כתב נושא: אני עוצר באופן זמני את השתתפותי בפורום לאור ההפליה נגדי  (נקרא 10237 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שניר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שניר,

מדיניות הפורום היא לא לאפשר קישורים לאתרים לא ראויים לפורום יהודי, כגון אתרי פורנו, אתרי חמאס, חיזבאללה ושלום עכשיו.

אני מציע שלא תנסה לעבור על מדיניות הפורום כדי שלא תחסם.
למרות שיש לי הרגשה שאתה רוצה להחסם כדי לצאת "בכבוד" מהויכוח.

אתה פחדן! זה מה שאתה, משווה אירגון שלום לארגוני טרור ואתרי פורנו?
זהו ניצחון יותר גדול שלי מכל טיעון שהייתי מעלה פה אי פעם!
הבסת את עצמך למעני, ואני מודה לך על כך מנהל חביב.

הראת לכל הגולשים פה שאתה מפחד ממני, מפחד שמא אחשוף את שטופי המוח למציאות אלטרנטיבית,
כן, יש לך את הכח לבחור מה אגיד ומה לא אגיד, לצנזר לסנן, לערוך, למחוק וגם לשים אותי בקבוצה מיוחדת שבה אני לא יכול
להציג לוגו קטן ומסכן שמסמל את הזהות הפוליטית שלי - אחח.. הניצחון הוא מתוק רק חבל שהוא ניצחון טכני,
מנעת מהגולשים שלך את התבוסה המשפילה, אבל גם לא הפתעת... לא ציפיתי שאחזיק מעמד עד כה, אבל כנראה למישהו מכם נמאס, כצפוי.

שתחליטו לנהוג בהגינות כלפיי, אשוב לכאן בשמחה.
עד אז שלום (עכשיו  ;) )

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אז עכשיו אני לא "שמאלן" אני בקבוצת "משתמש", מה בי כל כך מפחיד אותכם שאתם חייבים לסגור אותי בקבוצה משלי?
למה שאר הגולשים אינם משוייכים לקבוצה? אתם מ-פ-ח-ד-י-ם ממני! מנסים להגביל ולסגור אותי בגטו ווירטואלי ואז
מאשימים אותי שאני לא יכול להתדיין בחופשיות כשאר הגולשים, אתם ממש עלובים. אין לכם שום הגינות מינימלית.

בכייני, האם הודעה אחת עניינית שלך נמחקה? מי מנע ממך מלהתדיין בחופשיות? מי מנע ממך הזדמנות לענות ולהוכיח את צדקתך?
מאסנו מסיפורי גטו וירטואלי, הטענות שלך הן באמת וירטואליות וחסרות שחר.

יש לך צורך פסיכולוגי עמוק להרגיש עשוק ומדוכא, ממש כמו לידידיך הערבים. בכי הקוזאק הנגזל במיטבו.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 01, 2007, 19:13:09 על ידי האלקשי »

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

אכן ההשוואה לא היתה במקומה, אני מתנצל מקרב לב בפני אתרי טרור ואתרי פורנו על ההשוואה.

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
@_@
אני כבר מעדיף להאמין לנאומי הנצחון של נסראללה.
עוד ניצחון כזה והלך על השמאל

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
שניר,

מדיניות הפורום היא לא לאפשר קישורים לאתרים לא ראויים לפורום יהודי, כגון אתרי פורנו, אתרי חמאס, חיזבאללה ושלום עכשיו.

הראת לכל הגולשים פה שאתה מפחד ממני, מפחד שמא אחשוף את שטופי המוח למציאות אלטרנטיבית,
כן, יש לך את הכח לבחור מה אגיד ומה לא אגיד, לצנזר לסנן, לערוך, למחוק וגם לשים אותי בקבוצה מיוחדת שבה אני לא יכול
להציג לוגו קטן ומסכן שמסמל את הזהות הפוליטית שלי - אחח.. הניצחון הוא מתוק רק חבל שהוא ניצחון טכני,
מנעת מהגולשים שלך את התבוסה המשפילה, אבל גם לא הפתעת... לא ציפיתי שאחזיק מעמד עד כה, אבל כנראה למישהו מכם נמאס, כצפוי.

עד אז שלום (עכשיו  ;) )

אסכם את הדיון באייקון אחד:  :idiot2:
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שניר,

עד אז שלום (עכשיו  ;) )
והנה הנואם הדמגוג עוזב אותנו, חבל, כבר התחלתי להרגיש את השפעת הסמים, האור היה במרחק הליכה קצרה, וכעת הוא מתרחק, למה תגיד לי ?
למה???

רק לא זה שניר! אל תעזוב אותנו !  :'( :'( :'(

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אני עוצר באופן זמני את השתתפותי בפורום לאו
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 01, 2007, 19:13:19 »
שניר,

עד אז שלום (עכשיו  ;) )

כן כולנו כאן נהפוך לשמאלנים בין-רגע.
אני גלשתי בפורום שלום עכשיו לפחות 3 פעמים ואני חושב שרבים אחרים גם-כן.
קראתי חלק מהזבל מהשקרים של שלום עכשיו וגוש שלום.
ואף-על-פי-כן אני ימני וזה לא הזיז את הדעה שלי אפילו טיפה שמאלה.
"משתמש".
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 10:21:45 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק שניר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אז עכשיו אני לא "שמאלן" אני בקבוצת "משתמש", מה בי כל כך מפחיד אותכם שאתם חייבים לסגור אותי בקבוצה משלי?
למה שאר הגולשים אינם משוייכים לקבוצה? אתם מ-פ-ח-ד-י-ם ממני! מנסים להגביל ולסגור אותי בגטו ווירטואלי ואז
מאשימים אותי שאני לא יכול להתדיין בחופשיות כשאר הגולשים, אתם ממש עלובים. אין לכם שום הגינות מינימלית.

בכייני, האם הודעה אחת עניינית שלך נמחקה? מי מנע ממך מלהתדיין בחופשיות? מי מנע ממך הזדמנות לענות ולהוכיח את צדקתך?

יש לך הרגשה פסיכולוגית להרגיש עשוק ומדוכא, ממש כמו לידידיך הערבים. בכי הקוזאק הנגזל במיטבו.

אני דורש יחס שווה לכולם,
ההגבלות שעשית על חשבוני בפורום נוגדות את התנאי הראשוני שהצבתי לדיונים כאן וזה הגינות ושיוויון לשאר החברים

ציטוט
אם תאפשרו לי לכתוב כאן כאחד האדם וללא חסימות איומים וצנזורה, אני עוד אוכיח לכם שאתם הולכים בדרך שאין לה מוצא אלא רק אבדון לכם לי ולשאר העם שלנו
אני אוהב את המדינה שלי, אני נפצעתי בצבא, ולאף אחד אין מונופול על אהבת המדינה, בטח לא אחד שהוא לא חלק ממנה בכלל.

אל תנסה להפוך את זה למשהו שזה לא, אני להוט לענות לעשרות ההודעות שלכם
וכבר הכנתי ניסוחים ראשונים - אך אני מסרב בתוקף להיות במעמד מוקצה ומוגבל בפורום הזה, לא הפרתי כלל אחד ולא עשיתי דבר אחד
המצדיק את הגבלת חשבוני משאר חשבונות הפורום - זוהי וזוהי בלבד הסיבה שאני עוצר את פעילותי עד שאשוב להיות שווה בין שווים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 01, 2007, 19:16:18 על ידי שניר »

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תחזירו לו נו -_-

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לא שניר.
תהיה כאן מנהל בעוד חודש תחחליף את חיים רק בבקשה תישאר כאן אתה אחד הטובים שלנו נשנה תתנועה לשמאל אמיתי ואתה תכין כאן סירטונים של שמאל וכולנו נהיה שמאל אמיתי בבקשה תישאר כאן!!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני חייב לראות מה הוא ניסח, תורידו לו את הקטגוריה בכדי שיהיה לנו חומר בידור אותנטי להמשך היום .

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

יש לך הרגשה פסיכולוגית להרגיש עשוק ומדוכא, ממש כמו לידידיך הערבים. בכי הקוזאק הנגזל במיטבו.

אני דורש יחס שווה לכולם,
ההגבלות שעשית על חשבוני בפורום נוגדות את התנאי הראשוני שהצבתי לדיונים כאן
וזה הגינות ושיוויון לשאר החברים - אל תנסה להפוך את זה למשהו שזה לא, אני להוט לענות לעשרות ההודעות שלכם
וכבר הכנתי ניסוחים ראשונים - אך אני מסרב בתוקף להיות במעמד מוקצה ומוגבל בפורום הזה, לא הפרתי כלל אחד ולא עשיתי דבר אחד
המצדיק את הגבלת חשבוני משאר חשבונות הפורום - זוהי וזוהי בלבד הסיבה שאני עוצר את פעילותי עד שאשוב להיות שווה בין שווים.

היחס שקיבלת הוא היחס שמקבלים כולם, ואפילו יותר. לא נמחקו לך תגובות ענייניות ואפילו לא ענייניות, לא נחסמת,
האשכול שפתחת לא ננעל (למרות שסירבת לספק תשובות ענייניות ויצרת חשד כבד שאתה טרול).

אדרבא, לך ניתן חופש רחב יותר מרוב חברי הפורום לפתוח מספר אשכולות באותו נושא.

כמו כן לכולם אסור לשים חתימה של שלום עכשיו, לא רק לך.

אינך אלא פחדן ונחית סדרתי. אתה ממש ההמחשה של השמאלון הטיפוסי.
אתה חייב לברוח כדי להרגיש מנצח, אתה חייב להרגיש עשוק ומסכן כדי שיהיה לך פתחון פה.

פאתטי.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 01, 2007, 19:30:20 על ידי האלקשי »

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -===האויב הערבי מבין רק בכוח===--
    • האמת על דת האיסלאם
אם זה היה נתון להחלטתי, הייתי רושם 'גולש מוגבל'...
כינוי מוגבל לאדם מוגבל.
"לעשות נקמה בגויים תוכחות בלאומים, לאסור מלכיהם בזיקים ונכבדיהם בכבלי ברזל"
כדי להפסיק את האלימות יש להשתמש באלימות!
"הפתרון להפסקת הפיגועים: חזיר!"

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
יאללה בייי! ברוך שפטרנו  :D
כהנא צדק!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני עוצר באופן זמני את השתתפותי בפורום לאו
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 01, 2007, 19:21:24 »
הוא מבקש שתסירו לו את ה"משתמש" למעלה איפה שהיה קודם רשום שמאלן.
נו תסירו לו, שלא יהיו לו תירוצים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2007, 10:24:24 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אגב שניר,
למה אתה כל כך רוצה לפרסם את "שלום עכשיו"? למה בכוח?
אתה יודע שאתה בפורום של אנשים שמגדירים עצמם ימניים (ואף קיצוניים) אז למה אתה רוצה בכוח לפרסם תנועה שהיא בדיוק ההיפך מאיתנו?
אתה יודע טוב מאוד שלא נתמוך בתנועה הזאת,ואם נכנס לאתר זה מתוך שנאה.

ההסבר היחיד שאני יכול לקבל זה שאתה מתגרה בנו בכוונה.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
שניר כולנו יודעים שאתה משלום עכשיו די לדבר שטויות.
ראית שערכו לך מהר אז מצאת סיבה מטופשת אחרת שלא לענות לנו.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תגיד בנאדם, מה הקטע שלך?

זה נראה לך הגיוני שאני אפרסם קישורים של הימין האמיתי בפורום של שלום עכשיו? נכון שלא? תקלוט כבר, זה אתר ימני. מאפשר חופש דיבור, אבל עדיין ימני. ואתה יודע מה מצחיק? שעד עכשיו לא נחסמת. למרות כל ההתבכינויות שלך וה"איום" הגדול שאתה מהווה, אף אחד אפילו לא צנזר שום חלק מההודעה שלך. אתה יודע מה עוד מצחיק?

שעד עכשיו לא ענית לטענות שהופנו נגדך כאן (פירטתי על זה בשרשור השני). עד עכשיו במקום לענות אתה מחפש תירוצים ונעלב מכל שטות כאילו שאתה איזו בחורה במחזור, בחייאת שניר, תענה לטיעונים של דקסטר. בחייך, אני מת לראות אותך מנסה.  תעשה לי טובה אישית, תתעלם לרגע מהאפליה הנוראית נגדך, תעשה מאמץ, ותנסה פעם אחת להיות ענייני.

ולמה נראה לך שאתה תקבל יחס שווה, אם מאז שהגעת לכאן כל מה ששמענו ממך זה השמצות, לגלוג והתנשאות? ומי אתה בכלל שתקבע תנאים, אתה לא קובע כלום, אנחנו מצידנו היינו שמחים להדיין אתך וכבר הבהרנו לך את זה, אם זה לא לרמה שלך שלך, שוב, קח את הגישה המתנשאת שלך למקום אחר.