כתב נושא: אתם עשיתם את הסרטון הזה!  (נקרא 20564 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #25 ב- : יולי 17, 2007, 21:04:26 »
עוץ לי, בוא עזוב שטויות מה אתה מצפה? מה אתה רוצה? הרי אתה לא סתם כאן?
מה אתה חושב, שאחד כמוך יבוא ונשנה את דעותינו?
20 אלף 'שלום עכשיו' ו'בצלם' לא יעצור את התנועות הציוניות!
והתנועה שלנו שומרת חוק בדיוק כמו התנועות שלך.

אז חבל לך על הזמן, במקום להמציא סיפורים על סרטונים וגזענות, לך תעשה משהו מועיל בחיים שלך!

צודק.

ומה שלא הורג מחשל, ואתה מנסה להרוג את התנועה שלנו.
קדימה, עוץ לי, אנחנו רוצים שתכין עוד מאות סִרטונים נגד חיים.
או שהבנת שהסירטונים האלה רק מחזקים אותנו ואת חיים.
אפילו הסרטונים הטובים יותר של רוני לא גרמו נזק של ממש.
עוץ לי, עדיף שתירשם לפורום של שמאלנים ותתחיל מלחמה אמיתית נגד חיים, כדי שיהיה לנו לפחות אתגר ולא סרטון עלוב שלא פוגע בחיים.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 06:44:15 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #26 ב- : יולי 17, 2007, 21:12:56 »
א. להגיד שאנחנו מטיפים לשנאה זה לא האשמה מגוחכת למדי?
ולקרוא למישהו שרוצה במותם של יהודים,ישך מילה אחרת חוץ מנאצים ואנטישמים?
ב. היוצר עשה סרטון על חיים בן פסח,אולי הוא ראה לנכון לעשות שימוש באותה שיטה כדי ללגלג על הפורום.
ג. זה לא כזה קשה לחשוב על מונח כמו "השמאל האמיתי" כי זה פשוט ההפך מהימין האמיתי.
ד. גם אם לחיים יש משתמש בפליקס,אסור לו?

הפלא ופלא, עוץ לי גוץ לי מתעלם ממני שוב.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 06:44:34 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #27 ב- : יולי 17, 2007, 21:22:02 »
ב. היוצר עשה סרטון על חיים בן פסח,אולי הוא ראה לנכון לעשות שימוש באותה שיטה כדי ללגלג על הפורום.
ג. זה לא כזה קשה לחשוב על מונח כמו "השמאל האמיתי" כי זה פשוט ההפך מהימין האמיתי.
הפלא ופלא,עוץ לי גוץ לי מתעלם ממני שוב.

סבבתיק, אתה יותר מדי הגיוני לשמוץ לי. שמוץ לי לא מסוגל להתמודד עמך. יישר כח, סבבתיק!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #28 ב- : יולי 17, 2007, 21:29:02 »

סבבתיק, אתה יותר מדי הגיוני לשמוץ לי. שמוץ לי לא מסוגל להתמודד עמך. יישר כח, סבבתיק!

נכון, הוא לא עונה לאף-אחד.
וכששאלתי אותו כמה שאלות, התגובה היחידה שלו הייתה תיקון השגיאות שלי ולרוב מתעלם.
וכך גם לגבי רבים אחרים.
הוא מאשים אותך בקשירת קשר לגבי הסרטון ההוא.
אני חושב שהוא צריך להיזרק מהפורום או להתנצל.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 06:45:53 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #29 ב- : יולי 17, 2007, 21:33:22 »

א. מגוחך? אתם לא מנאצים, מגדפים, מעליבים, משמיצים, מתנשאים, וקוראים לפגוע בלאומים אחרים?

ב. נראה לך שמישהו יעשה סירטון השמצה, בו הוא שואל שאלה מוזמנת היטב לתשובה של חיים בן פסח שבדיוק באה אחר כך?

ג. צירוף מקרים מעניין.

ד. מותר לו, רק שאם זה אכן הוא אז שיגיד את האמת לגבי זהותו - הוא בפרוש עשה תוכנית בה הוא פנה אליכם והציג את המשתמש ההוא כמישהו אחר.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #30 ב- : יולי 17, 2007, 21:36:39 »

א. מגוחך? אתם לא מנאצים, מגדפים, מעליבים, משמיצים, מתנשאים, וקוראים לפגוע בלאומים אחרים?

ב. נראה לך שמישהו יעשה סירטון השמצה, בו הוא שואל שאלה מוזמנת היטב לתשובה של חיים בן פסח שבדיוק באה אחר כך?

ג. צירוף מקרים מעניין.

ד. מותר לו, רק שאם זה אכן הוא אז שיגיד את האמת לגבי זהותו - הוא בפרוש עשה תוכנית בה הוא פנה אליכם והציג את המשתמש ההוא כמישהו אחר.

הסרטון הזה זו עבודה של שמאלני. אני מאמין שזו העבודה שלך, אבל בגלל שאני לא בטוח, בוא נגיד שזו עבודה של שמאלני.
הסרטון נִתקל ביחס חריף מִצד כל אנשי הפורום. מי שכתב את ההודעה הטובה ביותר הוא דקסטר ולא חיים או אחד המנהלים, וזמן מה אחרי הפירסום.
אם חיים מציג את אותו אדם כמישהו אחר, כנראה זה באמת מישהו אחר.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 06:48:19 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #31 ב- : יולי 17, 2007, 21:37:44 »
כולם להתחיל להרגע ומהר.
אף אחד לא יקלל פה אף משתמש אחר,זה דבר ראשון.
תנהלו דיון מנומס ותפסיקו להעיף האשמות חסרות בסיס אחד נגד השני.

לגבי הסרטון לא מעניין אותי מי עשה אותו,הוא פועל לטובתנו וזה מה שחשוב.
בנוסף גם אם הוא מפוברק יש דבר שנקרא תעמולה בימינו ואני בטוח שהשמאלנים הם אלה שמשתשים בזה הרבה יותר מאיתנו (ראה את החדשות המשודרות מדי יום בטלוויזיה)

תפסיק להתבכיין על זה כי גם אם הוא מפוברק זכותו של כל אדם לעשות שימוש בתעמולה,תפסיק להיות יפה נפש כאילו שאתם השמאלנים לא עושים את זה כל הזמן.

להראות שחייל מכה ערבי זוהי תעמולה מכוון שאינכם מציגים את הסיבה האמיתית לכך שהחייל הרביץ לערבי אז בבקשה ממך לך תמצא לעצמך טיעונים יותר מנומקים מאשר האשמות חסרות בסיס כמו שהעלת כאן.

יש לי הרבה מאוד שנות נסיון בתעמולה וכן גם תעמולה נאצית\גזענית\אנטי יהודית\שמאלנית וימנית אתה מוזמן להמשיך ולהתווכח איתי עד מחר אבל אני זה שהולך לומר את המילה האחרונה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #32 ב- : יולי 17, 2007, 21:40:34 »
כולם להתחיל להרגע ומהר.
אף אחד לא יקלל פה אף משתמש אחר,זה דבר ראשון.
תנהלו דיון מנומס ותפסיקו להעיף האשמות חסרות בסיס אחד נגד השני.

לגבי הסרטון לא מעניין אותי מי עשה אותו,הוא פועל לטובתנו וזה מה שחשוב.
בנוסף גם אם הוא מפוברק יש דבר שנקרא תעמולה בימינו ואני בטוח שהשמאלנים הם אלה שמשתשים בזה הרבה יותר מאיתנו (ראה את החדשות המשודרות מדי יום בטלוויזיה)

תפסיק להתבכיין על זה כי גם אם הוא מפוברק זכותו של כל אדם לעשות שימוש בתעמולה,תפסיק להיות יפה נפש כאילו שאתם השמאלנים לא עושים את זה כל הזמן.

להראות שחייל מכה ערבי זוהי תעמולה מכוון שאינכם מציגים את הסיבה האמיתית לכך שהחייל הרביץ לערבי אז בבקשה ממך לך תמצא לעצמך טיעונים יותר מנומקים מאשר האשמות חסרות בסיס כמו שהעלת כאן.

יש לי הרבה מאוד שנות נסיון בתעמולה וכן גם תעמולה נאצית\גזענית\אנטי יהודית\שמאלנית וימנית אתה מוזמן להמשיך ולהתווכח איתי עד מחר אבל אני זה שהולך לומר את המילה האחרונה.

הוא מאשים את חיים או כמה מנהלים בקשירת קשר בעניין הסרטון הזה.
מבחינתי זו חציית גבול.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #33 ב- : יולי 17, 2007, 21:47:29 »
שלמה, אני לא מבקש התנצלות מיהודון שרוצה להשמיד את מדינת ישראל.

ואני לא חושב שכדאי לנו לחסום את שמוץ לי. הוא באמת עוזר לנו להראות לאנשינו עם מי יש לנו עסק.

אתה שלמה מתמודד איתו מצויין. כל הכבוד לך!

שמוץ לי גם נותן לנו תרגול חי בעימותים עם בוגדים. האם זה לא טוב לנו? הרי אחת מהמטרות שלנו כתנועה היא לאמן את הנוער שלנו להתווכח ולהסביר את עמדותינו באופן משכנע. כשיש לנו בוגד כמו שמוץ לי, יותר קל ללמד את הנוער איך להביס בוגדים בעימותים.

בייקר

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #34 ב- : יולי 17, 2007, 21:48:22 »
יש כמה פרדוכסים ואבסורדים בפורום.
ראשית גולשים שפורשים מספר ההודעות שלהם עלה.הייתה לי חברה שתמיד סיפרה שהיא בדיאטה ותמיד ראיתי אותה זוללת עוגות קצפת,גלידה,פסטה אבל סיפרה לכולם שהיא בדיאטה.
בפורום אקטואליה יש מקום למגוון דעות ומגוון צורות להביע אותן.
העיסוק האובסיסבי בחיים בן פסח מוזר.עם כל הכבוד לחיים הוא עצמו אדם צנוע שהקריב את חייו וחירותו למען חירותם של אחיו היהודים.
אבל כוחו של חיים מגיע מכך שהוא תלמידו של הרב כהנא זצ"ל.
אפשר להניח הנחות רבות לגבי חיים שקשה להוכיח אותם אבל אין טעם להתעסק בכינויים כי זה עיסוק בטפל ולא בעיקר.
לא רק שהגולשים כאן גם הודעות חוזרות מילה במילה.
הנחות כאלה הן מעניינות אבל לא תוכלו להוכיח מי הוא מי ומי כתב מה?
עוץ לי,פופאי,אור הירח דומים להפליא.סגנון ותוכן זהים.
המצחיק שגולשנו הטובים מניחים הנחות שגויות ומאיימים על עצמם בפרישה.
לכן נותר רק לחייך.
כאמור מטרת הפורום היא לא שיכנוע המשוכנעים ועוץ לי הוא אימון טוב לבאות.
מי שמתקשה להתמודד עם עוץ לי יתקשה להתמודד ולהסתגל למציאות מורכבת וקשה בחיים עצמם.
חסימת עוץ לי תהיה בריחה מהמציאות ומהתמודדות כי כשנפגין בשטח לא נוכל לחסום שמאלנים או ערבים ולא תמיד בריחה היא האופציה הנכונה כי מי שבא להפגין לא בא לברוח.
מי שיזכה לחטוף אלה בראש משוטר או בעיטה מסוס משטרה ישכח מהר מאד את כינויו של חיים בתפוז או את שיטת ההתעלמות של עוץ לי מגולש מסוים.
זה רק להכניס דברים לפרופורציה.
אגב ללא עוץ לי אני אאלץ לקרוא לנץ וגאה בזה מהצבא ולשאול אותו שאלות מעמדת שמאלני.ולמה שנשחק בנדמה לי כשהשמאלני כאן?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #35 ב- : יולי 17, 2007, 22:04:22 »
אני חושב שכתבתי את זה כבר כמה פעמים וחבל על הדף (רגע, אין דף), אבל השמוץ לי הזה אינו שמאלני. אם הוא יירשם לפורום "שלום עכשיו" הוא יתנהג כימני ויתקוף אותם.
למה אני חושב כך?

אילו הוא היה שמאלני, הוא היה מנסה להראות לנו את האידיאולוגיה שלו ואת הדברים הטובים בשמאל כמו תוכניות סוציאליות רחבות, הפסקת המלחמה בין היהודים לערבים, עידוד תיירות על-ידי כך שיהיה כאן שלום ועוד.
אך הוא מציג רק את הדברים ה"רעים" שלנו אבל לא נותן דבר בתמורה. הוא אינו מציג את הרעיון והיתרונות של השמאל, כי זו הדרך למשוך אנשים שמאלה.

המסקנה שלי היא שהוא כלל לא רוצה למשוך אף-אחד שמאלה, אלא פשוט נהנה מהתגובות שלנו.
שמאלני אמיתי לא יירד נמוך כל-כך ויאשים חצי עולם בקשירת קשר בסרטון.
ולא יאשים אדם שישב בכלא בשביל שהעולם המערבי והמפונק יבין את מצוקת 2,150,000 יהודים מברית-המועצות בשקרים עלובים וביצירת סרטון. מעשה של ילד בכיתה ג', ובטח לא של אדם בן 50.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 06:56:21 על ידי גם בשן וגם גלעד »

Aaron

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #36 ב- : יולי 17, 2007, 22:11:13 »
עוץ לי גוץ לי, יש גבול לשטויות שאתה יכול לאמר. פה כבר באמת עברת את הגבול. אנחנו עשינו את הסרטון? הצחקת אותי. לאיזו רמה ירדת.. חבל על הזמן. מישהו מהמחנה שלך עשה את הסרטון המסכן הזה, הוא בייש אתכם.  ;D אז אתה מנסה להפיל את זה עלינו.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 06:57:41 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #37 ב- : יולי 17, 2007, 22:25:25 »
עוץ לי גוץ לי יש גבול לשטויות שאתה יכול לאמר. פה כבר באמת עברת את הגבול. אנחנו עשינו את הסרטון? הצחקת אותי. לאיזה רמה ירדת חבל על הזמן. מישהו מהמחנה שלך עשה את הסרטון המסכן הזה, הוא בייש אותכם  ;D אז אתה מנסה להפיל את זה עלינו.

יש משפט שאומר:
"הפושע תמיד חוזר לזירת הפשע"

למה יש לי הרגשה שהוא בעצמו עשה את הסרטון  :idiot2: :idiot2: :idiot2:

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #38 ב- : יולי 17, 2007, 22:28:04 »
עוץ לי גוץ לי יש גבול לשטויות שאתה יכול לאמר. פה כבר באמת עברת את הגבול. אנחנו עשינו את הסרטון? הצחקת אותי. לאיזה רמה ירדת חבל על הזמן. מישהו מהמחנה שלך עשה את הסרטון המסכן הזה, הוא בייש אותכם  ;D אז אתה מנסה להפיל את זה עלינו.

יש משפט שאומר:
"הפושע תמיד חוזר לזירת הפשע"

למה יש לי הרגשה שהוא בעצמו עשה את הסרטון  :idiot2: :idiot2: :idiot2:

אני כבר אמרתי זאת. :)
לצערי הרב איני יכול להוכיח שהוא קשור. :(
היחס הרב שהוא מביא לסרטון הזה בהחלט גורם לחשד, אבל לא יותר מכך..
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 06:58:20 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #39 ב- : יולי 17, 2007, 22:32:51 »
עוץ לי גוץ לי, הקונספירציה שאתה מאמין בה הינה מגוחכת. הרי, למה שניצור סירטון כ"כ עלוב אם יש לנו מאות סרטונים ברשת שמסבירים את הרעיון שלנו ולא מסלפים אותו? נו באמת, טיפת ההיגיון שהייתה לך (אני מקווה) אבדה בים של טיפשות שמאלנית טיפוסית. אתה מזכיר לי את הניאו-נאצים, שחושבים שהציונים שולטים בכל העולם. כרגיל, טימטום מוחלט.

אני מניח שהסקת את המסקנה הזו מכמה סיבות. הראשונה היא, כי פשוט נוח לך לחשוב כך. הסיבה השנייה היא שאתה פשוט שונא את חיים, ומעליל עליו עלילות-שווא. והסיבה השלישית היא, שאתה חושב שאנחנו נואשים, ולא מוכן לקלוט שאנחנו כן מצליחים ולא צריכים תעמולת-נגד חלשה ש"תעזור" לנו.
העובדה שהסִרטון כ"כ עלוב מראה רק על העניין שלא אנחנו הכנו אותו. הרי חיים, אהרון ועוד אנשים אשר יודעים להכין סרטונים, מצויינים בדברים האלה.

אה, ודבר אחרון, אתה מצחיק.  :2funny:
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 07:01:01 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #40 ב- : יולי 17, 2007, 22:36:10 »

תודה רבה, חיים. :)

עוץ לי גוץ לי,
א. כמו שאמרתי, חיים מגדף רק אנשים שרוצים לעשות לנו דברים הרבה יותר גרועים מאשר לגדף. כפי שאמרתי, אדם שרוצה במות יהודים – לא מן הראוי שייקרא אנטישמי/נאצי?
ב. הסרטון נעשה על תגובה כלשהי של חיים בן-פסח. הקטע שבו חיים בן-פסח מדבר צולם לפני שהסרטון נוצר..
ג. לא כזה קשה לחשוב על זה.
ד. חסרים שמאלנים שייצאו כנגד הרעיונות הכהניסטים?
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 16:45:18 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #41 ב- : יולי 18, 2007, 00:02:03 »
חיים פנה אליכם באשכול שכותרתו תוקפים אותנו! אנו צריכים עזרה! וסיפר על הסרטון הזה, שלכאורה נעשה נגדכם והועלה לפליקס.

ברור לי שהסרטון נעשה על ידי הארגון שלכם:

א. אם מישהו היה עושה נגדכם סרטון הוא היה מביא את הקטעים הגזעניים והמבישים באמת של חיים, ולא הקטע הזה בו הוא מטיף גזענות בנימוס אנגלי. אם מישהו היה רוצה להציג התנגדות לחיים, הוא היה מציג את הקללות העסיסיות שחיים משמיע, השימוש במילה "נאצ***", ההעלבות הגזעניות שחיים משמיע כלפי האוכלוסייה הערבית בארץ וכו'.

ב. ה"סרטון" מופיע בפורמט של "שאלות של השמאל", ומיד אחריהן תשובה מפורטת בדיוק לאותו עניין של חיים. כאילו מישהו הזמין את השאלות כדי להשמיע את התשובות.

ג. אחד ממכם הציע לי בלעג לפני כמה ימים להקים אתר בשם "השמאל האמיתי". זה ביטוי שלכם.

ד. עושה רושם שחיים בעצמו הוא המשתמש בפליקס שנקרא "WWW JTF ORG", משום שהוא סיפר עליו לראשונה בתוכנית שלו, וגם הוסיף ש"הוא פנה אלי ואמר ש... (ואז סיפק תירוצים "מוצדקים" לפעילות של המשתמש הזה)"

נו באמת.
בס''ד
 עוץ לי.... אתה ממש ירדת מהפסים !, איזה אינטרס יש לנו להפיץ דברי שטנה כאלה ? רק שונא ישראל שכמותך מסוגל לכך!! , אולם אני חושש שמכיוון שאתה רצית לפגוע בידידנו חיים בן פסח הי''ו ,השתמשת בביטויים שלו כפי שהשתמשת בביטויים שלמדת ממני בתגובותיך למאמדים שלי כ '' קוף אחרי בן-אדם '' ,שהרי כך מקובל בבית סיפרכם חסר המקוריות והמסורת!,ובנוגע לאויב הערבי הנאצי -הרי הוא באמת שיתף פעולה עם הנאצים בשנת 1942 לפני סיום מחה''ע השני'ה נפגש חאג' אמין אלחוסיני שהי'ה המופתי של ירושלים בעת ההיא ימח שמו וזכרו,ושם רשעים ירקב, עם הצורר אדולף היטלר יש''ו ושם רשעים ירקב ,וחתם על חוזה השתתפות במבצע '' הפיתרון הסופי לבעיית היהודים '' ,בו סיכם לשלוח את היהודים שתחת חסותו למחנות השמדה ח''ו ושללם לבוז ,אולם משנסתיימה המלחמה עם מפלתו של הצורר ,נתבטל רוע הגזרה בעזרתו יתברך ,וכל בני האויב הערבי העריצו את הצורר ועדיין חלקם הגדול מעריץ אותו ואף ישנם אויבים ערבים הקרויים על שמו של הצורר היטלר יש''ו, ולכן האויב הערבי נכלל בתנועה הנאצית ימחה שמה וזכרה מתחת שמי-השמים אכי''ר לעניין הפשעים שלה כנגד העם היהודי ,ורצח תעשייתי של שישה מליונים מבני עמנו הי''ד , ואתה שרואה בהם '' ידידים '' הופך בדרך זו למזדהה עם הפשעים של התנועה הנאציונאל סוציאליסטי ( בקיצור נאצית) כנגד העם היהודי , דהיינו שאתה וחבריך בוגדים נבזים ואינכם ראויים להכלל בעם-ישראל !,אולם אינכם אשמים במלוא האשמה מכיוון שזהו החינוך הקלוקל ש'' העניק '' לכם הגרעין הבולשביקי של השמאל ,באמצעות מערכת החינוך הנלוזה הנשלטת על ידו , וכן באמצעות כלי התישקורת שאף הם נשלטים על ידו ,ולכן אתה וחבריך בגדר של '' תינוקות של בית-רבן שנישבו '' ר''ל !, למד את ההיסטורי'ה כהווייתה ! ואז תוכל לחוות דעות ,ולא ''לשלוף מהשרוול '' דברים שאין לך שום מושג אודותם ,בדרך זו אתה הופך את עצמך ללעג וקלס!,אם תלמד את הדברים בצורה אובייקטיבית ,בטוחני שתצטרף אלינו כפעיל בכיר ורב פעלים !
ואשר לעניין סמיכות התגובה של ידידינו חיים בן פסח , הרי ברור שהוא  עוקב אחרי התבטאויות באתר לנושאים הנדונים ולכן הגיב מייד ולעניין ,בכדי שלא יפלו יהודים תמימים ב '' רשת '' שטמנתם להם ,אתה וחבריך המסכנים שכבר '' ננשכתם על-ידי הערפד השמאלני '' .
ואשר לשמו של הסרטון '' השמאל האמיתי '' ייתכן ואכן הציעו לך בציניות להקים אתר כזה ,אולם אתה וחבריך שתמיד נוהגים לסלף ,לזייף ולחקות לשון מאמרים של אחרים , וזאת מחוסר כושר יצירתי ,מכיוון שהמוח שלכם נתמלא דברי הבל ורעות-רוח שנטעו בו הגרעין של השמאל והאויב הערבי ,שמנצל את קיומכם כאחים כסילים שלנו ,ומגייס אתכם לשורותיו למען תזיקו לעם-היהודי ואף עושה זאת בהערמה של הכנסה לתודעתכם התמימה תחושה של '' קיפוח האויב הערבי יש''ו, מסכנות שלו , אי-צדק חברתי וכ''ו ''
 אנחנו כבר היינו ב ''סרט '' הזה ומכירים ויודעים היטב כיצד הוא פועל! ורבים מחברינו אף שילמו מחיר יקר מאד בשביל ה '' לימוד '' הזה! .
 לסיכום ,צא מה '' פראנוי'ה '' שלך ! אתה הופך בדרך זו ללעג וקלס! אתה וחבריך השמאלנים אינכם אלא שבויים מנטאליים של האויב הערבי הנאצי יש''ו . כדי להמחיש את העניין ,תאר לך שהמצב הי'ה הפוך ח''ו ,שהאויב הערבי הי'ה השולט בארץ ח''ו ואתם הנשלטים , איזה יחס היית מקבל מהאויב הערבי הנאצי יש''ו?הרי שהוא הי'ה שולח אותך ואת חבריך ביחד עם כולנו למחנות ההשמדה של הצורר היטלר יש''ו ,ויש על-כך הוכחה היסטורית שהייתה בפועל ,כפי שציינתי לעיל .ולא זו בלבד אלא שהאויב הערבי יש''ו כבר שולט בארץ בפועל ,מכיוון ש '' בזכותכם '' הוא רכש מעמד של ''אזרחים אוייבים ערבים יש''ו '' שפועלים בתוך המדינה כמו '' חברך '' חבר-הכנכת עזמי בשארה יש''ו ששימש ב '' קצין תצפית קדמי '' של החיזבאללה במלחמת לבנון השני'ה, בהנחותו את משגרי הטילים של החיזבאללה לעבר חיפה והצפון ,להנחית את הטילים על ריכוזי אוכלוסי'ה יהודיים ועל בתי-הזיקוק בחיפה , ידיך וידי חבריך השמאלנים שבזכותם הוא הגיע למעמד בו יכל לקבל חסינות בפני החוק ולבצע את הפשע הבוגדני שביצע,ולא בכדי הוא עשה זאת שהרי הוא ,וכל חברי הכנסת ,הפעילים,השופטים ,ולא משנה מעמדם ותפקידם שהקניתם להם ,נמנים על האויב הערבי יש''ו ומשמשים כסוכנים שהם '' פצצות מתקתקות '' בתוככנו, ובהזדמנות הראשונה שתהי'ה להם ח''ו ,לא יהססו לפגוע בנפש וברכוש יהודיים,וזוהי ה '' הערמה '' כנגד היהודים והעמים האחרים שאינם מוסלמים הנקראת אצלם '' תכי'ה '' כפי שהסביר אותה ידידי חיים בן-פסח באחד מהסירטונים שהוא מפיץ למען הציל אתכם מ '' לוע הארי '' של האויב הערבי הנאצי הנפשע ,ישמידהו הקב''ה במהרה וישלח לנו גואל - צדק במהרה,ונזכה לעלות ולהשתחוות לפניו בבית בחירתנו אותו אנו מבכים בכל שנה בתשעה לחודש העשירי הוא חודש אב, הקב''ה יהפוך אותו לנו לשמחה וששון בביאת גואל צדקנו בב''א.
                                                                                                   הגולה בארץ :smil037: 
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #42 ב- : יולי 18, 2007, 01:28:12 »
בהתחלה עוד הייתי עונה לך, אבל מאז השתכנעתי שאתה פשוט נורא מטומטם. כל הכתיבה שלך מורכבת מדברי בלע ארוכים מלאי שנאה, גזענות, סילופים, המצאות, הגזמות ובעיקר בעיקר הכללות.

נ.ב.:
למד להשתמש בסימני פיסוק.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #43 ב- : יולי 18, 2007, 01:35:03 »
בהתחלה עוד הייתי עונה לך, אבל מאז השתכנעתי שאתה פשוט נורא מטומטם. כל הכתיבה שלך מורכבת מדברי בלע ארוכים מלאי שנאה, גזענות, סילופים, המצאות, הגזמות ובעיקר בעיקר הכללות.

נ.ב.:
למד להשתמש בסימני פיסוק.

בקשר ל-נ.ב. הגאוני שלך,
"החיזבאללה לעבר חיפה והצפון ,להנחית את הטילים על ריכוזי אוכלוסי'ה יהודיים ועל בתי-הזיקוק בחיפה , ידיך וידי חבריך השמאלנים שבזכותם הוא הגיע למעמד בו יכל לקבל חסינות בפני החוק ולבצע את הפשע הבוגדני שביצע,ולא בכדי הוא עשה זאת שהרי הוא ,וכל חברי הכנסת ,הפעילים,השופטים ,ולא משנה מעמדם ותפקידם שהקניתם להם ,נמנים על האויב הערבי יש''ו ומשמשים כסוכנים שהם '' פצצות מתקתקות '' בתוככנו, ובהזדמנות הראשונה שתהי'ה להם ח''ו ,לא יהססו לפגוע בנפש וברכוש יהודיים,"

אתה אדיוט .

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #44 ב- : יולי 18, 2007, 01:50:19 »
התבלבלת במעבר בין הניקים?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #45 ב- : יולי 18, 2007, 01:54:30 »
אולי זה אתה שהתבלבלת, רומפלשטילצכן  .

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #46 ב- : יולי 18, 2007, 02:14:05 »

נ.ב.:
למד להשתמש בסימני פיסוק.
בס''ד
 זו תשובה מתחמקת כאשר אין לך מה להשיב לעניין ,במקרה כזה אתה מקלל,מחרף ומגדף,ו/או מתלונן על דברים שוליים, התפכח! פנה לעיקר ! ואל תאחז בתפל כשאין לך במה להאחז!, אני יודע שהאמת מאד פוגעת ,אבל אנימתנצל שאין לי דרך אחרת לחשוף בפניך את העובדות המצערות בעטיין נפלתם אתה וחבריך ב ''רשת '' של הגרעין השמאלני הבולשביקי המתועב. ואם אתה  חושב ש '' המצאתי,סילפתי,הגזמתי '' פרט נא היכן? מתי? באיזה עניין ? והבא ביסוס לטענותיך ! ההתחמקות שלך מעידה על חוסר-אונים משווע בפני האמת ,ואכן זהו המצב שלך ושך חבריך  השמאלנים הסייענים של האויב הערבי יש''ו. ודי לנו בזה!!

בס''ד

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #47 ב- : יולי 18, 2007, 02:20:35 »
זאת פעם ראשונה שאני נגרר לגידופים שלך, מי שמגדף באופן קבוע, זה אתה.

וכבר כתבתי זאת באשכול הסמוך,

הדברים שלך לאשורם זה בערך כך:
עזמי בשארה עשה כך וכך בלה בלה בלה = כל הערבים במדינה בוגדים.
דמגוגיה של הכללות ונאצות.

עזמי בשארה הוא לאומן ערבי ידוע. אתה חושב שכל הערבים וכל השמאלנים הם עזמי בשארה? עזמי בשארה הוא ימין ערבי, בל"ד היא כמו "ליכוד" במגזר הערבי - לאומנית, חסרת כל אופי חברתי/כלכלי.

Aaron

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #48 ב- : יולי 18, 2007, 02:26:05 »
עוץ לי, מי תמך בחיזבאללה במלחמה האחרונה? ערבי שהבן שלו נהרג מקטיושה אמר שהבן שלו שאהיד והוא לא כועס על נאסראללה. באינטיפאדה הנאצית הערבים בתוך ישראל התקוממו. אי אפשר היה לצאת מהבתים הערבים ירו מהכפרים בכל ישראל. מי הצביע למפלגות הערביות שנפגשו עם החמאס? הערבים בישראל. מי תומך בזכות השיבה (השמדת ארץ ישראל)? הערבים בישראל. מי מזדהה עם המחבלים ביש"ע? הערבים בישראל.
מי לא משלם ארנונה? מי מתחמק ממיסים? מי מקים 100,000 בתים בלתי חוקיים? מי גונב הכי הרבה ואחראי לרוב מעשי השוד? מי אחראי לרוב התאונות? מי אחראי לרוב מעשי הרצח? התשובה ברורה.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2007, 02:28:31 על ידי אהרֹן »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #49 ב- : יולי 18, 2007, 02:29:23 »
זאת פעם ראשונה שאני נגרר לגידופים שלך, מי שמגדף באופן קבוע, זה אתה.

וכבר כתבתי זאת באשכול הסמוך,

הדברים שלך לאשורם זה בערך כך:
עזמי בשארה עשה כך וכך בלה בלה בלה = כל הערבים במדינה בוגדים.
דמגוגיה של הכללות ונאצות.

עזמי בשארה הוא לאומן ערבי ידוע. אתה חושב שכל הערבים וכל השמאלנים הם עזמי בשארה? עזמי בשארה הוא ימין ערבי, בל"ד היא כמו "ליכוד" במגזר הערבי - לאומנית, חסרת כל אופי חברתי/כלכלי.
בס''ד
 אם כן ! תראה לי אויב ערבי מחבריך שמוכן לגנות את חזמי בשארה יש''ו על מעשה הבגידה הרצחני שלו! ואולי תאמר לי מה דעתם של ''ידידיך '' מקרב האויב הערבי הנאצי יש''ו על  מחבלים שהתאבדו ברצחם אזרחים תמימים באוטובוסים ומקומות ציבוריים ? הלא הם מכונים '' שוהדא '' =''קדושים'' הלא כן?.
הי'ה מציאותי! השלם עם האמת ! לא בושה לאמר '' סליחה טעיתי! '' כולם יקבלו זאת בהערכה לאומץ שלך להודות בטעות.
בס''ד