כתב נושא: שלום אני חדש  (נקרא 18526 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שניר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום אני חדש
« ב- : יולי 30, 2007, 19:46:52 »
שלום לכם.

שמי שניר ואני תומך של ארגון שלום עכשיו
אני לא חבר בו ולא פעיל בו ניסיתי להירשם בשמי שניר ולא הורשתי אז שיקרתי שאני דובר של שלום עכשיו וגם זה לא עזר
אני לא מתכוון להתנצל על מי שאני ועל מה שאני. אני לא קשור למי שתקף אותכם ואם תשאלו אותי לדעתי זה תרגיל שלכם כדי לייצר לעצמכם דרמות מנייר.

אני שניר תומך של שלום ולמרות שאני מתעב את כל מה שאתם מייצגים אני מספיק אינטילגנט כדי להבין שכדי להמשיך ולהציל את עצמנו מהכיבוש המסרטן הזה
עלינו השפויים ליצור דיאלוג עם אחיינו הלא שפויים ולשכנע אותכם בצורה חברית ודמוקרטית שאתם טועים ולמה אתם טועים. וזה כמובן יצריך אתכם להיות בעלי דיעה פתוחה

אם ההודעה הזו תימחק ואני אחסם מבלי שעשיתי משהו רע מלבד לבטא את עמדותיי הרי שזו תהיה הודעת כניעה שלכם כאנשי שיחה ודיאלוג
אני מתנגד לכפייה של דיעות על בני האדם. כפצפיסט אני מאמין שכפיה מכל סוג שהיא היא פשע הומני כלפי אחינו בני האדם.

אני לא מאמין אישית ששלום עכשיו שהוא ארגון גדול ומוכר בניגוד אליכם יטרח להתעסק בפורום נישה קטן ואלמוני
אבל בכל מקרה אני אדם פרטי שעובד במוקד שיחות כדי לממן את לימודיי, אני כן תומך בשלום עכשיו אבל אני לא חלק מהארגון הזה.

אם תאפשרו לי לכתוב כאן כאחד האדם וללא חסימות איומים וצנזורה, אני עוד אוכיח לכם שאתם הולכים בדרך שאין לה מוצא אלא רק אבדון לכם לי ולשאר העם שלנו
אני אוהב את המדינה שלי, אני נפצעתי בצבא, ולאף אחד אין מונופול על אהבת המדינה, בטח לא אחד שהוא לא חלק ממנה בכלל.

אני מקווה להתבדות ולגלות שהודעה זו שרדה כמו גם החשבון שלי אולם מהכירותי עם המגזר השולי הימני רדיקלי אני בטוח שאתם תיכשלו בקיום ההבטחה
לדיאלוג פתוח כמו שיש בדף ההרשמה שלכם ותדאגו שאיש לא יקרא הודעה זו או ידע שהיה פה גולש
מהצד הקוטבי של המפה שניסה לייצר דיאלוג או להתעמת עם הקונספציות השגויות שלכם.

ראיתי את נאום היטלר בפליקס, ככה הגעתי לפה
זוהי אינה דרכה של שלום עכשיו ואני לרגע אחד לא מאמין שזה הם
אני כנכד לניצולי שואה חולק על השימוש בפרופוגנדה נאצית להעביר כל רעיון גם כזה שאני חלק ממנו.

הכדור בידיים שלכם וסקרן אני לראות אם תצליחו לעמוד בפיתוי המובנה שלכם לסתום פיות, מי יודע אולי...

שניר.

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #1 ב- : יולי 30, 2007, 20:15:56 »
שלום לך שניר.

נתחיל בזה שפה לא סותמים פיות,כל עוד אתה מתבטא באופן תרבותי ולא מתחיל להציף,כמו שאנשי "שלום עכשיו" עשו.
החשדות שלך שהתקיפה היא "תרגיל" הן חשדות מגעילות ומגוחכות לדעתי.
כידוע לך (או לא) הפורום לא פעל אחרי ההתקפה והיה צריך לעבור שרת,אלה עובדות (אם אתה רוצה הוכחה שעברו שרת,תסתכל על שורת החדשות שם-לפני ההתקפה היא פעלה מעולה).

עכשיו אתה בא וטוען שהימין טועה.
בן אדם,הסכמי אוסלו,מוכרים לך? נסיגה מלבנון,נשמע מוכר? רובים של צה"ל שבידיים של ערבים הרגו יהודים!! גם זה נשמע מוכר לך?
כל התקפלות ישראלית כלפי הפלסטינאים האלה עלתה לנו ביוקר.

אתה יודע שחמאס מעריץ את היטלר,אותו אדם שגרם ל6 מיליון מהאחים שלך למות? אתה יודע את זה?
אתה יודע שהחמאס הצהיר שהוא רוצה להקים מדינה פלסטינאית על כל שטח ישראל?
ואתה יודע מי זכה בבחירות? חמאס. אותו חמאס שרוצה מדינה פלסטינאית בכל שטח ישראל.
כשאומרים כיבוש,מדברים על הכיבוש של 48,אתה יודע את זה?
רק עלובי נפש עיוורים חושבים שהכיבוש שעליו מדובר הוא הכיבוש של 67.

שמעת פעם על התוכנית "מבקרי המחר"?
אותה תוכנית שחמאס שידר בעזה,שהדמות הראשית היא עכבר שנותן לגיטמציה לטרור!!!!!
בסדרה הזאת,אומרים "תל אביב הכבושה" וכמו שידוע לי,תל אביב לא נחשבת כחלק כבוש מ67,הלא כך?
אז למה מתייחסים אליה כאל כבושה? מכיוון שכל המדינה הזאת כבושה בעיניהם.

את הלינץ' ברמאללה,ראית? איך הם מתעללים בגופה של יהודי!! בגופה!!!
הוא כבר מת,אז למה להמשיך לחבוט בו עם ברזלים? למה?

קראת את הקוראן? קראת שזו מצווה להתנכר לכל בן אדם שאינו מוסלמי? שכל אחד כזה נחשב כופר?

שמעת על זה שאנשי חמאס קוראים לפתח בוגדים בגלל שהם במו"מ איתנו????????
מו"מ איתנו נחשב בגידה!!!!!!!!

אתה חושב שאני לא הייתי רוצה שלום? לחיות בשקט,בלי לפחד מפיגועים,בלי לשמוע שיהודים נרצחו,בלי לשמוע שאנשים סובלים במחסומים.
אני רוצה את זה,אבל אני ריאליסטי.
אצל עם שמחונך מגיל צעיר למקאוומה (התנגדות,איך שלא רושמים),שהמנהיגים שלו טרוריסטים,וברוב הציבור שלו יש שנאה לישראל,אני לא חושב שגם הערבי המתון ביותר יישאר מתון.

למה שלום עם ירדן ועם מצרים עשינו? כי היה לנו פרטנר.
אתה לא יכול לעשות שלום עם מי שלא רוצה.

הסוף.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #2 ב- : יולי 30, 2007, 20:17:55 »
ובכן שניר על מנת לבנות שיחה יש להתחיל מההתחלה, קרי מהמקורות:

כבר לפני 3000 שנים הקב"ה הבטיח לאברהם את הארץ פעמים רבים וכולם לצורך ענין. בבואו בארץ מתחילה אמר לו לזרעך אתן את הארץ הזאת ולא באר מתנתו, כי אין במשמע רק במה שהלך בארץ עד מקום שכם עשר אלון מורה. ואחרי כן כשרבו זכויותיו בארץ הוסיף לו שא נא עיניך וראה מן המקום אשר אתה שם צפנה ונגבה וקדמה וימה, כי יתן לו כל הארצות ההן בכללן….והוסיף לו בברכה שנית הזאת עוד לזרעך עד עולם ושירבה זרעו כעפר הארץ. ובפעם השלישית באר לו תחומי הארץ והזכיר לו כל העמים עשרה אומות, והוסיף לכרת לו ברית עליהן שלא יגרום החטא. וכאשר צוהו על המילה אמר לו לאחזת עולם לאמר שאם יגלו ממנה עוד ישובו וינחלוה.
עם ישראל מתוקף הבטחה אלוקית זאת עלה ממצרים והתיישב בכל חלקי א"י, ניהל פה ממלכה ומשטר אורח חיים ופולחן אלוקי, כאשר השיא היה בית קודשנו ותפארתינו - בית המקדש.
לאחר שטיטוס הרשע שרף את בית המקדש והגלה את עם ישראל לגלות, עדיין נשארו כיסים של התנגדות בשטחי יהודה.
בשנת - 135 למניין הנוצרים, נפל המבצר האחרון בביתר, לפני לגיונותיו של הקיסר אנדריאנוס. רבבות מצאו מותם בקרבות הדמים. בני יהודה (שהרי היו משטח יהודה) הוגלו ל-4 כנפות תבל, ובאותה שעה החלה הגלות הנוראה שעליה כתבתי ערך שלהם תחת השם "הגלות והגוים" - עיין שם.
אנדריאנוס גזר להשמיד ולמחות כליל את כל אמונתם של היהודים מעל פני האדמה, גזירות שכל העובר עליהם חייב מיתה: אסרו את שמירת השבת את המילה, ואת לימוד התורה.
במצוותו של הנציב הרומי טורנוס רופוס נחרש מקומם של בית המקדש וחומות ירושלים, כדי לציין כי ציון אבדה לעולמים. גם הוכנה תוכנית חדשה לבניית עיר חדשה - רומית בסיגנונה ואלילית באופייה. השם ירושלים נמחה ושמה של העיר החדשה הוסב לאיליה קאפיטולינה.
אנדרטה הוקמה לתפארתו של הקיסר הרומי אנדריאנוס ומצבות, מקדשים ופסלים הוצבו לכבודם של אלים רומים והלניים וחיללו את הארץ הקדושה.
ועוד מעשה אחד נעשה באותם ימים, שמה של יהודה- ארצם של היהודים- הוסב לפלשתינה. אילו כבש אנדריאנוס את יצרו ולא ניסה למחוק כל זכר ליהודים ולמדינתם אפשר לגמרי, כי היהודים אזרחי ישראל היו ניצבים כיום הזה מול מחבלים "יהודיים" , ולא "פלאשתינאים"....
מעולם ואף פעם לא היה קיים כזה עם שקוראים לו "עם פלישתינאי". הערבים אשר ניכנסו לתחומיה של ארץ ישראל, בשעה שעמדה שוממה מיושב, ובניה היו בגלות, באו כמסתננים ושוללי שלל. הזמן שעבר מאז אינו יכול להעניק חוקיות למה שהיה מלכתחילה בלתי חוקי, ואינו יכול להצדיק את הבלתי ניתן לצידוק. טענתם של הערבים לזכות על א"י משום שהם יושבים בה מאות שנים, איננה תופסת ואינה עשויה לשמש בסיס לטענות לאומיות. והרי צריך לזכור כי "פלשתינה" לא הייתה אלא נפה של סוריה, וכונתה על ידי הערבים עצמם כדרום סוריה.

מחכה לתגובה מנומקת ושפויה שלך...

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #3 ב- : יולי 30, 2007, 20:33:34 »
ברוך הבא, אנחנו לא חוסמים אף אחד כל עוד הוא לא מקלל, מציף וכדומה, אז אל תדאג, לא נחסום אותך ולא נמחק את הודעותיך .

למה אתה בעצם תומך בשלום עכשיו ?
אותם ערבים, בחרו בחמאס כמנהיגם בשטחים הכבושים (שהערבים כבשו), החמאס קורא להשמדתה של מדינת ישראל, והשמדת כל היהודים כאן, גירוש או איסלום בכח, הפת"ח, לא יותר טוב, הפת"ח רצח 1500 איש החל מ1995, מהסכמי אוסלו שגרמו להבאת 40,000 מחבלים לא"י, נתינת מסות עצומות של נשק, נתינת שטח, והחשוב מכל, מוטיבציה להשמידנו . בזמן חתימת הסכמי אוסלו, בוצעו עשרות פיגועים ועשרות סוכלו, את הקורבנות של הפיגועים הרצחניים כינה השמאל "קורבנות שלום", ואת המחבלים ההרוגים, קורבנות הכיבוש .

ע"פ סקר שנערך בשטחים שנכבשו ע"י הערבים לאחר הסכמי אוסלו, 97% מהתושבים תומכים ברצח יהודים, בתוכניות טלוויזיה ערביות מתקשרים ילדים האומרים כי השאהדה היא הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות. בדת המוסלמית כתוב כי צריך להרוג את כל הכופרים, כתוב כי היהודים הם שקרנים, ואני מצטט :
"היהודים הם אומה של שקרנים....בוגדניים, שקרנים ואנשים מרושעים"(אישק פסוק 240), נכתב כי "דין מוחמד בסיף" ועוד אלפי אימרות נאצה בקוראן ובחדית', שאותן הערבים מיישמים .

מנהיג הערבים בא"י בימות המנדט, חאג' אמין אל חוסייני, שיתף פעולה עם הנאצים יימח שמם וזכרם, הוא הקים פלוגת אס.אס. מוסלמית בבלקן, ותיכנן להצניח חיילים ערבים ונאצים לתל אביב במטרה לרצוח את כולם, תוכנית זו מכונה "מבצע אטלס" והיא תוכננה לצאת לפועל ב-200 ימות האימה, הערבים עשו פרעות ביהודים שגרמו להברחת אוכלוסיות יהודיות מערים יהודיות, וכיום הן מיושבות ע"י ערבים מאחר והיהודים פוחדים לחזור לשם מפאת אוזלת היד והפחד של רשויות החוק מהערבים .
הנה רשימה חלקית של ערים שמזוהות כיום כערביות, אך הן למעשה ערים יהודיות, יפו,ג'נין,שכם,שפרעם,יפיע,נצרת,לוד ועוד אין ספור ערים.

אין עם פלסטיני, לכן כל האג'נדה שלכם מבוססת על שקר.
ב-31 במרץ 1977, בראיון עם העיתון ההולנדי דאגבלאד דה וארדיפינג טרווב, חבר במועצת ההנהגה של אש"ף בשם זאהיר מוח'סיין אמר:

לא קיים עם "פלשתינאי".  היצירה של "האומה הפלשתינאית" היא אך ורק אמצעי להמשך המאבק נגד מדינת ישראל ולמען השגת אחדות ערבית.  למעשה כיום אין שום הבדל בין ירדנים, "פלשתינאים", סורים ולבנונים.  אך ורק מסיבות פוליטיות וטאקטיות אנחנו מדברים כיום על קיומה של אומה "פלשתינאית" מפני שאינטרסים לאומיים ערביים דורשים הצגת קיומו הנפרד של "עם פלשתינאי" כדי להתנגד לציונות.  מסיבות טאקטיות, ירדן, שהיא מדינה ריבונית בעלת גבולות מוגדרים, אינה יכולה לטעון לבעלות על חיפה ויפו, בעוד שאני כ"פלשתינאי" כמובן שיכול לדרוש את חיפה, יפו, באר-שבע וירושלים.  למרות זאת, ברגע שבו נחזיר לבעלותנו את כל "פלסטין", לא נחכה אפילו דקה בשביל לאחד את "פלסטין" וירדן.

היהודים חיו כאן באופן רציף 3300 שנים, הערבים באו לכאן ככובשים .

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
שלום אני חדש
« להגיב #4 ב- : יולי 30, 2007, 20:53:43 »
שלום לכם.

שמי שניר ואני תומך של ארגון שלום עכשיו
אני לא חבר בו ולא פעיל בו ניסיתי להירשם בשמי שניר ולא הורשתי אז שיקרתי שאני דובר של שלום עכשיו וגם זה לא עזר
אני לא מתכוון להתנצל על מי שאני ועל מה שאני. אני לא קשור למי שתקף אותכם ואם תשאלו אותי לדעתי זה תרגיל שלכם כדי לייצר לעצמכם דרמות מנייר.

אני שניר תומך של שלום ולמרות שאני מתעב את כל מה שאתם מייצגים אני מספיק אינטילגנט כדי להבין שכדי להמשיך ולהציל את עצמנו מהכיבוש המסרטן הזה
עלינו השפויים ליצור דיאלוג עם אחיינו הלא שפויים ולשכנע אותכם בצורה חברית ודמוקרטית שאתם טועים ולמה אתם טועים. וזה כמובן יצריך אתכם להיות בעלי דיעה פתוחה

אם ההודעה הזו תימחק ואני אחסם מבלי שעשיתי משהו רע מלבד לבטא את עמדותיי הרי שזו תהיה הודעת כניעה שלכם כאנשי שיחה ודיאלוג
אני מתנגד לכפייה של דיעות על בני האדם. כפצפיסט אני מאמין שכפיה מכל סוג שהיא היא פשע הומני כלפי אחינו בני האדם.

אני לא מאמין אישית ששלום עכשיו שהוא ארגון גדול ומוכר בניגוד אליכם יטרח להתעסק בפורום נישה קטן ואלמוני
אבל בכל מקרה אני אדם פרטי שעובד במוקד שיחות כדי לממן את לימודיי, אני כן תומך בשלום עכשיו אבל אני לא חלק מהארגון הזה.

אם תאפשרו לי לכתוב כאן כאחד האדם וללא חסימות איומים וצנזורה, אני עוד אוכיח לכם שאתם הולכים בדרך שאין לה מוצא אלא רק אבדון לכם לי ולשאר העם שלנו
אני אוהב את המדינה שלי, אני נפצעתי בצבא, ולאף אחד אין מונופול על אהבת המדינה, בטח לא אחד שהוא לא חלק ממנה בכלל.

אני מקווה להתבדות ולגלות שהודעה זו שרדה כמו גם החשבון שלי אולם מהכירותי עם המגזר השולי הימני רדיקלי אני בטוח שאתם תיכשלו בקיום ההבטחה
לדיאלוג פתוח כמו שיש בדף ההרשמה שלכם ותדאגו שאיש לא יקרא הודעה זו או ידע שהיה פה גולש
מהצד הקוטבי של המפה שניסה לייצר דיאלוג או להתעמת עם הקונספציות השגויות שלכם.

ראיתי את נאום היטלר בפליקס, ככה הגעתי לפה
זוהי אינה דרכה של שלום עכשיו ואני לרגע אחד לא מאמין שזה הם
אני כנכד לניצולי שואה חולק על השימוש בפרופוגנדה נאצית להעביר כל רעיון גם כזה שאני חלק ממנו.

הכדור בידיים שלכם וסקרן אני לראות אם תצליחו לעמוד בפיתוי המובנה שלכם לסתום פיות, מי יודע אולי...

שניר.

ברוך הבא,

כמו שכולם כבר אמרו אנחנו לא חוסמים שום מישהו שנרשם לפורום כל עוד הוא לא מקלל או מציף.

אתה כתבת שאתה לא מאמין ששלום עכשיו פרצו לפורום..אנחנו לא סתם נעבור לשרת אחר ..שלחו בהודעות פרטיות מלא סטיקרים של שלום עכשיו..אתה חושב שאם הם ארגון גדול הם לא ירצו לפגוע בארגון קטן כמונו..אז זהו שאתה טועה..הם רואים שיש להם סכנה על השקרים שלהם שיחשפו בקרוב מאוד..אז הם מנסים לחסל אותנו שאנחנו עוד קטנים.

ואני חושב ששלום עכשיו מוליכים אותנו לאבדון במודע..אם קראת מה כתבו למעלה אני מקווה שהבנת את זה..

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #5 ב- : יולי 30, 2007, 21:11:36 »
ברוך הבא!
אתה עומד להכיר את מלח הארץ, אנשים שהמדינה והעם חשובים להם ביותר.
אנשים שלא רואים בחייל פרייר, אנשים שלא רואים את ארה"ב וארצות אירופה כאלטרנטיבה, אנשים שמעוניינים לשנות את המצב העגום
הקיים כרגע במדינת ישראל.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #6 ב- : יולי 30, 2007, 21:29:02 »
שניר, הרחבה בעניין ה"פלסטינים" תמצא באשכול הבא :
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=7135.0

והנה אתר מצוין, האמת על האסלאם (מוסלמים יותר נכון) :
http://www.islam.up2.co.il/

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
שלום אני חדש
« להגיב #7 ב- : יולי 30, 2007, 21:32:03 »
אתה נכד של ניצולי שואה,נו ו... גם אני נכד של ניצולי שואה.אתה תומך במכחיש שואה הידוע לשימצה מחמוד עבאס(אבו מאזן)יש"ו,הפת"ח התנועה "המתונה"  באמנה שלה אומרת שכל א"י הקדושה שייכת לערבים והם לא רוצים אף יהודי כאן,אני מעדיף את החמאס בשלטון למה הוא לפחות אומר את האמת שהוא רוצה בהשמדתנו והפת"ח פשוט שקרן וגם התנועה הנאצית החמאסית יש"ו נבחרה בצורה דמוקרטית.
אף אחד לא ייחסום אותך לעומת פורמים של שמלאנים ואני זה שחסמתי אותך אתמול כי אנחנו לא מעוניינים בפרובוקטורים.זה כל מה שיש לי לומר לך,כל המילים שאמרת פה דמוגוגיה אחת שלמה
ואני רוצה הוכחה שאנחנו טועים ואתם צודקים.

« עריכה אחרונה: יולי 30, 2007, 22:05:34 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
שלום אני חדש
« להגיב #8 ב- : יולי 30, 2007, 21:37:45 »
ברוך הבא,שוב אמרו ואמרו שלא תחסם.
אני חייב לציין שדווקא אצלכם רווחת התופעה של חסימת דעות שאינם של הארגון,כמה אנשים מפה הביעו את דעותיהם שמה ונחסמו,אצלנו דוגלים בחופש הביטוי כי האמת איתנו.

אני לא הולך להגיד דברים שכבר אמרו,אני מניח שמספיק לך לקרוא אותם פעם אחת,אתה מוזמן לעיין בכתבות,מאמרים וחדשות שהובאו בפורומים השונים ולראות מה מצב המדינה,הממשלה,יחסי הערבים ושאר העולם אלינו,ולשפוט כראות עיניך.

אני לא חושב ששלום עכשיו יזמו (כלומר שראש הארגון אמר בוא נפרוץ לאתר JTF) אבל אני בהחלט חושב שאחד או כמה מהפעילים שלכם יזמו את הפעולה,בייחוד שהדבר קרה באותו היום שהמשתמש פופאי (שהיה ידוע בתור שמאלני קיצוני שנרשם לפורום ושהרבה לגדף ולכן נחסם) העלה את הסרטון,ובדיוק אחרי כמה שעות פתאום החלה המתקפה על האתר. האנשים האלה מכתימים מאוד את שם תנועתיכם עם תכסיסים מלוכלכים...
אנחנו לא היטלר יש"ו,אנחנו לא פוגעים בעצמנו ומפלילים את האחרים,גם לנו יש כבוד גדול מאוד לשואה וזוכרים את הנספים.

הבן ידידי,כולנו שואפים לשלום,אבל אנו הכהניסטים מבינים שהערבים הם אינם פרטנר לשלום,כאשר הם קוראים לג'יהאד כנגדנו,כאשר פרפור כוכב הילדים אומר שתל אביב היא שטח כבוש,כאשר אנו קוראים במעשי היסטוריה על פעולות הטרור של הערבים לפני ואחרי קום המדינה,אי אפשר להשאר אדישים... רק אדם עיוור לא יראה ויבין שהערבים יתרצו רק כאשר לא נהיה פה... וזה לא ייפסק רק כאן.
ולא,אין להם שום זכות על הארץ,כל אפיקורוס לא יוכל להכחיש שאבותינו ישבו כאן,וגם בגלות הארורה הייתה התיישבות יהודית,בעיקר בערי הקודש. את האדמות שלנו קנינו,אדמות צחיחות,אדמות מלאות בביצות,אז לערבים לא הייתה בעיה למכור,אבל שהפרחנו את השממה וייבשנו את הביצות הערבים פתאום קנאו ורצו את האדמות,וטענו עלילות שווא שזה אדמות שלהם,הבן נא,העם ה"פלסטיני" הוא עם מומצא,זה ערבים שבמלחמת העצמאות מדינות ערב אמרו להם להתפנות מבתיהם משום שבמלחמה "ימחקו את האויב הציוני" ויוכלו לחזור לבתיהם,אך לא כך היה הדבר ב"ה. הפלסטינים שהעדיפו להקשיב לחילות ערב,נדפקו. אנחנו החזרנו את השטחים שלנו ותו לא,מדינות ערב לא רצו להכיר בערבים הללו,אז העם ה"פלסטיני" החל לבדות סיפורים ולטעון שמגיע לו שטח. האם שמעת אי פעם על מדינה שיצאה מנצחת במדינה ונתנה שטחים? אני לא. רק אנחנו פרייארים.

מלחמת ששת הימים לא הייתה מתחילה אילולא קשרי המצרים עם הסובייטים,אם לא היינו מתקיפים ראשונים המדינה לא הייתה קיימת היום,אתה חייב להבין את זה,במהלך הלחימות החזרנו לעצמנו שטחים והם שטחים שלנו,כל המדינות הנאורות מוקמות על שטחים כבושים בריטניה וצרפת שלטו בעבר על חצי עולם כמעט,ארה"ב הרגה את הילידים האמיתיים שחיו בשטחים שהיום נמצאת מדינת ארה"ב. מישהו אומר להם משהו? לא! אז למה שלנו כן?

אתה חייל שנפצע? אם כך,איפה הכבוד שלך לאדמות? חיילים מתו על השטחים האלה ויעיד לך כל בית קברות צבאי,האם אתה חושב שלתת אדמות לאותם ערבים שרצחו את החיילים הללו הוא לא ויתור סתמי,מתן פרס לרוצחים וחילול המתים ושם שמיים? חייל שרואה כי מותו היה לשווא זה כאב עצום!

הסכם אוסלו,ההתנתקות,מתני שטחים אחרים בהסטוריה של מדינת ישראל הוכיחו שאין זה הפתרון,הערבים תמיד ידרשו עוד ועוד,שחרור אסירים כמחווה ללא תמורה לא תרם בכלום אלא רק הזיק והערבים רוצים עוד אסירים,כך גם מבחינת שטחים,דמי 1500 הרוגי אוסלו צועקים מן האדמה ואתם לא שומעים. דרך השלום כשלה. גם השלום עם המצרים שבשבילו נתנו שטח הגדול פי 2 ממדינת ישראל כיום הביא במקרה הטוב לשלום קריר וכיום ישנן הברחות נשק כפי שלא היו עד כה! השלום עם ירדן עוד בסדר אבל גם זה מוטל בספק.

אני מקווה שדברי חבריי ודברי עצמם יאירו את עינייך.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #9 ב- : יולי 30, 2007, 22:33:57 »
"אני לא קשור למי שתקף אותכם ואם תשאלו אותי לדעתי זה תרגיל שלכם כדי לייצר לעצמכם דרמות מנייר"

אתה מזכיר לי מקרה של שמאלן קיצוני, בדיוק כמוך שראה סרטון בפליקס על הרצאה של רב, ולהרצאה באו פעילי מר"צ רק כדי להפריע, לא לתת לו לדבר, לא להוציא מילה אחת מפיו והשמאלן הגיב ורשם שאותם הפעילים הם שחקנים שנשכרו כדי להפריע והם אינם באמת פעילי מר"צ.

כל פעם אתה נדהם עד כמה השמאלנים מנותקים מהמציאות.
ממש כמוך כשטענת שהכל מזימה שלנו, כי הרה למי לעזעזל נפנה עם הפריצה הזאת?
פרצנו לעצמנו כדי לשכנע את עצמנו שאתם מה שאתם?...בהחלט, אתה קורצת מהחומר של שלום עכשיו.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #10 ב- : יולי 30, 2007, 23:19:36 »
אני לא קשור למי שתקף אותכם ואם תשאלו אותי לדעתי זה תרגיל שלכם כדי לייצר לעצמכם דרמות מנייר.
אנחנו יודעים שהאמת איתנו, אנחנו לא צריכים לשקר לעצמנו ובהחלט לא להסית את עצמנו נגדכם, הרי אנחנו לא סובלים אתכם גם ככה.

Aaron

• אורח
שלום אני חדש
« להגיב #11 ב- : יולי 30, 2007, 23:44:21 »
אנשים כמוך בצבא זה אסון! אתם השמאלנים מעדיפים למות העיקר שאיזה ילד ערבי תומך היטלר לא יפגע.

אתה תומך בפת"ח שרצח יותר יהודים מהחמאס. מחבלי הפת"ח עושים הצדעה במועל יד כמו הנאצים. בחוקת הפת"ח כתוב שלעם היהודי אין שום קשר לאדמה הזאת ושאין לגיטימציה לעם היהודי. ז"א הם שוללים את העם היהודי. עבאס, מכחיש שואה ומשתמש במצוות ה"תקייה", שזה אומר: שימוש בשקר ועורמה על מנת לנצח את האויב (זוהי מצווה שמוחמד יסד).

אם אתה אנטי-ציוני למה אתה גר בישראל? החברים הערבים שלך רצחו יהודים בשנות ה- 30 וה- 40, עוד הרבה לפני שקמה מדינת ישראל, מה אז היה התירוץ שלהם? דרך אגב, המושג "פלסטין" צץ רק אחרי מלחמת ששת הימים, פתאום א"י הפכה ל- "פלסטין". זה ברור שאין דבר כזה "פלסטין", אפילו ערבי מחבל מאש"ף הודה שאין דבר כזה "פלסטין" ושזאת המצאה שמטרת לשמש כתירוץ לבעלות על שטח א"י.

אתם השמאלנים חושבים שהערבים רק רוצים לקבל את האדמה "שלהם" בחזרה ואז יהיה שלום. אז למה הערבים רצחו יהודים לפני שקמה מדינת ישראל? כל השטח הזה שהם דורשים לקבל עכשיו, היה בידיהם באותה תקופה והם בכל זאת שחטו יהודים במלוא הנאציות והברבריות, למה? הרי הם רק רוצים שטח, והשטח הזה היה בידיהם אז למה הם שחטו יהודים?

לפני שקמה מדינת ישראל הערבים בישראל כרתו ברית עם היטלר ימח שמו וזכרו, והמופתי הערבי נשבע להשמיד את העם היהודי.

למוסלמים יש 65 מדינות והם רוצים בכוח לקחת מדינה יהודית אחת קטנה ויחידה בעולם. זאת באמת נאציות. כמו שהיטלר ימח שמו וזכרו רצה לכבוש את העולם.

פעם הערבים בישראל אמרו שהם סורים, פתאום החליטו שהם "פלסטינים". כל זה טקטיקה להשמדת ישראל. ואתם הבוגדים משתפים פעולה.
« עריכה אחרונה: יולי 30, 2007, 23:46:09 על ידי אהרֹן »

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #12 ב- : יולי 31, 2007, 00:28:03 »
לדנגו שלום,

אני מקוה שאחרי שקצת תחשוב, תרד מתמיכתך בתנועה המלאה שנאה עצמית כמו 'שלום עכשיו'. אני  חילונית, לא דתיה, ורוב האנשים איתם אני מתרועעת - בדעתך. לפני כמה זמן ראיתי סרט של יולי כהן גרסטל, "ציון אדמתי", סרט המלא הלקאה עצמית, עובדות לא נכונות ושנאה למתיישבים ביהודה ובשומרון.
הסרט הזה גרם לי להבין כמה אנחנו לא מכירים את הערבים ואת האיסלם. כמה אנחנו מגעילים אחד לשני אבל נורא "מבינים" את אויביינו. כאדם לא דתי אני לא מבינה ולא מסכימה עם חיים ועוד הרבה אנשים בפורום בהרבה דברים. אבל בדבר אחד אני מסכימה בכל מאודי: ככל שנוותר יותר, כך נחלש יותר. הפעם היחידה שישראל זכתה לאהדת העולם הייתה אחרי מלחמת ששת הימים. גם מבצע אנטבה זכה להערכה. מי שמוריד ישובים מהקרקע לא מכבד שום דבר.

פעם ישוב הארץ היה ערך עליון; עכשיו זה הפך למילת-גנאי בתקשורת. עד מלחמת ששת הימים הערבים דרשו שנחזור לגבולות החלוקה אבל היה קונזנזיוס בישראל ש"אליהם לא חוזרים". אם היה אותו קונסנזוס בעם אחרי ששת הימים, לא היינו הולכים בנתיב-ההתאבדות שבו כעת אנחנו צועדים. אין עם פלסטינאי. הוא המצאה של אורי אבנרי, וגם הערבים בגליל רואים בך כובש. לכן, לפני שאתה מתווכח קודם תקשיב להם ולמה שהם אומרים בעיקר בשפתם. מישהו אמר שהצרות בעולם לא באות בגלל הרשעים, אלא בגלל התמימים שתומכים בהם.
« עריכה אחרונה: יולי 31, 2007, 23:20:47 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שניר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #13 ב- : יולי 31, 2007, 01:32:57 »
מן המוסכמות הוא שכל טיעון שמתחיל בשקר סופו להתמוסס אל תהום הנשיה.
אני לא אוכל לענות לכולכם אני רואה שאני מעורר קצת חיים בפורום היבש הזה ומתחיל לתהות האם לא עדיף לי להדיר רגליי מהפורום הזה ולא לתת לו סיבה להתעורר לחיים.
אולם אני אדם בעל הליכות ונימוסין, אז אענה לשטויות שכתבתם חלקכם ולתובנות של אחרים.

כמו שאמרתי בתחילת דבריי, מן המוסכמות הוא שכל טיעון שמתחיל בשקר סופו להתמוסס אל תהום הנשיה.
כולכם כחיילים נאמנים של גנרל צללים מניו יורק מאמינים באדיקות כי אף אחד פה לא נחסם מבלי שהוא מתפרע.

ובכן:

אני נרשמתי כ"שניר" ובעווני בחרתי בשורת האמייל את המייל הקבוע שלי [email protected]
כשהבנתי את הטעות שעשיתי דקות לאחר מכן נרשמתי בעוד שם "שניר הוא רק דובר תאשרו אותו",
מן נסיון כלשהוא לתקשר עם מגדל השן של ההנהלה. כפי שצפיתי שני הניקים הללו נמחקו למחרת ולא אושרו,
האם ניתן לי פתחון פה בטרם מחיקת החשבון הטרי? התשובה היא לא - 1:0 לי

הבנתי שאני צריך לדכא סממנים של שלום כדי להכנס לפורום שאליו ניתן להירשם רק ע"י אישור ידני של המנהלים - כמה ליברלי מצידכם.
במילים אחרות ועדת קבלה בוחרת מי יירשם לפורום ומי לא - ממש חופש ביטוי נהדר.

אוקי, עכשיו אגיב למספר טענות שהועלו כאן באשכול הזה:

1. לציפורה:
כמו שיש אצלנו רעים וטובים ככה גם אצל כל עם אחר, זה מעט ילדותי (אם נשים בצד את המילה "גזעני") לחשוב
שעם של מיליוני אנשים נוהג וחושב כמקשה אחת, זה בלתי אפשרי מבחינה אנטרופולוגית עפ"י כל המוסכמות, ולכן
הטענה שלך מה "הם" חושבים עלינו היא מגוחכת ותלושה מהמציאות.

העם הפלסטיני עבר שואה משלו, אנו כעם שהביא לשואה הזו איננו רואים את סבלם ממקום מרומנו,
יום הנכבה שלהם הוא כמו יום הזיכרון שלנו, אנו שנעקרנו מבתינו ביום אחד והובלנו לגטאות כמו חיות
עשינו בדיוק אותו דבר עשור לאחר מכן לעם אחר - הפלסטינים נוטרים טינה קשה ומוצדקת, הסבל שאנחנו מייצרים כלפיהם בעיקר בגלל הכיבוש
מוביל לשנאה שנאה מובילה לאופורטוניסטים לשלהב אותה בפרופוגנדה נוראית והתוצאה עם משולהב בשנאה נגד היהודים.
אולם עדיין בתוך ים השנאה ואי ההבנה הזה ישנם את הרוב הדומם שרק רוצה שקט ושלום, אולם הוא תמיד מגלה זלזול ולעג מהצד הישראלי
ומתקשה כל פעם מחדש להתנגד ללחץ החברתי הפלסטיני מצד אחד האומר לו שהישראלי הציוני הוא אויב אכזר וסאדיסט ומצד שני סופג עלבונות במחסומים
נדרש להתפשט, לנגן, לשיר, ועוד מיני השפלות רק כדי לעבור לצד השני ולהגיע לביתו לפני סגירת המחסום בערב - דמייני עם אחר עושה לך את זה,
לא צריך ללכת יותר מדי אחורה כדי לדעת שפעם אנחנו היינו הפלסטינים במשוואה הנוראית הזו.

2. לאהרון:
לא אהרון, מי שאסון זה המתנחלים בצבא שמכרו נשק לערבים - אבל אתם לא פוצים מילה על זה, מעניין...
אני לא תומך בפת"ח, אני תומך בשלום וכתומך שלום אני אדבר ואשא ואתן עם מי שיוכל לעזור לי להגיע לכך ואם זה הפת"ח או אבו מאזן - SO BE IT זו חובה שלי לילדיי לעתיד.
אם אתה חושב ש3 מיליון ערבים יעלמו להם רק כי אתה ממש ממש רוצה, אז מי שלא ציוני זה אתה - כי בנתיים הכיבוש שורף את השגי הציונות.
למוסלמים יש הרבה מדינות נכון, גם לנוצרים! אז מה? ספרדים נוצרים יכולים לבוא לארה"ב ולדרוש אזרחות כי הם נוצרים?
זה הבעיה של הימין הרדיקלי שמסמן אנשים לפי דתם ולא לפי הלאום שלהם, דת במאה שלנו היא לא רלוונטית.
לפלסטינים יש מדינה והיא פלסטין הכבושה, פלסטין שוכנת לצד מדינת ישראל - וכל פתרון אחר הוא פנטזיה כמו הרבה פנטזיות שמאכיל אותכם אדם ערירי בן 50 שאפילו
לא גר פה ולא נתון לספוג את התוצאות ההרסניות של הכיבוש שאותו הוא מעודד, אני הייתי מתבייש להטיף לישראלים מביתו הבטוח בצד השני של העולם - לפחות כהנא ימ"ש היה פה.

3. ל ETERNAL:
אני מכיר את המקרה המדובר.
"ההרצאה" הזו כביכול היתה פעילות מסיונרית שאסורה עפ"י חוק בישראל במוסדות חינוך מורשים,
למה להעדיף דת אחת על השניה - במוסד אקדמי אין מקום להטפות דת, מספיק דתות הרסו את עולמנו, לא?
ועוד משהו, מאיפה הביטחון הזה שלך במנהלים ובאדון חיים, האם יש לך גישה לדוחות השרתים? האם אתה יודע מה קורה מאחורי הקלעים?
אל תמהר לאכול כל דבר שמביאים לך, רק כי הכפית עשויה מזהב.

4. לסבבתיק:
אני רק אתייחס לחלק האחרון של הודעתך בקשר לפציעתי,
אין לי שום סנטימנטים לחול ולאדמות, וגם התורה היהודית מקדשת את החיים יותר מהאדמה
בתור מי שמתיימר להיות דתי אתה אמור לדעת את זה ולהסתייג מההערה על כיבוד אדמות, אני מכבד בני אדם ולא רגבי חול.

5. ל PBC:
מלח הארץ היה יצחק רבין וגיבורי דור הנפילים שהקימו את המדינה, לא ילדים בני 17 שספוגים בגזענות ושינאה תהומית לתרבויות אחרות.

6. לדקסטר ואיתך אני אסיים כי זה נהיה מאוד ארוך:
אני תומך בשלום עכשיו כי אני מסוגל לצאת לרגע מדמות הישראלי הספוג בתרבות ה"מגיע לי" ולהכנס לנעליו של מוחמד בן ה 10,
או הרשל'ה בן ה 10 מוורשה, שניהם ספגו מכות מחיילים בדרך הביתה, שניהם ראו כיצד חיילים מטרידים מינית את אחותם,
שניהם נהרגו בגלל דתם בין אם בשוגג או במתכוון, המסקנה ברורה - כיבוש=כח כח=השחתת המוסר.

חיילי צה"ל אנסו ילדים אנסו נערות רצחו בדם קר נשים גברים וטף תמימים כי היה להם הכח לעשות זאת והגב,
ארגון שלום עכשיו נלחם בטירוף הזה, אם היה לעם היהודי ארגון שלום עכשיו גרמני ב1939  הכל היה נראה אחרת,
ואומרים שאסור להשוות אותנו לנאצים ואני מסכים, אבל האדם הוא אדם באשר הוא וחולשותיו לא מבחינות בדת ולאום.

אלמלא ארגונים כמו שלום עכשיו שהם כלבי השמירה של ההומניות, היינו מוצאים את עצמנו מוקפים במחנות ריכוז לערבים וגרוע מכך
כי כשאין רסן או מגבלה על כח התוצאות כמו שידע עמנו הן קטסטרופליות. וכמו שאמרנו לא עוד לשואה נגד עמנו אנו אוחמרים לא עוד לשואה נגד כל עם אחר כולל העם הפלסטיני.

אני מסכים כי המצב בשטחים הכבושים הוא בעייתי, הפרופוגנדה האנטישמית חזקה מאוד וכל זה נגזרת של החלמאות הישראלית,
כשאנחנו מפקירים את אבו מאזן כמו שעשינו עד היום ומחכים עד שייחטף חייל כדי לשחרר אסירים אנחנו מעצימים את החמאס, מעצימים את הקיצוניים
ולמעשה מאבדים את הזרם המתון בפלסטין לטובת הזרם הקיצוני. שלום עכשיו נאבקת בקונספציה ההרסנית הזו וחותרת להרגעת הרוחות ופיוס בין העמים
עם חלוקה צודקת לשנינו בארץ הזו שירושלים בירת פלסטין וישראל. ואז בבת אחת אנחנו נמוסס את החמאס והקיצוניים, לא יהיה עוד טעם להיאבק
ובניית החברה הפלסטינית המודרנית תחל - וזה בניגוד לפנטזיות ההזויות של אדון חיים, זה תוכנית עבודה ריאליסטית מוכחת צודקת והומנית שתחבק אותנו אל שאר אומות העולם.

עד מתי אתם חושבים שהעם היהודי יוכל לחיות על חרבו,
עייפנו ממלחמות שווא ערבים ויהודים - זה הזמן לתת צ'אנס לשלום.

"כהניסט" שרוצה באמת שלום צריך לדעת ששלום עיקרו בפשרה בין 2 צדדים,
שלום אמיתי לא ניתן לכפות על עם אחר ולכן כהניסט שרוצה שלום היא הפארסה הכי גדולה שקיימת.

תנו צ'אנס לשלום,
...Give Peace a Chance

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #14 ב- : יולי 31, 2007, 01:43:40 »
תגיד שניר מה אתה מעשן שאתה חי בהזיות כאלה?תאמר לי אולי גם אני אנסה.

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #15 ב- : יולי 31, 2007, 01:47:44 »
אני עייף עכשיו,אז אני אקרא את ההודעה בבוקר ואגיב בהתאם

רק משהו אחד מציק לי-
אתה מקבל הנאה בלהזכיר שוב ושוב כמה ש"הפורום הזה יבש" "התנועה שלכם קטנה" "פנטזיות"
מה אתה מנסה להשיג פה?

מנותק שניר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #16 ב- : יולי 31, 2007, 01:48:00 »
תגיד שניר מה אתה מעשן שאתה חי בהזיות כאלה?תאמר לי אולי גם אני אנסה.

אתה צודק.
אני אמתין לגיל 50 אבנה אתר ואקדם הפיכה פוליטית דתית במדינה זרה בקצה השני של העולם שאני לא מורשה לבקר בה
זה פחות הזוי

מנותק שניר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #17 ב- : יולי 31, 2007, 01:50:37 »
אני עייף עכשיו,אז אני אקרא את ההודעה בבוקר ואגיב בהתאם

רק משהו אחד מציק לי-
אתה מקבל הנאה בלהזכיר שוב ושוב כמה ש"הפורום הזה יבש" "התנועה שלכם קטנה" "פנטזיות"
מה אתה מנסה להשיג פה?

לא, זו היתה הערת ביניים שולית שלי לעצמי
אבל היא כן משקפת את הסיטואציה פה.

אם ניסתי משהו זה רק לחדד לקומץ המבקרים באתר הזניח הזה
שאף אחד לא היה טורח לשים קצוץ על אתר לא מאיים שכזה, ובטח לא להסתכן בפלילים.
היחיד עם מניע לעורר פה סערות באתר הרדום הזה זה רק מר חיים בן פסח ומנהליו הנאמנים...

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #18 ב- : יולי 31, 2007, 01:54:16 »
אני בספק.
הערת ביניים? שאתה צריך להזכיר כמעט בכל הודעה שלך?
זה ברור שאתה מנסה להוריד לאנשים פה את המורל

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
שלום אני חדש
« להגיב #19 ב- : יולי 31, 2007, 02:02:59 »
יאללה עוד הומו שמאלן למה נותנים להם לכתוב פה שהם חוסמים אותנו באתרים שלהם?? גם לנו יש כבוד עצמי!  :knuppel2:
כהנא צדק!

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #20 ב- : יולי 31, 2007, 02:13:15 »
אני לא יודע מתי נרשמת ביוזר הראשוני,אבל נרשמת בשבוע האחרון כנראה לא נתנו לך להכנס בגלל ההתקפה על הפורום,תפסיק להגיד שטויות כי אתה ממש לא השמאלני הראשון שאושר להגיב פה,ועובדה שאתה עדיין לא חסום נכון? ולמה לא הגבת על זה שאמרו כמה פעמים שבפורומים שמאלניים חוסמים ישר?

אני אתייחס למה שהגבת לי,כי אני יודע שלכל השאר יש פה והם יוכלו להחזיר טוב מאוד למה שאמרת להם.
"אני רק אתייחס לחלק האחרון של הודעתך בקשר לפציעתי,
אין לי שום סנטימנטים לחול ולאדמות, וגם התורה היהודית מקדשת את החיים יותר מהאדמה
בתור מי שמתיימר להיות דתי אתה אמור לדעת את זה ולהסתייג מההערה על כיבוד אדמות, אני מכבד בני אדם ולא רגבי חול."

חשבתי שלא תשים על העניין התנ"כי,אבל אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שחיילים מתו על השטח הזה!
זה גם סוג של קידוש החיים,קידוש החיים שהוקרבו על האדמה הזאת,וכמו כן הערבים רוצים את כל השטח,גם את ת"א,אתה מקדש את החיים ונותן להם לגיטימציה להשתלט על השטחים? איפה אתה וילדיך תגורו? באירופה? בארה"ב? אנחנו דואגים לעם הזה שיחיה בכבוד,אנחנו אלה ששומרים על קידוש החיים ולא על כאלה שמגנים על האויב.

אה ולמה לא התייחסת לכל ההודעה שלי? לא היה לך מה להגיד אה? שתיקה כדין הסכמה.

חיילי צה"ל אנסו והרגו? טחח,זה אם כבר מה שמוחמד עשה לשבטים היהודים,וזה אבי האיסלאם... על מאורעות תרפ"ט שמעת? טבח בבית יתומים!!! מי הרוצח כאן? תלמד קצת הסטוריה ותחזור ותדבר.
היה ארגון שלום עכשיו,לא גרמני אבל בריטי,צ'מברליין וחבריו נתנו להיטלר וחופש ולמרות מעשיו נתנו לו יד חופשית,ו50 מיליון הרוגים לא שוכחים ולא סולחים כל מה שקרה.
ולא למה נראה לך שהיה יכול להיות בזמנו ארגון שלום עכשיו גרמני? כולם היו שטופי מוח כמו הערבים.
גם "ארגוני השלום הערביים" הם לא יותר מקיום מצוות התקיה שאתה וחברייך השמאלנים נופלים ברשתה בקלות.

שטחים כבושים? לא ולא,בפעם המיליארד תבין,\שיש כל כך הרבה מדינות שבה הערבים יכולים לשבת בשלום בלי שאף אחד יפריע להם,מה לנו יש?
תבין כבר שאבו מאזן לא פרטנר,אמרו לך את זה כמה פעמים.
איזה שואה לעם הפלסטיני? רואים שאתה לא מבין,המטרה העיקרית היא עידוד הגירה ערבית באמצעות מתן פיצויים. איזה שואה ואיזה נעליים?
יש חטיפת חיילים בגלל שבשחרור אסירים אתה מוכיח שחטיפת חיילים זה עסק שווה לערבים.
לא היו נסיונות שלום? מה זה הסכם אוסלו? ההתנתקות? נסיונות שהוכחו ככושלים,לך תבוא למשפחה שכולה מחללי אוסלו או הקסאמים ותגיד להם את זה בפנים,אין לך בושה תגיד לי?
אנחנו חיים על חרבנו? אתה משגע אותי,עצרת רגע לחשוב שאולי זה הפוך?

למה אני משקיע בכלל אתה בטח תקרא איזה שליש מההודעה שלי ותענה בקושי גם על זה..
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #21 ב- : יולי 31, 2007, 02:17:43 »
ציטוט

ציטוט
פורום אלמונימי שמכיל 30 נערים בממוצע שמדברים על פנטזיות ריקות מתוכן.
ציטוט
אני רואה שאני מעורר קצת חיים בפורום היבש הזה

ציטוט
"מדינתנו" מישהו לא גילה לנו משהו? הוא אמריקאי שאינו אזרח פה אפילו. איזה פנטזיות אח... 

ציטוט
אני אמתין לגיל 50 אבנה אתר ואקדם הפיכה פוליטית דתית במדינה זרה בקצה השני של העולם שאני לא מורשה לבקר בה

ציטוט
אם ניסתי משהו זה רק לחדד לקומץ המבקרים באתר הזניח הזה
שאף אחד לא היה טורח לשים קצוץ על אתר לא מאיים שכזה, ובטח לא להסתכן בפלילים.
היחיד עם מניע לעורר פה סערות באתר הרדום הזה זה רק מר חיים בן פסח ומנהליו הנאמנים...

אתה תוקף,ותוקף,ותוקף.
הדמות התמימה שניסית לעשות לעצמך נכשלה,זה כל כך ברור שאתה מנסה לגרום פה לריב ולהורדת מורל.

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
שלום אני חדש
« להגיב #22 ב- : יולי 31, 2007, 02:23:36 »
-לנעול!- 
כהנא צדק!

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #23 ב- : יולי 31, 2007, 02:24:58 »
אבטיח,גם אותי הוא מעצבן,אבל אם אתה מקלל אתה יודע מה הוא יעשה? יםפתח נושא בפורום שלום עכשיו יגיד סתכלו איזה ימנים מפגרים לא יכולים לענות סתכלו מה הם כתבו לי ואז ישים תציטוט שלך בלבד ואז כולם יגידו וואי איזה לא נאורים הימנים האלה טוב שאנחנו שמאלנים נאורים.
הבנת?
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום אני חדש
« להגיב #24 ב- : יולי 31, 2007, 03:01:08 »
1.הערבים חושבים כמקשה אחת תודות לפרופגנדה שלהם, האסלאם והתנועה הפאן-ערבית, וזה נכון לומר ולהכליל כ97% מהם חושבים אותו הדבר על איך לנהוג ביהודים, לרצוח אותם .

א.אין עם פלסטיני.
ב.הערבים ביש"ע עוברים שואה ? חה, הצחקת אותי, הרי עכשיו השתמשת בדמגוגיה שמאלנית טיפוסית, והשוות את ישראל לגרמניה הנאצית, יום הנכבה הוא לא יום הזיכרון, אלא ה"אסון" (בתרגום מערבית) על כך שהוקמה מדינת ישראל ושהמדינות הערביות לא הצליחה בזממן להשמידנו, זהו האסון האמיתי בעינהם .
"הסבל שאנחנו מייצרים בגלל הכיבוש" איזה כיבוש ? איזה סבל ? אין כיבוש ישראלי, יש כיבוש ערבי שהופסק ב1967 לאחר ששיחררנו את מה שהירדנים כבשו ב1948 במלחמת העצמאות, והוחזר על כנו אחרי הסכמי ההתאבדות (ע.ע. הסכמי אוסלו) ב1992-1995, בזמן הכיבוש הערבי נהרסו 58 בתי כנסת, נרצחו אלפי יהודים וגורשו 700,000 פליטים יהודים מבתיהם (במדינות ערב), הערבים בישראל מקבלים הטבות, ביטוח לאומי גבוה, אי שילום ארנונה וזכות לבנות טירות ענק בד בבד שהם קוראים להשמדתה של המדינה בהפגנות השנאה שלהם בנצרת, בירושלים ובשאר ערים יהודיות הנתונות תחת כיבוש ערבי אלים שמושטר ע"י התנכלויות וזריקת אבנים ומטופח ע"י הממשל בהתעמלות או טפיחה רכה על השכם .

2."So be it", בטח, ניתן נשק לפת"ח so be it, הם יעשו פיגועים ונאלץ להבליג so be it, החובה שלך לילדיך היא לתמוך בעקיפין באירגון טרור, שאשם יותר מכל האירגונים החמאסניקים לרצח יהודים ? הפת"ח הוא זה שרצח יותר מ2000 יהודים, לא החמאס, ואתה רוצה לחמש ולתמוך באירגון הזה ? הגיון שמאלני ברור, וחבל שאנחנו צריכים לשלם בכדי לספק את סם החלומות והנאיביות שלכם, אז אנחנו, הכהניסטים לא רוצים לשלם, נמאס לנו ממכם ומההזיות שלכם, מספיק יהודים מתו בגללכם ודומיכם .אנחנו לא מסמנים אנשים לפי הדת, אנחנו אומרים שיש לערבים 22 מדינות ערביות, ולמוסלמים יותר מ60, יש הבדל, נצור את פיך ואל תשתמש בגידופים, לא ציפית לדיבורים כאלה מאדם הטוען כי הוא לא רוצה להחסם ושהוא כ"כ תמים ומסכן ואנחנו משוגעים .אין דבר כזה פלסטינים, אם יש תוכיח, ונפריך את כל מה שתאמר בהינף עפעף, האמת היא נר לרגלינו, יש לנו ארץ, והיא א"י הכבושה בכיבוש ערבי .
לערבים יש ארץ, היא נקראת ערב הסעודית .

5.רבין רצח 19 אנשים באלטלנה, רובם היו נצילי שואה ופעילי אצ"ל, רבין מעולם לא פיקד על הצבא במלחמת ששת הימים ורבין גרם למותם של 2000 יהודים לאחר שהביא לפה מחבלים, נתן להם אדמה נשק ומוטיבציה להשמיד את ישראל . אגב, כדאי לך לקרוא את הספר של רבין עצמו "פנקס שירות" בו הוא מספר כיצד ירה באנשי אלטלנה וזרק עליהם רימונים כשברחו מהספינה הבוערת וגם את ספרו של ההיסטוריון אורי מילשטיין "רבין-מיתוס ושברו" המוכיח מי היה אותו רבין שהשמאל מהלל בפולחנים דתיים שנתיים בבתי הספר ובמוסדות המדינה .

6.חיילי צה"ל אנסו נערות ורצחו ילדים ? חח, זה דומה באופן מבחיל לעלילות הדם שהעלילו על היהודים באירופה, במלחמת לבנון הראשונה חיילי סוריה אנסו ורצחו מאות לבנוניות, בעיקר נערות, חיילי צה"ל הם החיילים הכי מוסריים בעולם, אתה מעליל וממציא שקרים כיאה למסורת של כל שמאלני, דבריך לא יבישו את הימלר או את אורי אבנרי, ראו מהו הדבר המשותף להימלר, לאורי אבנרי ולשניר, תעמולה שקרית .

שלום עכשיו אינם כלבי השמירה של ההומניות, כי אם של אי השפיות וכדורי ההזיות, הם משטים בציבור ובעולם, מעלילים עלילות דם על חיילי צה"ל ומנסים לשכנע אותנו שיש לנו פרטנר בזמן שמשפחותינו נרצחות ע"י מחבל פת"ח הצועק "אללה הא ווכבאר!", ואחריו צועקים אלפי ילדים ערבים במחנות אימונים לרצח ביהודה שומרון וחבל עזה, הם טוענים כי אנו מרושעים ומשווים אותנו לנאצים בזמן שהם תומכים במחבלים המצדיעים במועל יד, מוכרים את ספרי הפרוטוקולים של ציון, מוכרים את הקוראן וכו'
הידעת שהספר השני, אחרי הקוראן, הנמכר ביותר במצרים הוא המיין קמפף ? הידעת שיותר מ90% מתושבי סעודיה תמכו באוסאמה בין לאדן אחרי ה9/11 ?
בוודאי שכן, אך אתה וחבריך צועקים שיש לנו פרטנר ושאתם רוצים לעשות שלום, הפרטנר לא צועק בחזרה, הוא זורק עליכם אבנים ומבצע בכם לינץ', וזה, במקרה הטוב.

תוכניתך נחמדה, נמוטט את החמאס ע"י חיזוק הפת"ח, מממ, מעניין.
הפת"ח לא מתונים יותר מהחמאס, הם חכמים יותר, הם משטים בכם והתשקורת מאכילה אותנו בשקרים ואומרת שהם מתונים יותר, הם לא מתונים יותר, יותר מ80% מהפיגועים שבוצעו החל מ1964 בוצעו ע"י ה"מתונים", ה"מתונים" האלה מוכיחים שזה לא רק שהדת שלהם רצחנית ואלימה, כי אם הערבים, כעם, הם עם אכזרי בעל מנטליות ברברית וצמאת דם כיאה לכל שבט ערבי, אתם כנראה לא יודעים שע"פ האמנה של המתונים יש להשמיד את ישראל, בכל דרך אפשרית, אם לא בכח, אז ב"תקייה", ברמיאה, ב"דיפלומטיה", עד שישאר מישראל רק שנקען, ואז השמאלנים יאכלו אותה, יקבלו אגרוף בפרצוף מהפרטנר שלהם, וכל התיאוריה שלהם תחרב, אך מאוחר מדי בכדי לעשות משהו.