כתב נושא: סקר מבטיח לפייגלין (02.08.2007) - חייבים להמשיך  (נקרא 2620 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק feiglinwillsaveus

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אני עורך האתר פייגלין, ויש לי חדשות טובות!!!

1. יש לנו אלפי גולשים בשבוע הראשון! המון אנשים רואים את סרטוני הווידאו שלנו ומשתכנעים שפייגלין הוא ימני אמיתי, לא כמו פיפי ביבי ושרון!

2. קראו את הניתוח למטה!

3. האתר של פייגלין - www.feiglin.co.il

לפי סקר שפורסם היום (2.8.07) בקול ישראל ונערך אתמול על ידי מכון המחקר מאגר המוחות בניהולו של פרופ' יצחק כץ, מצבו של משה פייגלין לקראת הבחירות המקדימות לראשות הליכוד ומעמדו לראשות הממשלה, הוא טוב בהרבה ממה שאפילו הוא קיווה. בכדי להקל על הקוראים ועל הניתוח, נזניח את 13% מהנשאלים שלא הביעו דעה ביחס לשאלות, ונתייחס רק לכל שאר 87% מחברי הליכוד, שאותם הגדיר עורך הסקר הגדיר כ"בעלי דעה". בסופו של דבר, נשאלים אלה אינם משנים את התמונה.

א. מבין בעלי הדעה הללו, 71% הצהירו שיצביעו עבור נתניהו, 28% יצביעו עבור פייגלין ורק 1% עבור דני דנון. בסקר שפורסם לפני כשבועיים על ידי אמצעי התקשורת, התוצאות היו: 72% לנתניהו, 14% לפייגלין, ורק 8% לסילבן שלום. המשמעות היא שלא רק שפייגלין הגביר את כוחו בשבועיים האחרונים, אלא הוא הכפיל אותו בדיוק. נתניהו לעומת זאת, נותר בערך באותו מקום. מי שמבין מה הדינמיקה של קמפיין בחירות, יודע שמומנטום הוא שם המשחק. השאלה היא מי יצליח לחבר שני צירים מרכזיים, ביום הבחירות בדיוק. את ציר עליית כוחו עם ציר הזמן. פייגלין מפגין על פי סקר זה מומנטום מצויין, שמראה קו עלייה, למעשה הכפלה, של כוחו, דבר שאם ימשך כך, יביא אותו לשיא ההישג ממש ביום הבחירות בעוד כעשרה ימים בלבד.

ב. על פי נתונים אלה, פרץ פייגלין הרבה מעבר למעגל תומכיו הבסיסי – חברי הליכוד שהוא קרא להם להצטרף לתנועה, ושמהווים רק כ-10% מכלל חברי התנועה. למעשה מעיד הסקר שפייגלין הצליח לזכות בתמיכה משמעותית של חברי ליכוד וותיקים ומסורתיים, וזה כמובן המפתח ליכולתו להגיע לראשות התנועה. נתון זה מעיד שפייגלין הפך למועמד לגיטימי בשורות הליכוד הרחבות, למרות רצח האופי שמנסים לבצע בו התקשורת בכלל ומתנגדיו בליכוד בפרט.

ג. אבל הרבה יותר משמעותית היא העובדה הבאה: לפי הסקר, 56% מחברי הליכוד בטוחים בוודאות מוחלטת (של 100%) שיגיעו לקלפי. עוד 18% בטוחים ב-75% ביטחון שיגיעו. כלומר, הסקר נערך על בסיס ההנחה ש-75% מחברי הליכוד יגיעו להצביע. זו הנחה מופרכת בעליל. מכל וכל. בבחירות הקודמות לראשות הליכוד, שהתקיימו במועד נוח יותר מאשר אמצע הקיץ ותקופת החופשות, ובהן התמודדו חמישה מועמדים שעשו הכל בכדי להביא את אנשיהם לקלפי, ושבהם היה מתח ועניין, והתוצאות לא היו צפויות לכאורה מראש – הגיעו רק כ-43% מחברי הליכוד לקלפי. יודעי דבר בליכוד מעריכים שבבחירות הצפויות לא יגיעו יותר מ-30% מהבוחרים, וישנם גם כאלו שנוקבים במספרים נמוכים יותר. אם כן – נתניהו כנראה מנצח בגדול – אבל רק בטלפון. מחנה פייגלין בליכוד ידוע בניחושותו והתגייסותו בכך שאנשיו יגיעו בהמוניהם, גם אם לא עד אחד כמובן. אלה שלא יגיעו בפועל, למרות הצהרותיהם בסקר הנוכחי, הם אותם חברי ליכוד שאם היו מגיעים, היו בוחרים בנתניהו, לפחות כברירת מחדל. בפועל עתיד פייגלין, לפי סקר זה חייבים לומר, לזכות בתמיכה גדולה הרבה יותר, גדולה באופן משמעותי.

ד. אי אפשר שלא להיזכר בהקשר זה במשאל מתפקדי הליכוד בנושא ההתנתקות. כשבועיים לפני המשאל, היה היחס בין שרון למתנגדיו, לפי הסקרים חשוב לציין, בדיוק היחס הזה: 7:3. מה הפך אז את הקערה על פיה? נכון, בדיוק מה שהוסבר למעלה. תמיכה בטלפון היא דבר שונה לחלוטין מאשר נכונות ונחישות להגיע, להשפיע, ולהכריע. לתומכי פייגלין יש בדיוק את הרוח הזו, מה שאולי לא מבטיח עדיין מהפך, אבל בהחלט מעודד מאד.

ה. כשנשאלו הנסקרים בסקר הזה, באשר לתמיכתם באישים שונים מהליכוד כחברי כנסת, ענו 46% (!) מכלל חברי הליכוד, שהם רוצים לראות את פייגלין ברשימת הליכוד לכנסת, מה שהביא אותו למקום ה-14 בקטגוריה זו, לפני סילבן שלום ולימור ליבנת למשל. שוב מעיד הסקר, על מה שכבר ראינו מכיוון אחר: כל חבר ליכוד שני היה רוצה לראות את פייגלין כמייצג הליכוד בכנסת. פייגלין הפך ללגיטימי בשורות הליכוד הרחבות. ו. ועוד נתון חשוב שעולה מן הסקר. כשנשאלו הנסקרים, בהנחה שהליכוד ירכיב את הממשלה הבאה, האם הם מעדיפים ממשלת אחדות עם העבודה וקדימה, או קואליציה עם מפלגות הימין והדתיים, תמכו 32% באפשרות הראשונה לעומת 68% באפשרות השניה. נתון זה מסביר כמעט את הכל: רוב חברי הליכוד הם ימניים ומסורתיים. זו גם הסיבה שהם – בניגוד לתקשורת ולראשי הליכוד – אינם מפחדים מפייגלין.

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
סקר מבטיח לפייגלין (02.08.2007) - חייבים להמשיך
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 05, 2007, 02:23:56 »
ברוך הבא.
פייגלין יהודי יקר וצדיק אבל כמו כל יהודי יקר כל הממסד והתקשורת יחרימו אותו כולל בכירים מהימין המדומה.אם הוא יצליח להגיע לתפקיד בכיר אולי נראה קצת שינוי.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 05, 2007, 02:29:49 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

Aaron

• אורח
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 05, 2007, 02:33:23 »
ברוך הבא,
איך הגעת לפורום שלנו?

הייתי רוצה לראות את פייגלין כראש ממשלה, עדיף מפיפי. לפי מה שראיתי הוא יהודי טוב.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 05, 2007, 02:51:39 »
ברוך הבא !
כבר קראתי את ההודעה הזו בפורום  של האתר נענע .
אני מסכים אם פייגלין כמעט בהכל, יהודי טוב, אני מקווה שבסופו של דבר הוא יוביל את הליכוד ואז יהיה לנו ליכוד אמיתי ולא מושחת כמו של ביבי נתיניהו.
אהבתי את הראיון שעשה ארי ---(משהו)--- לפייגלין ובו הוא ניסה להתקיל אותו אבל פייגלין ענה לו כל פעם בצורה מנצחת, אבל פייגלין יותר מדי נחמד ורק בסוף הריאיון אחרי שפייגלין היה פחות "נחמד" (אם כי, עדיין עם חיוך על פניו), ובהחלט נכנס בארי ---(משהו)--- .

מותר לשאול אותך שאלות בקשר לתנועת מנהיגות יהודית ?

א.האם הסיעה תחזיר את כ"ך לחוק ?
ב.האם תהיה צנזורה מסוימת של התשקורת ?

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -===האויב הערבי מבין רק בכוח===--
    • האמת על דת האיסלאם
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 05, 2007, 03:46:56 »
פייגלין הוא יהודי טוב וישר, ואני באמת מעדיף אותו מכל אחד אחר מהליכוד.
אבל לצערי פייגלין הוא אדם עדין וצריך המון המון 'מרפקים' בכנסת וחבל..
"לעשות נקמה בגויים תוכחות בלאומים, לאסור מלכיהם בזיקים ונכבדיהם בכבלי ברזל"
כדי להפסיק את האלימות יש להשתמש באלימות!
"הפתרון להפסקת הפיגועים: חזיר!"

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 05, 2007, 04:02:32 »
פייגלין מנהיג ראוי שיכול להוביל את המדינה רק לטובה.
יצא לליכוד שם רע ביותר ורק אם הוא ייבחר השם הטוב שהיה לה יחזור.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 05, 2007, 07:54:14 »
ברוּך הבּא ! :)

הלוואי-עלי פייגלין בַּליכוד! נִראה לי חלום מתוק מדיי מִכּדי שיתגשם.. חבל.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 05, 2007, 07:57:31 »
ברוך הבא !
כבר קראתי את ההודעה הזו בפורום  של האתר נענע .
אני מסכים אם פייגלין כמעט בהכל, יהודי טוב, אני מקווה שבסופו של דבר הוא יוביל את הליכוד ואז יהיה לנו ליכוד אמיתי ולא מושחת כמו של ביבי נתיניהו.
אהבתי את הראיון שעשה ארי ---(משהו)--- לפייגלין ובו הוא ניסה להתקיל אותו אבל פייגלין ענה לו כל פעם בצורה מנצחת, אבל פייגלין יותר מדי נחמד ורק בסוף הריאיון אחרי שפייגלין היה פחות "נחמד" (אם כי, עדיין עם חיוך על פניו), ובהחלט נכנס בארי ---(משהו)--- .

מותר לשאול אותך שאלות בקשר לתנועת מנהיגות יהודית ?

א.האם הסיעה תחזיר את כ"ך לחוק ?
ב.האם תהיה צנזורה מסוימת של התשקורת ?

* ---(משהו)--- = שביט.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 05, 2007, 11:35:14 »
לצערי הרב הוא חסר-סיכוי. ביבי לוקח את הבחירות האלה אפילו שכנראה הפעם הוא יקבל יותר מ-15%, אבל ספק שהוא בכלל יהפוך לראש הממשלה דרך הליכוד. המפלגה הזאתי הרוסה מדי.. זה לא הליכוד של 77'.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 05, 2007, 11:38:55 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 05, 2007, 11:46:43 »
ביבי מנצל את העובדה שהוא ראש האופוזיציה בשביל לצבור פופלאריות על חשבון הממשלה הנוכחית.
אני לא רואה מישהו אחר שיתפוס את מקומו...

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
הלוואי שפייגלין יבחר
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 05, 2007, 11:49:43 »
פייגלין הוא יהודי יקר.

ולכתב השמאלני קוראים ארי שביט.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 05, 2007, 12:58:33 על ידי גם בשן וגם גלעד »
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 05, 2007, 13:07:06 »
אם פייגלין זוכה בפריימריז, אני אצביע לליכוד.
התקשורת סתם מדביקה לו תדמית של קיצוני, זה הדרך של השמאל להתמודד עם יריבם.

צריך לרסן את התקשורת, ואם לא הימין אף פעם לא יהיה בשלטון.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 05, 2007, 13:12:57 »
אם פייגלין זוכה בפריימריז, אני אצביע לליכוד.
התקשורת סתם מדביקה לו תדמית של קיצוני, זה הדרך של השמאל להתמודד עם יריבם.

צריך לרסן את התקשורת, ואם לא הימין אף פעם לא יהיה בשלטון.

אם הוא יזכה אני גם הליכוד יזכה בהרבה מנדטים כי הציבור הותיק יתמוך בו וגם רבים מהזרם הלאומי.
פייגלין בהחלט טוב לליכוד
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!