כתב נושא: אז מה..ביבי תומך בפליטים מסודן  (נקרא 4733 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אז מה..ביבי תומך בפליטים מסודן
« ב- : אוגוסט 03, 2007, 14:52:04 »
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/165373

כן ביבי,רואים כמה שאתה ימני.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 03, 2007, 14:58:54 »
היידה פייגלין :D
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 03, 2007, 15:09:32 »
נתניהו מנצל את מעמדו כראש האופוזיציה כדי לצבור פופלאריות בכך שהוא תוקף ממשלה שרוב העם איבד בה אמון.
אבל בכל זאת הוא מאחרי הקלעים תמוך במעשים שמאלניים שעלולים להזיק למדינה.

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל כל הכבוד לאהוד אולמרט על ההסכם עם מובארק,אם כי אני מאמין שהוא חתם אותו כי לא אכפת לו מהאנשים (כמו שלא אכפת לו מניצולי השואה) ולא כי הוא רוצה להציל את המדינה.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 03, 2007, 15:38:17 »
ייתכן וחלקם באמת פליטים ויש להשאיר אותם.
אבל הרבה מסתננים ניצלו את העובדה הזאת כדי להכנס לארץ.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 03, 2007, 15:46:47 »
אתמול פורסם בערוץ 10 על חיילי צה"ל המשרתים בגבול ישראל מצרים שדיווחו כי היו עדים ללינץ' שביצעו חיילים מצרים בשני פליטים סודנים שלא הצליחו לחצות את הגבול לישראל.

החיילים הגיעו למקום לאחר שזיהו סודנים המנסים לחצות את הגבול, גם החיילים המצרים הגיעו, "הם הגיעו, כנראה שהם זיהו את הסודנים. הם התחילו לפרק אותם ביריות, צרורות של יריות. הם הרגו שני סודנים אם אני לא טועה, והשלישי הצליח לקפוץ על הגדר".

החיילים סיפרו כי ניסו לעזור לפליט ולהעבירו לצד הישראלי אך ללא הצלחה, "אנחנו מושכים מצד אחד כמו משיכת חבל, עד כמה זה עצוב לשמוע, הם מושכים מצד שני. באותו זמן הם יורים ובלגאן ומכוונים אלינו נשקים טעונים". החיילים נאלצו לצפות במצרים מכים שני סודנים עד מוות כשהם ניצבים חסרי אונים מול המעשה.

עם חיילים ישראלים היו עושים את זה, השמאלנאצים היו עושים מזה מעמים
בכל מקרה, אל תשכחו שפליטים סודנים או לא, הם חיים בסביבה הערבית(אפילו שהאיסלאם עושה בהם טווח), הם רגילים למוסלמים, הפליטים האלה יכולים להשתמש בתבוסתנות והרחמנות הישראלים כדי להרוס את ישראל, בנתיים האינטרס לא באופק אבל עם הזמן ייתכן ולא יהיה ניתן ליסמוך עליהם

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 03, 2007, 15:53:58 »
ביבי רחוק מלהיות מושלם או אף מלהיות בסדר אבל הוא יותר טוב מאולמרט או ברק
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 03, 2007, 16:03:47 »
אבל לפחות ברק ואולמרט לא מסנים להציג את עצמם כימניים..
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 03, 2007, 16:05:46 »
אתמול פורסם בערוץ 10 על חיילי צה"ל המשרתים בגבול ישראל מצרים שדיווחו כי היו עדים ללינץ' שביצעו חיילים מצרים בשני פליטים סודנים שלא הצליחו לחצות את הגבול לישראל.

החיילים הגיעו למקום לאחר שזיהו סודנים המנסים לחצות את הגבול, גם החיילים המצרים הגיעו, "הם הגיעו, כנראה שהם זיהו את הסודנים. הם התחילו לפרק אותם ביריות, צרורות של יריות. הם הרגו שני סודנים אם אני לא טועה, והשלישי הצליח לקפוץ על הגדר".

החיילים סיפרו כי ניסו לעזור לפליט ולהעבירו לצד הישראלי אך ללא הצלחה, "אנחנו מושכים מצד אחד כמו משיכת חבל, עד כמה זה עצוב לשמוע, הם מושכים מצד שני. באותו זמן הם יורים ובלגאן ומכוונים אלינו נשקים טעונים". החיילים נאלצו לצפות במצרים מכים שני סודנים עד מוות כשהם ניצבים חסרי אונים מול המעשה.

עם חיילים ישראלים היו עושים את זה, השמאלנאצים היו עושים מזה מעמים
בכל מקרה, אל תשכחו שפליטים סודנים או לא, הם חיים בסביבה הערבית(אפילו שהאיסלאם עושה בהם טווח), הם רגילים למוסלמים, הפליטים האלה יכולים להשתמש בתבוסתנות והרחמנות הישראלים כדי להרוס את ישראל, בנתיים האינטרס לא באופק אבל עם הזמן ייתכן ולא יהיה ניתן ליסמוך עליהם

זו לא הבעיה היחידה...
במצרים קיימים כיום 3 מיליון פליטים,האם אנחנו יכולים לקבל כמות כזאת?

הייתי ממליץ לקרוא את זה-
http://www.gplanet.co.il/prodetailsamewin.asp?pro_id=386