כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 2 בינואר **  (נקרא 7569 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

« עריכה אחרונה: דצמבר 28, 2006, 02:53:35 על ידי עז77 »

בייקר

• אורח
בעניין: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 2 בינואר **
« להגיב #1 ב- : דצמבר 26, 2006, 13:46:39 »
בעבר שיבחת את פעילותו של משה פייגלין.משה פייגלין וזו ארצנו עשו מרי אזרחי בלתי אלים כשהם מסתמכים על ת'ורו,מרטין לותר קינג וגנדי.מה דעתך על שיטת פעולה בלתי אלימה כמרי נגד הממסד הבולשביקי?
האם אתה רואה הבדלים בין פייגלין לכהניסטים?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : דצמבר 26, 2006, 15:18:31 »
בס"ד
חיים שלום,
1)
לפי דעתך תקום בישראל מתי שהוא ממשלה כהניסטית?..
ואם כן מה עלינו לעשות האנשים הפשוטים שתומכים בזה כדי לזרזר את העלייה לשלטון?..

2)
חיים יש לי שאלה בקשר לזה שישבת בכלא בארה"ב 5 שנים וחצי, הרבה שואלים אותך אם יש לך סיפורים,דברים שאתה זוכר משם אני רוצה לשאול אותך שאלה אחרת, איך החזקת מעמד 5 וחצי שנים בכלא בארה"ב שזה לא כמו כלא בישראל שם החוקים קשים מאוד ומשמעת זה משעמת, סיפרת לנו שהיית גווע ברעב רק לא לאוכל אוכל לא כשר פשוט זה הדהים אותי איזה כוח היה לך למרוד בהם ולמות ברעב אבל בכל זאת לשמור על העקרנות שלך ועל היהדות שלך, רציתי לשאול איך עמדת איתן 5 וחצי שנים ולא נשברת למרות כל הקשיים מה החזיק אותך כל כך הרבה זמן איתן?...
בכבוד רב,
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: דצמבר 26, 2006, 18:00:58 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק לא ממאין בערבים

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 26, 2006, 21:39:35 »
לחיים שלום האם הימין האמיתי יהיה בסוף מפלגה כהניסטית והאם אפשר להצטרף אליה?
« עריכה אחרונה: דצמבר 27, 2006, 00:15:55 על ידי עז77 »
אני שונא ערבים

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : דצמבר 26, 2006, 22:29:15 »
חיים האם אתה מוכן שגולשים שמאלנים יגלשו אצלנו?שידברו גם על נושאים שאינם קשורים לאקטואליה?אם המטרה היא הגדלת מספר הגולשים לא נוכל לעשות זאת רק עם כהניסטים.

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : דצמבר 26, 2006, 22:31:55 »
חיים האם אתה רואה תהליך הקמת מדינת יהודה ביהודה ובשומרון שתהיה מדינת מתנחלים חמושה שתלחם בערבים בנפרד מישראל?

yacov

• אורח
« להגיב #6 ב- : דצמבר 27, 2006, 07:41:06 »
איזה עונש אחמד טיבי יקבל כשאנחנו נעלה לשלטון?

Ezeh onesh Ahmed Tibi yekabel kshe na'aleh la'shilton?

« עריכה אחרונה: דצמבר 28, 2006, 00:44:40 על ידי עז77 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : דצמבר 27, 2006, 23:30:31 »
חיים שלום, תודה על תשובתך המחכימה מהתוכנית הקודמת:

הייתי רוצה שתלבן  עניין חשוב:

כידוע, שנת 1979, היא השנה שבה בעצם נתן שריקת הסיום הבלתי רשמית למלחמה הקרה ונתנה שריקת הפתיחה למלחמת העולם השלישית, שכן בשנה זו פלשה רוסיה הסובייטית לאפגניסטן, ואז החלה צמיחת אל קעידה, בן לאדן וחבריו, וכן תקדים זה קבע שבכל סכסוך בין גורם איסלמי לגורם שאיננו כזה, בכל רחבי העולם, מיידית זורמים לאותו איזור סכסוך, מתנדבים מוסלמים מכל העולם כדי להלחם את מלחמת הג'יהאד, מאוחר יותר ראינו את זה גם באיזורים אחרים כגון עיראק, צ'צ'ניה והבלקנים.
והמקרה השני שסימן את השינוי האדיר והתעוררות המפצלת האיסלמית, זה כמובן המהפכה באירן ועלייתו לשלטון של האייטולה רוחאללה חומייני.
היו מספיק מומחים שהתריעו מפני שגיאות העולם המערבי שגרמו לשינויים אלה באיסלם, שכידוע לכל האיסלם עד סוף מלחמת העולם הראשונה היה רדום, והעניין של הג'יהאד העולמי לא עניין אותו כלל, אבל ברגע שהאמפריה העות'מאנית פורקה סופית אחרי מלחמת העולם הראשונה (הציוויליזציה האיסלמית כולה, ראתה בעות'מאנים את המשך הח'ליפות המוסלמית הקדומה, וכשלא נותר למוסלמים ישות חזקה שתרתיע את המערב, אז החלו השינויים הראשונים באיסלם) זבר זה גרם לשינויים כגון הקמת ארגון האחים המוסלמים ע"י חסן אל בנא (1928) שכן אירגון זה הוא תשתית לאל-קעידא ושות', וכן כמות המוסלמים בעולם צמחה ב-250 מיליון מוסלמים ב1930, עד כ-1.3 מיליארד מוסלמים כיום.
והשאלה היא למה אף אחד לא רצה להקשיב לאזהרות המומחים? שראו את התמורות הללו, וצפו פחות או יותר את שיקרה, אחד האנשים האלה הוא פרופסור ברנארד לואיס, שבספריו לאורך עשרות בשנים הראה לכולם עד כמה צפה בדיוק מקפיא דם את מה שיקרה.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

עז77

• אורח
« להגיב #8 ב- : דצמבר 28, 2006, 02:21:26 »
חיים שלום, יש לי כמה דברים שאני חייב להגיד לך, ואני מתנצל שזה ארוך כל כך,
זה ארוך כל כך באופן חריג וחד פעמי - מכיוון שאני מרגיש שהדברים חשובים מאוד וחייבים להיאמר.

אני יודע שאתה שונא את הרעיון שהתנועה תתרכז סביב אדם אחד, ויש בזה הגיון רב.
אבל אני חייב להגיד לך שאין פשוט אין אנשים כמוך בדורנו, ולכן אנחנו זקוקים לך כמנהיג וכדמות ללכת אחריה, גם אם אתה באמריקה ולא פה.
שתדע לך חיים שכל כך מתסכל (frustrating) להיות יהודי בישראל היום, רק הלילה שידרו בערוץ 10 ימ"ש,
משחק כדורגל שבו כפו על שחקני נבחרת ישראל להתאחד עם שחקנים ערבים נאצים מרמאללה וטול כארם והציגו אותם כנבחרת "ישראל פלסטין" נגד ספרד,
במשחק "למען השלום"!..חיים אני כמעט התמוטטתי שראיתי זאת, מייד חשבתי על כל אלה שמסרו את נפשם למען הארץ הזו,
והרגשתי שזה חילול כבוד המת של כל אותם גיבורים.

חיים אני באמת לא הרגשתי כלפי אף אחד, הערכה כזו גדולה כמו שאני מרגיש אליך - לצערי שהרב נרצח היתי עדיין ילד ולא זכיתי להיות בר דעת כשהיה כמנהיג.
בשלב מסויים אפילו רציתי לעזוב פה הכל ולחזור לברוקלין כדי לעזור לך, יש לי אזרחות והכל אני גדלתי בארה"ב, יש לי משפחה שם וקשרים, ואתה יודע למה זה?
כי כל כך מבייש להיות פה יהודי בארץ הזו!! כל כך מבייש להסתובב עם הראש למטה מול כל הרשע הזה.
אבל אני נשאר פה כי ככה אתה אמרת חיים, וכל העבודה והמאמצים שלי בפורום ובאתר, שלעיתים באים על חשבון החיים הפרטיים שלי,
זה אך ורק בזכותך, זה הכוח שיש לך על אנשים - אחרת אני לא יודע להסביר איך אני כל כך אוהב אדם שמעולם לא פגשתי.
ולגבי המנטליות הישראלית? אין דבר כזה מנטליות ישראלית, הישראלים ילכו אחריך בקלי קלות אם תהיה בארץ,
ומה לעשות חיים, כל תנועה צריכה מנהיג! אין שום מגדל יציב בלי גג.

אז שתדע לך חיים, תדע לך זאת - למרות שאתה שונא שאני מעלה זאת וחושב זאת,
בעיניי אתה צריך להיות המנהיג - והתנועה כן צריכה לסבוב סביבך כי אתה אדם מיוחד בעל כח מיוחד ואהבת ישראל.

יש לך חוש הומור מבריק, המצלמה אוהבת אותך, יש לך כריזמה מחשמלת ואתה יודע מה?? העברית שלך מצוינת! אני אוהב את הטעויות שלך, זה מוסיף character,
הטעויות עושות אותך יותר חביב על אנשים, יותר אנושי ואמיתי - הישראלים לא מחפשים דברן מזויף כמו פיפי קקהיויו, מה שווה העברית המושלמת שלו,
אם היא לא מכילה כלום - רק אויר?? מה שאנשים רוצים ומחפשים זה מישהו אמיתי, מישהו מימין אמיתי - אדם אמיתי כמוך!
נסיון החיים ההיסטורי שלך עושה אותך ליותר סמכותי, אתה שינית חיים של מיליון יהודים!
אני תמיד נזכר בך שאני עובר ליד בית ספר ורואה ילדים רוסים משחקים, הם ישראלים בזכות חיים בן פסח, אתה יודע איזה זכות זו?
ואני מייד באותו רגע מחייך ומרגיש גאה ובעל זכות להיות חלק מהמפעל הנפלא שיצרת - אתה צריך להכיר בזה שאנחנו רוצים את חיים בן פסח כמנהיגנו!

אני יודע שאתה לא תאהב דברים אלה, אבל חיים זה דברים שבאים מִדם לבי ומעצב רב.
אנחנו עוד נעלה אותך לארץ ישראל חיים, יש לך פה הרבה אנשים שאוהבים אותך חיים - כולנו!

יישר כח,
חזק ואמץ!

עז77.
« עריכה אחרונה: דצמבר 28, 2006, 04:30:13 על ידי עז77 »

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : דצמבר 28, 2006, 10:21:45 »
חיים שלום ,
ההודעה של עוז אכן משקפת את התחושה ברחוב הישראלי רק שרוב האנשים
בוחרים להדחיק .בכל אופן רציתי לברר איתך נושא ולשמוע את דעתך .
כמו שאתה יודע במסגרת עבודתי בחיים יצא לי להיות לא מזמן בקנדה בכנס של הקהילה היהודית
בשני מוקדים אחד בטורנטו והשני בהאליפקס בכל אופן במהלך ההרצאות הייתי בהלם ממה ששמעתי שם .
אני מדבר על   atlantic Jewish Council "-AJC"  ו  "JNF- " Jewish National Fund ועוד מספר גופים שהיו שם .
בכל אופן נאמרו שם דברים קשים שמדינת ישראל לא יכולה לנשום בלי התרומות שלנו בלה בלה ועוד דברים מהסוג הזה.
הקהל שישב שם כמובן היה עשיר מאוד ובקושי יודע מילה בעברית ואולי אני בספק אם היה בארץ בכלל .
מוכרים להם סיפורים על הקאסמים בשדרות ושהתרומות עוזרות וכו'.
על פני השטח לדעתי  הכסף של התרומות לא מגיע באמת ליעדו וכאילו אין פיקוח על הנושא.
אם תוכל לשפוך לנו אור על הנושא מהכרות אישית שלך של הגופים הללו .או איך אפשר להגיע אליהם
כמו שהשקרנים והנוכלים האלה מצליחים להוציא מהם כסף בערמומיות ובדמגוגיה ,ולהגיד להם את האמת
ישר ולעניין .
מקווה שלא הרדמתי  את המאזינים עם השאלה .
אגב מגיע לך מזל טוב ליומהולדת שלך .אני מאחל לך המון בריאות ושתזכה  לעלות במהרה בימינו לישראל
להיות איתנו פה .
חזק ואמץ .

« עריכה אחרונה: דצמבר 28, 2006, 17:09:43 על ידי כך או כך »

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : דצמבר 28, 2006, 22:34:42 »
מדוע אתה מרבה לתקוף את אפי איתם בדבריך?
כפי הידוע לי,הוא מתבטא די בקיצוניות על הערבים,ולאחרונה אף הרחיק לכת,וטען באיזושהי אזכרה בישוב "עלי" שבשומרון,ש"צריך לסלק את רוב ערביי יו"ש,ולסלק את ערביי ישראל מהכנסת".
לדעתי אפשר רק לברך על דברים אלו.
שאלתי היא,מדוע אתה תוקף את אפי,(ונדמה לי ששמעתי באחד הפעמים שטענת נגדו שהוא אף "גרוע מהשמאלנים"(?!)).
אם ברצוננו הימניים להגיע לכח מאוחד ובעל עוצמה,יש לדעתי לנסות לספח יהודים כדוגמת אפי איתם,פייגלין וכו',ולא לטעון כנגדם טענות קשות ובכך להרחיקם מן המשימה שלנו(שהיא כמובן להגיע לשלטון ימני איתן,בעל עוצמה שיוכל לפעול ביתר שאת מול היהודונים השמאלנים,הערב רב, אשר לצערנו הוא המושך בחוטי השלטון במדינת ישראל נכון להיום בין אם זה בכנסת,בבג"צ או בתקשורת).
בימים אלה,המחנה שלנו חייב להיות מאוחד וגדול,ואנשים כדוגמת אפי איתם או פייגלין יכולים רק לעזור לנו.
לתשובתך אודה!

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : ינואר 01, 2007, 14:22:05 »
חיים שלום!

1)מדוע הארגון אינו מוציא סכום כסף לפרסום ברדיו בישראל או פרסום באינטרנט באתרים גדולים בישראל?
2)האם אתה ממשיך לפעול לעלייתך לארץ ישראל?

בתוכנית הקודמת אמרת שאתה רוצה פרטים על המנהלים של ויקיפדיה ואני יכול לעזור במשהו..
יש לי תוכנה שיכולה למצוא פרטים על אנשים אז אני יוכל לפרסם את הפרטים רק אם הייה לי את השם הפרטי והמשפחה...
(זה לא בטוח ב-100% שאני יצליח למצוא פרטים אבל אני ינסה)
« עריכה אחרונה: ינואר 01, 2007, 21:35:24 על ידי wjw »
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : ינואר 01, 2007, 21:50:57 »
אתה אמרת שלפי השקפת הציבור הדתי לאומי יסוד מדינת ישראל הוא "אתחלתא דגאולה" אבל לפי דבריך וידיעותינו שבן גוריון (גרין) הקים אותה אז זה בעצם "אתחלתא דגלותא" וזה מתבצע עד היום. מה אתה עונה לי על זאת?

בכבוד רב
                                                                                              הדר אביזוב !

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 01, 2007, 21:59:00 »
חיים שלום רב.
ראשית כל אני מתנצל בפניך ובפני כל הגולשים על כך שהמון זמן לא גלשתי בפורום וזאת הגלל שמצאתי עבודה לאחרונה וכעת אני עובד וחוזר הבייתה בשעות מאוד מאוחרות.
רציתי לשאול בבקשה:
תחת ממש לה כהניסטית - מה תהייה רמת האכיפה הדתית? האם ממשלה כזאת ממש תיכנס לחיים הפרטיים של האזרחים ע"מ לוודא שהם אכן חיים ע"פ חוקי התורה?

שאלה נוספת, אמרת בתוכניתך Take Back America שגם המפלגה הרפובליקנית הינה שמאלנית. כאן בישראל זה ניראה אחרת כיוון שבד"כ (אם כי לא תמיד) ארה"ב הגנה עלינו במועצת הביטחון הנאצית של האו"ם ופעמים רבות ג'ורג' בוש בעצמו הגן על זכותה של ישראל להגן על עצמה. דונלד ראמספלד נחשב גם הוא לידיד ישראל ופעמים רבות אפילו תקף עיתונאים ערבים במילים חריפות אאשר הם שאלו כל מיני שאלות נגד ישראל.ידוע גם שראמספלד היה שר ההגנה בממשלו של ניקסון (שר ההגנה הצעיר ביותר בתולדות ארה"ב) ולמרות שניקסון סירב לשלוח נשק לישראל במלחמת יום כיפורים - היה זה ראמספלד אשר לחץ על ניקסון לשנות את דעתו עד שניקסון הסכים ואז החלה רכבת הסיוע האוירית לישראל. למרות כל זאת אתה טוען שהרפובליקנים הם שמאלנים (חוץ מפאט ביוקאנן שהוא נאצי ועל כך אין לי ויכוח איתך). האם תוכל להרחיב קצת את הדיבור על המפלגה הרפובליקנית מזוית ראייתך כאזרח אמריקאני.

בכבוד רב,
אילן.
« עריכה אחרונה: ינואר 01, 2007, 22:33:49 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק Raam227

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : ינואר 01, 2007, 23:27:34 »
שלום לך.
אני בן אדם חילוני לגמרי... אפילו בגיל שלי הוא הרבה מתחת לממוצע פה. אין לי הרבה קשר לדת אבל הרבה קשת לציונות.
ומן הסתם אני אדם בעל דעות ימניות קיצוניות בוא נגיד ככה.
השאלה שלי היא איך ניתן לגרום לאדם חילוני שגר בת"א שלא אכפת לו מכלום לתמוך בשילטון כמו שהפורום כאן מנסה להרים?
ואני שואל מכיוון שאני אדם מאלה שחיים "בבועה" אבל עדיין לא מבין איך אנשים לא מבינים את המצב שלנו.

בייקר

• אורח
« להגיב #15 ב- : ינואר 01, 2007, 23:44:08 »
חיים שאלה נוספת שמטרידה חלק מאנשנו הטובים.
למעשה בסוף כל תוכנית שלך אתה מפנה אותנו לארגונם של איתמר בן גביר ונועם פדרמן.אתה תומך במרזל ובקשר איתו.יש פורום נוסף ובו מרזל ואיתמר בן גביר מתארחים וחלק מהכותבים כאן אנשים טובים כותבים גם שם.
מצד אחד יש כפילות אבל מטרתך שמרזל יכנס לכנסת.
עוז 77 מנהל מצויין ואדם מוכשר.המנהל שמרזל מינה בפורום שלו פירסם אותך,הביא אותי לשמוע אותך.
חיוני שנהיה בקשר עם בן גביר ומרזל שהם אנשים טובים כהגדרתך וכותבים בפורום ההוא.
מה שאתה תגיד נעשה.האם זה בסדר מצידך שאנו מדברים עם מרזל ובן גביר שם?האם מותר לפרסם את דבריהם אצלנו,להביא לינק?
אני לא אכפת לי מסיכסוך אישי בין אנשים כי אנו כאן למטרה מסוימת.
מה שאתה ומרזל תקבעו מקובל עלינו.
אבל אשמח לשמוע את דעתך כי אנו מבולבלים בנושא.אתה בארצות הברית ולא רץ לכנסת.מרזל בארץ וכן רץ לכנסת.בן גביר ופדרמן בארץ ואנו בארץ.
התנועה שלנו והצלחתה חשובה יותר ממריבות אישיות.אנו משקיעים זמן ומאמץ ומשלמים מחיר אישי.אנשים לא מדברים איתי כי אני כותב אצלכם ועוזר לכם עד כדי כך השינאה גדולה.
אז חבל שיפריעו לנו.מרזל קבע ואתה קבעת,האם יתכן תיאום?אולי אתה ומרזל תסגרו את העניין הזה שהתחיל להפריע.
אין טעם שנשמיץ אחד את השני כל אחד בפורום שלו.
יש מספיק בעיות עם הערבים והשמאל ואנו חייבים להתאחד!
אנשים נמדדים בתרומתם לתנועה ולא ביחסיהם האישיים,לכן אני אישית מתרחק מניהול ומעדיף להתרכז בכתיבה בכדי להמנע ממריבות מיותרות ומזיקות לעניין הכהניסטי.

עז77

• אורח
« להגיב #16 ב- : ינואר 02, 2007, 14:33:06 »

- התשובות של חיים לתאריך 2 בינואר 2007 -
http://www.jtf.org/g/ask.mp3