כתב נושא: מעללי עוץ לי..השמאלני מפיק הסרטונים !  (נקרא 7640 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
חיים פנה אליכם באשכול שכותרתו תוקפים אותנו! אנו צריכים עזרה! וסיפר על הסרטון הזה, שלכאורה נעשה נגדכם והועלה לפליקס.

ברור לי שהסרטון נעשה על ידי הארגון שלכם:

א. אם מישהו היה עושה נגדכם סרטון הוא היה מביא את הקטעים הגזעניים והמבישים באמת של חיים, ולא הקטע הזה בו הוא מטיף גזענות בנימוס אנגלי. אם מישהו היה רוצה להציג התנגדות לחיים, הוא היה מציג את הקללות העסיסיות שחיים משמיע, השימוש במילה "נאצ***", ההעלבות הגזעניות שחיים משמיע כלפי האוכלוסייה הערבית בארץ וכו'.

ב. ה"סרטון" מופיע בפורמט של "שאלות של השמאל", ומיד אחריהן תשובה מפורטת בדיוק לאותו עניין של חיים. כאילו מישהו הזמין את השאלות כדי להשמיע את התשובות.

ג. אחד ממכם הציע לי בלעג לפני כמה ימים להקים אתר בשם "השמאל האמיתי". זה ביטוי שלכם.

ד. עושה רושם שחיים בעצמו הוא המשתמש בפליקס שנקרא "WWW JTF ORG", משום שהוא סיפר עליו לראשונה בתוכנית שלו, וגם הוסיף ש"הוא פנה אלי ואמר ש... (ואז סיפק תירוצים "מוצדקים" לפעילות של המשתמש הזה)"

נו באמת.
בס''ד
 עוץ לי.... אתה ממש ירדת מהפסים !, איזה אינטרס יש לנו להפיץ דברי שטנה כאלה ? רק שונא ישראל שכמותך מסוגל לכך!! , אולם אני חושש שמכיוון שאתה רצית לפגוע בידידנו חיים בן פסח הי''ו ,השתמשת בביטויים שלו כפי שהשתמשת בביטויים שלמדת ממני בתגובותיך למאמדים שלי כ '' קוף אחרי בן-אדם '' ,שהרי כך מקובל בבית סיפרכם חסר המקוריות והמסורת!,ובנוגע לאויב הערבי הנאצי -הרי הוא באמת שיתף פעולה עם הנאצים בשנת 1942 לפני סיום מחה''ע השני'ה נפגש חאג' אמין אלחוסיני שהי'ה המופתי של ירושלים בעת ההיא ימח שמו וזכרו,ושם רשעים ירקב, עם הצורר אדולף היטלר יש''ו ושם רשעים ירקב ,וחתם על חוזה השתתפות במבצע '' הפיתרון הסופי לבעיית היהודים '' ,בו סיכם לשלוח את היהודים שתחת חסותו למחנות השמדה ח''ו ושללם לבוז ,אולם משנסתיימה המלחמה עם מפלתו של הצורר ,נתבטל רוע הגזרה בעזרתו יתברך ,וכל בני האויב הערבי העריצו את הצורר ועדיין חלקם הגדול מעריץ אותו ואף ישנם אויבים ערבים הקרויים על שמו של הצורר היטלר יש''ו, ולכן האויב הערבי נכלל בתנועה הנאצית ימחה שמה וזכרה מתחת שמי-השמים אכי''ר לעניין הפשעים שלה כנגד העם היהודי ,ורצח תעשייתי של שישה מליונים מבני עמנו הי''ד , ואתה שרואה בהם '' ידידים '' הופך בדרך זו למזדהה עם הפשעים של התנועה הנאציונאל סוציאליסטי ( בקיצור נאצית) כנגד העם היהודי , דהיינו שאתה וחבריך בוגדים נבזים ואינכם ראויים להכלל בעם-ישראל !,אולם אינכם אשמים במלוא האשמה מכיוון שזהו החינוך הקלוקל ש'' העניק '' לכם הגרעין הבולשביקי של השמאל ,באמצעות מערכת החינוך הנלוזה הנשלטת על ידו , וכן באמצעות כלי התישקורת שאף הם נשלטים על ידו ,ולכן אתה וחבריך בגדר של '' תינוקות של בית-רבן שנישבו '' ר''ל !, למד את ההיסטורי'ה כהווייתה ! ואז תוכל לחוות דעות ,ולא ''לשלוף מהשרוול '' דברים שאין לך שום מושג אודותם ,בדרך זו אתה הופך את עצמך ללעג וקלס!,אם תלמד את הדברים בצורה אובייקטיבית ,בטוחני שתצטרף אלינו כפעיל בכיר ורב פעלים !
ואשר לעניין סמיכות התגובה של ידידינו חיים בן פסח , הרי ברור שהוא  עוקב אחרי התבטאויות באתר לנושאים הנדונים ולכן הגיב מייד ולעניין ,בכדי שלא יפלו יהודים תמימים ב '' רשת '' שטמנתם להם ,אתה וחבריך המסכנים שכבר '' ננשכתם על-ידי הערפד השמאלני '' .
ואשר לשמו של הסרטון '' השמאל האמיתי '' ייתכן ואכן הציעו לך בציניות להקים אתר כזה ,אולם אתה וחבריך שתמיד נוהגים לסלף ,לזייף ולחקות לשון מאמרים של אחרים , וזאת מחוסר כושר יצירתי ,מכיוון שהמוח שלכם נתמלא דברי הבל ורעות-רוח שנטעו בו הגרעין של השמאל והאויב הערבי ,שמנצל את קיומכם כאחים כסילים שלנו ,ומגייס אתכם לשורותיו למען תזיקו לעם-היהודי ואף עושה זאת בהערמה של הכנסה לתודעתכם התמימה תחושה של '' קיפוח האויב הערבי יש''ו, מסכנות שלו , אי-צדק חברתי וכ''ו ''
 אנחנו כבר היינו ב ''סרט '' הזה ומכירים ויודעים היטב כיצד הוא פועל! ורבים מחברינו אף שילמו מחיר יקר מאד בשביל ה '' לימוד '' הזה! .
 לסיכום ,צא מה '' פראנוי'ה '' שלך ! אתה הופך בדרך זו ללעג וקלס! אתה וחבריך השמאלנים אינכם אלא שבויים מנטאליים של האויב הערבי הנאצי יש''ו . כדי להמחיש את העניין ,תאר לך שהמצב הי'ה הפוך ח''ו ,שהאויב הערבי הי'ה השולט בארץ ח''ו ואתם הנשלטים , איזה יחס היית מקבל מהאויב הערבי הנאצי יש''ו?הרי שהוא הי'ה שולח אותך ואת חבריך ביחד עם כולנו למחנות ההשמדה של הצורר היטלר יש''ו ,ויש על-כך הוכחה היסטורית שהייתה בפועל ,כפי שציינתי לעיל .ולא זו בלבד אלא שהאויב הערבי יש''ו כבר שולט בארץ בפועל ,מכיוון ש '' בזכותכם '' הוא רכש מעמד של ''אזרחים אוייבים ערבים יש''ו '' שפועלים בתוך המדינה כמו '' חברך '' חבר-הכנכת עזמי בשארה יש''ו ששימש ב '' קצין תצפית קדמי '' של החיזבאללה במלחמת לבנון השני'ה, בהנחותו את משגרי הטילים של החיזבאללה לעבר חיפה והצפון ,להנחית את הטילים על ריכוזי אוכלוסי'ה יהודיים ועל בתי-הזיקוק בחיפה , ידיך וידי חבריך השמאלנים שבזכותם הוא הגיע למעמד בו יכל לקבל חסינות בפני החוק ולבצע את הפשע הבוגדני שביצע,ולא בכדי הוא עשה זאת שהרי הוא ,וכל חברי הכנסת ,הפעילים,השופטים ,ולא משנה מעמדם ותפקידם שהקניתם להם ,נמנים על האויב הערבי יש''ו ומשמשים כסוכנים שהם '' פצצות מתקתקות '' בתוככנו, ובהזדמנות הראשונה שתהי'ה להם ח''ו ,לא יהססו לפגוע בנפש וברכוש יהודיים,וזוהי ה '' הערמה '' כנגד היהודים והעמים האחרים שאינם מוסלמים הנקראת אצלם '' תכי'ה '' כפי שהסביר אותה ידידי חיים בן-פסח באחד מהסירטונים שהוא מפיץ למען הציל אתכם מ '' לוע הארי '' של האויב הערבי הנאצי הנפשע ,ישמידהו הקב''ה במהרה וישלח לנו גואל - צדק במהרה,ונזכה לעלות ולהשתחוות לפניו בבית בחירתנו אותו אנו מבכים בכל שנה בתשעה לחודש העשירי הוא חודש אב, הקב''ה יהפוך אותו לנו לשמחה וששון בביאת גואל צדקנו בב''א. :'( :'(
                                                                                                   הגולה בארץ : :smil037: 
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
מעללי עוץ לי..השמאלני מפיק הסרטונים !
« להגיב #1 ב- : יולי 18, 2007, 00:13:33 »
אני עדין לא מבין למה לא חוסמים אותו >:(

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 18, 2007, 00:19:03 »
לא צריך לחסום אותו.

אנחנו מתאמנים עליו איך להביע את העמדות שלנו עם הטיעונים המתאימים. :)

« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 03:55:59 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 18, 2007, 00:29:13 »
אין לחלאות מה לעשות במדינה שלנו, אבל אנחנו לא יכולים לחסום אותם גם בעולם האמיתי.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 03:56:18 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 18, 2007, 01:23:17 »
בס''ד
 הרי ידוע ש'' לשקר אין רגלים'' !! אין לחלאות מה לעשות כאן !!
                                                                            הגולה בארץ :smil037:

חלאה תקרא למי שקשר לך את השרוכים הבוקר. פשיסט קטן ומושתן. חתיכת חצוף מטורלל שמפריד אותיות בגרשים...

וקבל את זה:

אם אני עשיתי את הסרטון הזה אז אני חלאה כמו שאתה אומר, אבל בתנאי שאתה מסכים שאם זה מישהו מהימין האמיתי, אז הוא חלאה קטנה מושתנת ושקרנית... מה אתה אומר? הולך? מה איכפת לך? כל עוד אתה טוען שזה לא מישהו מהימין האמיתי?
אנחנו לא צריכים שתקבע לנו תנאים, חה, אנחנו כבר יודעים את האמת.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : יולי 18, 2007, 01:50:02 »
בס''ד
 הרי ידוע ש'' לשקר אין רגלים'' !! אין לחלאות מה לעשות כאן !!

חלאה תקרא למי שקשר לך את השרוכים הבוקר. פשיסט קטן ומושתן. חתיכת חצוף מטורלל שמפריד אותיות בגרשים...

וקבל את זה:

אם אני עשיתי את הסרטון הזה אז אני חלאה כמו שאתה אומר, אבל בתנאי שאתה מסכים שאם זה מישהו מהימין האמיתי, אז הוא חלאה קטנה מושתנת ושקרנית... מה אתה אומר? הולך? מה איכפת לך? כל עוד אתה טוען שזה לא מישהו מהימין האמיתי?
בס''ד
 הרי הוכחתי לך שחור על גבי לבן במאמר שכתבתי ,מיהו כאן הפאשיסט הנאצי .ויש לנו עוד כינוי שתואם את מעמדך והוא ''עוכר ישראל '' ,זהו כינוי תנכ''י מקורי ההולם חלאות שמאלניות משתי-פעולה עם האויב הערבי שרוצח בנו מידי שעה!, ובנוגע למרכאות שכינית ''גרשיים '' ,מראה הדבר על השכלתך הקלוקלת ,גרשיים= סימן ניגון להטעמה,מרכאות=סימן לציטוט ו/או הדגשה.
ובעניין השרוכים ,בקטנותי הי'ה אויב ערבי יש''ו שיושב ומצחצח נעליים וקושר אותם ,אולם אתה והשמאלנים חבריך ,עשיתם אותו חבר-כנסת .
צא מהפראנוי'ה שלך ! אתה באמת פתי רגזן וקשקשן.בדוק את העובדות שהזכרתי,ובצורה אובייקטיבית ,ואז גבש לעצמך עמדה !,אל תכתוב שטויות שממיטות עליך קלון! ואני סמוך ובטוח שאם תבדוק את הדברים לאשורם בצורה אובייקטיבית ,תיווכח באמת שהצגתיה לך !
בס''ד

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 18, 2007, 01:55:07 »
לצאת מהפראנוי'ה שלי?!

גרש = דגש ( ' )

קורה שמתבלבלים.

אני פאשיסט נאצי? מי שמדבר! אתה זה שקורא כאן כל היום להשמדות עם למינהן, רציחות, "מחיקות", "ריסוסים" ושאר פנינים. חתיכת טמבל.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : יולי 18, 2007, 01:59:37 »
הדברים שלך לאשורם זה בערך כך:

עזמי בשארה עשה כך וכך בלה בלה בלה = כל הערבים במדינה בוגדים.

אגב, את עזמי בשארה אני לא מסמפט עוד לפני שלמדת ללכת... האיש לאומן ערבי ידוע. אתה חושב שכל הערבים וכל השמאלנים הם עזמי בשארה? עזמי בשארה הוא ימין ערבי, בל"ד היא כמו "ליכוד" במגזר הערבי - לאומנית, חסרת כל אופי חברתי/כלכלי.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : יולי 18, 2007, 02:33:33 »
לצאת מהפראנוי'ה שלי?!

גרש = דגש ( ' )

קורה שמתבלבלים.

אני פאשיסט נאצי? מי שמדבר! אתה זה שקורא כאן כל היום להשמדות עם למינהן, רציחות, "מחיקות", "ריסוסים" ושאר פנינים. חתיכת טמבל.
בס''ד
  הבאתי לך הוכחות היסטוריות ואחרות לכל מה שאני אומר , וגם במאמר האחרון על האויב הערבי יש''ו ששיתף פעולה עם הנאצים יש''ו, אל תתחמק באותיות גדולות!!! תגיב לעניין ,או שתודה שאין לך מה להגיב ,כשאתה בעמדת חולשה, אתה תוקף בהשמצות מכיוון שהאמת פוגעת !
בס''ד

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : יולי 18, 2007, 02:56:24 »
אכן חאג' אמין אל-חוסייני פרו-נאצי ידוע, אבל הוא ממש לא מייצג את הגורמים הריאקציוניים, אפילו בעם הפלסטיני באותה העת שיישרו קו עם האימפריה הבריטית לסיום מרד השחרור ב-39, ומלבדם גם תנועות שמאל סוציאליסטיות ופטריוטיות-שמאליות, ובראשם הפק"פ (המפלגה הקומוניסטית של פלשתינה).

והנה אגב גילוי דעת של הפק"פ ערב מאורעות 29:

"...כל המעורר עתה, בדברים או במעשים, לפרעות, לסכסוכים בין עם לעם, הוא נבזה, הוא בוגד, הוא אויב העם ואויב תנועת השחרור הגדולה הדורשת התלקטות כל העמלים תושבי הארץ להכרעת השלטון המנצל של האנגלים, הציונים והאפנדים"

* 19 אוגוסט, קול קורא ליהודים ולערבים להימנע ממעשי אלימות.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 02:57:09 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #10 ב- : יולי 18, 2007, 07:17:04 »
הדברים שלך לאשורם זה בערך כך:

עזמי בשארה עשה כך וכך בלה בלה בלה = כל הערבים במדינה בוגדים.

אגב, את עזמי בשארה אני לא מסמפט עוד לפני שלמדת ללכת... האיש לאומן ערבי ידוע. אתה חושב שכל הערבים וכל השמאלנים הם עזמי בשארה? עזמי בשארה הוא ימין ערבי, בל"ד היא כמו "ליכוד" במגזר הערבי - לאומנית, חסרת כל אופי חברתי/כלכלי.
חברי הכנסת הערבים הלכו ביום של הכתרת הנשיא(רובנו מתעבים את שמעון פרסומת פה) לראות את מחמוד דרוויש.
מחמוד דרוויש הוא אנטישמי.קל להגיד שכל הערבים לא ככה,זאת התחמקות כמו כלהתחמקות שלך בכל נושא אחר.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 07:27:51 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 18, 2007, 08:15:08 »
אכן חאג' אמין אל-חוסייני פרו-נאצי ידוע, אבל הוא ממש לא מייצג את הגורמים הריאקציוניים, אפילו בעם הפלסטיני באותה העת שיישרו קו עם האימפריה הבריטית לסיום מרד השחרור ב-39, ומלבדם גם תנועות שמאל סוציאליסטיות ופטריוטיות-שמאליות, ובראשם הפק"פ (המפלגה הקומוניסטית של פלשתינה).

והנה אגב גילוי דעת של הפק"פ ערב מאורעות 29:

"...כל המעורר עתה, בדברים או במעשים, לפרעות, לסכסוכים בין עם לעם, הוא נבזה, הוא בוגד, הוא אויב העם ואויב תנועת השחרור הגדולה הדורשת התלקטות כל העמלים תושבי הארץ להכרעת השלטון המנצל של האנגלים, הציונים והאפנדים"

* 19 אוגוסט, קול קורא ליהודים ולערבים להימנע ממעשי אלימות.
בס''ד
 עכשיו אתה מסכים איתי ההאויב הערבי יש''ו נמצא בתוככנו, אולם,אתה מסתייג בטענה שלא כל הנמנים על אותו אויב הם אכן אויבים שלנו, שאל נא את חבריך האויבים הערבים יש''ו,האם מישהו מהם מוכן לגנותו ברבים? האם יש  כלב ערבי אויב נאצי שגינה אותו עד עתה?
ובנוגע לתנועה הקומוניסטית ,השקרים שלה יצאו לאור ,והיא נעלמה מהמפה מזמן ,כמובן שבאותה תקופה המלחמה הקרה פגעה לה בקמפיין ,ולכן היא הטיפה לשקט באזור ,אולם מאחורי הקלעים היא חיסלה ופגעה בהרבה יהורדים חפים מפשע ואף רצחה מספר לא מבוטל מהם הי''ד.
 שאל נא את ידידיך מהאויב הערבי יש''ו ,האם מישהו מהם מוכן לגנות ברבים את מעשי ההתאבדות של מחבלים מפגעים של האויב הערבי? האם נכון להוריד להם את התואר '' שוהדא '' ='' אלה שמתו במלחמת-קודש '' ולגנות אותם ואת מעשיהם?
התשובות ידועות וברורות ,והשאלות הן לך חומר למחשבה.לעולם לא תוכל להכיר כמוני את האויב הערבי מיכיוון שאני גדלתי בתוכו ואני דובר את שפתו ומכיר את הלך הרוח שלו ,אולם אשתדל לתת לך נקודות שבעזרתן תוכל להבחין בעובדות שציינתי לפניך.
התעורר מהפראנוי'ה שלך ! ראה את האמת לנגד עיניך! ואל תנסה להסתיר אותה בכל מחיר לבסוף תאלץ להתמודד מולה ועדיף מוקדם מאשר מאוחר!! ודי לנו בזה.
בס''ד

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #12 ב- : יולי 18, 2007, 09:41:47 »
יופי! סוף-סוף הרעיון שהוא מפיק - הסירטונים - מתפשט גם לחברים אחרים מהפורום.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:00:33 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

בייקר

• אורח
« להגיב #13 ב- : יולי 18, 2007, 10:53:16 »
אנא שימרו על תרבות דיון ודיבור גם כלפי מי שלא חושב כמוכם.
כאמור גולשים לא יחסמו בגלל דעותיהם.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : יולי 18, 2007, 11:55:51 »
לדעתי אפשר לחסום שמאלנים אחרי שגמרנו להתאמן עליהם ופג תוקפם
(כמו שחלב שלא שותים אותו מתחיל להסריח, ככה שמאלני שנאנס אינטלקטואלית מתחיל לקלל ולחזור על עצמו).

בכל אופן, זה לא משנה אם הוא הכין את הסרטון או לא, ממילא הדעות האמיתיות שלו קיצוניות יותר.
מה שכן, מצד זה או אחר הסרטון הזה הוא נסיון גרוע בתעמולה הפוכה.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:01:34 על ידי גם בשן וגם גלעד »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

בייקר

• אורח
« להגיב #15 ב- : יולי 18, 2007, 12:00:58 »
אתה כותב זאת כחלק מאיתנו ליאו?ככותב בפורום הזה כי אתמול קראתי שעזבת?

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : יולי 18, 2007, 12:50:25 »
חברי הכנסת הערבים הלכו ביום של הכתרת הנשיא(רובנו מתעבים את שמעון פרסומת פה) לראות את מחמוד דרוויש.
מחמוד דרוויש הוא אנטישמי.קל להגיד שכל הערבים לא ככה,זאת התחמקות כמו כלהתחמקות שלך בכל נושא אחר.

מחמוד דרוויש הוא המשורר הלאומי הפלסטיני, והוא מתון בדעותיו, גם אני הלכתי לראות אותו. תאמין לי שאם הוא היה אנטישמי, לא הייתי מגיע.

בייקר

• אורח
« להגיב #17 ב- : יולי 18, 2007, 12:51:46 »
באמת מתון הוא כתב שכל היהודים כולל המתים צריכים ללכת מכאן.הוא לאומן ערבי קיצוני.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #18 ב- : יולי 18, 2007, 12:54:17 »

מחמוד דרוויש הוא המשורר הלאומי הפלסטיני, והוא מתון בדעותיו, גם אני הלכתי לראות אותו. תאמין לי שאם הוא היה אנטישמי, לא הייתי מגיע.
אתה ממש מצחיק אותי.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

בייקר

• אורח
« להגיב #19 ב- : יולי 18, 2007, 12:56:11 »
ערבים הם שמיים בעצמם לכן הם לא אמורים לשנוא עצמם.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #20 ב- : יולי 18, 2007, 14:00:55 »

או שיש 2 אנשים בשם מחמוד דרוויש או שאתה לא יודע על איזה אדם אתה מדבר.

אֲנִי לֹא שׂוֹנֵא אֲנָשִים
וְאֵינֵנִי פּוֹלֵשׁ
אֲבָל אִם אֱהֱיֶה לְרָעֵב
בְּשָׂרוֹ שֶל הַכּוֹבֵשׁ יִהֱיֶה לִי לְמָאֳכָל
הִזָּהֵר..
הִזָּהֵר..

ממש מתון....
הוא לאומן קיצוני.

או שאתה מדבר על מחמוד דרוויש אחר?
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:02:56 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : יולי 18, 2007, 14:45:55 »
או שיש 2 אנשים בשם מחמוד דרוויש או שאתה לא יודעה אל איזה אדם אתה מדבר.

אֲנִי לֹא שׂוֹנֵא אֲנָשִים
וְאֵינֵנִי פּוֹלֵשׁ
אֲבָל אִם אֱהֱיֶה לְרָעֵב
בְּשָׂרוֹ שֶל הַכּוֹבֵשׁ יִהֱיֶה לִי לְמָאֳכָל
הִזָּהֵר..
הִזָּהֵר..

ממש מתון....
הוא לאומן קיצוני.

או שאתה מדבר אל מחמוד דרוויש אחר?

אני אענה לך בשירו של ברטולט ברכט:

מי שמתגונן
מי שמתגונן כי נוטלים ממנו את האויר
כשלוחצים את צוארו, בשבילו עומד סעיף
וזועק, שפעל להגנה עצמית. אבל
אותו סעיף עצמו מסובב את הגב וזז הצידה
כשאתה מתגונן כי לוקחים ממך את הלחם.
ובכל-זאת מת גם מי שאינו אוכל, גם האוכל מעט מדי
אם-כי לאט. ובמשך כל השנים שהוא הולך ומת
אסור לו להתגונן.

(לא ניקדתי את השיר מכיוון שזה היה לוקח לי עכשיו שעתיים)
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 14:50:27 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #22 ב- : יולי 18, 2007, 14:55:22 »
ערבים הם שמיים בעצמם לכן הם לא אמורים לשנוא עצמם.
הערבים שפה הם אינם מבני ישמעאל.
ועוץ לי גוץ לי תבין,בשארה היה ח"כ,ח"כ מייצג קהל בוחרים מסויים,כל מנדט שניתן זה כמה עשרות אלפי ערבים שבחרו בו ותומכים בו,זה לא רק הוא שלאומן קיצוני שונא יהודים אלא גם כל ציבור בוחריו ועוד שלא נדבר על אחוזי ההצבעה הנמוכים אצל הערבים.
הדבר גם הוכח בכך שחמאס זכה לרוב (שלא נדבר גם על כך שגם הפת"ח מחבלים.)
יש 2 מצבים שיכולים להיות בעולם הערבי:
- הערבים שרוצים במות היהודים והעפתם לים הוא הרוב,אם כך עלינו לגרש אותם מהארץ לפני שהם יעשו זאת לנו,הרוב קובע.
- הערבים האלו הם מיעוט אך הרוב אינו עושה דבר כדי לרסן אותם,ולכן הוא גם שותף לזה,כך שהם לא פחות פושעים מהם.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : יולי 18, 2007, 15:03:54 »
- הערבים שרוצים במות היהודים והעפתם לים הוא הרוב,אם כך עלינו לגרש אותם מהארץ לפני שהם יעשו זאת לנו,הרוב קובע.
- הערבים האלו הם מיעוט אך הרוב אינו עושה דבר כדי לרסן אותם,ולכן הוא גם שותף לזה,כך שהם לא פחות פושעים מהם.

זה חזון חיים בן פסח למזרח התיכון?!

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #24 ב- : יולי 18, 2007, 15:08:01 »

זה חזון חיים בן פסח למזרח התיכון?!
?
דבר ראשון למה אתה מצטט ומגיב רק לחלק מההודעה שלי?
דבר שני- למה איך לדעתך המצב בדיוק? יש ערבים שרוצים במות היהודים והם או רוב או מיעוט.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 04:04:55 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?