כתב נושא: מנהל הפורום באנגלית כינה את נשיא ארצות הברית בוש נאצי.  (נקרא 7283 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
ארצות הברית נלחמה בנאצים במלחמת העולם השניה.זה כינוי מיותר ומקומם.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: מנהל הפורום באנגלית כינה את נשיא אר&#
« להגיב #1 ב- : דצמבר 26, 2006, 14:02:57 »
בכמה מקומות ראוי לקרוא להם נאצים כי הם התנהגו ככה ביחוד עם היהודים..
« עריכה אחרונה: דצמבר 26, 2006, 14:37:45 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
בארצות הברית מותר לקרוא לנשיא בוש נאצי?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בארצות הברית מותר לקרוא לנשיא בוש נאצי?
בארה"ב מותר המון דברים אתה יודע שהמון מחתרות נאציות מתגוררות בארה"ב כי יש להם מקלט שמה לא עושים להם כלום והם עושים תהלוכות ומפויעים וקוראים בגלוי להשמיד אותנו זה לא חדש..
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
לארה"ב יש חלק נכבד ברציחתם של ששת המליונים.  הנשיא רוזוולט ימ"ש וממשלת בריטניה סרבו להפציץ את מסילות הברזל שהובילו לאושוויץ, למרות שהמפציצים של בעלות הברית טסו מעל המטרות הללו ולא היה חוסר בפצצות.  והם ידעו טוב מאוד מה התחולל שם.

על זה ארה"ב תשלם ביוקר, ואני מקווה שאני וחיים נסתלק מהמדינה המקוללת הזאת לפני שזה יקרה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, ובסרט "טיסה אחת בשבילנו"
מראים תמונה מקוממת - מטוס אמריקאי טס מעל אושוויץ ומפיל פצצה קילומטרים ספורים ליד אושוויץ,
כדי להפציץ משהו סתמי - מכל הטיסות של האמריקאים במלחמה הזו, אפילו טיסה אחת הם לא מצאו לנכון כדי לעצור את מפעל הרצח הזה,
להפציץ מסילות להפציץ את תאי הגזים - והם ידעו כל ביתן מהו, וכל מבנה למה הוא משמש, אל תשלו את עצמכם, הסיבה היחידה שארה"ב לחמה בנאצים,
זה כנקמה על פרל הרבור שהפציצו בני בריתו היפנים - זה הכל, ממש לא הזיז להם מה קורה ליהודים שם, ועד היום לא מזיז להם.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, ובסרט "טיסה אחת בשבילנו"
מראים תמונה מקוממת - מטוס אמריקאי טס מעל אושוויץ ומפיל פצצה קילומטרים ספורים ליד אושוויץ,
כדי להפציץ משהו סתמי - מכל הטיסות של האמריקאים במלחמה הזו, אפילו טיסה אחת הם לא מצאו לנכון כדי לעצור את מפעל הרצח הזה,
להפציץ מסילות להפציץ את תאי הגזים - והם ידעו כל ביתן מהו, וכל מבנה למה הוא משמש, אל תשלו את עצמכם, הסיבה היחידה שארה"ב לחמה בנאצים,
זה כנקמה על פרל הרבור שהפציצו בני בריתו היפנים - זה הכל, ממש לא הזיז להם מה קורה ליהודים שם, ועד היום לא מזיז להם.
אמת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בשבילי 'נאצי' זו דרגת הרשעות הגבוהה ביותר. לכן אני לא חושב שכדאי להרבות שימוש במילה הזו כיוון שאז היא מאבדת ממשעותה. אתם זוכרים\מכירים את ה- 'soup nazi'  מסיינפלד? (הוא היה ארגנטינאי אבל שמו היה ייב קסאם, כך שבלי שלארי דיויד התכוון הוא באמת היה נאצי).

אני לפעמים משתמש בכינו הזה על ערבים ומוסלמים מאחר ולדעתי הם הרוויחו אותו ביושר ואני רוצה שאנשים יבינו שבמבחינתי אין הרבה ברירות כיצד להתמודד עם המפלצות האלה.

בייקר

• אורח
זלהר צודק.

עז77

• אורח
בשבילי 'נאצי' זו דרגת הרשעות הגבוהה ביותר. לכן אני לא חושב שכדאי להרבות שימוש במילה הזו כיוון שאז היא מאבדת ממשעותה. אתם זוכרים\מכירים את ה- 'soup nazi'  מסיינפלד? (הוא היה ארגנטינאי אבל שמו היה ייב קסאם, כך שבלי שלארי דיויד התכוון הוא באמת היה נאצי).

אני לפעמים משתמש בכינו הזה על ערבים ומוסלמים מאחר ולדעתי הם הרוויחו אותו ביושר ואני רוצה שאנשים יבינו שבמבחינתי אין הרבה ברירות כיצד להתמודד עם המפלצות האלה.

אכן כן, נאצי זו מילה ששמורה למפלצות אמיתיות

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

המילה נאצה מופיעה בתנ"ך אין לאף אחד בעלות עליה .
מותר להישתמש בה וכל אחד רשאי להביע את דעתו זה התכלית  בפורום .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir

זה בדיוק מה שאני אומר כל אחד רשאי להביע את דעתו והוא קרה למישהו נאצי לא סתם באמת הוא נאצי.
יגאל=גואל

מנותק Raam227

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
נלחמו? אז מה?
לא בגלל היהודים זה בטוח.
ארה"ב סגרה את שאריה בשנות השלושים בפני מהגרים ומהגרים יהודים מגרמניה בפרט כאשר הם ידעו טוב מאוד מה הלך בגרמניה...(ליל הבדולך, יום החרם ועוד רבים אחרים).
כמו כן למי שראה את התוכנית של חיים הכט "טיסה אחת בישבילנו" יכול להבין שארה"ב לא ניסתה אפילו לעצור את הרג היהודים בפולין למרות שהיו לה את כל המימצעים.
אז כן... אפשר לקרוא להם ככה... או לפחות  משת"פים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נלחמו? אז מה?
לא בגלל היהודים זה בטוח.
ארה"ב סגרה את שאריה בשנות השלושים בפני מהגרים ומהגרים יהודים מגרמניה בפרט כאשר הם ידעו טוב מאוד מה הלך בגרמניה...(ליל הבדולך, יום החרם ועוד רבים אחרים).
כמו כן למי שראה את התוכנית של חיים הכט "טיסה אחת בישבילנו" יכול להבין שארה"ב לא ניסתה אפילו לעצור את הרג היהודים בפולין למרות שהיו לה את כל המימצעים.
אז כן... אפשר לקרוא להם ככה... או לפחות  משת"פים.
ברוך הבא הבא לפורום שלנו ;]
דרך אגב את הגעת מהקישורים באתרים יש ישראל בסכנה?..
יגאל=גואל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

אני לא מציע לאסור שימוש בכל ביטוי בפורום כל עוד הוא לא חילול השם. מקור המילה נאצי היא הכינוי המקוצר של הגרמנים עצמם לנאציונל-סוציאליסט. הם לא ידעו ולא חשבו שבעברית נאצי זה באמת כינוי שהולם אותם.

עז77

• אורח

מה הקשר למילה נאצה? נאצי זו מילה לועזית שילוב של נשיונאל סוציאליסט

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
יצא ככה ששם המפלגה שלהם הוא על השורש נ.א.צ בעברית
אז אם משתמשים בזה על אנשים שהכוונות שלהם רעות זה לגיטמי בעיניי.
כמו שלגיטמי בעיניהם לעשות רע .