כתב נושא: תהליך ההפסקת ההסתמכות על החימוש האמריקאי  (נקרא 4849 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני מציע לחדש את פרוייקט הלביא (עם התאמות לימינו), בכדי להפסיק סופית את התלות במטוסי F-15 ו- F-16 שמספקים האמריקאים.
אני מציע לעבור טוטאלית ל"תבור" כדי להפסיקל להסתמך על הM-16 האמריקאי,
חייב למצוא תחליף כחול-לבן גם למוצרים הבאים: תומ"תים, מסוקי ומטוסי תובלה, מסק"רים, נגמ"שים, ג'יפים, שאר הנק"ל, להפסיק טוטאלית את הפרוייקט הדבילי העונה לשם "חץ", ספינות לצי, צוללות, וכל שאר הציוד והחלפים המושגים מחוץ לארץ.
חייבים להפסיק את התלות הזו אחת ולתמיד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

עז77

• אורח
אם המטומטמים באיראן יכולים לייצר מטוסי קרב משלהם, המח היהודי שהמציא 99 אחוז מהטכנולוגיה המודרנית לא יכול?..

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
M16 הוא אחד רובי הסער הדפוקים ביותר שיש.  קלצ'ניקוב טוב ממנו בהרבה, אין מה להשוות.  אפשר לקנות קלצ'ניקובים מסין או מרוסיה, שיותר מדויקים, יותר אמינים, והרבה יותר זולים.

בכלל, אני לא רואה טעם לאגור או לקנות נשקים קונבנציונליים למשחקי מלחמה חסרי משמעות.  הערבים צריכים לדעת שיש לנו נשק גרעיני, ושאם הם יתחמשו יותר מדי או ינסו לפתח נשק גרעיני משלהם, אנחנו נשמיד אותם עם פצצות גרעיניות.  שימו לב, אני לא מדבר על "מאזן כוחות" או מלחמה קרה או יכולת הרתעה או כל שאר החרטא.  אני מדבר על זה שמצרים צריכים לדעת שאם הם מקבלים משלוח חדש של עשרות F16 מארה"ב, ברגע שבו הם נוחתים בגבולות מצרים, לא רק שהם מושמדים, אלא כל מה שמסביב ברדיוס של מאות קילומטרים מושמד גם כן.  אנחנו נקבע עד כמה מותר לממשלות הבובות של הערבושים מסביבנו להתחמש למטרות של הגנה עצמית מפני ההמון המוסלמי שעליו הם שולטים ושעל ידיו הם נשנאים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אנחנו צריכים אמצעים קובנציונלים, גם בכדי להחזיר את צה"ל לימיו הגדולים ולהראות שיאים חדשים בלוחמה לכל העולם, כשכול המרחב בין הפרת לנילוס ישוחרר מן הטומאה האיסלמית-ערבית, בבליצקריג שאפילו היטלר היה חוטף הלם קרב לנוכח הקצב המסחרר שלו, ואחרי זה כל מוסלמים היו מגורשים מכל המרחב הזה לחצי האי ערב, שזהו ביתם ולא שום דבר מעבר לזה, פשוט לסובב את גלגל ההיסטוריה לאחור לפני הגעת מוחמד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
כיום כבר לא מפתחים מטוסי קרב מאוישים חדשים. מל'טים זול יותר לבנות ולתפעל ישראל כבר בעלת נסיון וידע רבים בענף זה. צוללות וספינות גדולות כנראה לא משתלם לבנות בארץ. ד"א, הצוללות הישראליות אינן מקנות לה יכולת 'מכה שנייה' מרשימה במיוחד, ואני גם חושב שהאמריקאים עוקבים אחריהן כל הזמן ויכולים להתביע אותן כך שבכחם למנוע הפעלת חימושן ב'יום הדין'.

אני לא חושב שבכוחה של ישראל לבנות יכולת ייצור ופתוח עצמית בלתי תלויה בכל התחומים האלה, (וגם אז היא תשאר תלויה באספקת חומרי גלם) ולמעשה רק מעט מדינות הן בעלות כח כזה ולכן מכנים אותן 'מעצמות'.

כיום יש גישה שגויה לדעתי של בניית צבא (יבשה) שמתאים רק להתבוססות דמים חסרת תוחלת כפי שהיה לאחרונה בלבנון, או למלחמה 'בעצימות נמוכה' ביש"ע. דגש מושם על כלי נשק 'גאונים' שיודעים להרוג כמה שפחות נפשות עמלקים. היהודונים שמחליטים כיום, כלל לא מדמיינים את צה"ל משחרר מחדש את שטחי המולדת הכבושים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
M16 הוא אחד רובי הסער הדפוקים ביותר שיש.  קלצ'ניקוב טוב ממנו בהרבה, אין מה להשוות.  אפשר לקנות קלצ'ניקובים מסין או מרוסיה, שיותר מדויקים, יותר אמינים, והרבה יותר זולים.

בכלל, אני לא רואה טעם לאגור או לקנות נשקים קונבנציונליים למשחקי מלחמה חסרי משמעות.  הערבים צריכים לדעת שיש לנו נשק גרעיני, ושאם הם יתחמשו יותר מדי או ינסו לפתח נשק גרעיני משלהם, אנחנו נשמיד אותם עם פצצות גרעיניות.  שימו לב, אני לא מדבר על "מאזן כוחות" או מלחמה קרה או יכולת הרתעה או כל שאר החרטא.  אני מדבר על זה שמצרים צריכים לדעת שאם הם מקבלים משלוח חדש של עשרות F16 מארה"ב, ברגע שבו הם נוחתים בגבולות מצרים, לא רק שהם מושמדים, אלא כל מה שמסביב ברדיוס של מאות קילומטרים מושמד גם כן.  אנחנו נקבע עד כמה מותר לממשלות הבובות של הערבושים מסביבנו להתחמש למטרות של הגנה עצמית מפני ההמון המוסלמי שעליו הם שולטים ושעל ידיו הם נשנאים.
ואתה חושב שהם לא יודעים שיש לנו נשק גרעיני וישאל נחשבת למעצמת גרעין?..
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
כיום כבר לא מפתחים מטוסי קרב מאוישים חדשים. מל'טים זול יותר לבנות ולתפעל ישראל כבר בעלת נסיון וידע רבים בענף זה. צוללות וספינות גדולות כנראה לא משתלם לבנות בארץ. ד"א, הצוללות הישראליות אינן מקנות לה יכולת 'מכה שנייה' מרשימה במיוחד, ואני גם חושב שהאמריקאים עוקבים אחריהן כל הזמן ויכולים להתביע אותן כך שבכחם למנוע הפעלת חימושן ב'יום הדין'.

אני לא חושב שבכוחה של ישראל לבנות יכולת ייצור ופתוח עצמית בלתי תלויה בכל התחומים האלה, (וגם אז היא תשאר תלויה באספקת חומרי גלם) ולמעשה רק מעט מדינות הן בעלות כח כזה ולכן מכנים אותן 'מעצמות'.

כיום יש גישה שגויה לדעתי של בניית צבא (יבשה) שמתאים רק להתבוססות דמים חסרת תוחלת כפי שהיה לאחרונה בלבנון, או למלחמה 'בעצימות נמוכה' ביש"ע. דגש מושם על כלי נשק 'גאונים' שיודעים להרוג כמה שפחות נפשות עמלקים. היהודונים שמחליטים כיום, כלל לא מדמיינים את צה"ל משחרר מחדש את שטחי המולדת הכבושים.
מסכים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אם לא היינו משקיעים מיליארדים על גבי מיליארדים בפיתוח טילים שמטרתם כניסה דרך חלון בגודל של 30X30 ס"מ, ושיהרוג רק את ה"מחבל" ולא "חלילה" את אשתו וילדיו, אלא משקיעים אותם בפיתוח צבא אימתני, ופיתוח תחלופות לנשק ולמערכות שאנחנו מקבלים מחו"ל במיוחד מארה"ב, הרי שזה היה צעד אדיר אל עבר עצמאות מדינית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
באחד הפרסומים כאן הופיעה תמונה של מחבל שנשלף ממכונית מופצצת, נראה לי שזו דוגמה לחימוש התת-קטלני הזה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני הייתי מעדיף לראות מאות אלפי ערבושים שנשרפו למוות מהפצצת שטיח של פצצות דלק-אוויר מאשר לראות מחבל בודד שמת מפצצה מונחית לייזר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל