כתב נושא: תגובות להודעה של שניר  (נקרא 1972 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
תגובות להודעה של שניר
« ב- : אוגוסט 02, 2007, 16:02:12 »
בתור ה"מבוגר האחראי" בקייטנת השינאה הצבועה שבנית לך הייתי רוצה להפנות אליך סוגיה אחת.

אתה טוען בשקר בדף ההרשמה שלך שכל הגולשים אצלכם יהיו שווים והכל אצלכם פתוח וממש הליברליות חוגגת וצוהלת לה,
ומאידך גיסא החשבון שלי בפורום שלך הועבר לקבוצת משתמשים מיוחדת (שאני חושד בצדק אגב) שהוקמה במיוחד בשבילי ושבה אני מסומן משאר "העדר" ומוגבל
בין היתר מלשים חתימה צנועה התואמת את זהותי והשקפתי הפוליטית, הפורום שלך שמתיימר להיות "שומר חוק" מפר את החוק עם תמונות של כ"ך והרב כהנא שהוגדר כטרוריסט,
אבל אני ששמתי תמונה קטנה של שלום עכשיו, ארגון חוקי ומקובל על כל העולם וישראל, הוגבלתי מלשים חתימה כלשהיא בחשבוני ומי יודע באיזה עוד מגבלות "בורכתי" אצלכם.
בכך הפרתם את התנאי הראשוני שלי לדיון בפורום והוא להיות שווה לכולם, ולכן זו הודעתי האחרונה עד שישונה המצב,
אני רציתי להוכיח בעיקר לעצמי, שאתם כולכם אותו דבר ואכן עשיתם זאת למעני. אז תודה.

תודה לך ולמנהלים שלך על ה"טלאי הצהוב" המודרני שהלבשתם עליי אך ורק בגלל דעותיי (נשמע לך מוכר?)
אגב, לפני שנקראה "משתמש", הייתה הקבוצה בה הושמתי תחת השם "שמאלן" - זהו רק פורום, תוהה אני מה תעשו לנו בחיים האמיתיים
לו יתגשם הסיוט הנורא מכל ותעלו עם הרייך היהודי לשלטון...

ׁשׂנִיר
בס''ד
  שניר!! עליך צעק הנביא '' הוי האומרים לטוב רע ולרע טוב '' כבר הוכחתי לך בסרטון שהצגתי ,מי ממשיך דרכו של הצורר אדולף היטלר יש''ו --ושם רשעים ירקב, הלא אתם תומכים בממשיכי דרכו של חאג' אמין אלחוסייני יש''ו ושם רשעים ירקב, שהוא '' ידידו הקרוב '' של הצורר היטלר יש''ו שהכריז על כך בפומבי , ושום אויב ערבי שאתם מכנים '' ערבי ישראלי '' לא גינה זאת ולא יגנה זאת ,מכיוון שאם יעשה כן יירצח ע''י בני עמו יש''ו  '' גיבורי הלינץ' '' המתקראים '' ידידיכם'' שאיתם כרתתם ברית ר''ל.
 אכן אנשים שכמותך יש ליסגור מאחורי סורג ובריח באשמת בגידה וכריתת ברית עם אויב מוצהר.
 ידיכם סייעו בשפיכת דם-אחינו ואחיכם הזועק מן האדמה !! אין ספק שתתנו את הדין על-כך .
אתם צריכים להתבייש להשוות יהודים לנאצים ,אנו לא משווים אותכם לנאצים אלא את האויב הערבי יש''ו שבאמת הינו בן-ברית של הנאצים וזאת הוכחנו לכם כבר ,ואתם שבויים בתחבולת השקר שהוא נטע בכם ובכך למעשה גייס אתכם לשורותיו ,אולם בעיניו אתם עדיין '' יהודונים '' את זה הוא לא ישכח לעולם . שניר ידידי!! חזור בך טרם תהי'ה ללעג וקלס , בדוק את העובדות היטב ואל תגיב מתוך אינסטינקט בצורה שאיננה אחראית ולא לעניין !!, בדוק את ההיסטורי'ה והשלכותיה לזמננו ולא בשקרים שהאכילה אותך מערכת-החינוך השמאלנית ,אלא בצורה אובייקטיבית לחלוטין, ואז תגבש לך עמדה ,ותראה לאן תגיע. בהצלחה!!
 דרך אגב ,מאחר והרבה שמאלנים מסוגך פגעו בכבוד האתר באמצעות כתובות נאצה ודברי בלע, כנראה שזוהי מגמה מוצדקת להגבלות המינימאליות שהוטלו עליך ועל עוד שבויים בכבלי השמאל.
בתקווה שתקשיב לעצתי.                                    הגולה בארץ :smil037:

« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 16:56:07 על ידי אהרֹן »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 7 באוגוסט **
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 02, 2007, 16:18:51 »
בתור ה"מבוגר האחראי" בקייטנת השינאה הצבועה שבנית לך הייתי רוצה להפנות אליך סוגיה אחת.

אתה טוען בשקר בדף ההרשמה שלך שכל הגולשים אצלכם יהיו שווים והכל אצלכם פתוח וממש הליברליות חוגגת וצוהלת לה,
ומאידך גיסא החשבון שלי בפורום שלך הועבר לקבוצת משתמשים מיוחדת (שאני חושד בצדק אגב) שהוקמה במיוחד בשבילי ושבה אני מסומן משאר "העדר" ומוגבל
בין היתר מלשים חתימה צנועה התואמת את זהותי והשקפתי הפוליטית, הפורום שלך שמתיימר להיות "שומר חוק" מפר את החוק עם תמונות של כ"ך והרב כהנא שהוגדר כטרוריסט,
אבל אני ששמתי תמונה קטנה של שלום עכשיו, ארגון חוקי ומקובל על כל העולם וישראל, הוגבלתי מלשים חתימה כלשהיא בחשבוני ומי יודע באיזה עוד מגבלות "בורכתי" אצלכם.
בכך הפרתם את התנאי הראשוני שלי לדיון בפורום והוא להיות שווה לכולם, ולכן זו הודעתי האחרונה עד שישונה המצב,
אני רציתי להוכיח בעיקר לעצמי, שאתם כולכם אותו דבר ואכן עשיתם זאת למעני. אז תודה.

תודה לך ולמנהלים שלך על ה"טלאי הצהוב" המודרני שהלבשתם עליי אך ורק בגלל דעותיי (נשמע לך מוכר?)
אגב, לפני שנקראה "משתמש", הייתה הקבוצה בה הושמתי תחת השם "שמאלן" - זהו רק פורום, פוחד אני מה תעשו לאזרחי ישראל בחיים האמיתיים
לו יתגשם הסיוט הנורא מכל ותעלו עם הרייך היהודי לשלטון.

לסיכום: נרשמתי לפורום כדי לגנות את סרטון ה"היטלר" בפליקס ולנסות להכיר את הצד האפל של היהדות,
לצערי אני עוזב מכאן מזוהה לגמרי עם האדם שעשה את הסרטון הזה, ועם מטרה גדולה מתמיד לתרום בכל דרך שאוכל
כדי להשגיח ולפקח על הזרם החולה הזה בארצנו, ולגדוע את ידו טרם תושט לגרונה של הדמוקרטיה והחופש.

ׁשׂנִיר

שמאלני כשמאלני,בכיין וחסר עמוד שדרה,ההתגלמות של השמאל בפנינו.
מאז שנרשמת לא הפסקת להתגרות בחברי הפורום ולרדת על התנועה על ימין ועל שמאל,אתה בכוח שם חתימה של "שלום עכשיו" בפורום ימני,תוך כדי ידיעה שהרשומים בו בעלי אידאולוגיה ימנית ולא שמאלנית,ומכירים לרעה את התנועה שאתה רוצה לפרסם.
מה שאתה עושה היא התגרות לשמה,בפני חברי הפורום ובכבוד התנועה (גם אם לדעתך התנועה היא חרא ועלובה,אין לך זכות לפגוע בה ככה,ועוד כאשר אתה כאן).
במקום להיות שמאלני שרוצה לדון איתנו על עתיד ישראל ועל מה כדאי לעשות ומה לא כדאי לעשות,כל 70 ומשהו ההודעות שלך מלבד אחת היו אך ורק ירידות והתבכינוייות.
שניר,אתה לא יותר מטרול שבא לגרום לבלאגן בפורום שאתה לא מזדהה איתו.

והנה לנו עוד מטאפורה שמשתמשת במונח שואה.
קודם זה היה גטו והיטלר,עכשיו זה טלאי צהוב.

אתה מוכן בבקשה בבקשה להפסיק להזכיר את השואה באירועים כאלה? אתה מוריד מערכה עם ההשוואות המפגרות האלה שלך.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 17:07:01 על ידי Nanis »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 7 באוגוסט **
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 02, 2007, 16:37:38 »
חתימה של שלו םעכשיו אסורה על כל המשתמשים,גם אם אני אשים או חיים ישים יורידו לו אתה (ח"ו שנשים אבל העיקר הדוגמא.)

הידע שלך בהסטוריה מזה מפגר,להיות יהודי נחשב דעה? הטלאי הצהוב היה על יהודי בגלל שהוא יהודי! אתה מדבר על זילות השואה ו6 מיליון יהודים לא שוכחים ולא סולחים,לא רק שזילית את השואה גם השתמשת במונח לא נכון בכלל,כל הכבוד באמת.

ומדהים,עזבת את הפורום בלי לענות לאף אחד,ברכותיי יצאת אפס.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

Aaron

• אורח
תגובות להודעה של שניר
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 02, 2007, 17:02:11 »
העברתי את הודעותיכם מאשכול "שאלו את הימין האמיתי". פעם הבאה הודעות שלא קשורות לאשכול "שאלו את הימין האמיתי" ימחקו אוטומטית. אני יודע שלא יכולתם להתאפק ורציתם לענות לשמאלני, אבל האשכול "שאלו את הימין..." נועד אך ורק להפנות שאלות לחיים בן פסח ולא להתווכח אחד עם השני.

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
תגובות להודעה של שניר
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 02, 2007, 22:43:52 »
העברתי את הודעותיכם מאשכול "שאלו את הימין האמיתי". פעם הבאה הודעות שלא קשורות לאשכול "שאלו את הימין האמיתי" ימחקו אוטומטית. אני יודע שלא יכולתם להתאפק ורציתם לענות לשמאלני, אבל האשכול "שאלו את הימין..." נועד אך ורק להפנות שאלות לחיים בן פסח ולא להתווכח אחד עם השני.

הוא אולי חזיר בוגד אבל כמה רייטינג שהוא מביא יא אללה!  :o
כהנא צדק!