כתב נושא: אתם עשיתם את הסרטון הזה!  (נקרא 20600 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #50 ב- : יולי 18, 2007, 02:31:56 »
לא הייתה אפילו הפגנה אחת של ערבים נגד פיגועי התאבדות. הם חילקו סוכריות על רצח 3,000 אמריקאים ועשו לינץ' על ישראלי והוציאו את ליבו ומוחו מגופתו והראו למצלמות. זה בני אדם זה?

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #51 ב- : יולי 18, 2007, 02:49:17 »
כאמור, עזמי בשארה עצמו הוא לאומן ערבי ידוע המנהיג מפלגה לאומנית, חסרת כל אופי חברתי/כלכלי.

לגבי האירוע האחרון מו השב"כ, אני באמת ובתמים לא יודע מה היה שם. אני משער שעזמי מלבין כספים, משום שאני רואה את האמצעים שיש למפלגתו בימי הבחירות השד יודע מאיפה.

אבל לגבי הבגידה, נראה לי ולעוד רבים אחרים בציבור הישראלי, כי מדובר ברדיפה של השב"כ, השב"כ ידוע בכך שהוא נוהג לדווח למערכת המשפט שיש בידיו "ראיות חסויות", והשופטים אוכלים את זה לרוב בלי לראות כלום. אתה חלק מתנועה שגם היא נרדפת ע"י השב"כ,  שאל את חבריך למה הם מסוגלים.

ולהלן מאמר מעניין של אמנון לוי בנושא, שהוא פחות או יותר תואם את עמדתי (לקוח מכאן):
ציטוט
האמת? כבר הרבה זמן אני רוצה לכתוב על פרשת בשארה, להגיד שכל העסק לא נראה לי, שאני לא מאמין לשב"כ, שקו אדום נחצה כאן ביחסים עם נבחרי הציבור הערבי. אני רוצה להגיד את כל זה, אבל אני חושש. מניין לי לדעת? ראיתי חומר סודי? ראיתי מה עלה בהאזנות הסתר? אני יודע מה מצאו שם בדיוק? מדברים על כך שהוא קיבל כסף בשביל למסור מיידע ביטחוני לחיזבאללה בשעת מלחמה. אם זה נכון, זה חמור מאוד. יכול להיות שאני אכתוב כאן משהו בעד עזמי בשארה, ובסוף יגיעו הוכחות חד-משמעיות שבאמת באמת האיש בגד?

החלטתי להתגבר על החשש ולכתוב. יותר מדי זמן אפשרנו למה שקרוי "נימוקי ביטחון עלומים" להפחיד אותנו. יותר מדי פעמים השתתק הדיון הציבורי בגלל תיק ראיות סודי שאיש לא ראה, אבל גורמי ביטחון שנופפו בו מול עינינו הבטיחו שיש בו הוכחות חותכות לעבירה קשה.

עזמי בשארה היה חבר-כנסת. נבחר ציבור לגיטמי. אם יש הוכחות, יובאו מיד. אי-אפשר לנהוג בח"כ כאילו היה שטינקר קטן. ובכלל, הגיע הזמן להתגבר על החשש ולהגיד את מה שנראה די ברור מהרגע הראשון: אני לא מאמין שבשארה מסר חומר מודעיני לאויב.

ראשית, בשביל למסור חומר מודעיני, צריך הבוגד שיהיה לו חומר כזה ביד. מישהו מאמין שבשארה ידע משהו שלא התפרסם בעיתונים? מישהו חושב שאיזשהו גורם בטחוני מסר לו אי פעם מידע רגיש? שיש לו גישה לחומר כזה בלי שיתנו לו? הרי עד היום מודרים הנציגים הערבים בפוליטיקה מכל מקום שיש בו מידע רגיש. במשך שנים היה המפתח לכניסה לוועדת חוץ וביטחון של הכנסת, נקבע לפני הנוסחה הבאה: מספר הח"כים בסיעה הערבית הגדולה ביותר - פלוס אחד...

יתר על כן: השב"כ, אומרים לנו, האזין לבשארה. אילו היה נמסר חומר מודיעיני, בצורה הברורה ביותר של המושג הזה, ברור שהיה נעצר מיד. ברור שלא היו נותנים לו לצאת מהארץ. הפרשנות, כאילו הניחו לו לצאת משום שהוא ח"כ, מגוחכת: האזינו לו למרות שהוא ח"כ - ואפשרו לו לצאת מהארץ משום שהוא ח"כ? איפה ההיגיון? סביר יותר שלא נמצאה בהאזנות הוכחה חד-משמעית לכך שבשארה מסר חומר מודיעיני לאויב.

ואם בשארה לא מסר מידע, מה כן יכול היה למסור? אני מנחש שהוא דיבר פוליטיקה, נתן הערכות, פרשנות, עמדות. איך צריך להתייחס לשיחה כזו בזמן מלחמה? כאן אנחנו נכנסים לסוגיה רגישה מאוד: מהו הגבול הלגיטימי של מגע בין נבחר ציבור ערבי לבין גורם ערבי עוין? מה היה בשיחה של בשארה עם חיזבאללה?

אין לי מידע מדויק על מה שנאמר שם. אני גם לא מתלהב משיחות עם האויב בזמן שנפלו כאן טילים. ראוי היה שאפילו ח"כ ערבי לעומתי כל-כך יפגין סולידריות מסוימת עם המדינה בה הוא גר. ואולם על טעם רע, איש לא יכול לעמוד לדין.
לעומת זאת, הפרשנות כאילו שיחות כאלו הן בגידה, היא פרשנות מסוכנת מאוד. הח"כים הערבים משמיעים בכנסת קול אותנטי חשוב מאוד של נבחריהם. זה אולי לא נעים לשמוע - אבל זה הכרחי. במסגרת תפקידם, הם מייצגים את הציבור שבחר בהם לא רק כלפי מוסדותיה של מדינת ישראל, אלא גם בעולם, ובמיוחד בעולם הערבי. זהו תפקידם. לשם כך נבחרו. ככה זה עובד בדמוקרטיה.

עזמי בשארה היה הדובר הרהוט והמאתגר ביותר של הערבים הישראלים בשנים האחרונות. חסימת פיו והברחתו מהארץ היא לא רק חציית קו אדום, היא גם מעשה אדיוטי: יש כאן ניסיון לרדד את הוויכוח הפוליטי הרעיוני הקשה עם בשארה, לעימות ביטחוני בנוסח הימים של הממשל הצבאי מפעם. במקום להתעמת איתו מעל דוכן הכנסת, החזירו גורמי הביטחון את הוויכוח אל חדר החקירות. וכך חזרנו לתפקיד הקלאסי של הערבי הישראלי: לא בר שיח, רק אויב. לא שותף, רק בוגד. לא אדם שיש לשכנע, רק ערבי שיש לכלוא.

Aaron

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #52 ב- : יולי 18, 2007, 02:53:45 »
אני מחכה לתשובות שלך.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #53 ב- : יולי 18, 2007, 03:02:33 »
אהרֹן, תשמע, בשלהי המלחמה האחרונה, אני, יהודים רבים וערבים רבים מילאנו את הרחובות כשאנחנו מפגינים נגד המלחמה... בערב, היו כתבות מעטות באינטרנט, וכל מני טוקבקיסטים כתבו "ערבים מסריחים!"

התשובה הייתה שהערבים האלו הסתובבו ברחובות ת"א וצעקו סיסמאות נוסח "בביירות ובקריות - ילדים רוצים לחיות!" בשעה שהטוקבקיסט היהודי הגזען כותב "להרוג את כולם!!!". אז מי יותר טוב?
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 03:07:19 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #54 ב- : יולי 18, 2007, 03:11:55 »
אילו שטויות. הערבים קראו לנסראללה להפציץ את תל-אביב,
והם הפגינו כי פגעו באחיהם. אילו הייתה רק פגיעה ביהודים, לא היית שומע מהם מילה.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 17:01:46 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #55 ב- : יולי 18, 2007, 03:19:42 »
אני הייתי שם, אתה תגיד לי? ובכלל, לי יש חברים ערבים, הרבה, אני יודע מה הם חושבים. גם לך יש?

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #56 ב- : יולי 18, 2007, 04:10:47 »
אני הייתי שם, אתה תגיד לי? ובכלל, לי יש חברים ערבים, הרבה, אני יודע מה הם חושבים. גם לך יש?

אני אגיד לך מה הם חושבים...: אבא לילדים ערבים – שנהרגו מהקטיושות של החיזבאלה – אמר שהוא רוצה שנסראלה ימשיך לירות טילים על ישראל!! :idiot2:

אז אל תשחק אותה..יפה נפש שכמותך. >:(
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 17:03:34 על ידי גם בשן וגם גלעד »

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #57 ב- : יולי 18, 2007, 07:50:32 »
כאמור, עזמי בשארה עצמו הוא לאומן ערבי ידוע המנהיג מפלגה לאומנית, חסרת כל אופי חברתי/כלכלי.

לגבי האירוע האחרון מו השב"כ, אני באמת ובתמים לא יודע מה היה שם. אני משער שעזמי מלבין כספים, משום שאני רואה את האמצעים שיש למפלגתו בימי הבחירות השד יודע מאיפה.

אבל לגבי הבגידה, נראה לי ולעוד רבים אחרים בציבור הישראלי, כי מדובר ברדיפה של השב"כ, השב"כ ידוע בכך שהוא נוהג לדווח למערכת המשפט שיש בידיו "ראיות חסויות", והשופטים אוכלים את זה לרוב בלי לראות כלום. אתה חלק מתנועה שגם היא נרדפת ע"י השב"כ,  שאל את חבריך למה הם מסוגלים.

ולהלן מאמר מעניין של אמנון לוי בנושא, שהוא פחות או יותר תואם את עמדתי (לקוח מכאן):
ציטוט
האמת? כבר הרבה זמן אני רוצה לכתוב על פרשת בשארה, להגיד שכל העסק לא נראה לי, שאני לא מאמין לשב"כ, שקו אדום נחצה כאן ביחסים עם נבחרי הציבור הערבי. אני רוצה להגיד את כל זה, אבל אני חושש. מניין לי לדעת? ראיתי חומר סודי? ראיתי מה עלה בהאזנות הסתר? אני יודע מה מצאו שם בדיוק? מדברים על כך שהוא קיבל כסף בשביל למסור מיידע ביטחוני לחיזבאללה בשעת מלחמה. אם זה נכון, זה חמור מאוד. יכול להיות שאני אכתוב כאן משהו בעד עזמי בשארה, ובסוף יגיעו הוכחות חד-משמעיות שבאמת באמת האיש בגד?

החלטתי להתגבר על החשש ולכתוב. יותר מדי זמן אפשרנו למה שקרוי "נימוקי ביטחון עלומים" להפחיד אותנו. יותר מדי פעמים השתתק הדיון הציבורי בגלל תיק ראיות סודי שאיש לא ראה, אבל גורמי ביטחון שנופפו בו מול עינינו הבטיחו שיש בו הוכחות חותכות לעבירה קשה.

עזמי בשארה היה חבר-כנסת. נבחר ציבור לגיטמי. אם יש הוכחות, יובאו מיד. אי-אפשר לנהוג בח"כ כאילו היה שטינקר קטן. ובכלל, הגיע הזמן להתגבר על החשש ולהגיד את מה שנראה די ברור מהרגע הראשון: אני לא מאמין שבשארה מסר חומר מודעיני לאויב.

ראשית, בשביל למסור חומר מודעיני, צריך הבוגד שיהיה לו חומר כזה ביד. מישהו מאמין שבשארה ידע משהו שלא התפרסם בעיתונים? מישהו חושב שאיזשהו גורם בטחוני מסר לו אי פעם מידע רגיש? שיש לו גישה לחומר כזה בלי שיתנו לו? הרי עד היום מודרים הנציגים הערבים בפוליטיקה מכל מקום שיש בו מידע רגיש. במשך שנים היה המפתח לכניסה לוועדת חוץ וביטחון של הכנסת, נקבע לפני הנוסחה הבאה: מספר הח"כים בסיעה הערבית הגדולה ביותר - פלוס אחד...

יתר על כן: השב"כ, אומרים לנו, האזין לבשארה. אילו היה נמסר חומר מודיעיני, בצורה הברורה ביותר של המושג הזה, ברור שהיה נעצר מיד. ברור שלא היו נותנים לו לצאת מהארץ. הפרשנות, כאילו הניחו לו לצאת משום שהוא ח"כ, מגוחכת: האזינו לו למרות שהוא ח"כ - ואפשרו לו לצאת מהארץ משום שהוא ח"כ? איפה ההיגיון? סביר יותר שלא נמצאה בהאזנות הוכחה חד-משמעית לכך שבשארה מסר חומר מודיעיני לאויב.

ואם בשארה לא מסר מידע, מה כן יכול היה למסור? אני מנחש שהוא דיבר פוליטיקה, נתן הערכות, פרשנות, עמדות. איך צריך להתייחס לשיחה כזו בזמן מלחמה? כאן אנחנו נכנסים לסוגיה רגישה מאוד: מהו הגבול הלגיטימי של מגע בין נבחר ציבור ערבי לבין גורם ערבי עוין? מה היה בשיחה של בשארה עם חיזבאללה?

אין לי מידע מדויק על מה שנאמר שם. אני גם לא מתלהב משיחות עם האויב בזמן שנפלו כאן טילים. ראוי היה שאפילו ח"כ ערבי לעומתי כל-כך יפגין סולידריות מסוימת עם המדינה בה הוא גר. ואולם על טעם רע, איש לא יכול לעמוד לדין.
לעומת זאת, הפרשנות כאילו שיחות כאלו הן בגידה, היא פרשנות מסוכנת מאוד. הח"כים הערבים משמיעים בכנסת קול אותנטי חשוב מאוד של נבחריהם. זה אולי לא נעים לשמוע - אבל זה הכרחי. במסגרת תפקידם, הם מייצגים את הציבור שבחר בהם לא רק כלפי מוסדותיה של מדינת ישראל, אלא גם בעולם, ובמיוחד בעולם הערבי. זהו תפקידם. לשם כך נבחרו. ככה זה עובד בדמוקרטיה.

עזמי בשארה היה הדובר הרהוט והמאתגר ביותר של הערבים הישראלים בשנים האחרונות. חסימת פיו והברחתו מהארץ היא לא רק חציית קו אדום, היא גם מעשה אדיוטי: יש כאן ניסיון לרדד את הוויכוח הפוליטי הרעיוני הקשה עם בשארה, לעימות ביטחוני בנוסח הימים של הממשל הצבאי מפעם. במקום להתעמת איתו מעל דוכן הכנסת, החזירו גורמי הביטחון את הוויכוח אל חדר החקירות. וכך חזרנו לתפקיד הקלאסי של הערבי הישראלי: לא בר שיח, רק אויב. לא שותף, רק בוגד. לא אדם שיש לשכנע, רק ערבי שיש לכלוא.
בס''ד
 אמנון לוי נאיבי מאד ,ואתה כנראה רוצה לקנות את מה שהוא אומר, לשוחח עם אויב בטלפון ,ולציין מקומות הפגיעה של הטילים ,נו מה כבר הוא עשה?  ,ידידי ! מדובר כאן בירי של טילים לעבר שכונות מגורים צפופות,וירי במטרה להרוג!, ובתי זיקוק שיכולים לגרום אסון לאומי אם פוגע בהם טיל פגיעה במקום קריטי ,וכן החוק אוסר על חבר כנסת לקיים קשר ישיר עם אויב ביוזמה פרטית,ומה גם שזה בזמן מלחמה מוצהרת עם אותו אויב ,אינך חושב שאתה נאיבי?
 מה גם שההוכחה היא שהמנוול ביקש חסות ממדינות אויב ערביות יש''ו, מה אתה רוצה יותר מזה? אולי שהוא בעצמו ירה את הטילים? נו באמת...השלם עם המציאות ,לאמת אין שתי פנים!!!
                                                                                         הגרלה בארץ :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #58 ב- : יולי 18, 2007, 13:01:48 »
בוודאי שהוא ביקש חסות במדינות זרות, הוא הוזמן לחקירת שב"כ והגיע כמו ילד טוב, ואז הבין שהם תופרים לו מאסר עולם. הוא צריך לשתף עם זה פעולה? מה רצית שיעשה?
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 13:03:33 על ידי עוץ לי גוץ לי »

בייקר

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #59 ב- : יולי 18, 2007, 13:12:34 »
יש בית משפט.האם בית משפט יכניס אדם חף מפשע למאסר עולם?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #60 ב- : יולי 18, 2007, 13:38:37 »
בוודאי שהוא ביקש חסות במדינות זרות, הוא הוזמן לחקירת שב"כ והגיע כמו ילד טוב, ואז הבין שהם תופרים לו מאסר עולם. הוא צריך לשתף עם זה פעולה? מה רצית שיעשה?

ומה עם בית-המשפט?
ייתכן שאתה לא יודע, אבל בישראל אי-אפשר סתם להכניס אדם לכלא.
הוא היה משתף פעולה עם מחבלים, ואז כשגילו וזא הוא ברח.
בטח בארץ יש עוד מאות ערבים כאלה..
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 17:05:37 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #61 ב- : יולי 18, 2007, 14:10:54 »
מאסר עולם?

עונש מוות זה מה שמגיע לו !

ואתה עוד מצדיק אותו...
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 17:05:46 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #62 ב- : יולי 18, 2007, 14:20:14 »
ומה בית המשפט?
יתכן ואתה לא יודע אבל בישראל אי אפשר סתאם להכניס אדם לכלא.

השב"כ אומר לבית המשפט שיש לו ראיות "סודיות" שגם השופט לא יכול לראות והשופט מקבל את זה, ככה טלי פחימה (יהודייה מזרחייה מקריית גת, לא מהאליטה השמאלנית) ישבה במאסר 3 שנים על כלום.

שאל את החברים שלך לתנועה על מעללי השב"כ ושיתוף הפעולה של "בתי המשפט" הישראליים.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #63 ב- : יולי 18, 2007, 14:22:40 »
ומה בית המשפט?
יתכן ואתה לא יודע אבל בישראל אי אפשר סתאם להכניס אדם לכלא.

השב"כ אומר לבית המשפט שיש לו ראיות "סודיות" שגם השופט לא יכול לראות והשופט מקבל את זה, ככה טלי פחימה (יהודייה מזרחייה מקריית גת, לא מהאליטה השמאלנית) ישבה במאסר 3 שנים על כלום.

שאל את החברים שלך לתנועה על מעללי השב"כ ושיתוף הפעולה של "בתי המשפט" הישראליים.

טלי פחימה נִפגשה עם ערבי קיצוני נאצי רוצח שבגללו נרצחו באופן עקיף כ-100 יהודים. כל מי שמתחבר אליו צריך היה להוריד לו את הראש.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 17:08:26 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #64 ב- : יולי 18, 2007, 14:23:17 »
אגב, אני אישית יודע על אזרחים ערבים שהולכים לשבת עכשיו מעל 10 שנים בכלא על כלום, כשהשב"כ מחפש אותך, הוא תופר לך איזה תיק שהוא רוצה, זאת לא מדינה דמוקרטית אתה יודע...

פעם היו עושים את זה רק לערבים, והיום מתחילים לעשות את זה גם ליהודים. ה"הפרד ומשול" עבד - כשעשו את זה רק לערבים שתקתם - ועכשיו עושים את זה גם לנו (מהשמאל) וגם לכם (מהימין).

בייקר

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #65 ב- : יולי 18, 2007, 14:26:40 »
טלי פחימה תירגמה מסמך צבאי למבוקש זכריה זביידי שהיה לו תחביב מוזר של רצח יהודים.זהו סיוע לאויב בזמן מלחמה עברה שהעונש עליה הוא עונש מוות.
היא יצאה בעונש קל,אגב למעט וענונו ופחימה הבוגדים והמרגלים הם שמאלנים אשכנזים כלומר חלק מהאליטה.
פחימה הודתה בעברה כלומר לא מדובר בראיות של השב"כ,אגב במשפט בדלתיים סגורות השופט רואה את הראיות.
שיהיה ברור כל הפורום הזה תומך במחלקה הערבית של השב"כ הבעיה שלו עם המחלקה הלא ערבית...

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #66 ב- : יולי 18, 2007, 14:29:20 »
אגב, אני אישית יודע על אזרחים ערבים שהולכים לשבת עכשיו מעל 10 שנים בכלא על כלום, כשהשב"כ מחפש אותך, הוא תופר לך איזה תיק שהוא רוצה, זאת לא מדינה דמוקרטית אתה יודע...

פעם היו עושים את זה רק לערבים, והיום מתחילים לעשות את זה גם ליהודים. ה"הפרד ומשול" עבד - כשעשו את זה רק לערבים שתקתם - ועכשיו עושים את זה גם לנו (מהשמאל) וגם לכם (מהימין).

חבר יקר,
טלי פחימה מעולם לא הכחישה את הקשר הכפול שלה עם הרוצח הנאצי.
היא פשוט טוענת שהוא אדם נִפלא ולוחם-חופש.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 17:10:10 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #67 ב- : יולי 18, 2007, 14:33:46 »
שיהיה ברור כל הפורום הזה תומך במחלקה הערבית של השב"כ הבעיה שלו עם המחלקה הלא ערבית...

יש לזה שם: הפרד ומשול

אגב, פחימה נאלצה להודות שהיא "תירגמה" מסמך לזכרייה זביידי (שהוא קורא עברית שוטף - וכאילו חסרים אנשים שיכולים לתרגם לו מעברית לערבית) במסמך היה תרשים של ג'נין (שטלי בכלל לא מכירה) ואמרה לו: "אתה רואה זכריה?, זאת ג'נין, זה הבית שלך, וזה אתה.

ראיתי את המסמך, אתה יכול לברר את זה בעצמך, אין לך מושג איזה אבסורד זה.

כמובן שאני מתנגד להתקפותיו האלימות של זכריה זביידי, כמו שאני מתנגד לאלימות הברוטאלית שמפעילה המדינה שלי. אבל זה לא האישו... הנושא הוא ההפרד ומשול שמפעילים עלינו השב"כ והממסד.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 14:34:55 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #68 ב- : יולי 18, 2007, 14:36:06 »

יש לזה שם: הפרד ומשול

אגב, פחימה נאלצה להודות שהיא "תירגמה" מסמך לזכרייה זביידי (שהוא קורא עברית שוטף - וכאילו חסרים אנשים שיכולים לתרגם לו מעברית לערבית) במסמך היה תרשים של ג'נין (שטלי בכלל לא מכירה) ואמרה לו: "אתה רואה זכריה?, זאת ג'נין, זה הבית שלך, וזה אתה.

ראיתי את המסמך, אתה יכול לברר את זה בעצמך, אין לך מושג איזה אבסורד זה.

כמובן שאני מתנגד להתקפותיו האלימות של זכריה זביידי, כמו שאני מתנגד לאלימות הברוטאלית שמפעילה המדינה שלי. אבל זה לא האישו... הנושא הוא ההפרד ומשול שמפעילים עלינו השב"כ והממסד.

טלי פחימה לא מכחישה את הקשר הכפול שלה עם הנאצי הערבי, ואומרת שתגן עליו בגופה.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 17:11:15 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #69 ב- : יולי 18, 2007, 14:59:26 »

אתה לא לומד מנסיון העבר. גם מוחמד היה בהתחלה נחמד כלפי היהודים ואח"כ טבח בהם ללא רחמים.
תסתכל בתוכנית ילדים שבה אומרים שת"א היא חלק מהארץ שלהם.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 17:11:40 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -===האויב הערבי מבין רק בכוח===--
    • האמת על דת האיסלאם
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #70 ב- : יולי 18, 2007, 16:23:50 »

חח אישית? ומאיפה לך בדיוק המידע הזה? השב"כ או בית משפט הראו לך כתבי אישום? או כי שאלת את ה'חברים הערבים' שלך והם אמרו לך שהם חפים מפשע?
אם הם מקבלים 10 שנים בפנים, ואני מאוד מקווה שכן, אז יש סיבה טובה לכך חמודי.
"לעשות נקמה בגויים תוכחות בלאומים, לאסור מלכיהם בזיקים ונכבדיהם בכבלי ברזל"
כדי להפסיק את האלימות יש להשתמש באלימות!
"הפתרון להפסקת הפיגועים: חזיר!"

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #71 ב- : יולי 18, 2007, 17:28:25 »

אתה לא לומד מנסיון העבר. גם מוחמד היה בהתחלה נחמד כלפי היהודים ואח"כ טבח בהם ללא רחמים.
תסתכל בתוכנית ילדים שבה אומרים שת"א היא חלק מהארץ שלהם.
זה לא  משנה לו,הוא רוצה מדינת כל אזרחיה כדי לממש את האידיולוגיה הקומניסטית שלו.אני משער שעוץ לי גוץ לי חבר בתנועות קומניסטיות שבהם יש ערבים.
אני כבר אמרתי בעבר כל אותם ערבים שחברים בתנועות כמו "שלום עכשיו" מלחמה אחר-כך,בנק"י ומק"י מנצלים את היהודים למטרה שלהם שהיא השמדתה של המדינה היהודית.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 17:33:27 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #72 ב- : יולי 18, 2007, 17:41:22 »
עוץ לי גוץ לי, אתה לא מבין שלא יכול להיות מצב של מדינה לכל אזרחיה? אם זה יקרה, הערבים פשוט יתחילו לרצוח אותנו בכמויות....
תבין סוף-סוף שהמטרה שלהם להשמיד אותנו והם לא אמורים להיות פה!!!!!!!!!!!!!

איך אתה רוצה שתהייה מדינה אחת לנו ולהם בזמן שהם רוצים שתהייה מדינה רק להם??????
תענה על השאלות האלה בבקשה.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 22:14:58 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #73 ב- : יולי 18, 2007, 17:49:39 »
הוא רוצה מדינת כל אזרחיה וגם לתת לערבים עוד אדמות מא"י.
2 מדינות לִ-2 עמים:
מדינה אחת לערבים ומדינה שניה ליהודים וערבים.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 22:15:33 על ידי גם בשן וגם גלעד »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

Aaron

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #74 ב- : יולי 18, 2007, 18:22:38 »
אהרֹן, תשמע, בשלהי המלחמה האחרונה, אני, יהודים רבים וערבים רבים מילאנו את הרחובות כשאנחנו מפגינים נגד המלחמה... בערב, היו כתבות מעטות באינטרנט, וכל מני טוקבקיסטים כתבו "ערבים מסריחים!"

התשובה הייתה שהערבים האלו הסתובבו ברחובות ת"א וצעקו סיסמאות נוסח "בביירות ובקריות - ילדים רוצים לחיות!" בשעה שהטוקבקיסט היהודי הגזען כותב "להרוג את כולם!!!". אז מי יותר טוב?
ציפיתי לתגובה יותר רצינית. התעלמת לגמריי מכל העובדות שהצגתי על הערבים.