך, רק א-להים יודע.  פלצן שחצן.  בצה"ל אתה מתכוון לשרת?

ציטוט
וכן יש לי עבודת קיץ, אך אל תדאג לי אני מסודר,
אתה יכול להיות בטוח שלך אני לא דואג.

ציטוט
ואם מדברים על פנטזיות  אתם לוקחים את הקופה, מדינת הלכה עם אפס פשע, עושר אין סופי ואוטופיה מהממת, רק דיקטטורה דתית, אז מי חי בפנטזיות, אני, או איזה יהודי שחי בארצות הברית וחושב שיש לו חצי סיכוי להשיג חצי מנדט בישראל עם מראה וגישה של הומלס מתחנה מרכזית טיפוסית בתל-אביב?
אפס פשע זה לא מציאותי, מכיוון שקורה שנולדים לפעמים מוגבלים כמוך עם דפקטים שכליים, אבל בהחלט נדאג לזה שהפשע ירד למימדים מזעריים.  גם על הרב כהנא זצוק"ל הי"ד צחקו, עד שסקרים שמאלניים צפו שהוא יקבל לפחות 12 מנדטים, ואז החברים שלך בעבודה ובוגדים בליכוד החליטו לפסול אותו.  זאת "הדמוקרטיה" המהוללת שלך.

אם העובדה שאני בן 18 היא אינדיקציה כלשהי לידע ואינטליגנציה, די פתטי אבל מובן לחלוטין כשאין לך שום קאמבק....
עכשיו אתם הולכים לפי סקרים? ואני חשבתי שרק שמאלנים סומכים במאה אחוז על סקרים (פרס?), אם אני מוגבל עם דפקטים שכליים אז אני מניח שכל הרבנים הסוטים שעסוקים בהטרדות מיניות בישיבות שלהם ו"מבוגרים" כמוך שרמת הדיון שלהם היא אינפנטילית, אז אני מעדיף להיות "דפקט שכלי", או בפשטות, לא זומבי שטוף מוח.

בנוגע לשרות הקדוש שלכם בצה"ל, אני שמח לשתף שזה ממש, אבל ממש לא עניינכם.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 23:55:34 על ידי Taren »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #101 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:55:36 »
טוב אני מבין שממך אי אפשר להוציא טענות נגדיות, חשבתי יהיה דיון שהוא מעל הרמה השכלית של הימני המדומה הממוצע, חבל .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #102 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:57:51 »
איזה עובדות ? עד עכשיו לא ראיתי שום עובדה שנפלטת מהמקלדת שלך אלא רק דעות או חצאי אמיתות שיוצאות במסווה של עובדות ע"י ריטוריקה מעורפלת ודמגוגית, ובנוסף יש לך את עזות המצח ואת החוצפה להתנשא מעלינו .
זה או שבחרת להתעלם או שהתעלפת כאשר גילגלת את הדף באיזור של התגובה שלי, אני עדיין מחכה שתענה למה שכתבתי .
--

אתה חושב שקיים "עם" פלסטיני ?

בפעם השלישית, לא, ועם זה אני פורש לישון, רק שתפסיק עם הצביעות הבלתי נגמרת ותבין שהראשונים שמתנשאים מעלי הם אתם עם הטהירות שלכם ושאגות השמאלני הנישאות ברחבי הג'ונגל.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #103 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:59:37 »
טוב אני מבין שממך אי אפשר להוציא טענות נגדיות, חשבתי יהיה דיון שהוא מעל הרמה השכלית של הימני המדומה הממוצע, חבל .

כרגע עניתי לך על השאלה, ימני מדומה לא, רוב שולט כן, לילה טוב  ::)

לא, לא,לא,לא, מספיק טענות נגדיות?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #104 ב- : אוגוסט 13, 2007, 00:04:17 »
מתי ענית על זה ?
ציטוט
1.ואנחנו לא היהודים האלה .

2.לא, רק ציינתי שאם אתה אומר שגם הם יכולים להיות כ"כ קנאים כלפי האסלאם אז שיהיו גם קנאים כלפי העובדה שאנחנו צריכים להיות בארץ הזו, הצביעות המוסלמית במלוא הדרה .

3.לא אמרתי שמפלגת הבעת' היא העתק, אלא מפלגה בעלת אידיאולוגיה נאצית למהדרין שאותה הם לקחו מאייכמן, הימלר היטלר וחבריהם.
והמפלגה הנאצית לא רק שהייתה מפלגה חילונית, אלא מפלגה אתאיסטית, ובשביל הנתינים הגרמנים שעדיין האמינו בדת הנוצרית הם פיתחו דת חדשה שבה היטלר הוא במעמד דומה של ישו, הקלק "הנוצרים הגרמנים" בגוגל ותראה על מה אני מדבר .
אנחנו לא גזעניים, כל אלה שאומרים שאנחנו נאצים, אנשים כמוך ואנשים הדומים לך, בסה"כ משתמשים בדמגוגיה ואין בדבריהם באמת ביסוס, והדברים שהם פולטים בנוגע לכהניזם הם בד"כ לא מבוססים על הכהניזם אלא דגימות שהתשקורת פלטה עלינו, קודם תבין את האידיאולוגיה הכהניסטית ואז אולי לך ולחבריך תהיה זכות כלשהי לקרוא לנו גזעניים או נאצים .

4.מי אמר שכולם חושבים כמוני ? בכל מקרה, חיים אמר שהוא יעשה דמוקרטיה יהודית ואז בעזרת משאל עם וכדומה הוא יראה אם העם רוצה מדינת הלכה שנשלטת ע"י מלך, הוא עשה תוכניות שלמות על העניין אז אל תספר לי סיפורים .

5.יכול להיות שאין שוני, אנחנו רוצים לקדם את דעתנו והם את שלהם, כל עוד זה חוקי ומותר אין לך שום סיבה להתלונן וזה רק מראה על הניסיון שלך למצוא כל דבר שלא תואם את מה שאתה היית רוצה רק בכדי לנגח אותנו, והניסיון שלך פתטי למדי, חבל .

6.אנחנו יודעים שזה מה שנוצרים חושבים, ולא ממש אכפת לנו, הם עוזרים לנו מבחינה כספית ונותנים לנו תמיכה פוליטית, אם הם חושבים שנלך לגהינום בגלל שאנחנו יהודים הם יכולים להמשיך לחשוב ככה, אנחנו מקבלים את התמיכה שלנו, הם חושבים שהנבואה האפוקליפטית שלהם מתרחשת, כולם מרוויחים !

7.אם המתנחלים היו מעל החוק נראה לך שהמדינה עצמה הייתה מקימה את ההתנחלויות האלה ? והמתנחלים לא אשמים שכמה בורים, בניהם שרון, שלא היה אכפת לו מביטחון המדינה אלא רק מהסיכוי שהוא יקבל קולות של השמאל, סילקו את המתנחלים וגרמו לגשם של קסאמים ולכך שכל מי שנמצצא בטווח של 10 קילומטר או יותר מחבל עזה הוא לא בטוח .

יש כבר מפלגה קומוניסטית בכנסת (חד"ש), וגם יש זרוע של החמאס בכנסת (בל"ד), אין לי שום בעיה שהקומוניסטים יתמודדו לכנסת כי הם לא ממש הולכים לנצח, אבל אם נראה לך שלתת לערבים מוסלמים שנפגשים עם חסן נסראללה ונשיא סוריה להתמודד בכנסת ולהשפיע על המדינה זה דבר לוגי, צר לי עליך, צריך להוציא מפלגות של האויב מחוץ לחוק, זה כמו שבזמן מלחמת העולם השניה היו בממשלה האמריקאית נאצים, בהחלט לא הגיוני .

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #105 ב- : אוגוסט 13, 2007, 00:07:15 »
ציטוט
לא הייתי קורא לאדם שעד עתה לא רק מחץ את רוב הטענות הפתטיות שלכם טיפש כי עד עתה אף אחד מכם לא ממש ברמה מספקת לדיון,

ציטוט
ויש ניאו-נאצים בישראל אשר משחיתים קברים ובתי כנסת עם צלבי קרס, אני מניח שזה אומר שישראלים הם גם אנטישמים שונאי יהודים, הכללות...
עבור אידיוטים שמאלנים כמוך קיים מושג של "ישראלים", עבורי קיים מושג של יהודים.  הנאו-נאצים האלה הם לא יהודים, ומגיע להם מינימום עונש מוות.

ציטוט
מח מוגבל אבל עם יותר הבנה של פוליטיקה ואקטואליה ובלי בזבוז הזמן בנבירה בטקסטים בני שלושת אלפים שנה,

ציטוט
אני בן 18,
זה מסביר הכל.  למה בכלל בזבזתי את הזמן על השטויות שלך, רק א-להים יודע.  פלצן שחצן.  בצה"ל אתה מתכוון לשרת?

ציטוט
וכן יש לי עבודת קיץ, אך אל תדאג לי אני מסודר,
אתה יכול להיות בטוח שלך אני לא דואג.

ציטוט
ואם מדברים על פנטזיות  אתם לוקחים את הקופה, מדינת הלכה עם אפס פשע, עושר אין סופי ואוטופיה מהממת, רק דיקטטורה דתית, אז מי חי בפנטזיות, אני, או איזה יהודי שחי בארצות הברית וחושב שיש לו חצי סיכוי להשיג חצי מנדט בישראל עם מראה וגישה של הומלס מתחנה מרכזית טיפוסית בתל-אביב?
אפס פשע זה לא מציאותי, מכיוון שקורה שנולדים לפעמים מוגבלים כמוך עם דפקטים שכליים, אבל בהחלט נדאג לזה שהפשע ירד למימדים מזעריים.  גם על הרב כהנא זצוק"ל הי"ד צחקו, עד שסקרים שמאלניים צפו שהוא יקבל לפחות 12 מנדטים, ואז החברים שלך בעבודה ובוגדים בליכוד החליטו לפסול אותו.  זאת "הדמוקרטיה" המהוללת שלך.

אם העובדה שאני בן 18 היא אינדיקציה כלשהי לידע ואינטליגנציה, די פתטי אבל מובן לחלוטין כשאין לך שום קאמבק....
עכשיו אתם הולכים לפי סקרים? ואני חשבתי שרק שמאלנים סומכים במאה אחוז על סקרים (פרס?), אם אני מוגבל עם דפקטים שכליים אז אני מניח שכל הרבנים הסוטים שעסוקים בהטרדות מיניות בישיבות שלהם ו"מבוגרים" כמוך שרמת הדיון שלהם היא אינפנטילית, אז אני מעדיף להיות "דפקט שכלי", או בפשטות, לא זומבי שטוף מוח.

בנוגע לשרות הקדוש שלכם בצה"ל, אני שמח לשתף שזה ממש, אבל ממש לא עניינכם.
בס''ד

ידידי ורעי!!
 לא חבל לבזבז אנרגי'ה על אדם שחוזר על מה שאומר כחתול הרודף אחר זנבו? כבר הצגתי את כל העניינים הללו בצורה מפורטת , ואדם שאיננו מסוגל לעכל אותן מכיוון שהוא מוכר את הכרת המציאות סביבו בדעות שמאלניות שבהן שטפו לו את המוח ואין להן אחיזה במציאות , חבל לבזבז אנרגי'ה מיותרת לשם כך!!
 ולך ידידי השמאלני -- אני נותן שוב '' קרדיט '' , בדוק את העובדות שציינתי בפירוט במבחן המציאות, ההגיון ,ההסטורי'ה ,וההסתברות .,ולאחר שתבדוק היטב גבש עמדה ,אל תשלוף לי תשובות '' מצוצות מהאצבע '' שאין להן שום ביסוס פרקטי ומציאותי, והפסק להלאות אותנו בשטויות שאתה מוזן בהן ע''י שוטפי-מוח שמאלניים שמודעים בעצמם לזבל שהם מאכילים את הדור הצעיר !!!

הגולה בארץ :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #106 ב- : אוגוסט 13, 2007, 01:06:59 »
וואי אין לי כוח לקרוא תעמודי שטויות האלה..
ממה שקראתי איך עוד אין לך בושה להגיד שהשנאה של הנאצים ליהודי םהייתה לגיטימית.. מתי תקלוט בפעם המיליארד היהודים לא הרימו יד על שום גרמני...
ימני עלק.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #107 ב- : אוגוסט 13, 2007, 07:07:20 »
TAREN
אם מדינת ישראל תמשיך בדרך בה היא הולכת היא תהיה בדיחה וזכרון לכל שכניה. לכן, במקום להקדיש את הזמן להעלבות של הפורום תקדיש זמן לקריאת הקוראן והחדיף ותבין מה אומר האיסלם על הכופרים. מה זה שלום לפי האסלם עם הכופרים תעבור בגליל ובכביש 6 ותראה את ההתישבות הערבית במדינת היהודים ותבין (אולי) שאם עכשיו לא יעשה משהו אז אוי ואבוי לנו. אגב אני לא דתיה וקבלתי את החינוך הנהדר שכל בני האדם שווים...
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 07:09:44 על ידי zipora »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #108 ב- : אוגוסט 13, 2007, 07:41:54 »
וואי אין לי אפילו כוח לקרוא את כל 8 העמודים האלה שמלאים בשטויות שלו קראתי את העמוד הראשון וקראתי את מה שהוא כתב והבנתי כבר לאן זה מוביל ואני בטוח שבכל 8 העמודים האלה השטויות שלו חזרו על עצמן
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #109 ב- : אוגוסט 13, 2007, 08:36:28 »
וואי אין לי אפילו כוח לקרוא את כל 8 העמודים האלה שמלאים בשטויות שלו קראתי את העמוד הראשון וקראתי את מה שהוא כתב והבנתי כבר לאן זה מוביל ואני בטוח שבכל 8 העמודים האלה השטויות שלו חזרו על עצמן

אולי תעשה טובה ותרד אל העם, הוא תוכיח לו שהוא טועה, אני עד עכשיו רק ראיתי אנשים מגיבים עם:
א. הכללה גזענית שנובעת מפראנויה חמורה
ב. קנאות דתית
ג. התעלמות/קללות

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #110 ב- : אוגוסט 13, 2007, 08:38:40 »
SSN, אני עניתי לו והוא זה שהתעלם .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #111 ב- : אוגוסט 13, 2007, 09:35:11 »

פרשתי לישון, למרות שהייתי ממש נלהב להמשיך להתכתב בשלוש בלילה, אני עונה לך עכשיו...

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #112 ב- : אוגוסט 13, 2007, 09:36:11 »
וואי אין לי כוח לקרוא תעמודי שטויות האלה..
ממה שקראתי איך עוד אין לך בושה להגיד שהשנאה של הנאצים ליהודי םהייתה לגיטימית.. מתי תקלוט בפעם המיליארד היהודים לא הרימו יד על שום גרמני...
ימני עלק.

צטט אותי אומר שהשנאה של הגרמנים ליהודים הייתה לגיטימית בשנות השלושים והארבעים, צטט... 8)

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #113 ב- : אוגוסט 13, 2007, 09:39:03 »

פרשתי לישון, למרות שהייתי ממש נלהב להמשיך להתכתב בשלוש בלילה, אני עונה לך עכשיו...
עניתי ב11:25, לא 3 בלילה .  ???
אני מחכה לתגובה שלך .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #114 ב- : אוגוסט 13, 2007, 09:49:19 »
1.ואנחנו לא היהודים האלה .

2.לא, רק ציינתי שאם אתה אומר שגם הם יכולים להיות כ"כ קנאים כלפי האסלאם אז שיהיו גם קנאים כלפי העובדה שאנחנו צריכים להיות בארץ הזו, הצביעות המוסלמית במלוא הדרה .

3.לא אמרתי שמפלגת הבעת' היא העתק, אלא מפלגה בעלת אידיאולוגיה נאצית למהדרין שאותה הם לקחו מאייכמן, הימלר היטלר וחבריהם.
והמפלגה הנאצית לא רק שהייתה מפלגה חילונית, אלא מפלגה אתאיסטית, ובשביל הנתינים הגרמנים שעדיין האמינו בדת הנוצרית הם פיתחו דת חדשה שבה היטלר הוא במעמד דומה של ישו, הקלק "הנוצרים הגרמנים" בגוגל ותראה על מה אני מדבר .
אנחנו לא גזעניים, כל אלה שאומרים שאנחנו נאצים, אנשים כמוך ואנשים הדומים לך, בסה"כ משתמשים בדמגוגיה ואין בדבריהם באמת ביסוס, והדברים שהם פולטים בנוגע לכהניזם הם בד"כ לא מבוססים על הכהניזם אלא דגימות שהתשקורת פלטה עלינו, קודם תבין את האידיאולוגיה הכהניסטית ואז אולי לך ולחבריך תהיה זכות כלשהי לקרוא לנו גזעניים או נאצים .

4.מי אמר שכולם חושבים כמוני ? בכל מקרה, חיים אמר שהוא יעשה דמוקרטיה יהודית ואז בעזרת משאל עם וכדומה הוא יראה אם העם רוצה מדינת הלכה שנשלטת ע"י מלך, הוא עשה תוכניות שלמות על העניין אז אל תספר לי סיפורים .

5.יכול להיות שאין שוני, אנחנו רוצים לקדם את דעתנו והם את שלהם, כל עוד זה חוקי ומותר אין לך שום סיבה להתלונן וזה רק מראה על הניסיון שלך למצוא כל דבר שלא תואם את מה שאתה היית רוצה רק בכדי לנגח אותנו, והניסיון שלך פתטי למדי, חבל .

6.אנחנו יודעים שזה מה שנוצרים חושבים, ולא ממש אכפת לנו, הם עוזרים לנו מבחינה כספית ונותנים לנו תמיכה פוליטית, אם הם חושבים שנלך לגהינום בגלל שאנחנו יהודים הם יכולים להמשיך לחשוב ככה, אנחנו מקבלים את התמיכה שלנו, הם חושבים שהנבואה האפוקליפטית שלהם מתרחשת, כולם מרוויחים !

7.אם המתנחלים היו מעל החוק נראה לך שהמדינה עצמה הייתה מקימה את ההתנחלויות האלה ? והמתנחלים לא אשמים שכמה בורים, בניהם שרון, שלא היה אכפת לו מביטחון המדינה אלא רק מהסיכוי שהוא יקבל קולות של השמאל, סילקו את המתנחלים וגרמו לגשם של קסאמים ולכך שכל מי שנמצצא בטווח של 10 קילומטר או יותר מחבל עזה הוא לא בטוח .

יש כבר מפלגה קומוניסטית בכנסת (חד"ש), וגם יש זרוע של החמאס בכנסת (בל"ד), אין לי שום בעיה שהקומוניסטים יתמודדו לכנסת כי הם לא ממש הולכים לנצח, אבל אם נראה לך שלתת לערבים מוסלמים שנפגשים עם חסן נסראללה ונשיא סוריה להתמודד בכנסת ולהשפיע על המדינה זה דבר לוגי, צר לי עליך, צריך להוציא מפלגות של האויב מחוץ לחוק, זה כמו שבזמן מלחמת העולם השניה היו בממשלה האמריקאית נאצים, בהחלט לא הגיוני .

1) איזה יהודים? משיחיים שחושבים שמשטר מלוכה מהמאה העשירית לפני הספירה היא הדרך למודרניות ושפע? ::)

2) הקוראן הוא ספר שמלא בכל כך צביעות וחוסר התאמה שאפשר לפרש אלפי פירושים שונים לכל פרק וסורא, בגלל זה מוסלמים מצליחים לסלף אותו בגרסאות אלא ערביות שלו.

3)  המשטר הנאצי לא היה רק מאפיינים מוזרים של נצרות אלא של פגאנים, פרי-נצרות שעמי אירופה עבדו, הצלב קרס למשל, הקלטים השתמשו בו והוא אף משמש כסימן של מזל בהודו... צלב קרס הוא אותו דבר רק הפוך.

4) בן-פסח מבטיח הבטחות שכל כוהן דת מוסלמי מבטיח במשטר חילוני, דמוקרטיה וקצת דת בסוף מסתיימים בגהנום דתי, ומשטרת הצניעות באירן לא שונה כל כך מהגרסה הדתית-יהודית.

5) אין בעיה, אני רק אומר שקיצוניות מימין ומשמאל מטרתה אחידה, השמדה של ישראל, אז לכם יש דרך מיוחדת ולשמאלנים קיצוניים יש את דרכם הגם מיוחדת.

6) אז יאללה תפסיקו להתכיין שישראל היא רפובליקת בננות של ארצות הברית, אין לכם בעיה למכור את נפשכם בעד כסף, אז כל הרטוריקה שאולמרט \ ביבי \ שרון מקבלים פקודות מבוש\קלינטון לא תקף.

7) המתנחלים בהחלט חושבים שהם מעל החוק, הבעיה היא שהמדינה הולכת כהיפנוטית אחרי חבורה משיחסטית ששמה אתה יודע מה על הרוב במדינה, הפינג פונג מבחינה בינלאומית הרס את תדמית ישראל ואת התדמית של הציונות, ברכותיי, העיקר שיהיה איזה קראוון מוזנח באמצע שום מקום על גבעה עם שתי משפחות וגדוד שלם לשמור עליהם, ואחר כך להתפלא איך אותו גדוד נכשל במלחמה כי לא היה לו זמן להתאמן כל היה עסוק בשמירה על חבורה של כפוי טובה, שלא לומר המליארדים שנשפכים שיכלו ללכת לימ"חים, ציוד, חינוך ושיפור המצב המזופת, אבל העיקר ההתנחלויות, בושה...

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #115 ב- : אוגוסט 13, 2007, 10:27:56 »
1.לא, אנשים בורים וחסרי השכלה בדומה למוסלמים .

2.הקוראן מלא בחוסר התאמה וצביעות - נכון, אבל אי אפשר לפרש אותו יותר מדי פעמים, אפשר רק פעם אחת מכיוון שהוא אומר בצורה מפורשת כ"כ, שהארץ שייכת ליהודים, אבל באופן מוזר למדי הקוראן אומר שהיהודים הם עם בוגדני ושקרן, ואף אומר שיש להפלות כל יהודי שחי במדינה מוסלמית, למשל, אסור שביתו של יהודי יהיה גבוה יותר משל מוסלמי, אסור לבנות בתי כנסת חדשים, כל יהודי שעובר ליד מוסלמי חייב להשפיל את ראשו וכו' וכו', הקוראן הוא ספר אנטישמי - דתי .

3.המשטר הנאצי נעזר במיסטיקה ושטויות אחרות, על אף שהם היו אתאיסטים . צלב הקרס הוא סמל של דתות הודיות כמו הינדואיזם ובבודהיזם, הוא לראשונה נמצא בטיבט (בפסל בן 18,000 שנים) וכנראה עם הזמן עבר לעמי אירופה ביניהם הקלטים, הסמל בכל מקום מסמן מזל טוב, הנאצים אימצו אותו בכדי שגם הוא יעשה להם "מזל טוב"

4.לא נכון, כהן דת מוסלמי לא מכיר את המונח דמוקרטיה, וגם הנתינים המוסלמים לא, זה מונח מערבי והמוסלמים כידוע מתנגדים למערב ולכל מה שהוא מייצג, הכהן דת המוסלמי הממוצע מטיף לתאוקרטיה איסלמית, וחיים כמו שאמרתי יעשה משאל עם בנוגע להפיכת ישראל לתאוקרטיה, ואם לא ירצו אז תשאר הדמוקרטיה, מה שעכשיו אתה אומר לא מבוסס על עובדות אלא על דעות קדומות שכל דתי רוצה מדינת הלכה באופן מידי ושהוא גם שקרן כרונולוגי .

5.הצחקת אותי, אם היינו רוצים להשמיד את המדינה היינו עכשיו הורסים את הגדר ונותנים למחבלים להכנס לישראל, או שפשוט עוזרים לבל"ד ולחד"ש .

6.מה הקשר ? אנחנו כרגע תנועה, אבל אנחנו עקרוניים, אם הנוצרים יתנגדו לעקרונות שלנו הם לא יתרמו לנו שום דבר, הנוצרים שתורמים לנו עכשיו הם כמו הנוצרים שתורמים למדינה, הנוצרים האלה לא שולטים בנו כמו שארה"ב שולטת בנו, ההבדל בין ארה"ב לאותם נוצרים הוא אדיר, ארה"ב שולטת בנו בעזרת חוטים, שמאלמרט וחבריו הם בובות שיש להן הגה שמוחזק ע"י יריב אופנהיימר ואורי אבנרי .

7."המתנחלים חושבים שהם מעל החוק" - אם כך למה הם פועלים לפי החוק ? האם המתנחלים אי פעם עברו על החוק ? האם אי פעם היו כאלה ואחרים שחיים בערים מרכזיות בארץ שחשבו שהם מעל החוק ויצאו לדקור מישהו ? הרוב במדינה היה נגד ההתנתקות, אז נצור את פיך, למען האמת זה השמאלנים ששמים "אתה יודע מה" על הרוב במדינה. "קראוון מוזנח" - הצחקת אותי, ההתנחלויות פרחו ושגשגו, עולמרט ושרון הרסו את המפעל האדיר הציוני הזה, הם מיצגים את השפיות, אתה והסהרורים שיש בארץ הזו מייצגים את הנאיביות ואת "יפות הנפש" המלאכותית שעוצבה ע"י שמאל אירופאי טיפוסי ששגשג בשנות ה30 של המאה ה20 .
אם כבר מדברים על ביזבוז כסף של המדינה, תדבר על הכסף שמבוזבז על לשים מאבטח ליד כל חנות במדינה שלך, להפוך כל ביה"ס לממוגן ולהקים ממ"ד בכל בית, הכסף והציוד שמבוזבז על הביריונים מנרקומנים נגד הגדר ועל הכלכלה שנפגעת מחרמים שמוטלים ע"י אנטי ציוניים שמעולם לא חוו את הטרור הערבי הרצחני, ואתה מתלונן על כך שמגנים על יהודים שגורמים למדינה להשאר מדינה יהודית ?! אתה יודע כמה עלתה ההתנתקות ?! 2 מיליארד דולר, 2 מיליארד דולר על מה ?! על גירוש יהודים מבתיהם ומארצם, זו הבושה האמיתית ואתה חייב לקחת חלק בה מאחר ואתה תומך במעשה הזוועה שנעשה, אתה צריך להתבייש .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #116 ב- : אוגוסט 13, 2007, 10:50:38 »
1.לא, אנשים בורים וחסרי השכלה בדומה למוסלמים .

2.הקוראן מלא בחוסר התאמה וצביעות - נכון, אבל אי אפשר לפרש אותו יותר מדי פעמים, אפשר רק פעם אחת מכיוון שהוא אומר בצורה מפורשת כ"כ, שהארץ שייכת ליהודים, אבל באופן מוזר למדי הקוראן אומר שהיהודים הם עם בוגדני ושקרן, ואף אומר שיש להפלות כל יהודי שחי במדינה מוסלמית, למשל, אסור שביתו של יהודי יהיה גבוה יותר משל מוסלמי, אסור לבנות בתי כנסת חדשים, כל יהודי שעובר ליד מוסלמי חייב להשפיל את ראשו וכו' וכו', הקוראן הוא ספר אנטישמי - דתי .

3.המשטר הנאצי נעזר במיסטיקה ושטויות אחרות, על אף שהם היו אתאיסטים . צלב הקרס הוא סמל של דתות הודיות כמו הינדואיזם ובבודהיזם, הוא לראשונה נמצא בטיבט (בפסל בן 18,000 שנים) וכנראה עם הזמן עבר לעמי אירופה ביניהם הקלטים, הסמל בכל מקום מסמן מזל טוב, הנאצים אימצו אותו בכדי שגם הוא יעשה להם "מזל טוב"

4.לא נכון, כהן דת מוסלמי לא מכיר את המונח דמוקרטיה, וגם הנתינים המוסלמים לא, זה מונח מערבי והמוסלמים כידוע מתנגדים למערב ולכל מה שהוא מייצג, הכהן דת המוסלמי הממוצע מטיף לתאוקרטיה איסלמית, וחיים כמו שאמרתי יעשה משאל עם בנוגע להפיכת ישראל לתאוקרטיה, ואם לא ירצו אז תשאר הדמוקרטיה, מה שעכשיו אתה אומר לא מבוסס על עובדות אלא על דעות קדומות שכל דתי רוצה מדינת הלכה באופן מידי ושהוא גם שקרן כרונולוגי .

5.הצחקת אותי, אם היינו רוצים להשמיד את המדינה היינו עכשיו הורסים את הגדר ונותנים למחבלים להכנס לישראל, או שפשוט עוזרים לבל"ד ולחד"ש .

6.מה הקשר ? אנחנו כרגע תנועה, אבל אנחנו עקרוניים, אם הנוצרים יתנגדו לעקרונות שלנו הם לא יתרמו לנו שום דבר, הנוצרים שתורמים לנו עכשיו הם כמו הנוצרים שתורמים למדינה, הנוצרים האלה לא שולטים בנו כמו שארה"ב שולטת בנו, ההבדל בין ארה"ב לאותם נוצרים הוא אדיר, ארה"ב שולטת בנו בעזרת חוטים, שמאלמרט וחבריו הם בובות שיש להן הגה שמוחזק ע"י יריב אופנהיימר ואורי אבנרי .

7."המתנחלים חושבים שהם מעל החוק" - אם כך למה הם פועלים לפי החוק ? האם המתנחלים אי פעם עברו על החוק ? האם אי פעם היו כאלה ואחרים שחיים בערים מרכזיות בארץ שחשבו שהם מעל החוק ויצאו לדקור מישהו ? הרוב במדינה היה נגד ההתנתקות, אז נצור את פיך, למען האמת זה השמאלנים ששמים "אתה יודע מה" על הרוב במדינה. "קראוון מוזנח" - הצחקת אותי, ההתנחלויות פרחו ושגשגו, עולמרט ושרון הרסו את המפעל האדיר הציוני הזה, הם מיצגים את השפיות, אתה והסהרורים שיש בארץ הזו מייצגים את הנאיביות ואת "יפות הנפש" המלאכותית שעוצבה ע"י שמאל אירופאי טיפוסי ששגשג בשנות ה30 של המאה ה20 .
אם כבר מדברים על ביזבוז כסף של המדינה, תדבר על הכסף שמבוזבז על לשים מאבטח ליד כל חנות במדינה שלך, להפוך כל ביה"ס לממוגן ולהקים ממ"ד בכל בית, הכסף והציוד שמבוזבז על הביריונים מנרקומנים נגד הגדר ועל הכלכלה שנפגעת מחרמים שמוטלים ע"י אנטי ציוניים שמעולם לא חוו את הטרור הערבי הרצחני, ואתה מתלונן על כך שמגנים על יהודים שגורמים למדינה להשאר מדינה יהודית ?! אתה יודע כמה עלתה ההתנתקות ?! 2 מיליארד דולר, 2 מיליארד דולר על מה ?! על גירוש יהודים מבתיהם ומארצם, זו הבושה האמיתית ואתה חייב לקחת חלק בה מאחר ואתה תומך במעשה הזוועה שנעשה, אתה צריך להתבייש .

1) בדיוק, כמו חלק מכם שלא יודעים דבר על האיסלם חוץ מצפייה בחיים בן פסח יורק את המילים נאצים ואנטישמיים כל שתי דקות, בורות וחוסר השכלה...

2) כך גם תחת משטר הלכתי לגויים, זה מה שנאמר לי פה שצריך להשפיל, נשמע מוכר לא?

3) בדיוק

4) וכך גם כהניסטים שתומכים במשטר הלכתי רבני, וכל הקונספט של דמוקרטיה לא היה קיים בעת התנ"ך והממלכות אז תתעורר ותפסיק לסנגר על שלטון יהודי דתי.

5) אתם בהחלט רוצים להשמיד את המדינה עם החזון המשיחסטי שלכם של ארץ ישראל הגדולה עד לפרת ולחידקל, בשביל זה לא איכפת לכם להקריב מיליוני ישראלים בשביל "הגאולה", אותה מטרה, רק דרך שונה.

6) בדרך כלל אלה שמלכלכים על נוצרים הם דתיים עם ישוע או ישו... " יש"ו ", מצלצל?

7) הרוב במדינה לא היו נגד ההתנתקות באותו זמן, ובכלל די הרגשתי צער בשבילהם, אפילו נכנסתי לכמה פורומים להביע תמיכה ושראיתי את הפנטים האלה בעצמם מקדשים גזענות, רצח, דרישה של משטר הלכתי, קונספירציות והבטחה לרצח ונקמה, נגמר, נגמר, נגמר, בשבילי הם כמו מוסלמים.

המתנחלים הרסו את הציונות, הציונות לא החלה על ידי חבורה של פסיכים דתיים, וזה מה שהם הפכו את זה, לא פלא שהיום ציוני זו מילה גסה במערב, ולא על ידי מוסלמים או שמאלנים קיצוניים, ציוני היום נחשב בעינייהם למתנחל אשר מתעמר, גזען, פושע, הריסת עצי זיתים וקריאות שרמוטה לערבי בכלוב, לך חפש ביוטוב, ואת התגובות, הרסתם את התדמית, ברכותיי.

ובעניין הכסף אני מסכים איתך בעניין השמאלנים ועדיין אומר שמליארדים לא היו נשפכים על המתנחלים היה כסף לכל הדברים הנ"ל ולא היה צורך להוציא מליארדים על התנתקות, ושוב הדימיון בין שמאלנים קיצונים וימנים קיצונים, מי ידע?

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #117 ב- : אוגוסט 13, 2007, 11:00:58 »
סליחה סליחה סליחה

המתנחלים הם כפויי טובה?

הם מוותרים על כל הנוחות שלהם הולכים כל הדרך בחום בלי חשמל בלי כלום ומתיישבים להם שם בשביל להחזיק את האדמה ולשמור על הארץ הם מחזיקים את האדמה הזאת בכל הכוח עם שיא השיניים עם זעה דם ודמעות והם לא מפסיקים לנסות ולשמור על ארצנו

אז שתוק טוב.

כי במקום מה שהם עושים הם היו יכולים לשבת להם בתל אביב עם המזגן הטלוויזיה וביטחון מפני ערבים בעיר הגדולה

אבל הם לא עשו זאת רק בשביל העם והארץ וזה אומר הרבה
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
« להגיב #118 ב- : אוגוסט 13, 2007, 11:07:58 »
עכשיו אני לא מאמין שאתה לא שמאלני, אתה שמאלני בוגד לכל דבר. אתה סתם מתחזה פה בשביל לשנות דעות, לא יילך לך.
אתה בטח גר בת"א, בבטחון. ואתה כזה.
אם היית גר בשדרות או בקרית שמונה, היית מדבר אחרת.
(אני לא אומר שכל תושבי ת"א כמוהו)

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #119 ב- : אוגוסט 13, 2007, 11:10:18 »
סליחה סליחה סליחה

המתנחלים הם כפויי טובה?

הם מוותרים על כל הנוחות שלהם הולכים כל הדרך בחום בלי חשמל בלי כלום ומתיישבים להם שם בשביל להחזיק את האדמה ולשמור על הארץ הם מחזיקים את האדמה הזאת בכל הכוח עם שיא השיניים עם זעה דם ודמעות והם לא מפסיקים לנסות ולשמור על ארצנו

אז שתוק טוב.

כי במקום מה שהם עושים הם היו יכולים לשבת להם בתל אביב עם המזגן הטלוויזיה וביטחון מפני ערבים בעיר הגדולה

הם הלכו נגד רצון המדינה והרצון הבינלאומי בשביל הדעות הצרות שלהם והם שילמו, אחר כך חסמו כבישים ונלחמו בחיילים וקראו לסירוב.
הם אויב לציונות, אלו ששונאי ישראל שחושבים שהם עושים למדינה טובה בכך שהם מפרקים אותה.

חיות.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #120 ב- : אוגוסט 13, 2007, 11:13:58 »
סליחה סליחה סליחה

המתנחלים הם כפויי טובה?

אז שתוק טוב.

חחחח מוותרים על נוחות, וילה בגוש קטיף עם חצר פתוחה וחוף ים פרטי, עאלק מוותרים על נוחות, הטבות מהממשלה, אוכלי חינם (עובדי מועצה \ עירייה), על מי אתה חושב שאתה עובד? הם לא עושים את זה לא בשבילי ולא בשביל שום ישראלי חילוני, הם עושים זאת בשביל הפנטיות הדתית שלהם וזהו, ובגלל זה הרטוריקה שלהם על משטר הלכתי, קפוץ לפורום של גוש קטיף, נראה כמו פורום של החמאס או החזבאללה עם האנטי ישראליות.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 11:17:13 על ידי Taren »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #121 ב- : אוגוסט 13, 2007, 11:16:46 »
עכשיו אני לא מאמין שאתה לא שמאלני, אתה שמאלני בוגד לכל דבר. אתה סתם מתחזה פה בשביל לשנות דעות, לא יילך לך.

קרא לי שמאלני אם לבך חפץ, עדיין לא משנה את העובדה שאני ימני, רק בגלל שאני מחזיק דעה קצת פחות פשיסטית לא עושה אותי שמאלני.
אני לא גר בתל-אביב דרך אגב, אתה גר על גבעה באמצע שום מקום עם פלוגה בתור שומרי ראש? רואה שניים יכולים לשחק במשחק הזה.

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #122 ב- : אוגוסט 13, 2007, 11:28:25 »

קרא לי שמאלני אם לבך חפץ, עדיין לא משנה את העובדה שאני ימני, רק בגלל שאני מחזיק דעה קצת פחות פשיסטית לא עושה אותי שמאלני.
אני לא גר בתל-אביב דרך אגב, אתה גר על גבעה באמצע שום מקום עם פלוגה בתור שומרי ראש? רואה שניים יכולים לשחק במשחק הזה.

כל מי שלא תומך במתנחלים שמאלני לא ידעת?
לא פלא שהם חושבים שכולם שמאלנים, אני ימני מהצד השפוי, אבל מסתבר שכל מה שלא ימני קיצוני סטייל כהנא זה שמאל.
מעניין אה?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #123 ב- : אוגוסט 13, 2007, 11:40:00 »
1.  ;D אנחנו יודעים על האסלאם יותר מכל מוסלמי ממוצע שלא לומד מהקוראן אלא מקשיב לבין לאדן המקומי, או מאנשים כמוך, שבהחלט מפגינים בורות בנושאים מסוימים שנדונו כאן .

2.אז זהו שלא, עכשיו התשובה שלך מראה על בורות וחוסר השכלה וחור רציני בידע הכללי שלך .
אם גוי חי במדינה והוא נאמן אליה, הוא זכאי לאותם זכויות כמו לכל יהודי, זכאי לחיות בפנטהאוז אם ירצה ואנחנו מחויבים להגן עליו כמו על כל יהודי אחר אז אל תמציא לי דברים ותשתמש בביטויים דמגוגיים כמו "נשמע מוכר לא?" - אתה גם מפגין בורות וגם משווה אותנו למוסלמים, איזה יופי !

4.תומכים במשטר דתי, אולי, אני למשל לא, אבל העובדה היא שחיים לא רוצה משטר דתי אלא אם עם ישראל ירצה, ובתקופת התנ"ך העם בהחלט רצה וזו בדיוק הסיבה שהוא דרש משמואל מלך שימלוך על ישראל, אז די כבר עם הבורות, אה ו..האסלאם נתקע בימי מוחמד .

5. :2funny:, תשמש בהיגיון, אם כבר אתה יכול להגיד "אתם תגרמו להשמדת המדינה עם הרעיון המשיחי שלכם" ולא "אתם רוצים להשמיד את המדינה עם הרעיון המשיחי שלכם" כי זה כבר טימטום רציני ומראה על חוסר הגיון, ציפיתי ליותר .

6.הנוצרים קוראים לישו ישוע, מה הקשר ללכלוך, והשם ישו ליהושוע בן יוסף (ע"ע ישו) נגרם משיבושים שונים בשפה העברית, והראשי תיבות "יימח שמו וזכרו" כיש"ו הומצאו בכלל בימי הביניים . וזה בכלל לא רלוונטי לדיון .

7.שוב חוסר ידע, רוב העם היה נגד ההתנתקות :
סקר "דחף": 47% נגד ההתנתקות; 40.5% בעד
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2909585,00.html

סקר: 43% מתנגדים להתנתקות, 36% בעדה
http://news.walla.co.il/?w=//537022
----
"ושראיתי את הפנטים האלה בעצמם מקדשים גזענות, רצח, דרישה של משטר הלכתי, קונספירציות והבטחה לרצח ונקמה, נגמר, נגמר, נגמר, בשבילי הם כמו מוסלמים."
כן, כל קהילת גוש קטיף נכנסה לפורומים ואמרה את הדברים האלה, וזו הסיבה שבעם 97%-99% מההתנחלויות התפנו בשקט, והם רוצים משטר הלכתי, זכותם .
--
המתנחלים מחזיקים את הציונות על הרגליים, ציונות היא מילה גסה החל מ1993, ולא בגלל מלח הארץ - המתנחלים, אלא בגלל השמאל, השמאל הוא זה שמפיץ תעמולה והשמאל הוא זה שבעצם עוקר עצי זית (לידיעתך) . כיום בגלל השמאל, לקלל ערביה זו עברה פלילית אבל מחבל שמנסה לרצוח 20 איש חפים מפשע זוכה לסוויטה של בית כלא ל3 חודשים עד שהוא ישוחרר בעסקת השבויים הבאה .
אנחנו לא הרסנו את התדמית, זה אתם עם כל התעמולה שלכם ואז הפצתה על גבי כל הרשת, זה אתם אשמים שישראל נראית כמו שהיא נראית בעיני העולם, שישראל מוחרמת ע"י גורמים שונים, שהסיכסוך עם הערבים הוא בראש סדר העדיפויות העולמי בזמן שמוסלמים רוצחים מיליוני אנשים בסודאן, רק בגללכם ובגלל הצביעות שלכם וההתנגדות שלכם לציבור שמהווה את הרוב ביחידות הקרביות, שמהווה את החלוצים החדשים של הציונות - בדיוק כמו שהציונים בנו יישובים לפני קום המדינה, המתנחלים מקימים ישובים אחרי קום המדינה ועושים את העבודה השחורה לעם ישראל .

ואנחנו בכלל לא משלמים מיליארדים על ההתנחליות, אנחנו לא נותנים להם כסף כדי שיחיו, הם מפרנסים את עצמם, וגם ההגנה שלהם לא עולה לנו כ"כ הרבה, הגנה מכניסת מחבלים עולה הרבה יותר, והסיכוי שמחבלים ייכנסו גבוה מאוד בגלל השמאלנים הקיצוניים והשמאלנים שחושבים שהם ימניים, אנשים כמוך  .
אתה צבוע באופן מיוחד .

ציטוט
הם הלכו נגד רצון המדינה והרצון הבינלאומי בשביל הדעות הצרות שלהם והם שילמו, אחר כך חסמו כבישים ונלחמו בחיילים וקראו לסירוב.
הם אויב לציונות, אלו ששונאי ישראל שחושבים שהם עושים למדינה טובה בכך שהם מפרקים אותה.

חיות.
ה"רצון הבינלאומי" הוא השמדתה של מדינת ישראל, ה"רצון הבינלאומי" יצא מהמסיכה שלו כאשר באו"ם החליטו שציונות היא גזענות .
וכמו שהראתי רוב העם היה נגד ההתנתקות, ולמה לא לסרב לצבא ששבר עצמות ליהודים ? זה צבא שנלחם באזרחים שלו, צבא נלחם בגורמים מבחוץ, לא מבפנים, והמתנחלים בקושי נלחמו בחיילים, החיילים הם אלו שהיכו אותם ללא כ סיבה .
ואם כבר ביקורת על הרס רכוש, תעביר אותה על אלה שמפרקים את הגדר שמגנה עלינו, אמנם באופן עלוב, אבל עדיין .

ציטוט
לא פלא שהם חושבים שכולם שמאלנים, אני ימני מהצד השפוי, אבל מסתבר שכל מה שלא ימני קיצוני סטייל כהנא זה שמאל.
מעניין אה?
כל מי שקורא לאנשים שמיישבים את הארץ חיות הוא כנראה שמאלני בהכחשה .
וסלח לי, ה"ימין השפוי" הוא למעשה שלוחה של השמאל הסהרורי .
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 11:41:11 על ידי אֹהד »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #124 ב- : אוגוסט 13, 2007, 11:57:40 »
1.  ;D אנחנו יודעים על האסלאם יותר מכל מוסלמי ממוצע שלא לומד מהקוראן אלא מקשיב לבין לאדן המקומי, או מאנשים כמוך, שבהחלט מפגינים בורות בנושאים מסוימים שנדונו כאן .

2.אז זהו שלא, עכשיו התשובה שלך מראה על בורות וחוסר השכלה וחור רציני בידע הכללי שלך .
אם גוי חי במדינה והוא נאמן אליה, הוא זכאי לאותם זכויות כמו לכל יהודי, זכאי לחיות בפנטהאוז אם ירצה ואנחנו מחויבים להגן עליו כמו על כל יהודי אחר אז אל תמציא לי דברים ותשתמש בביטויים דמגוגיים כמו "נשמע מוכר לא?" - אתה גם מפגין בורות וגם משווה אותנו למוסלמים, איזה יופי !

4.תומכים במשטר דתי, אולי, אני למשל לא, אבל העובדה היא שחיים לא רוצה משטר דתי אלא אם עם ישראל ירצה, ובתקופת התנ"ך העם בהחלט רצה וזו בדיוק הסיבה שהוא דרש משמואל מלך שימלוך על ישראל, אז די כבר עם הבורות, אה ו..האסלאם נתקע בימי מוחמד .

5. :2funny:, תשמש בהיגיון, אם כבר אתה יכול להגיד "אתם תגרמו להשמדת המדינה עם הרעיון המשיחי שלכם" ולא "אתם רוצים להשמיד את המדינה עם הרעיון המשיחי שלכם" כי זה כבר טימטום רציני ומראה על חוסר הגיון, ציפיתי ליותר .

6.הנוצרים קוראים לישו ישוע, מה הקשר ללכלוך, והשם ישו ליהושוע בן יוסף (ע"ע ישו) נגרם משיבושים שונים בשפה העברית, והראשי תיבות "יימח שמו וזכרו" כיש"ו הומצאו בכלל בימי הביניים . וזה בכלל לא רלוונטי לדיון .

7.שוב חוסר ידע, רוב העם היה נגד ההתנתקות :
סקר "דחף": 47% נגד ההתנתקות; 40.5% בעד
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2909585,00.html

סקר: 43% מתנגדים להתנתקות, 36% בעדה
http://news.walla.co.il/?w=//537022
----
"ושראיתי את הפנטים האלה בעצמם מקדשים גזענות, רצח, דרישה של משטר הלכתי, קונספירציות והבטחה לרצח ונקמה, נגמר, נגמר, נגמר, בשבילי הם כמו מוסלמים."
כן, כל קהילת גוש קטיף נכנסה לפורומים ואמרה את הדברים האלה, וזו הסיבה שבעם 97%-99% מההתנחלויות התפנו בשקט, והם רוצים משטר הלכתי, זכותם .
--
המתנחלים מחזיקים את הציונות על הרגליים, ציונות היא מילה גסה החל מ1993, ולא בגלל מלח הארץ - המתנחלים, אלא בגלל השמאל, השמאל הוא זה שמפיץ תעמולה והשמאל הוא זה שבעצם עוקר עצי זית (לידיעתך) . כיום בגלל השמאל, לקלל ערביה זו עברה פלילית אבל מחבל שמנסה לרצוח 20 איש חפים מפשע זוכה לסוויטה של בית כלא ל3 חודשים עד שהוא ישוחרר בעסקת השבויים הבאה .
אנחנו לא הרסנו את התדמית, זה אתם עם כל התעמולה שלכם ואז הפצתה על גבי כל הרשת, זה אתם אשמים שישראל נראית כמו שהיא נראית בעיני העולם, שישראל מוחרמת ע"י גורמים שונים, שהסיכסוך עם הערבים הוא בראש סדר העדיפויות העולמי בזמן שמוסלמים רוצחים מיליוני אנשים בסודאן, רק בגללכם ובגלל הצביעות שלכם וההתנגדות שלכם לציבור שמהווה את הרוב ביחידות הקרביות, שמהווה את החלוצים החדשים של הציונות - בדיוק כמו שהציונים בנו יישובים לפני קום המדינה, המתנחלים מקימים ישובים אחרי קום המדינה ועושים את העבודה השחורה לעם ישראל .

ואנחנו בכלל לא משלמים מיליארדים על ההתנחליות, אנחנו לא נותנים להם כסף כדי שיחיו, הם מפרנסים את עצמם, וגם ההגנה שלהם לא עולה לנו כ"כ הרבה, הגנה מכניסת מחבלים עולה הרבה יותר, והסיכוי שמחבלים ייכנסו גבוה מאוד בגלל השמאלנים הקיצוניים והשמאלנים שחושבים שהם ימניים, אנשים כמוך  .
אתה צבוע באופן מיוחד .

ציטוט

חיות.
ה"רצון הבינלאומי" הוא השמדתה של מדינת ישראל, ה"רצון הבינלאומי" יצא מהמסיכה שלו כאשר באו"ם החליטו שציונות היא גזענות .
וכמו שהראתי רוב העם היה נגד ההתנתקות, ולמה לא לסרב לצבא ששבר עצמות ליהודים ? זה צבא שנלחם באזרחים שלו, צבא נלחם בגורמים מבחוץ, לא מבפנים, והמתנחלים בקושי נלחמו בחיילים, החיילים הם אלו שהיכו אותם ללא כ סיבה .
ואם כבר ביקורת על הרס רכוש, תעביר אותה על אלה שמפרקים את הגדר שמגנה עלינו, אמנם באופן עלוב, אבל עדיין .

ציטוט
מעניין אה?
כל מי שקורא לאנשים שמיישבים את הארץ חיות הוא כנראה שמאלני בהכחשה .
וסלח לי, ה"ימין השפוי" הוא למעשה שלוחה של השמאל הסהרורי .

אין להם שום דרך להתגנון אז הדרך היחידה להשיב היא בגינויים וזריקת סלוגנים חסרי תוכן.

1) אולי, לא יותר ממני זה בטוח וכבר הוכח.

2) הדרישה לאסור על גוי זכות הצבעה ולהשפילו כמו שנאמר זו חוסר שיוויוניות גרידא...

4) חיים לא רוצה, כאילו איזו השפעה כבירה יש למר ויקטור... הו אני מתכון חיים? כלום, אפילו לא שמעתי עליו עד לפני שבוע, חוץ מספאם ב-Flix ו-Youtube אתם ממש אבל ממש, לא בדרך לחצי מנדט.

5) אתה כרגיל נטפל לקטנות, החזון שלהם זה גאולה משיחית במחיר מיליוני הרוגים ישראלים, פשוט יותר?

6) שיהיה רק אל תתממו בנוגע לאהבת נוצרים.

7) ושוב, אתם קוראים לאתרים כמו וואלה ו-Ynet אתרים שמאלניים אבל אין לכם בעייה שוב ושוב לצטט מהם מתי שנוח לכם, אולי תישארו על אותו דיסקט ובלי פליפ פלופ כל חצי דקה? הממשלה לא נפלה, הימין ברובו שתק, ולשמחתנו חבורת כפויי הטובה שהיו תקועים כמו עצם סוציאלית בגרון חזרו הביתה.

דרך אגב אחת מה"הצלחות" של גוש קטיף בנוגע לחקלאות היתה משכורת רעב לעובדים פלשתינים, 20 שקל ליום, חקלאים אחרים מישראל למשל חייבים לציית על פי חוק ולשלם יותר, אף לעובדים זרים, גועל נפש, אזרחים סוג א' חבורת נוער הגבעות שלא חייבים לציית לשום סדר וחוק.

מלח הארץ מבחינתי זה דבר הנוגד את המילה מתנחלים או מתיישבים, ובנוגע לפחדנות שאתם נוהגים לנפנף בה תגידו לי למה המתנחלים האמיצים צריכים מאות חיילים לשמירה על כל שתי משפחות? שומרי ראש להשכרה, אמיצים בתחת שלי...