כתב נושא: בשורה משמחת - סט ספרים של הרב כהנא במחיר מוזל  (נקרא 1354 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בשורה טובה ומשמחת לכל הכהניסטים האמיתים, ב"ה זכיתי לרכוש וללמוד את ספרי הרב כהנא הי"ד, והגיע הזמן להעביר את זה הלאה כיוון שיש עוד רבים שצמאים לדברי קודשו ותורתו של הרב הי"ד, לכן החלטתי למכור את כל האוסף של ספרי הרב כהנא שיש לי במחיר מוזל. כל הספרים הם במצב מעולה כחדשים, ולהלן שמותיהם:

"אור הרעון" - ספר חובה ובסיס בתורתו של הרב כהנא.

"סט פירוש המכבי" , 4 כרכים: שמות, דברים, שמואל, ישעיהו - פירושו של הרב על התורה הקדושה.

"צופה ומנהיג" - הספר מקיף שיעורי תורה בנושאי הרעיון היהודי, תגובות הרב לאירועי הזמן, הגיגים ורעיונות (נכתב ע"י הקדוש הרב נתנאל עוזרי הי"ד).

"כהן ונביא", 2 כרכים - ספר מדהים מדהים, בספר לוקטו מאמרים של הרב כהנא מתוך אלפי מאמרים שנכתבו במהלך כשלושים שנה.

"לשיכים בעינכם" - הספר דן בבעיה הערבית בא"י, ובפתרון המוסרי והצודק לבעיה זו (להעיף אותם קיבינימט).

"סיפורה של הליגה להגנה יהודית" - ספר העוסק בהגנת הליגה על יהודי ארה"ב ובמלחמתה לשחרור יהודי ברית המועצות (ובנימה אישית אחד הספרים הכי מרתקים ומדהימים שקראתי בחיי).

"על האמונה ועל הגאולה" - ובו הרב דן מבחינה רעיונית והלכתית על תקופתינו, ועל המעשים שעם ישראל צריך לעשות כדי להגיע לגאולה השלמה.

"40 שנה" - הספר דן בעתידה של מדינת ישראל ובסכנות הצפויות לה אם לא נתעורר לשוב אל ה'.

"מעל בימת הכנסת", 3 כרכים - קובץ הנאומים של הרב בכנסת, הנאומים עוסקים בתחומים רבים מסדר חיינו הציבורים.

"האתגר" - הספר מדבר על האתגר והיעוד של עם ישראל.

"דרכה של תורה", 2 כרכים - אסופות של מאמרים שכתב בנימין זאב כהנא הי"ד, דבריו לוקטו וקובצו בשתי ספרים מדהימים.

ובנוסף אני מוכר גם דגל וחולצה של כהנא (לא פשוט להשיג אותם, את הדגל השגתי בהפגנה בת"א לפני כמה שנים, ואת החולצה בי-ם).

שתי דברים חשובים:

1) אני לא מוכר אותם חלקים חלקים, רק את כל האוסף ביחד, בבחינת: או הכל או כלום.
2) מי שמעוניין שישלח אליי הודעה בפרטי.

« עריכה אחרונה: יולי 30, 2007, 17:53:51 על ידי האלקשי »