כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 7 באוגוסט **  (נקרא 4484 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין.

ד. רק 10 שאלות או הערות לכל תוכנית.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.
אין להתחיל להתווכח אחד עם השני באשכול הזה!

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 16:59:16 על ידי אהרֹן »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
שאלו את הימין האמיתי לתאריך 7 באוגוסט
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 02, 2007, 13:25:58 »
שלום לחיים היקר.
רציתי לדעת, מהי עמדת משפחתך בכל הנושא? האם הם מאמינים ברעיונותיך? תומכים בך? האם הם לוקחים חלק בַּפעילות? האם גם להם יש איסור עלייה לארץ?

אשריך, חיים. :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 13:31:34 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 02, 2007, 14:35:50 »
שלום לך חיים.
רציתי לשאול: מה גורם לך לחשוב שהתנועה הזאת לא תצא מחוץ לחוק כמו כ"ך?
כמו שאני מבין, יש לימין האמיתי ולכ"ך אמונות זהות.
או שבכל-זאת יש הבדל בין הימין האמיתי לבין כ"ך?
----
שוב תודה על כך שהחזרת את "שאלו את הימין האמיתי".
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 14:53:23 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 02, 2007, 15:17:12 »
חיים תודה שנתת לחדשים גם צ'אנס לשאול אותך!!  ;)

השבוע אני רוצה להתייחס לזה שאמרת בסרטונים שלך שלירות בשוטרים בגירוש באוויר לא היה עוזר כי לא היו מאה אלף איש שם,
אני רוצה להגיב לזה ולומר שלדעתי זה דווקא כן היה משנה את ההיסטוריה, אני חושב שאם העם היה רואה בשידור חי יום יום שיש 5 אלף יהודים
שמתבצרים עם נשים וילדים ומחסן שלם של אמצעי לחימה ומסרבים להתפנות "ולהתחבק"
אז גלגלי הפינוי היו עוצרים לגמרי והמשא ומתן עם המתבצרים היה לוקח חודש או חודשיים לפחות!
ואם הם היו ממש עקשנים (התושבים) אז רוע הגזירה היה מתבטל לחלוטין, אתה לא חושב כך?

אבטיח.

נ.ב - אתה ענק!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 22:28:09 על ידי אבטיח »
כהנא צדק!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 02, 2007, 15:19:08 »
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין.

ד. רק 10 שאלות או הערות לכל תוכנית.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

בס''ד
 חיים ידידינו היקר הי''ו.--ברצוני להביע את הערכתי למאבקך שהוא מאבקנו כולנו בשלטון מלכות הרשעה של השמאלנים הבולשביקים השבויים בתחבולות המרמה של האויב הערבי הנאצי יש''ו ,מזה כמה דורות , וזאת מכיוון שגרעין הערב-רב של הדור הקודם מכר את עמנו במחיר זול בכדי שלא י'הי'ה ציוויון  יהודי למדינת-ישראל ,תמורת זאת הם כרתו ברית עם האויב הערבי הנאצי יש''ו שקפץ על המציאה שמאפשרת לו להרוס את העם היהודי מבפנים ע''י אנשי אויב ערבי בעלי אזרחות ומעמד כדוגמת חבר הכנסת הערבי  איש צר ואויב עזמי בשארה יש''ו ושם רשעים ירקב, שאת סיפורו פרטתי במאמרים קודמים  ,ועוד כהנה וכהנה בעלי תפקידים ,וכן השתלטות של האויב הערבי על שוק העבודה ,ובחסות השילטון השמאלני הבולשביקי שיוזם העסקת האויב הערבי בכל העבודות בשוק ,וגורם שלא ישתלם להעסיק יהודים בשום עבודה שבה יש אפשרות להעסיק אויב ערבי .
       שאלתי היא , כיצד נוכל להביא למצב שלמעסיקים ולמוסדות השונים לא ישתלם להעסיק אויבים ערביים יש''ו ,בכדי לנתק את נקודות האחיזה של האויב הערבי בישובים היהודיים ? ואיך לשכנע את המעסיקים להכשיר יהודים לכל העבודות במשק ולפטר את האוייבים הערבים המחבלים הנאצים מהמשרות שלהם ,ובכך לנשל אותם מרוב הזכויות ,כגון קיצבאות שונות מהמוסד לביטוח לאומי ( שיוסד ע''י הברון רוטשילד למען יהודים בלבד) שהם מתרבים במהירות ומרוקנים את הקופה של הביטוח ובכך מנשלים יהודים אחרים מזכויות המגיעות להם? וכן פעולות של חבלה בנפש וברכוש יהודיים שעושה האויב הערבי בתוככי הישוב היהודי והחוק שנשלט ע''י השמאל הבולשביקי כאמור, מעלים עין מכך ומציג תמונה של אוזלת יד וחוסר יכולת להתמודד עם הפשעים והעוולות ההלו של האויב הערבי שרואה בכך מצווה דתית ולאומית לבצעם, מהיהדרך למנוע זאת?
   והרשה לי להציג כאן את דעתי, לאור הניסיון העולמי , אין אפשרות לאלץ שילטון לשנות מגמה אלא בכוח, ולכן , הדרך היחידה היא לפגוע בכל אויב ערבי יש''ו שמגיע לישוב יהודי וללא שום הבחנה לאיזו מטרה הגיע לשם ,שהרי כל יהודי שיגיע לרמאללה צפוי ללינץ' ,וגם זה לא מעוגן בשום חוק ,אלא כהסכם לאומי שאיננו כתוב, וכך שום אויב ערבי לא יעז להתקרב לישוב יהודי מחשש לחייו ,כפי ששום יהודי לא מתקרב ליישוב כרמאללה מאותה סיבה , זוהי הדרך האחת והיחידה ליצור מצב של הרתעה ,ואז ייאלץ השילטון הבולשביקי שחרד לשקט מכיוון שהוא לא אוהב שיפרו את '' מנוחתו '' בצל הממון והכבוד ,להפריד בין האויב הערבי יש''ו ובין הישובים היהודיים , זהו צעד ראשוני שאף יגרום לאויב הערבי יש''ו להעדיף הגירה ,וזאת מכיוון שלא י'היו לו מקורות להתקיים ברווחה .כמובן שיש לגרום למצב של מודעות על מגמה זו שרוב הציבור היהודי בא''י ה' עליהם יחיו רוצה מאד בכך ,אולם השילטון נמצא ביד השמאל הבולשביקי ששולט בכלי התישקורת ומערכת החינוך הממלכתי ר''ל ומרתיע את הציבור היהודי קשה היום ( שגורמים לו להיות קשה יום מסיבה זו ,שלא יאזור אומץ להתמרד ,בדיוק כפי התכנית של הצורר אדולף היטלר יש''ו ושם רשעים ירקב) מלהתמרד כנגדו וליכפות מציאות כזו שלא תהי'ה שום מציאות של אויב ערבי בתוך אוכלוסיה יהודית . ואנו חייבים לעורר את מודעות הציבור שיש ייצוג עולמי לימין היהודי האמיתי ,וגם יש לו רוב בארץ ,והבולשביקים של השמאל מטשטשים עובדה זו , ולאחר מכן תינתן האפשרות לפעול כנגד האויב הערבי כפי שציינתי לעיל.
 ידידי חיים היקר ----אשמח לשמוע את דעתך בעניין, למרות שאני משער שאתה שותף לדעותי.
         הקב''ה ישלח לנו גואל צדק בב''א ,ויגאלנו גאולה שלמה אכי''ר .

הגולה בארץ :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 02, 2007, 15:20:22 »
שלום רב חיים .

האם כאשר תהיה ראש ממשלה תוציא דעות פוליטיות מסוימות מחוץ לחוק, האם תוציא את שלום עכשיו מחוץ לחוק ? האם ייחסמו אתרי שמאל קיצוניים ?

תודה רבה על ההזדמנות לשאול אותך שאלה, אני מאחל לך כל טוב ושבוע מוצלח . :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 16:06:06 על ידי Dexter »

מנותק שניר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 7 באוגוסט **
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 02, 2007, 15:33:51 »
בתור ה"מבוגר האחראי" בקייטנת השינאה הצבועה שבנית לך הייתי רוצה להפנות אליך סוגיה אחת.

אתה טוען בשקר בדף ההרשמה שלך שכל הגולשים אצלכם יהיו שווים והכל אצלכם פתוח וממש הליברליות חוגגת וצוהלת לה,
ומאידך גיסא החשבון שלי בפורום שלך הועבר לקבוצת משתמשים מיוחדת (שאני חושד בצדק אגב) שהוקמה במיוחד בשבילי ושבה אני מסומן משאר "העדר" ומוגבל
בין היתר מלשים חתימה צנועה התואמת את זהותי והשקפתי הפוליטית, הפורום שלך שמתיימר להיות "שומר חוק" מפר את החוק עם תמונות של כ"ך והרב כהנא שהוגדר כטרוריסט,
אבל אני ששמתי תמונה קטנה של שלום עכשיו, ארגון חוקי ומקובל על כל העולם וישראל, הוגבלתי מלשים חתימה כלשהיא בחשבוני ומי יודע באיזה עוד מגבלות "בורכתי" אצלכם.
בכך הפרתם את התנאי הראשוני שלי לדיון בפורום והוא להיות שווה לכולם, ולכן זו הודעתי האחרונה עד שישונה המצב,
אני רציתי להוכיח בעיקר לעצמי, שאתם כולכם אותו דבר ואכן עשיתם זאת למעני. אז תודה.

תודה לך ולמנהלים שלך על ה"טלאי הצהוב" המודרני שהלבשתם עליי אך ורק בגלל דעותיי (נשמע לך מוכר?)
אגב, לפני שנקראה "משתמש", הייתה הקבוצה בה הושמתי תחת השם "שמאלן" - זהו רק פורום, פוחד אני מה תעשו לאזרחי ישראל בחיים האמיתיים
לו יתגשם הסיוט הנורא מכל ותעלו עם הרייך היהודי לשלטון.

לסיכום: נרשמתי לפורום כדי לגנות את סרטון ה"היטלר" בפליקס ולנסות להכיר את הצד האפל של היהדות,
לצערי אני עוזב מכאן מזוהה לגמרי עם האדם שעשה את הסרטון הזה, ועם מטרה גדולה מתמיד לתרום בכל דרך שאוכל
כדי להשגיח ולפקח על הזרם החולה הזה בארצנו, ולגדוע את ידו טרם תושט לגרונה של הדמוקרטיה והחופש.

ׁשׂנִיר
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 15:44:31 על ידי שניר »

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 02, 2007, 17:07:28 »
שלום חיים,
רציתי לשאול-אם היו מסכימים לך לעלות לישראל,אבל בתמורה לכך היית צריך להבטיח שתפרק את התנועה,האם היית מסכים?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
חיים שלום שאלה אחת
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 02, 2007, 18:13:54 »
איך אנחנו יכולים לפעול לשחרורם של האסירים היהודים-בטחוניים כמו :עמי פופר,חברי מחתרת בת-עין,דני טיקמן,גור המל,יונה אברושמי,4 שוטרי מג"ב,ג'וליאן סופיר,יגאל עמיר,חגי עמיר,?

למה הממשלה הפושעת הזאת משחררת מחבלים ערבים נאצים שידייהם מגואלות בדם-יהודי  ואילו את האסירים היהודים-בטחוניים כמו אלו שהזקרתי היא לא מוכנה לשחרר?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 02, 2007, 18:56:30 »
חיים שלום ותודה שאתה נותן לנו את הזכות לישאול אותך שאלות  בתור אחד הגיבורים של הליגה להגנה יהודית..

כשבעזרת השם אתה תעלה לישראל אתה מבין שהתישקורת והמימסד לא יתנו לך לישון ויעשו לך חיים קשים כמו שעשו לרב כהנא זצוק"ל הי"ד!
אנשים אהבו את כהנא אבל לא עשו דבר כנגד זה שבתישקורת היו משמיצים אותו..וזה חבל..

איך אנחנו ניתמודד כנגד ההסתה השמאלנית? 80% מהעם כבר מושפע מהם! זה לא ניראה לך משימה בלתי אפשרית?

תודה רבה והקדוש ברוך הוא יברך את כול מעשי ידיך.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 19:03:57 על ידי אלירן »

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 03, 2007, 00:36:01 »
לחיים שלום..!

השאלה שלי היא כזאת..

האם עז77 הוא מישהו שעובד איתך בימין האמיתי?

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים