כתב נושא: חסימת אתרי פורנו, בעד נגד .  (נקרא 19121 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
חסימת אתרי פורנו, בעד נגד .
« להגיב #25 ב- : יולי 18, 2007, 09:47:14 »
אני נגד.
הסיבה פשוטה: חסימת אתרי פורנו תחסום מי-יודע-כמה אתרים מהצד שאינם אתרי פורנו, אך ייחסמו מחמת הספק.
זכרו! כל פילטר חוסם אלפי אתרים טובים, אז למה שהחוק הזה יהיה שונה?
ויהיה אפשר עדיין בקלות להשיג פורנו, פשוט להוריד אותו.
כלומר מי שיפסיד הוא הגולש הפשוט, והאינטרנט הישראלי לא יהיה נקי מפורנו.
וגם זו חקיקה ראשונה לחסימת האינטרנט, ואז יעברו חוקים החוסמים תנועות ימין "קיצוניות" ועוד..
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 18:40:17 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

בייקר

• אורח
« להגיב #26 ב- : יולי 18, 2007, 10:50:36 »
אני נגד צנזורה באינטרנט כי יכולים להחליט לדוגמא לחסום את האתר שלנו.
אם היה לי ילד הייתי דואג שלא יחשף לכך למשל הייתי קונה לו מחשב בגיל מאוחר או עם תוכנה מיוחדת.
קשה מאד למנוע פורנו בישראל 2007 כי החשיפה היא ממקורות שונים.
זוהי שאלה קלאסית של חינוך.
למשל אני כילד לא נחשפתי לפורנו והתעניינתי במדע,היסטוריה,ספורט.
אותי אבא לקח למשחקי כדורגל והייתי הולך קבוע למשחקים.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #27 ב- : יולי 18, 2007, 11:27:33 »
אני נגד צנזורה באינטרנט כי יכולים להחליט לדוגמא לחסום את האתר שלנו.
אם היה לי ילד הייתי דואג שלא יחשף לכך למשל הייתי קונה לו מחשב בגיל מאוחר או עם תוכנה מיוחדת.
קשה מאד למנוע פורנו בישראל 2007 כי החשיפה היא ממקורות שונים.
זוהי שאלה קלאסית של חינוך.
למשל אני כילד לא נחשפתי לפורנו והתעניינתי במדע,היסטוריה,ספורט.
אותי אבא לקח למשחקי כדורגל והייתי הולך קבוע למשחקים.

על זה אני מדבר.
לא בעיה לחסום אתרי פורנו.
לי מעולם לא היו פרסומות קופצות ולא נכנסתי "בטעות" לאתרים, כי ידעתי איך לחסום את התופעה ולהימנע ממנה.
אבל מי שרוצה פורנו, משיג אותו. אבל אם בבית מחנכים לערכים נכונים וחוסמים את האינטרנט לתכנים הללו, לא תהיה בעיה.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 18:41:25 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : יולי 18, 2007, 11:43:39 »
נגד, כי אי-אפשר לחסום פורנו בכלל.
בסעודיה יש הרבה תעבורה לאתרי פורנו ויש שם אחד הצנזורים הקשים בעולם בשיתוף עם סין (אגב, מה שיש בסין זה כמעט שלא אינטרנט אמיתי).

ושכל אחד יעשה מה שבא לו בבית שלו.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 18:42:18 על ידי גם בשן וגם גלעד »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : יולי 18, 2007, 12:20:44 »
לפרורנוגרפיה ולמין אין כל קשר. זה הרבה יותר שנאת נשים ואלימות כלפי ילדים חיות ונשים. להורים כדאי לדעתי לחסום מהסיבות הנ"ל את המחשב שלהם לאתרים הללו. אני חושבת אבל שבתוך המדינה צריך להקפיד על מלחמה במנצלי ילדים לסרטים החולים הללו ומלחמת חורמה בסחר בנשים.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #30 ב- : יולי 18, 2007, 12:20:57 »
אני נמנע. :police:
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : יולי 18, 2007, 16:25:52 »
מה השלב הבא?

תוציאו להורג נשים "מופקרות" שמקיימות יחסי-מין מחוץ לנישואים? (כמו באיראן, בסעודיה ואצל הכושים המוסלמים באפריקה)

עם ישראל אוהב פורנו!

95 אחוז מבני הנוער (החילונים לפחות) צופים בפורנו! כשליש מבנות ישראל (החילוניות - בעיקר נערות) צופות בפורנו!

בישראל הופקו כמאה סרטי פורנו, וכל שנה מופקים עשרות נוספים.
חסימת פורנו היא נגד חופש הביטוי, חופש העיסוק, חופש הפרט והשוק החופשי.

פורנו זה העתיד!

מוסלמים ושמאלנים (בעיקר פמיניסטיות) נגד פורנו. אם אתם נגד פורנו אתם שמאלנים או אפילו יותר גרועים מהם!
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 16:29:38 על ידי מר מקלדת »

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
« להגיב #32 ב- : יולי 18, 2007, 18:03:44 »
מה השלב הבא?

תוציאו להורג נשים "מופקרות" שמקיימות יחסי-מין מחוץ לנישואים? (כמו באיראן, בסעודיה ואצל הכושים המוסלמים באפריקה)

עם ישראל אוהב פורנו!

95 אחוז מבני הנוער (החילונים לפחות) צופים בפורנו! כשליש מבנות ישראל (החילוניות - בעיקר נערות) צופות בפורנו!

פורנו זה העתיד!

מוסלמים ושמאלנים (בעיקר פמיניסטיות) נגד פורנו. אם אתם נגד פורנו אתם שמאלנים או אפילו יותר גרועים מהם!

אתה מדבר כך כי אינך מודע לנזק שזה גורם לעם ישראל בדרגה הרוחנית..לו היית יודע הייתה משנה את דעתך..!

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : יולי 18, 2007, 20:27:11 »
מה השלב הבא?

מר מקלדת אוהב פורנו!

95 אחוז מהפעמים שאני בבית אני צופה בפורנו! כשני שליש מהזמן שאני ישן אני חושב על פורנו!

פורנו זה העתיד!

זוהי האמת בדבריך .

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : יולי 18, 2007, 20:35:06 »
מה השלב הבא?

מר מקלדת אוהב פורנו!

95 אחוז מהפעמים שאני בבית אני צופה בפורנו! כשני שליש מהזמן שאני ישן אני חושב על פורנו!

פורנו זה העתיד!

זוהי האמת בדבריך .

אתה יכול להתכחש לזה אבל זאת עובדה. נתונים סטטיסטיים שמעידים על המציאות...

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : יולי 18, 2007, 20:36:27 »
באמת? בחייך? תן לי לנחש, זה סקר של מינה צמח  :idiot2:

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : יולי 18, 2007, 20:46:59 »
הרב כהנא התראיין לפלייבוי.

http://en.wikipedia.org/wiki/Meir_Kahane

גם את זה אתה מכחיש?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : יולי 18, 2007, 20:48:00 »

גם את זה אתה מכחיש?
מר מקלדת ואתה יודע מה הייתה הסיבה שהוא התראיין?
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 20:48:55 על ידי איתן »

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : יולי 18, 2007, 20:51:47 »
"תחקירו של העיתונאי יאיר קוטלר על חייו של הרב כהנא חשפו פרטים על עברו. הרב כהנא היה סוכן של ה-FBI במשך מספר שנים באמצע שנות השישים. הוא גויס במסגרת מאמצי ה-FBI לחדור לתוך התנועות הפועלות נגד מלחמת וייטנאם, וניתן לו השם הבדוי "מייקל קינג". על פי סיפור הכיסוי שלו היה הרב כהנא עיתונאי נוצרי פרסביטריאני, שליח שירות הידיעות הדרום-אפריקאי. במסגרת פעילות זו יצר קשר עם אנשי מודיעין אמריקאים כיוסף חורבה. הרב כהנא גם היה בקשר עם משפחת המאפיה קולומבו, ואף עמד ליד ראש המשפחה, ג'ו קולומבו, כאשר זה נרצח על ידי אנשי משפחת גאלו. הרב כהנא אישר את הפרטים בראיון שנתן למגזין פלייבוי בשנת 1972.

לטענת קוטלר, בזמן שהרב כהנא עבד עבור ה-FBI הוא חי עם הדוגמנית הלא-יהודיה גלוריה דארגאניו. כאשר נודע לה בשנת 1967 שכהנא נשוי ואב לשני ילדים היא התאבדה. בתוכנית רדיו הכחיש הרב כהנא שהוא חי עם לא יהודיה."

עבר "קצת" מפוקפק.

אגב הנה הגליון של פלייבוי שהוא התראיין אליו:

http://www.magazine-empire.com/PLBOYmagPLBOY197210.htm
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 20:53:15 על ידי מר מקלדת »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : יולי 18, 2007, 20:55:20 »

גם את זה אתה מכחיש?
1. ahane was also in contact with Joe Colombo, head of the Colombo mafia family, and was with him in 1971 when Colombo was murdered by Gallo crime family assassins. Kahane confirmed his connections to these organized crime networks in an interview he gave to Playboy magazine in 1972.[citation needed]
כתוב שצריך הוכחות לכך, ואין אותן בוויקיפדיה .

2. ואם כן, משמע הוא אהב פורנו? תגיד לי אתה נורמלי ?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : יולי 18, 2007, 20:55:52 »
"תחקירו של העיתונאי יאיר קוטלר על חייו של הרב כהנא חשפו פרטים על עברו. הרב כהנא היה סוכן של ה-FBI במשך מספר שנים באמצע שנות השישים. הוא גויס במסגרת מאמצי ה-FBI לחדור לתוך התנועות הפועלות נגד מלחמת וייטנאם, וניתן לו השם הבדוי "מייקל קינג". על פי סיפור הכיסוי שלו היה הרב כהנא עיתונאי נוצרי פרסביטריאני, שליח שירות הידיעות הדרום-אפריקאי. במסגרת פעילות זו יצר קשר עם אנשי מודיעין אמריקאים כיוסף חורבה. הרב כהנא גם היה בקשר עם משפחת המאפיה קולומבו, ואף עמד ליד ראש המשפחה, ג'ו קולומבו, כאשר זה נרצח על ידי אנשי משפחת גאלו. הרב כהנא אישר את הפרטים בראיון שנתן למגזין פלייבוי בשנת 1972.

לטענת קוטלר, בזמן שהרב כהנא עבד עבור ה-FBI הוא חי עם הדוגמנית הלא-יהודיה גלוריה דארגאניו. כאשר נודע לה בשנת 1967 שכהנא נשוי ואב לשני ילדים היא התאבדה. בתוכנית רדיו הכחיש הרב כהנא שהוא חי עם לא יהודיה."

עבר "קצת" מפוקפק.

אני לא צריך את הקישור לראיון,כי אני יודע שהוא התראיין שם,קראתי את הספר שלו והוא אמר שהוא התראיין אבל לא למען פלייבוי אלא למען יהדות ברית המועצות.
ובקשר לFBI שקר וכזב,יאיר קוטלר שרשם ספר שלם על הרב כהנא ששמו "הייל כהנא" הכל שקרים.השמאל עשה הכל כדי לפגוע ברב כהנא.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 20:59:45 על ידי איתן »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #41 ב- : יולי 18, 2007, 20:58:26 »

עבר "קצת" מפוקפק.

הרב כהנא הגדול אמר בספרו "הליגה להגנה יהודית" - שהוא הסכים להתראיין לעיתון הזה רק כדי לנסות ולהגיע לכמה שיותר יהודים..והוא צדק..

מר מקלדת , אפס מאופס היית ואפס מאופס תיהיה.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 20:59:18 על ידי אלירן - עדיין במחתרת »

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : יולי 18, 2007, 21:01:32 »

גם את זה אתה מכחיש?
1. ahane was also in contact with Joe Colombo, head of the Colombo mafia family, and was with him in 1971 when Colombo was murdered by Gallo crime family assassins. Kahane confirmed his connections to these organized crime networks in an interview he gave to Playboy magazine in 1972.[citation needed]
כתוב שצריך הוכחות לכך, ואין אותן בוויקיפדיה .

2. ואם כן, משמע הוא אהב פורנו? תגיד לי אתה נורמלי ?

לגבי 1, הוא הודה בזה בראיון בפלייבוי...

בייקר

• אורח
« להגיב #43 ב- : יולי 18, 2007, 21:58:42 »
מר מקלדת טענת שפלייבוי מגזין ארוטי ועכשיו סייוגת אותו כפורנו.

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : יולי 18, 2007, 22:10:56 »
ביחס לשנות השבעים זה היה פורנו. ביחס להיום זה לא.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #45 ב- : יולי 18, 2007, 22:20:05 »
אם יחסמו אתרי פורנו, כתוצאה מכך יפתחו יותר בתי זונות, ימכרו יותר עיתוני פלייבוי, ישכירו יותר סרטי פורנו.

אהרן, זה לא עובד ככה.
במדינות אירופה שבהן יש הרבה פורנו מעל 40 שנה כבר, יש הרבה זנות, הרבה מחלות מין, וכל הבעיות שתמיד מלוות את הפורנו: שימוש בסמים, פשע אלים, המון גירושים, שיעור התאבדות גבוה בין בני נוער, הרבה אונס ואלימות נגד נשים וכו'.
כשיש יותר פורנו ואי-מוסריות, תמיד יש יותר זנות, סמים, פשע, הימורים, אלכוהוליזם, אונס, אלימות, גירושים.
ד''א, במדינות ערב יש הרבה פורנו כי יש לרוב האנשים טלוויזיה לוויין. לא אוכפים את החוקים במדינות ערב נגד פורנו. וכמובן, שם רוב הגברים מרביצים לנשים שלהם ומתייחסים לנשים כאילו הן בהמות גסות ושפחות.
כשהיה הרבה פחות פורנו בחברה בעבר, החברה הייתה הרבה יותר בריאה.

כן, לחסום! לא נצליח ב-100%, אבל נציל מי שאפשר בעם שלנו.

בוא נפתח קצת את הדיון הזה - אני חושב שגברים מוסלמים היכו את הנשים שלהן והתייחסו אליהן באופן משפיל הרבה לפני שמישהו ידע מה זה פורנו. גם הזנות הייתה קיימת הרבה לפני שהיה סוג כלשהו של פורנו, כך גם הסמים. אז להגיד שהפורנו גורם לכל התופעות האלה?

חוץ מזה שמענו לא פעם אחת ולא פעמיים על אונס בחברות הדתיות השמרניות ביותר בישראל, החברות האלה גם לא נקיות מאלימות במשפחה ומסמים.

אז יבוא אדוני ויגיד: "נכון שהתופעות קיימות גם בקרב דתיים, אך השכיחות נמוכה לאין שיעור מאשר בחברה החילונית". אתה יודע מה ההבדל? שאם תופסים סמים בתיכון חילוני זה מיד יופיע בעיתונים. בתיכון דתי יעשו בדר"כ מאמצים להשתיק את זה על מנת לא להכתים את שם המגזר(מטבע הדברים הם גם לא ימהרו לספר על כך לגוף זר).  אני אפילו זוכר סקר מלפני כמה שנים (אם אני לא טועה זה היה של "עובדה") שפנה ליותר מ 500 נערות ליווי בישראל, והן סיפרו שיותר ממחצית הלקוחות שלהם הם גברים דתיים...

אשמח לקרוא את תגובתך.

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : יולי 18, 2007, 22:30:13 »
אם יחסמו אתרי פורנו, כתוצאה מכך יפתחו יותר בתי זונות, ימכרו יותר עיתוני פלייבוי, ישכירו יותר סרטי פורנו.

אהרן, זה לא עובד ככה.
במדינות אירופה שבהן יש הרבה פורנו מעל 40 שנה כבר, יש הרבה זנות, הרבה מחלות מין, וכל הבעיות שתמיד מלוות את הפורנו: שימוש בסמים, פשע אלים, המון גירושים, שיעור התאבדות גבוה בין בני נוער, הרבה אונס ואלימות נגד נשים וכו'.
כשיש יותר פורנו ואי-מוסריות, תמיד יש יותר זנות, סמים, פשע, הימורים, אלכוהוליזם, אונס, אלימות, גירושים.
ד''א, במדינות ערב יש הרבה פורנו כי יש לרוב האנשים טלוויזיה לוויין. לא אוכפים את החוקים במדינות ערב נגד פורנו. וכמובן, שם רוב הגברים מרביצים לנשים שלהם ומתייחסים לנשים כאילו הן בהמות גסות ושפחות.
כשהיה הרבה פחות פורנו בחברה בעבר, החברה הייתה הרבה יותר בריאה.

כן, לחסום! לא נצליח ב-100%, אבל נציל מי שאפשר בעם שלנו.

בוא נפתח קצת את הדיון הזה - אני חושב שגברים מוסלמים היכו את הנשים שלהן והתייחסו אליהן באופן משפיל הרבה לפני שמישהו ידע מה זה פורנו. גם הזנות הייתה קיימת הרבה לפני שהיה סוג כלשהו של פורנו, כך גם הסמים. אז להגיד שהפורנו גורם לכל התופעות האלה?

חוץ מזה שמענו לא פעם אחת ולא פעמיים על אונס בחברות הדתיות השמרניות ביותר בישראל, החברות האלה גם לא נקיות מאלימות במשפחה ומסמים.

אז יבוא אדוני ויגיד: "נכון שהתופעות קיימות גם בקרב דתיים, אך השכיחות נמוכה לאין שיעור מאשר בחברה החילונית". אתה יודע מה ההבדל? שאם תופסים סמים בתיכון חילוני זה מיד יופיע בעיתונים. בתיכון דתי יעשו בדר"כ מאמצים להשתיק את זה על מנת לא להכתים את שם המגזר(מטבע הדברים הם גם לא ימהרו לספר על כך לגוף זר).  אני אפילו זוכר סקר מלפני כמה שנים (אם אני לא טועה זה היה של "עובדה") שפנה ליותר מ 500 נערות ליווי בישראל, והן סיפרו שיותר ממחצית הלקוחות שלהם הם גברים דתיים...

אשמח לקרוא את תגובתך.

גברים לבנים לא מכים את הנשים שלהם בדרך כלל.
אצל מוסלמים ערבים, אתיופים ואפילו מזרחיים אלימות נגד נשים היא נפוצה. רוב הרציחות של הנשים מתבצעות ע"י המגזרים האלו.

מוסלמים בארצות כמו סעודיה, איראן, כווית וכו' לא צורכים בכלל פורנו ומתנהגים לנשים שלהם כמו שפחות.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : יולי 18, 2007, 22:47:38 »
מר מקלדת -

1. לא הבנתי מה הסתירה בין דבריך לדברי.

2."אצל מוסלמים ערבים, אתיופים ואפילו מזרחיים אלימות נגד נשים היא נפוצה. רוב הרציחות של הנשים מתבצעות ע"י המגזרים האלו." - אני אשמח למקורות. תודה.

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #48 ב- : יולי 18, 2007, 22:54:23 »
אין סתירה בין הדברים.

בייקר

• אורח
« להגיב #49 ב- : יולי 18, 2007, 23:45:26 »
בוא נניח שהוייאט טראש בארה"ב מכים את נשותיהם וגם שבסעודיה צורכים הרבה פורנו ואף נסיכים סעודים בילו עם שפנפנות פלייבוי תמורת 20 אלף דולר ללילה בהרמון.