כתב נושא: שנאת חינם או שנאה מוצדקת? סרטים חדשים (31/07)  (נקרא 6645 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ב''ה, 3 סרטים חדשים ביוטוב ובפליקס.

ביוטוב:

(שנאת חינם או שנאה מוצדקת? קטע א')

(שנאת חינם או שנאה מוצדקת? קטע ב')

(לאהוב את המדינה אחרי הגירוש)

בפליקס:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1773480 (שנאת חינם או שנאה מוצדקת? קטע א')

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1773729 (שנאת חינם או שנאה מוצדקת? קטע ב')

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1773841 (לאהוב את המדינה אחרי הגירוש)

אנא דרגו, הצביעו, בחרו כמועדפים, והגיבו לסרטונים ביוטוב ובפליקס.

ואנא הצטרפו לדיונים המרתקים בפורום שלנו:

www.jtf.org/f

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
שנאת חינם או שנאה מוצדקת? סרטים חדשים (31/07)
« להגיב #1 ב- : יולי 31, 2007, 16:17:12 »
אשרייך חיים.
אני מקווה שתוכל לפנות זמן כדי להגיב לשניר הזה..
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 31, 2007, 17:03:08 »
מעולה O0

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #3 ב- : יולי 31, 2007, 22:32:56 »
מצויין!

תודה רבה. :)

מנותק שניר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 01, 2007, 04:07:30 »
כמה שאני מנסה בכל מאודי להמנע מהשוואות לנאצים, זה מדהים אותי עד כמה חיים בן פסח והיטלר דיברו בצורה דומה.
שניהם מעודדים שנאה ומגנים על שנאה תוך שימוש במילים כמו "מוצדקת" שנאה "אחרת",
היטלר תמיד נאם שחשוב מאוד לשנוא את כל המתנגדים למשטר הרייך גם אם הם גרמנים ארים, המטרה מעל לכל.

טמינת הראש בחול לא תועיל במקרה הזה,
הצדקת שינאה עפ"י אידיאולוגיה היתה הלם והחמאה של התנועה הנאצית בתחילת דרכה ועד הפיכתה למפלגת שלטון.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 01, 2007, 04:10:04 »
כמה שאני מנסה בכל מאודי להמנע מהשוואות לנאצים, זה מדהים אותי עד כמה חיים בן פסח והיטלר דיברו בצורה דומה.
היטלר תמיד נאם שחשוב מאוד לשנוא את כל המתנגדים למשטר הרייך גם אם הם גרמנים ארים, המטרה מעל לכל.

הצדקת שינאה עפ"י אידיאולוגיה היתה הלם והחמאה של התנועה הנאצית בתחילת דרכה ועד הפיכתה למפלגת שלטון.
אתה לא מבין את ההבדל בין שנאה שרוכשים לאויבים שרוצחים אותך, לבין אויבים שאתה הגדרת בלי שעשו לך כל רע .
אתה מגן על נאצים שניר ידידי הנלוז, משמע, אתה נאצי .

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 01, 2007, 04:13:23 »

שוב..שניר המטומטם הזה מבלבל את השכל..אבל מה,להגיב לסרטון זה לא..אבל להעלות נושא כמו "היטלר וחיים בן פסח דיברו בצורה דומה" זה כןןן...

רואים שאתה שונא שנאת חינם..אף פעם אתה לא מגיב ונותן תשובות על הדיון עצמו אלה ישר מתחיל לבלבל את השכל על דברים שלא קשורים לנושא מכיוון שאין לך תשובות.

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק שניר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 01, 2007, 04:20:28 »

אתה לא מבין את ההבדל בין שנאה שרוכשים לאויבים שרוצחים אותך, לבין אויבים שאתה הגדרת בלי שעשו לך כל רע .

אם מקריאת דבריי הגעת לתובנה שאני מגן על נאצים אזי הדיון הזה הוא שיח חירשים משום שהבנת הנקרא שלך היא אפסית
בסרטון הנלוז הזה אדון חיים גוער באדם היחיד פה שניסה עוד איכשהוא לגשר את הקרעים בעם השסוע הזה,
ובמקום לעודד אותו מר חיים מגנה אותו בשידור מול כולם ומטיף לשינאה - אם אדון חיים לא היה מוקיון מזדקן
הוא היה מבין שבעוד שהוא מטיף לשנאת אחים, הקהילה העולמית צופה מהצד ומסיקה מכך שאנו מדינה חלשה על כל המשתמע מכך.
חיים בן פסח הוא אדם טיפש ולא אחראי, וראוי שישמור הטפות לא אחראיות כאלה לעצמו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 01, 2007, 08:55:43 »

אתה הנאצי והתנועה הבוגדנית שלך היא תנועה נאצית. אתם תומכים בערבים המוסלמים הנאצים שאומרים מפורשות שהם מתכוונים להשמידנו. אתם שונאים את כל היהודים הטובים ממש עם שינאה נאצית. ואתם הבוגדים שמאפשרים את הנאצים של דורנו - הערבים המוסלמים - לרצוח אלפי יהודים חפים מפשע כחלק מהמסע שלהם לבצע שואה נגד עם ישראל.
אתם הבאתם לנו את עראפת ו80,000 מוסלמים טרוריסטים חמושים בהסכמי אוסלו שרצחו 1800 יהודים בדם קר.
אתם נתתם למחבלים המוסלמים נשק, אימונים, מילירדי שקלים, אדמה יהודית קדושה, ואת כל הכלים הדרושים כדי לרצוח כמה שיותר יהודים.
אתם משקרים לעם בדיבור על שלום כשהחברים המוסלמים שלכם אומרים יום יום בערבית שהם רוצים לסיים את מלאכתו של היטלר יש''ו.
אתם בהפגנות שלכם צועקים "תחיה האינטיפדה!", ז''א שאתם תומכים בהתלהבות ברצח המוני של יהודים. אפילו ביתו של שמאלמרט צעקה זאת בהפגנה של שלום עכשיו ימ''ו.
בשואה, אתם קראתם לג'בוטינסקי "היטלר", כשהוא הזהיר את היהודים שתהיה שואה ושעליהם לעלות לארץ ישראל לפני שיהיה מאוחר מדי. בן גוריון קרא לולדימיר ג'בוטינסקי "ולדימיר היטלר". למה? כי ג'בוטינסקי הזהיר שתהיה שואה.
אתם הבוגדים שרוצחים את העם שלנו, שמסרו יהודים לאוייבינו, שרצחו ניצולי שואה באלטלנה בדם קר, שחטפו אלפי תינוקות מיהדות תימן, שמזלזלים במזרחיים וברוסים עם גזענות מכוערת, ששונאים את היהדות אך מגנים על האיסלם, שמכירים ב65 מדינות מוסלמיות נאציות אבל מפרקים והורסים את המדינה היהודית הקטנטונת היחידה שבעולם.
אתם מצטרפים למוסלמים הנאצים כי אתם פחדנים שבורחים מהצדק ונכנעים לרשעות.
אילו הייתם בארה''ב והייתם עושים כאן למען אל קאידה מה שאתם עושים בישראל למען מרצחי אש''פ/פת''ח, האמריקאים היו הורגים אתכם.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 01, 2007, 16:05:35 »

אם מקריאת דבריי הגעת לתובנה שאני מגן על נאצים אזי הדיון הזה הוא שיח חירשים משום שהבנת הנקרא שלך היא אפסית
בסרטון הנלוז הזה אדון חיים גוער באדם היחיד פה שניסה עוד איכשהוא לגשר את הקרעים בעם השסוע הזה,
ובמקום לעודד אותו מר חיים מגנה אותו בשידור מול כולם ומטיף לשינאה - אם אדון חיים לא היה מוקיון מזדקן
הוא היה מבין שבעוד שהוא מטיף לשנאת אחים, הקהילה העולמית צופה מהצד ומסיקה מכך שאנו מדינה חלשה על כל המשתמע מכך.
חיים בן פסח הוא אדם טיפש ולא אחראי, וראוי שישמור הטפות לא אחראיות כאלה לעצמו.
אתה לא מבין הא? גרמני שמוחה נגד הרג יהודים שלא עשו כלום,זה בנאדם עם ראש על הכתפיים,בנאדם שמגן על רבי מרצחים,זה הבנאדם הטיפש,הבאת שני הפכים וטענת שהם אותו דבר,חכה שניה אני הולך להביא פופקורן כי אתה מופע בידור. אבל האמת שזה לא מצחיק אלא עצוב שיש אנשים כאלה במדינה שלנו.
כולנו יודעים מה קרה במקרה של משה,של פנחס ושל מתיתיהו.
ונראה אתכם השמאלנים מה הייתם עושים אם היו באים לפנות אתכם מהוילות שלכם,אתם הייתם מתקיפים את החיילים...
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק שניר

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 01, 2007, 18:19:14 »

אתה הנאצי והתנועה הבוגדנית שלך היא תנועה נאצית. אתם תומכים בערבים המוסלמים הנאצים שאומרים מפורשות שהם מתכוונים להשמידנו. אתם שונאים את כל היהודים הטובים ממש עם שינאה נאצית. ואתם הבוגדים שמאפשרים את הנאצים של דורנו - הערבים המוסלמים - לרצוח אלפי יהודים חפים מפשע כחלק מהמסע שלהם לבצע שואה נגד עם ישראל.
אתם הבאתם לנו את עראפת ו80,000 מוסלמים טרוריסטים חמושים בהסכמי אוסלו שרצחו 1800 יהודים בדם קר.
אתם נתתם למחבלים המוסלמים נשק, אימונים, מילירדי שקלים, אדמה יהודית קדושה, ואת כל הכלים הדרושים כדי לרצוח כמה שיותר יהודים.
אתם משקרים לעם בדיבור על שלום כשהחברים המוסלמים שלכם אומרים יום יום בערבית שהם רוצים לסיים את מלאכתו של היטלר יש''ו.
אתם בהפגנות שלכם צועקים "תחיה האינטיפדה!", ז''א שאתם תומכים בהתלהבות ברצח המוני של יהודים. אפילו ביתו של שמאלמרט צעקה זאת בהפגנה של שלום עכשיו ימ''ו.
בשואה, אתם קראתם לג'בוטינסקי "היטלר", כשהוא הזהיר את היהודים שתהיה שואה ושעליהם לעלות לארץ ישראל לפני שיהיה מאוחר מדי. בן גוריון קרא לולדימיר ג'בוטינסקי "ולדימיר היטלר". למה? כי ג'בוטינסקי הזהיר שתהיה שואה.
אתם הבוגדים שרוצחים את העם שלנו, שמסרו יהודים לאוייבינו, שרצחו ניצולי שואה באלטלנה בדם קר, שחטפו אלפי תינוקות מיהדות תימן, שמזלזלים במזרחיים וברוסים עם גזענות מכוערת, ששונאים את היהדות אך מגנים על האיסלם, שמכירים ב65 מדינות מוסלמיות נאציות אבל מפרקים והורסים את המדינה היהודית הקטנטונת היחידה שבעולם.
אתם מצטרפים למוסלמים הנאצים כי אתם פחדנים שבורחים מהצדק ונכנעים לרשעות.
אילו הייתם בארה''ב והייתם עושים כאן למען אל קאידה מה שאתם עושים בישראל למען מרצחי אש''פ/פת''ח, האמריקאים היו הורגים אתכם.

איזה מיקרוב מתלהם, אתה יכול ללמוד קצת מהתומכים שלך על תרבות דיון כמו דקסטר או NANIS,
אם תצליח לרסן את עצמך עם כדור ואבן או משהו ולכתוב דברים בלי להשפריץ רוק לכל עבר, אני אשמח לעשות לך בית ספר.
את האמת ציפיתי לרמת דיון גבוהה ממך, אחרי הכל חייליך עשו ממך פה לא פחות מהדלאי למה של הגזענים.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 01, 2007, 18:22:04 »
חיים מתבטא יפה מאוד כל עוד לא מדובר בבוגדים,מה לעשות,יש אנשים שלא יכולים להחזיק את עצמם שמדובר בבוגדים כמוך.
אוי די לדבר שטויות,אם אתה "עושה בית ספר" רק לכאלה שמדברים אלייך יפה אז תעשה לדקסטר ולנניס בית ספר טוב?
אפילו לא ענית להם על חצי מהדברים שהם אמרו לך.
והדלאי למה של הגזענים זה אופנהיימר הזה אם כבר.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה