כתב נושא: עבריינים בישראל  (נקרא 6359 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עבריינים בישראל
« ב- : יולי 17, 2007, 18:21:03 »
פתחתי את הנושא הזה עקב ריבוי המקרים עם העבריינים בזמן האחרון

כל פעם שומעים בחדשות על קבוצת צעירים שתוקפים קשישים ושודדים אותם

אני לא מבין...זה אף פעם לא היה ככה
תמיד היו עבריינים אבל אף פעם לא הייתה להם כזאת חוצפה!

ואני גם לא מבין איך הם יוצאים עם עונשים כאלה קלים על מעשיהם

לדעתי צריך להחמיר מאד בעונשים
מבחינתי שיהרגו אותם בכלל(לא כל עבריין,רק את הגרועים ביותר)

מה דעתכם על התופעה הזאת?

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
עבריינים בישראל
« להגיב #1 ב- : יולי 17, 2007, 18:27:53 »
התשובה טמונה בהנהגה שלנו...אין לנו מנהיגים טובים כיום לכן העבריינים מרשים לעצמם לבצע פעולות של רצח כי הם יודעים שהעונשים קלים ושווה להם לעשות את מה שהם עושים!

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #2 ב- : יולי 17, 2007, 18:45:11 »
היום פרצו לחנות של הבוס שלי ולעוד עשר חנויות צמודות..
הפורצים היו ערבים..וזה בדוק כי הם עובדים שם בשיפוץ הבניין..זה העונש למי שמעסיק ערבים ולא יהודים..

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
עבריינים בישראל
« להגיב #3 ב- : יולי 17, 2007, 18:56:54 »
סבתא של חבר שלי נרצחה ע"י שודד,דיברו על זה בחדשות אפילו.
וצריך לבטל את כל הקטע של עסקאות טיעון כי הרבה עונשים מקבלים הקלה בגלל זה.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #4 ב- : יולי 17, 2007, 19:13:13 »
מה זה עסקת טיעון בכלל?

זאת הדרך של העבריינים להקל על העונש?
מי שככה שודד זקנים מגיע לו למות לדעתי.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:07:05 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #5 ב- : יולי 17, 2007, 20:18:14 »
גם לדעתי.
ועסקאות טיעון זה גועל נפש. רוצח מקבל ישיבה בכלא לשנים מועטות כאילו הוא עשה עבירה קלה.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:06:56 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אם הערסים עצבניים
« להגיב #6 ב- : יולי 17, 2007, 21:54:44 »
אז שיוציאו את העצבים שלהם על הערבים לא?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
עבריינים בישראל
« להגיב #7 ב- : יולי 17, 2007, 21:57:30 »
יש רק פתרון אחד לבעיה: החמרת העונש על האנשים בימינו. רצחת בן-אדם?
קבל 20-25 שנה ואז יורידו לך שליש.
אם רצחת – עונש מוות.
הרגת?
מאסר עולם או עונש מוות (תלוי במצב).
גנבת?
מאסר בכלא בו אתה עובד עבודות קשות ביותר (חייב לעבוד) ולא מקבל גרוש כי הכסף מתבזבז על אוכל, בגדים ועוד.
זהו.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:08:31 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #8 ב- : יולי 17, 2007, 22:38:21 »
לדעתי גנב צריך להחזיר את הסכום שגנב*2 או 3 פעמים ואף יותר.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
עבריינים בישראל
« להגיב #9 ב- : יולי 17, 2007, 23:18:35 »

זה היה פעם ככה. כתוב בתורה.. :)

והוא גם היה העבד של אותו אדם שממנו גנב.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:09:04 על ידי גם בשן וגם גלעד »

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #10 ב- : יולי 17, 2007, 23:35:53 »

זה היה פעם ככה כתוב בתורה.. :)

והוא גם היה העבד של אותו אדם ממנו גנב.

אילו לא היה לו הכסף לשלם, הוא היה נִמכר לעבדות והיה משלם בכסף הזה.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:09:25 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #11 ב- : יולי 18, 2007, 02:17:34 »
ככל שמדינת הרווחה הולכת ומתפרקת, ככל שיותר ויותר אנשים הופכים עניים, כשהפרמידה החברתית הולכת ומתרחבת (הגדלת הפערים), ככל שהחינוך מקוצץ משנה לשנה (כדי להפריטו מאוחר יותר כמובן), כשכל ילד יהודי שלישי ושני ערבי הם עניים, הפשע חוגג...

לגבי החמרת הענישה שציינו פה כמה חבר'ה, זה לא הפיתרון, הפיתרון הוא חיזוק החינוך וחיסול הפערים החברתיים.

ראו כאן מה כבר כתבתי בעבר על החמרת הענישה בארה"ב כמנגנון רווח עבור מערכת הכליאה המופרטת.

בייקר

• אורח
עבריינים בישראל
« להגיב #12 ב- : יולי 18, 2007, 11:36:35 »
האנשים הכי עניים במדינה הם החרדים ואין אצלם פשיעה.לגבי הערבים הם פשוט לא במקומם,הם נמצאים במקום זר להם:מבחינת שפה,תרבות,דת ולכן עליהם לנדוד ולמצוא את מקומם היכן שקיים שפע כלכלי:דת נכונה מבחינתם,תרבות ומנטליות ערבית,הערבי מקומו ליד באר הנפט הקרובה וכאן אין נפט.
בתנ"ך כשאברהם אבינו או יצחק אבינו או יעקב אבינו ובניו ידעו מצוקה כלכלית הם שינו לוקשיין למצרים למשל.
מצוקת הערבים והעוני שלהם מדירה שינה מעיני ואני אף מוכן לשלם מס מיוחד למען עידוד הגירת ערבים לערב.
יש לנו גולש בשם רן הכהניסט שישמח להפרד מהערבים לשלום,הוא יסכים לחכות להם ליד האוטובוס לירדן ומשם לסעודיה עם צעיף של בית"ר י"ם.
למען עתיד הילדים הערבים המסכנים מקומם ליד הכעבה,ליד קברו של "הנביא".

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #13 ב- : יולי 18, 2007, 12:58:13 »
אוקי, נעזוב לרגע את האוכלוסייה הערבית,

על פי דו"ח העוני האחרון, באוכלוסייה היהודית, כל ילד שלישי הוא עני.

ההון האנושי הישראלי, בהתאם למגמת הקיצוץ של עשור האחרון הולך בקרוב להעלם, הסיבה שזה עוד לא קרה, היא ייבוא הון אנושי זר בעליה הרוסית. ברגע שנצטרך להסתמך על ההון אנושי שאנו טיפחנו, אתה תראה את הקריסה.

ואגב, בעיתון סוף השבוע של ידיעות אחרונות, בוצע תחקיר מרכזי שמראה אחוזי פשיעה אדירים בקרב עולי ברית המועצות ואתיופיה, בשל מאמצי הקליטה העלובים שהפעילה מדינת ישראל מאז בואם.
הנה לך אפלייה סוציואקונומית טהורה, של "חבר'ה משלנו" (לא ערבים חלילה לדרישתך) ותוצאותיה.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 12:59:16 על ידי עוץ לי גוץ לי »

בייקר

• אורח
עבריינים בישראל
« להגיב #14 ב- : יולי 18, 2007, 13:03:43 »
אתה צודק באמת לא קלטנו כראוי את העולים.אחינו האתיופים מתאבדים והרוסים נאלצים לעבוד בנקיון ב3 עבודות,חלקן הדרדר לזנות.הרוסים שומרים.
מצד שני זהו הון אנושי,חיילים,תורמים לכלכלה,מעלים ביקושים.
זה אופייני לנו להשקיע מאמצים בעלייה ולא לקלוט את העולים.
אגב זה היה נכון משנות ה50.אבל זה כבר אשכול חדש בנושא אחר.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #15 ב- : יולי 18, 2007, 13:25:05 »
ומה עם השקעה בקליטה של המיעוט הערבי בארצנו וארצו?

בישראל יש כיום כ-430,000 תלמידים ערבים מתוך שני מיליון תלמידים (שזה 21.5%). לו ישראל הייתה מדינה מתוקנת, אפשר היה לצפות שאחוז דומה מתקציב משרד החינוך היה מופנה אליהם, אלא שלפי הנתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה משנת 2004 - בעוד שההשקעה הממוצעת של הממשלה והרשויות המקומיות בתלמיד יהודי הייתה 2100 ש"ח לשנה ולכך התווספו גם 1800 ש"ח ממימון פרטי (רובו תשלומי הורים) - ההשקעה השנתית הממוצעת של הממשלה והרשויות בתלמיד ערבי הייתה רק 546 ש"ח ולסכום זה נוספו ע"י מימון ההורים עוד 316 ש"ח.

אם כך, הסכום הכולל שמושקע בתלמיד היהודי הוא 3900 ש"ח לעומת סכום כולל של 852 ש"ח בתלמיד הערבי.

וגם ההשקעה הממשלתית בתשתיות חינוך מקפחת את התלמיד הערבי, כיום חסרות כ-5000 כיתות במערכת החינוך הערבית, מתוכן 2000 כיתות לימוד, 2250 כיתות בגני ילדים ועוד 900 כיתות בכפרים הבלתי מוכרים בנגב.

תוכנית לצמצום הפערים שהכינו בסוף השנה שעברה מרכז השלטון המקומי ביחד עם ועדת המעקב הערבית לענייני חינוך, לפיה תוך 5 שנים על משרד החינוך לבנות כ-7000 כיתות ולהוסיף עוד 3200 מישרות הוראה, עדיין לא אומצה ע"י המשרד.

בנוסף - כ-90% מגני הילדים ביישובים הערבים נמצאים בכיתות שכורות, כשהעלות של כל כיתה שכורה מגיעה לכ-30,000 ש"ח בשנה, ומתוכם, משרד החינוך מקצה רק 8600 ש"ח, יוצא אפוא שכל כיתה שכורה יוצרת גירעון של למעלה מ-20,000 ש"ח בתקציב החינוך של הרשויות המקומיות הערביות, אשר נמצאות ממלא על סף קריסה ומתקשות לשלם משכורות לעובדיהן...

עם מצוקת תשתיות ותקצוב לא שוויוני, מה הפלא שאחר כך נוצר פער גדול בין הישגי התלמידים הערבים לתלמידים היהודים:

בשנת הלימודים 2004/5 שיעור הזכאות לתעודת בגרות במגזר הערבי עמד על 32.2% לעומת שיעור של 57% בחינוך היהודי. בבחינות מיצ"ב של משרד החינוך המתקיימות בכיתה ח', מתגלה פער של 25% לטובת התלמידים היהודים. ובבחינה הפסיכומטרית מתגלה פער ממוצע של 120 נקודות (!), שוב לטובת התלמידים היהודים כמובן. שיעור הנשירה במגזר הערבי הוא כפול מזה של המגזר היהודי, כשתופעה זו היא מכה של ממש בכפרים הבלתי מוכרים בנגב, עם שיעור נשירה של 70% מהתלמידים שהיו אמורים ללמוד בכיתה י"ב.

ובהמשך, בשעה שהאוכלוסייה הערבית מונה כחמישית מאזרחי המדינה, שיעור הסטודנטים הערבים באוניברסיטה עומד בממוצע רק על 8%.

עכשיו אתה מבין מהיכן מגיעים שיעורי הפשיעה הגבוהים?

בייקר

• אורח
עבריינים בישראל
« להגיב #16 ב- : יולי 18, 2007, 13:31:42 »
ההשקעה הכי טובה היא בחינוך יהודים ובפינוי פיצוי לערבים.אין צורך לנסות לכפות על הערבים חינוך ציוני,תאמין לי מערכת החינוך בסעודיה ידועה בערכיה,תשמע באוניברסיטת אלאזהר בקהיר יצאו מלומדים איסלמים ואין צורך לשלוח ערבי לאוניברסיטת חיפה ולקבל אחמד טיבי או שצחי הנגבי ירביץ לו בשלשלאות ברזל.
מה שצריך לעשות הוא לא לבזבז כסף על חינוך ערבים בכלל.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #17 ב- : יולי 18, 2007, 13:35:53 »
ומה עם השקעה בקליטה של המיעוט הערבי בארצנו וארצו?

בישראל יש כיום כ-430,000 תלמידים ערבים מתוך שני מיליון תלמידים (שזה 21.5%). לו ישראל הייתה מדינה מתוקנת, אפשר היה לצפות שאחוז דומה מתקציב משרד החינוך היה מופנה אליהם, אלא שלפי הנתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה משנת 2004 - בעוד שההשקעה הממוצעת של הממשלה והרשויות המקומיות בתלמיד יהודי הייתה 2100 ש"ח לשנה ולכך התווספו גם 1800 ש"ח ממימון פרטי (רובו תשלומי הורים) - ההשקעה השנתית הממוצעת של הממשלה והרשויות בתלמיד ערבי הייתה רק 546 ש"ח ולסכום זה נוספו ע"י מימון ההורים עוד 316 ש"ח.

אם כך, הסכום הכולל שמושקע בתלמיד היהודי הוא 3900 ש"ח לעומת סכום כולל של 852 ש"ח בתלמיד הערבי.

וגם ההשקעה הממשלתית בתשתיות חינוך מקפחת את התלמיד הערבי, כיום חסרות כ-5000 כיתות במערכת החינוך הערבית, מתוכן 2000 כיתות לימוד, 2250 כיתות בגני ילדים ועוד 900 כיתות בכפרים הבלתי מוכרים בנגב.

תוכנית לצמצום הפערים שהכינו בסוף השנה שעברה מרכז השלטון המקומי ביחד עם ועדת המעקב הערבית לענייני חינוך, לפיה תוך 5 שנים על משרד החינוך לבנות כ-7000 כיתות ולהוסיף עוד 3200 מישרות הוראה, עדיין לא אומצה ע"י המשרד.

בנוסף - כ-90% מגני הילדים ביישובים הערבים נמצאים בכיתות שכורות, כשהעלות של כל כיתה שכורה מגיעה לכ-30,000 ש"ח בשנה, ומתוכם, משרד החינוך מקצה רק 8600 ש"ח, יוצא אפוא שכל כיתה שכורה יוצרת גירעון של למעלה מ-20,000 ש"ח בתקציב החינוך של הרשויות המקומיות הערביות, אשר נמצאות ממלא על סף קריסה ומתקשות לשלם משכורות לעובדיהן...

עם מצוקת תשתיות ותקצוב לא שוויוני, מה הפלא שאחר כך נוצר פער גדול בין הישגי התלמידים הערבים לתלמידים היהודים:

בשנת הלימודים 2004/5 שיעור הזכאות לתעודת בגרות במגזר הערבי עמד על 32.2% לעומת שיעור של 57% בחינוך היהודי. בבחינות מיצ"ב של משרד החינוך המתקיימות בכיתה ח', מתגלה פער של 25% לטובת התלמידים היהודים. ובבחינה הפסיכומטרית מתגלה פער ממוצע של 120 נקודות (!), שוב לטובת התלמידים היהודים כמובן. שיעור הנשירה במגזר הערבי הוא כפול מזה של המגזר היהודי, כשתופעה זו היא מכה של ממש בכפרים הבלתי מוכרים בנגב, עם שיעור נשירה של 70% מהתלמידים שהיו אמורים ללמוד בכיתה י"ב.

ובהמשך, בשעה שהאוכלוסייה הערבית מונה כחמישית מאזרחי המדינה, שיעור הסטודנטים הערבים באוניברסיטה עומד בממוצע רק על 8%.

עכשיו אתה מבין מהיכן מגיעים שיעורי הפשיעה הגבוהים?

ראשית-כל זה לא יגרום להפסקת הפשיעה.
שנית, רבים מהערבים נושרים מפני שההורים שלהם מעדיפים שהילדים שלהם יעבדו כבר בגיל מוקדם יחסית ויתחילו להביא כסף הביתה, ואינם רואים בלימודים גבוהים דבר חשוב.
מאז שנת 2006 הוגדל מאוד סכום הכסף שניתן לבתי-הספר הערביים, והוא כבר הרבה יותר מחלקם באוכלוסיה.
הבעיה של מחסור כסף ביישובים רבים, ערבים ויהודים, אינה בגלל שהרשות לא מקבלת מספיק כסף, אלא בגלל שימוש מטורף בכסף. דוגמה: הווטרינר הראשי של באר-שבע מקבל מדי חודש 68,000 ש"ח יותר מנשיא מדינת ישראל.
כמובן שראש-העיר שלנו מאפיל עליו ומקבל מדי חודש כ-90,000 ש"ח וסגנו מקבל כ-75,000.
אני חושב שאותה בעיה יש אצל הערבים ובמקומות מרובים אחרים.
בארץ הערבים חיים יותר טוב ממה שערבי פשוט חי בול ארץ אחרת במזרח התיכון.
אם הם לא מרוצים הם יכולים בכיף לעזוב לירדן או למדינה אחרת.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:18:49 על ידי גם בשן וגם גלעד »

בייקר

• אורח
עבריינים בישראל
« להגיב #18 ב- : יולי 18, 2007, 13:42:10 »
הערבים לא משלמים מיסים, ולכן מוסרית לא מגיע להם תקציב חינוך. ראית ערבי שמשלם ארנונה למועצה המקומית שלו?
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:19:11 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #19 ב- : יולי 18, 2007, 13:51:45 »
הערבים לא משלמים מיסים ולכן מוסרית לא מגיעה להם תקציב חינוך.ראית ערבי שמשלם ארנונה למועצה המקומית שלו?

אתה מסכים איתי שערבי שגר בהרצליה פיתוח, ככל הנראה משלם את מיסיו? השאלה היא כמה ערבים גרים בהרצליה פיתוח...

מאוד קל לשלם כשיש לך.

אתה יודע ש"יהודי טוב" כמוני, ניצב כרגע מול איומים של העירייה + צווי תשלום אדומים - מאיימים עלי בשליחת מעקלים, אם לא אסדיר חוב ארנונה לעירייה...

תאמין לי שהייתי מעדיף לגור בשכונת הווילות שליד האוניברסיטה ולשלם ארנונה, מאשר להיתקע בשכונה שלי ולראות מעקלים כל שני וחמישי.

העניין הוא שאין לי.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 13:52:55 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #20 ב- : יולי 18, 2007, 13:53:34 »
הערבים לא משלמים מיסים ולכן מוסרית לא מגיעה להם תקציב חינוך.ראית ערבי שמשלם ארנונה למועצה המקומית שלו?

בייקר, אתה לא צודק. כ-10% מהערבים משלמים ארנונה.
XD
כך שיש כאלה, אבל מִספרם קטן מאוד.
ואכן הם כמעט שלא משלמים מיסים, ולכן מגיע להם כמעט כלום. לעומת זאת שרת החינוך החדשה שלנו (חדשה מאז 2006) החליטה לדאוג לשוויון יהודי-ערבי, כלומר לתת רק לערבים.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:20:49 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #21 ב- : יולי 18, 2007, 15:05:17 »
ככל שמדינת הרווחה הולכת ומתפרקת, ככל שיותר ויותר אנשים הופכים עניים, כשהפרמידה החברתית הולכת ומתרחבת (הגדלת הפערים), ככל שהחינוך מקוצץ משנה לשנה (כדי להפריטו מאוחר יותר כמובן), כשכל ילד יהודי שלישי ושני ערבי הם עניים, הפשע חוגג...

לגבי החמרת הענישה שציינו פה כמה חבר'ה, זה לא הפיתרון, הפיתרון הוא חיזוק החינוך וחיסול הפערים החברתיים.

ראו כאן מה כבר כתבתי בעבר על החמרת הענישה בארה"ב כמנגנון רווח עבור מערכת הכליאה המופרטת.

זה גם נכון.
אבל למשל מקרה כמו שי דרומי- שהאדם רק רצה להגן על הרכוש שלו, תראה מה קורה: המגן נכנס לכלא והגנבים מסתובבים חופשי.
עם כזאת מערכת-ענישה, זה גם מעודד פשע.
ילד יראה שהרוצח מקבל עונש ראוי - זה גם סוג של חינוך.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:21:38 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עבריינים בישראל
« להגיב #22 ב- : יולי 18, 2007, 17:16:40 »
אתם אומרים פה חינוך ופערים חברתיים וכו', יכול להיות שיש לזה חלק מרכזי,- אך אתם מתעלמים מהבעיה הכי גדולה:

המשטרה פשוט לא שווה כלום! כל הקומבינות, קשרים..  אינני יכול להגיד לכם שאני באמת "לא שם כלום על המשטרה".
בתכל'ס היא לא עוזרת לאזרח הפשוט.
כמו שאמרתי, הכל קומבינות וקשרים.
אין אמון שם. הכל מושחת.

ושאין פחד מהמשטרה העלובה ביותר שלנו.. אנשים מרשים לעצמם יותר ויותר, חלק כדי להגן על עצמם וחלק כדי לעשות פשעים חמורים יותר.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:23:25 על ידי גם בשן וגם גלעד »

בייקר

• אורח
עבריינים בישראל
« להגיב #23 ב- : יולי 19, 2007, 00:06:35 »
כמה ערבים גרים בהרצליה פיתוח?
שלמה, ערים ערביות לא משלמות ארנונה, מועצות מקומיות.
ערבים בערים מעורבות כן משלמים.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:23:41 על ידי גם בשן וגם גלעד »